7.2 KAN. NAMŲ KINO AV IMTUVAS | STR-DN1070

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

STR-DN1070

RMK

€ 729,39

(įsk. PVM)

Stiprintuvas

Stiprintuvų skaičius Kanalai
7 kan.
Garso papildymo įrenginys 
TAIP
Bi-AMP
TAIP (paprastas, su erdviniu garsu gale)
Digital Legato Linear
TAIP
HD-D.C.S. (skaitmeninis kino garsas)
TAIP
Garso lauko programa (2 kan., daugiakanalis) 
TAIP
Garso lauko programa (A.F.D)
TAIP
Garso lauko programa (tiesioginis) 
TAIP
Garso lauko programa (ausinės)
TAIP
Garso lauko programa (filmas)
TAIP
Garso lauko programa (muzika)
TAIP

Vaizdo funkcijos

HDMI signalo praleidimas
TAIP
Garso grąžinimo kanalas
TAIP
HDMI signalo praleidimas
TAIP
3D per HDMI
TAIP
4K 60p 4:4:4 palaikymas
Taip (išskyrus įvestį VIDEO1)
A/V SINCHRONIZAVIMAS
TAIP (kintama)
„BRAVIA® SYNC™“ (CEC valdymas)
TAIP (atkūrimas vienu prisilietimu, sistemos garso valdymas, sistemos maitinimo išjungimas)
1080p / 24p
TAIP
Konvertavimas į 4K (tik iš HDMI įvesties) 
TAIP
Priskiriama kompon. vaizdo įvestis
NE
Technologija „Deep Color“
TAIP
Triluminos
TAIP
Vaizdo raiškos didinimo keitiklis (analoginė vaizdo įvestis ir HDMI išvestis) 
NE
x.v.Color (xvYCC)
TAIP

Automatinis garsiakalbių kalibravimas

Kalibravimo ypatybės
TAIP
DCAC (skaitm. kino kalibravimas)
TAIP (patobulintas D.C.A.C.)

Imtuvo ypatybės

Nustatyt. kanalas (FM/AM)
(FM30/AM-)
RDS
TAIP

Sąsaja

Įvesčių ir išvesčių lizdai
HDMI® vaizdo įvestis / išvestis (6/2); HDCP 2.2 įvestis / išvestis (6/2); kompozitinė monitoriaus išvestis (1); HDMI® garso įvestis (2); garso įvestis (koaksial.) (1); analoginė garso įvestis (4); optinė garso įvestis (1); ausinių išvestis (1); išankstinė žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis (2); USB (1 priekyje); eterneto lizdas (1)

Iškodavimo formatas

DTS® HD/ DolbyTruHD/ Dolby® Digital+
TAIP / TAIP / TAIP
LPCM (2/5.1/7.1 kanalai) per HDMI
TAIP (192 kHz / 24 bitai / iki 7.1 kan.)
Dolby® Digital/DTS®
TAIP
Dolby® Digital EX
TAIP
DTS-ES™ (MATRIX6.1/DISCRETE6.1)
TAIP / TAIP
DTS 96/24™
TAIP
Dolby® Prologic
TAIP
Dolby® Prologic II
TAIP
Dolby® Prologic IIx
TAIP
Dolby® Dual MoNO
TAIP
DSD
Taip (5,6 MHz / iki 5.1 kan.)
96 k/24 bitų PCM
TAIP

Galimybė prisijungti prie tinklo

Spotify Connect
TAIP
Muzikos kodavimo formatas tinklui
[MP3].mp3, [AAC/HE-AAC].m4a, .aac, [WMA9 Standard].wma, [LPCM].wav, [FLAC].flac, .fla, [Dolby Digital].ac3, [DSF].dsf, [DSDIFF].dff, [AIFF].aiff, .aif, [ALAC].m4a
PC jungties atnaujinimas (eternetu)
TAIP
Atnaujinti internetu 
TAIP
„Chromecast built-in“
Taip

