Sveiki atvykę į „ZONE“

Ar esate pasiruošę paaštrinti savo pojūčius ir reaguoti greičiau, kad taptumėte nenugalimais žaidėjais? Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip nustatyti ir naudoti naująsias INZONE žaidimų ausines.

Atraskite viską, ką gali pasiūlyti jūsų ausinės

Pradžia

Pradėkime

Nepriklausomai nuo to, ar INZONE žaidimų ausinės yra belaidės, ar su laidu, prijungti jas prie žaidimų įrenginio yra paprasta. Dėl mažo delsimo, vaizdo ir garso sinchronizacijos, galėsite mėgautis itin sklandžia žaidimų patirtimi.


Prisijungimas prie kompiuterio, PS5 arba išmaniojo telefono
Prisijungimas prie „Bluetooth“ įrenginių
Funkcijų & pritaikymas

Atraskite 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams

Mūsų 360 erdvinis garsas žaidimams, aktyvuotas naudojant „INZONE Hub“ kompiuterio programinę įrangą, atkuria erdvinį garsą iš daugiakanalių garso signalų – taip, kaip numatė žaidimų kūrėjai. Be to, naudodami išmaniojo telefono programą „360 Spatial Sound Personalizer“ optimizuosite erdvinį garsą pagal savo ausies formą, kad visiškai suasmenintumėte žaidimo patirtį.

Suasmeninkite žaidimą

Pasinaudojant „INZONE Hub“ kompiuterio programine įranga, galima individualizuoti INZONE, tinkinant įvairiausias operacijas, taip pat įvairius garso ir aparatinės įrangos nustatymus. Tiksliai sureguliuokite garso dažnius naudodami vienodintuvo funkciją, kad žaidimai būtų aiškesni ir labiau įtraukiantys.


Garso lauko personalizavimas

Tam, kad galėtumėte mėgautis savo ausies formą atitinkančiu garsu, sukurkite asmeninį klausos profilį – nufotografuokite savo ausis naudodami išmaniojo telefono programėlę „360 Spatial Sound Personalizer“.

360 erdvinio garso personalizavimo programėlė
„INZONE Buds“ garso tonų personalizavimas

Mėgaukitės garsu, optimizuotu jūsų ausies kanalui. INZONE ausinės atkuria bandomuosius garsus iš tvarkyklių ir naudoja grįžtamojo ryšio mikrofonus, kad išmatuotų, kaip garsas užpildo ausies kanalą. Tuomet „INZONE Hub“ kompiuterio programa naudoja šią akustinę analizę, kad pritaikytų erdvinio klausymo patirtį.

„INZONE Buds“ valdymas

„INZONE Buds“ jutikliniai jutikliai leidžia intuityviai pirštų galiukais valdyti įvairias funkcijas.

INZONE ausinių valdymas

Mūsų INZONE H9, INZONE H5 ir INZONE H3 ausinės turi ergonomiškus valdymo mygtukus ir valdiklius, kad žaidimo metu galėtumėte lengvai keisti funkcijas ir reguliuoti nustatymus. 

Palaikymas & ir DUK

Programinės įrangos atnaujinimai

Įdiekite naujausią ausinių programinę įrangą naudodami „INZONE Hub“, kad galėtumėte naudotis naujomis funkcijomis arba išspręsti tam tikras problemas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimą apie savo INZONE ausines? Peržiūrėkite dažniausiai užduodamus kitų INZONE ausinių naudotojų klausimus. Galbūt rasite atsakymą, kurio ieškote.

Iliustruotas ausines dėvinčio žmogaus logotipas
Pagalba ir naujienos

Gaukite naujausios programinės įrangos atnaujinimo informaciją, naujienas ir pranešimus.