Prit. įrengimo ir valdymo funkcijos

„Zone2 Audio“
TAIP
IR kartojimas (įvestis / išvestis)
TAIP (1/1)
3-os zonos garsas
TAIP

Ekologiškas ir taupantis energiją

Energijos sąnaudos (išjungimo režimas)
nėra
Energijos sąnaudos (budėjimo režimu)
0,3 W
Energijos sąnaudos (prijungta prie tinklo, budėjimo režimu) – jungtys
2,2 W (eternetas) / 1,1 W („Bluetooth®“) / 2 W („WiFi®“) / 2,2 W (prijungtos visos jungtys ir tinklai)
Budėjimo režimas suaktyvintas
Po 19 min.
Prijungta prie tinklo, budėjimo režimas suaktyvintas – jungtys
Po 19 minučių (eternetas) / po 19 minučių („Bluetooth®“) / po 19 minučių („Wi-Fi®“)
Belaidžių ryšių įjungimo / išjungimo jungiklis
Pakeiskite „Bluetooth®“ budėjimo režimo nustatymą (MENU (Meniu) – „Bluetooth Settings“ („Bluetooth®“ nustatymai) – „Bluetooth Standby“ („Bluetooth®“ budėjimo režimas) – ON/OFF (Įjungta / išjungta)) / pakeiskite nuotolinio paleidimo nustatymą (MENU (Meniu) – „Network Settings“ (Tinklo nustatymai) – „Remote Start“ (Nuotolinis paleidimas) – ON/OFF (Įjungta / išjungta))

Bendrosios funkcijos

Automatinis budėjimas
TAIP
GUI (grafinė vartotojo sąsaja)
TAIP

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G, mm)
430 x 172 x 329,4 mm
Svoris (kg)
10,5 kg

Funkcijos

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Integruotoji DSD atkūrimo funkcija

Ši didelės raiškos garsui pritaikyta CD formato kūrėjų „Sony“ ir „Philips“ sukurta DSD funkcija yra pažangus garso įrašymo ir atkūrimo būdas. Jo diskretizacijos dažnis yra 128 kartus didesnis nei CD, ir tai užtikrina 8 kartus didesnę duomenų apimtį nei CD, todėl garsas perkeliamas į visiškai naują lygmenį. Visiškai skirtingai nei PCM formate, DSD naudojamas impulsų tankio moduliacijos kodavimo metodas garsui saugoti, išreiškiant garsą per 1 bito skaitemeninio garso srauto impulsų intensyvumą, taip gerokai tiksliau perteikiant analoginio garso bangos formos prigimtį. Taip galima perteikti šiltą, natūralų, artimą analoginiam garsą, išnaudojant skaitmeninio plataus dinaminio diapazono privalumus ir pasiekti dažnių diapazoną, viršijantį 100 kHz. Kadangi STR-DN1070 palaiko originalų DSD (angl. „Direct Stream Digital“) atkūrimą, nereikalingas konvertavimas, todėl DSD turiniu galima mėgautis visiškai neprarandant originalaus skambesio. 

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Kokybiškas DA keitiklis

DSD perteikia garsą su apgaubiančiais erdvės pojūčiais ir tiksliai atspindi originalią atlikėjo viziją. Pasirinkus originalaus DSD atkūrimą, DSP apdorojimas apeinamas ir pateikiamas originalus DSD signalas toks, koks yra, bet, jeigu norite, galite pasirinkti DSP apdorojimą, naudojant 32 bitų DA konvertavimą. Be to, daugiakanalis 5.1 erdvinis garsas su DSD 5,6 Mhz suteikia išties įtraukiančius namų kino pojūčius, taip išnaudojant visus DSD privalumus.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

32 bitų apdorojimas

Palaikomas ir ne originalaus DSD atkūrimas, kai DA konvertavimas atliekamas DSP išvestyje, apdorojant 32 bitų režimu „koks yra“. Naudojant aukštos kokybės DSP technologiją, kurią „Sony“ sukūrė AVR įrenginiams, visos savybės gali būti atnaujinamos atliekant 32 bitų DA konvertavimą.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Didelis dinaminis diapazonas (HDR)

Pasinaudodami didelio dinaminio diapazono (HDR) signalo pralaidumu galite mėgautis jo suteikiamu pastebimai geresniu vaizdo kontrastiškumu ir šviesumu, o detalių išryškinimas šešėliuose bei apšviestose zonose dar labiau pagerina vaizdo detalumą ir suteikia spalvoms tikroviškumo

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Palaiko visas 4K vaizdo ypatybes

Palaikomi aukščiausios kokybės vaizdo formatai, įskaitant 4K/60p/4:04:04/24 bitų, 4K/60p/4:02:00/30 bitų ir 4K/60p/4:02:02/36 bitų, kad galėtumėte mėgautis 4K. Šie vaizdai su 60 kadrų per sekundę atkūrimu, suderinti su sklandžiu atspalvių perteikimu, užtikrina stulbinančius rezultatus. Tereikia prijungti prie televizoriaus su 4K/60p įvestimi, kad galėtumėte atskleisti visas 4K turinio galimybes.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

7.2 kanalų imtuvas – jaudinantis erdvinis garsas

Pasinerkite į pramogas – 7.2 kanalų kambarį užpildantis erdvinis garsas ir 165 W galia kiekviename kanale. Prie specialaus kanalo galite prijungti du aktyvius žemųjų dažnių garsiakalbius, kad žemuosius garsus galėtumėte paskirstyti po visą kambarį. Taigi nesvarbu, ar žiūrite filmus, žaidžiate žaidimus ar klausotės mėgstamų dainų, galėsite mėgautis visiškai kitokio lygio pramogomis.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

„Dolby® TrueHD“ ir „DTS-HD® Master Audio“

STR-DN1070 palaiko ir „Dolby® TrueHD®“, ir „DTS-HD® Master Audio“, todėl „Blu-ray Disc™“ įrašais galėsite mėgautis neprilygstama garso kokybe. Šiais moderniais didelės raiškos garso formatais atkuriamas beveik įrašų studijos kokybės nepriekaištingas garsas, taigi naudotojas žiūrėdamas filmus ar klausydamasis muzikos gali mėgautis daugiakanaliu garsu ir pasinerti į apgaubiantį kino teatro erdvinį garsą.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Pamatykite daugiau detalių – konvertavimo į 4K / 4K vaizdo palaikymo funkcijos su HDCP2.2

Originalus 4K šaltinis gali būti atkuriamas tiesiai per 4K HDMI IN įvestį naudojant HDCP2.2. Įdiegus vaizdo konvertavimo į didesnę raišką technologiją, 2K raiška galima mėgautis aukštesne kokybe ir matant daugiau detalių. 

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Pažangus skaitmeninio kino automatinis kalibravimas

Mėgaukitės užburiančiu filmo garsu, kad ir kur sėdėtumėte. Pažangus skaitmeninio kino automatinis kalibravimas(ADCAC) optimizuoja garso charakteristikas, kad galėtumėte mėgautis subalansuotu garsu. Naudokite pridedamą mikrofoną ir išmatuokite akustines kambario savybes atsižvelgiant į tai, kur sėdite ir kur stovi garsiakalbiai. Sistema atitinkamai sureguliuoja ir nustato garsą, pašalina visas silpno garso vietas, todėl galėsite mėgautis plačiu ir tikrovišku garsu.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Centrinių garsiakalbių garso pakėlimas

Centriniai garsiakalbiai paprastai yra po ekranu, todėl visi iš centro sklindantys garsai girdimi iš ekrano apatinės dalies. Šia funkcija sukuriamas įspūdis, kad centrinis garsiakalbis yra ekrano aukštyje. Centrinio garsiakalbio skleidžiamo garso aukštį galima padidinti iki reikiamo (tai galima atlikti su realiais priekiniais aukštais garsiakalbiais). Centrinio garsiakalbio garso pakėlimą galima nustatyti kaip 0 (išjungta) arba nuo 1 iki 10. Renkantis didesnį nustatymą centrinio garso padėtis pakeliama, todėl klausytojai gali reguliuoti šios funkcijos nustatymus ir pritaikyti garsą pagal pageidavimą. Ši funkcija gali būti naudojama su A.F.D. režimu (kuris nesukuria papildomo garso lauko) ir filmų režimais, pavyzdžiui, HD skaitmeniniu kino teatro garsu ir pan.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Lubinio garsiakalbio režimas 

Ši funkcija virtualiuoju būdu perkelia priekinius ir centrinius lubose įrengtus garsiakalbius ir išdėsto juos aplink ekraną. Dabar klientai personažų balsus girdės sklindant nuo ekrano, o ne nuo lubų. Šiuo režimu atkuriant muziką ji skamba natūraliau ir sodriau, kai patalpoje įrengti lubiniai garsiakalbiai.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

HD Digital Cinema Sound®

Imituoja išskirtinę „Cary Grant Theatre“ akustiką jūsų namuose. Kartu su „Sony Pictures Entertainment“ sukurta „HD Digital Cinema Sound®“ sistema sukurta remiantis matavimais, atliktais „Cary Grant Theatre“, kurioje įgarsinami Holivudo filmai, todėl žiūrėdami filmus galėsite pasijusti tarsi Holivude.

Garso optimizavimo funkcija užtikrina švarų garsą bet kokiu garsumu

Mėgaukitės aiškiu, dinamišku garsu bet kokiu garsumu naudodami įdiegtą garso optimizavimo funkciją. A/V imtuvas automatiškai matuoja garsiakalbio efektyvumą ir koreguoja dažnių diapazoną pagal girdimumą. Dėl to sukuriama sodraus garso aplinka – net kai žiūrite arba klausotės turinio įprastu kambario garsumo lygiu.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Imituokite gyvo atlikimo koncertų salėje akustiką „Concert Hall“ režimu

Sukurkite tikros koncertų salės pojūtį savo svetainėje. Remiantis akustinės muzikos matavimais, atliktais kai kuriose žymiausiose pasaulio muzikos salėse, „Concert Hall“ režimas suteikia galimybę pasirinkti iš 3 vietų.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Sukurkite aplinką naudodami lanksčius garsiakalbių sprendimus

Erdvinis garsas iš priekinių kolonėlių: 2.1 kanalai su „S-Force PRO“ priekiniu erdviniu garsu perteikia virtualų erdvinį akustinį lauką naudojant tik 2 garsiakalbius. Nereikia už savęs įrengti galinių garsiakalbių. Belaidis erdvinis garsas: Galima sukurti realaus erdvinio garso aplinką suderinant du priekinius garsiakalbius su dviem belaidžiais garsiakalbiais, naudojamais kaip galiniai garsiakalbiai (iki 5.2 kan.). Visiška namų kino sistema: Įsirenkite visiškai sukomplektuotą 7.2 kan. erdvinio garso garsiakalbių sistemą ir mėgaukitės filmais su visais erdviniais efektais, lyg kino teatre.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Sklandžios transliacijos per „Wi-Fi®“ ir „Bluetooth®“

Paprasčiausiai prijungę pasieksite visą savo muziką. Transliuokite mėgstamas dainas belaidžiu būdu iš išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio arba nešiojamojo kompiuterio naudodami „Wi-Fi®“ – nereikia jokių laidų. Sujunkite lengvai naudodami „Bluetooth®“ arba pridėkite suderinamą įrenginį ir susiekite naudodami NFC. Be to, naudodami „AirPlay“ galite siųsti „iOS“ įrenginiuose esančią muziką per stiprintuvus į garsiakalbius.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

LDAC™: pritaikyta didelės raiškos garso turiniui perduoti

LDAC gali būti naudojama su keliomis perdavimo spartomis atsižvelgiant į belaidžio ryšio sąlygas. Jums suteikiama galimybė mėgautis didelės raiškos garsu išskirtine garso kokybe, kuri beveik prilygsta didelės raiškos garso formatui, nes garo signalas perduodamas maks. sparta iki: 990 kbps (maždaug tris kartus daugiau duomenų nei tradiciniais „Bluetooth®“ garso įrenginiais). LDAC pagerina kokybę klausantis belaidžiu ryšiu, nesvarbu, kokios muzikos klausotės, ji skamba taip, kaip to norėjo atlikėjas.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Lengvas būdas persiųsti muziką į garsiakalbius

„Chromecast built-in“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamas muzikos programas iš asmeninio įrenginio į garsiakalbius. Tiesiog bakstelėkite transliacijos mygtuką muzikos programoje „Android“ telefone arba planšetiniame kompiuteryje, „iPhone“, „iPad“, „Mac®“, „Windows“ nešiojamajame kompiuteryje ar „Chromebook“, pasirinkite garsiakalbį arba garsiakalbių grupę ir pradėkite.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Klausykitės muzikos vienu palietimu

Įdiegus NFC (artimo lauko ryšio) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį* su NFC funkcija prie ant korpuso esančios N žymos ir paleiskite muziką. Neturite NFC? Ne bėda. Įrenginius galite susieti ir rankiniu būdu „Bluetooth®“ nustatymuose. *Žr. suderinamų įrenginių sąrašą

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Klausykitės kitame kambaryje sukurdami tris zonas

Naudojant trijų zonų klausymo funkciją, galima prijungti tris garsiakalbių komplektus prie STR-DN1070 ir klausytis tos paties garso išvesties trijuose kambariuose – 3.2 kanalus pagrindiniame kambaryje ir 2 kanalus kituose dvejuose kambariuose. Be to, imtuvas gali vienu metu valdyti du atskirus įvesties šaltinius. Pasirinkite, kuris signalas bus siunčiamas į kiekvieną klausymo zoną, kad galėtumėte žiūrėti DVD su 5.2 kanalų garsu svetainėje ir tuo pačiu metu klausytis 2 kanalų CD įrašo kitame kambaryje. Žinoma, galite visa tai sutelkti viename kambaryje, kaip įtraukiančius 7.2 kanalų erdvinius pojūčius.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

„SongPal“ – jūsų muzika vienoje vietoje

Atsisiųskite „SongPal“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas klausantis keliuose kambariuose būtų subalansuotas ir aukštos kokybės.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Leiskite muziką keliuose kambariuose

Užpildykite namus mėgstamų įrašų garsais naudodami klausymosi keliuose kambariuose funkciją. Klausymosi keliuose kambariuose funkcija leidžia naudotis tokiais režimais kaip „Vakarėlis“, kai ta pati muzika vienu metu skamba per kelis garsiakalbius, ir „Asmeninis“, kai per kelis garsiakalbius galima leisti skirtingą muziką

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Lengvas valdymas naudojant grafinę naudotojo sąsają

Naudojant intuityvų pagrindinį meniu galima lengvai tvarkyti imtuvo nustatymus. Valdykite, ką norite žiūrėti, nustatykite, kurie įrenginiai prijungti, ir pasirinkite, kaip norite klausytis, naudodami iš anksto nustatytus garso režimus.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Tikslaus garso rezistorius (paviršinio montažo rezistorius kokybiškam garsui išgauti)

Elektroninių schemų tendencija yra vis didėjantis tankis, todėl didėja ir poreikis rezistorių, kurie galėtų būti montuojami ant kompaktiškų paviršių. Todėl „Sony“, bendradarbiaudama su komponentų gamintojais, sukūrė „tikslaus garso rezistorių“ – aukštos garso kokybės paviršinio montažo rezistorių. Be to, kad buvo naudojamos itin patvarios medžiagos ir naujai sukurta konstrukcija, elektrodams buvo naudojamas grynas varis, kad būtų galima perduoti didelius duomenų kiekius ir išgauti aukštą sodraus ir aiškaus garso kokybę.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Aukštos garso kokybės kondensatoriai

Naujai sukurti aukštos garso kokybės paviršinio montažo elektrolitiniai kondensatoriai, kartu su galingesniu DAC maitinimo šaltiniu ir optimizuotu pagrindo išdėstymu padeda išgauti stabilų žemąjį diapazoną ir didelę raišką.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Parengiamojo stiprinimo garsumo IC

Specialiai STR-DN1070 naujai sukurtas parengiamasis stiprintuvas IC CXD90035 visiškai atskiria IC įžeminimo kontaktą ir padeda jį iškelti už IC ribų. Dėl šios priežasties pašalinami tarp etapų atsirandantys trikdžiai, taip signalas sustiprinamas itin stabiliai ir atkuriamas aukštos kokybės garsas su sodriais žemaisiais tonais. Be to, nauja vidinio stiprinimo grandinės struktūra padeda pagerinti galios pertekliaus valdymo savybes ir sumažinti iškraipymų, kad atkuriant garsą būtų sukurtas atviresnės, erdvesnės vietos pojūtis.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Galios stiprintuvas

STR-DN1070 užtikrina geresnį struktūrinį stabilumą, taigi analoginio signalo keliu atkuriamas geresnis garsas. Ši schema sumontuota ant epoksidinės stiklo pluošto plokštės, kad būtų pasiekta didesnė sparta ir galia.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Tikslūs kristaliniai osciliatoriai

Visi skaitmeninių garso šaltinių, ypač HDMI, takto generatoriai gali būti puikia kokybe regeneruojami iš šio kristalo. Todėl išgaunamas aiškus ir sodrus garsas, o žemieji dažniai gilesni ir tvirtesni. Įprasti kristaliniai osciliatoriai yra sandariai užsandarinti ir pripildyti azotu, bet šis metodas yra jautrus išorinių vibracijų poveikiui, trikdančiam takto generavimo signalą, todėl atsiranda virpėjimas. Todėl STR-DN1070 buvo pasirinktas vakuume užsandarintas kristalinis osciliatorius. Šis tikslus kristalinis osciliatorius dar labiau pagerintas panaudojus paauksuotus elektrodus. Auksas yra gerai žinoma medžiaga osciliatorių gamyboje, labiausiai išsiskirianti dėl savo sukibimo su kvarcu stiprumo, kurio pakanka kontaktui išlaikyti net esant stipriems fiziniams smūgiams, ir dėl laidumą sumažinančių oksidų nesusidarymo.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Lokalizuotas analoginis maitinimo šaltinis

Srovės įžeminimo kelio aplink įrenginius įtampa yra reguliuojama vietoje, kad būtų susilpninti aukštų dažnių elementai, taip sumažinama elektromagnetinė spinduliuotė iš grandinės, o analoginio signalo kelias ir stiprintuvo grandinė apsaugomi nuo triukšmų. Tokia struktūra padeda pagerinti skaitmeninio garso ir vaizdo signalų santykį, todėl žemųjų dažnių garsai tampa sodresni, švaresni ir natūralesni.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Svyravimų šalinimo grandinė

Visiems STR-DN1070 skaitmeniniams garso šaltiniams naudojama ES tipo svyravimų šalinimo schema. Tai kruopščiai sureguliuotų analoginių ir skaitmeninių PLL schemų junginys. Kitaip nei taikant tradicinius metodus, originalaus taktinio signalo įvestis nėra numatoma reikšmė, ja laikoma tikslaus kristalinio generatoriaus laiko nuoroda. Šiame analoginiame PLL naudojamas aukštas atkirtos dažnis, kuris sukelia svyravimus su žema laiko nuorodos reikšme. Be to, grandinėje naudojamas ir skaitmeninis PLL, todėl originalaus taktinio signalo įvestis ir VCO yra sulyginami pasitelkus skaitmeninį PLL.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

„Sony“ sureguliuoti elektros komponentai

Pagrindiniam maitinimo šaltiniui naudojami dideli specialiai pagaminti elektrolitiniai kondensatoriai. Visuose analoginio signalo keliuose naudojami specialios garso klasės rezistoriai. Dideli rezistoriai būtinose vietose yra naudojami kartu su originalaus tipo rezistoriais. Dėl didesnio korpuso sumažinami pilnutinės varžos svyravimai, kuriuos sukelia srovės tekėjimo sukuriama šiluma. Tai padeda stiprintuvu pasiekti aukštesnę garso kokybę.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Kokybiška konstrukcija ir optimalus garsas

Siekiant užtikrinti optimalias garso ir vaizdo charakteristikas, STR-DN1070 naudojami aukščiausios kokybės komponentai ir konstrukcija. Tvirtas plieninis korpusas, sudarytas iš rėmo ir skersinės sijos, sumažina išorinį garsiakalbio garso slėgį, todėl išgaunamas labiau koncentruotas garsas. Visi keturi kampai yra reljefiški, kad būtų lengviau išlaikyti elektros transformatoriaus ir radiatoriaus svorį. Radiatoriaus konstrukcija padidina oro srautą į stiprintuvo bloką, kuris padeda atlaikyti nepageidaujamą garso slėgį – visa tai užtikrina galingą, švarų garsą.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Galingas elektros transformatorius

Lakuojant vakuume vidinė laidų instaliacija elektros transformatoriuje padengiama lygiu ir vienodu sluoksniu. Panaudojus varinį transformatorių su žiedine šerdimi ir plieninę apsaugos nuo gaudesių juostą aplink ritę bei šerdį išvengiama triukšmų. Tai leidžia mėgautis sodriais žemaisiais tonais ir tiksliai išgirsti kiekvieną garso detalę, žemieji tonai tampa galingesni ir atkuriami žemesnių dažnių garsai. Pasiektas detalumo lygis padeda tiksliau atkurti žemuosius garsus ir vokalą, todėl garsas tampa itin švarus ir erdvinis.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Radiatoriaus konstrukcija

Gerą ir stabilų garsą galima atkurti tik išstudijavus ventiliatoriaus sparnų formą ir kontroliuojant vientisumą. Stiprintuvo grandinė gali geriau atlaikyti nepageidaujamą garso slėgį.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Antrosios kartos ES lydmetalis

Daugiametė garso inžinerijos patirtis ir nuolatiniai bandymai garso srityje padėjo „Sony“ sukurti ES klasės garso kokybę užtikrinantį junginį. Gryno alavo pagrindas maišomas su nedideliais specialiai atrinktų metalų elementų kiekiais – taip sukuriamas ypatingas lydinys, kuris padeda atkurti labai tikslų ir sklandų garsą.

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

Skaitmeninės grandinės plokštė 

Skaitmeninių signalų spausdinta plokštė yra apsaugota tvirtu metaliniu rėmu, kuris saugo plokštę nuo garsiakalbio sukuriamo garso slėgio. Šis radiatoriaus laikiklis naudojamas kaip skaitmeninės grandinės apsauga nuo nepageidaujamos spinduliuotės; ji padeda apsaugoti didelės pilnutinės varžos grandinę pagrindiniame korpuse nuo nereikalingų triukšmų, todėl atkuriamas švaresnis garsas.