GARSO / VAIZDO IMTUVAI

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070

STR-DN1070
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 nuotrauka

RMK

€ 729,39

(įsk. PVM)
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DN1070 vaizdai
Kokybiška didelė raiška ir integruotoji DSD atkūrimo funkcija

7.2 kanalų namų kino AV imtuvas

STR-DN1070 namų kino sistema – dar tikroviškesni ir dar labiau įtraukiantys vaizdai. Ši sistema palaiko DSD atkūrimo funkciją, o HDR technologija padidina vaizdų dinaminį diapazoną. 4K užtikrina išskirtinį vaizdo aiškumą, o HDCP 2.2 suteikia galimybę mėgautis aukštos kokybės palydovinių transliacijų ir „UHD Blu-ray Disc™“ 4K turiniu. Stiprintuvas palaiko didelės raiškos garsą, kad galėtumėte mėgautis kokybišku garsu ir klausytis keliuose kambariuose be jokių laidų.

Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Pažangios skaitmeninės technologijos atkuria analoginę tikrovę

Didelės raiškos garso logotipas

Mėgaukitės studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Integruotoji DSD atkūrimo funkcija

Palaiko iki 5.1 kan.

Mėgaukitės kokybišku garsu. STR-DN1070 palaiko originalų DSD (angl. „Direct Stream Digital“) atkūrimą, todėl nereikalingas konvertavimas, o jūs galite mėgautis DSD turiniu neprarandant skambesio. Klausykitės daugiakanalio 5.1 kan. erdvinio garso, kurį perteikia DSD 5,6 MHz. 

Didelės raiškos garso failų formatai

STR-DN1070 palaiko įvairius didelės raiškos garso formatus, įskaitant DSD ir linijinį PCM. Be to, muziką leisti galima naudojant USB ir DLNA ryšį, o kelių kanalų funkcija leidžia atkurti aukštos kokybės garsą per erdvinio garso sistemą.

failų formatai
DSEE HX logotipas
Patobulinti muzikos įrašai

Pasitelkus DSEE HX™ esamas garso šaltinis konvertuojamas prilyginant jį didelės raiškos garsui, todėl muzika skamba, lyg būtumėte įrašų studijoje ar koncerte.

Kino teatro kokybės erdvinis garsas jūsų namuose

Dėl itin tikroviško garso filmų vakaras bus dar įsimintinesnis

Tobulinkite kiekvieną natą

Imituokite pasaulinio garso pramogų arenų akustiką savo namuose

Naudodami „Sony“ garso lauko technologijas galite imituoti „Sony Pictures Cary Grant“ teatro Holivude arba trijų pasaulinio garso koncertų salių akustiką.

7.2 kan. erdvinis garsas

7.2 kan. AV imtuvas – išties dinamiškas erdvinis garsas. „Sony“ skaitmeninio kino automatinis kalibravimas (DCAC) padeda lengvai sureguliuoti sistemą, tereikia pastatyti pridedamą mikrofoną ir paspausti paleidimo mygtuką.

7.2 kan. sistemos vaizdas
HD garso takeliai – galimybė išnaudoti visas „Blu-ray Disc™“ galimybes

„Blu-ray Discs™“ talpa iki 10 kartų didesnė nei DVD diskų, todėl jose galima sutalpinti gerokai daugiau garso informacijos. Integruoti „Dolby® True HD“ ir „DTS®-HD Master“ garso dekoderiai leis mėgautis galingu ir įtraukiančiu HD erdviniu „Blu-ray Discs™“ garso takeliu.

„Dolby® True HD“ logotipas
Pagerintas kinematografinės kokybės garsas

Mėgaukitės sodriu, daugiakanaliu „Dolby® True HD" garsu, perteikiančiu 100 procentų kokybę išlaikantį filmų ir muzikos garsą

„DTS®-HD Master Audio“ logotipas
Klausykitės garsų iš visų pusių

Kino teatro erdvinio garso efektui sukurti „DTS®-HD Master Audio“ atkuria studijos kokybės garsą

Sukurkite aplinką naudodami lanksčius garsiakalbių sprendimus

Ar ieškote paprastos 2 kan. sąrankos, ar norite visavertės 7.2 kan. sistemos (laidinės arba belaidės), STR-DN1070 bus geriausias pasirinkimas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku erdviniu garsu.

Išskirtiniai 4K žiūrėjimo pojūčiai

Didelio dinaminio diapazono vaizdo įrašų palaikymas suteikia galimybę mėgautis geriausiu 4K turiniu

4K HDR logotipas
Kokybiškas 4K turinys su HDCP2.2

Mėgaukitės kokybišku 4K turiniu – HDMI 2.0a – 5 įv./2 išv., HDMI yra viso greičio HDMI 2.0a, palaikantis 4K vaizdo įrašus iki 60p ir 4:4:4 spalvų atranką. Didelio dinaminio diapazono (HDR) signalai taip pat palaikomi, o HDCP2.2 turinio apsaugos suderinamumas reiškia naujausių atkūrimo įrenginių palaikymą.

Didelis dinaminis diapazonas (HDR)

Pasinaudodami didelio dinaminio diapazono (HDR) signalo pralaidumu mėgaukitės geresniu vaizdo kontrastiškumu ir šviesumu, o detalių išryškinimas šešėliuose bei apšviestose zonose dar labiau pagerina vaizdo detalumą ir suteikia spalvoms tikroviškumo.

HDR vaizdas
DIDELIS DINAMINIS DIAPAZONAS
Įprasto tipo vaizdas
TRADICINIS
4:4:4 ir 4:2:0 palyginimo vaizdas
Palaiko visas 4K vaizdo ypatybes

Palaikomi aukščiausios kokybės vaizdo formatai, įskaitant 4K/60p/4:04:04/24 bitų, 4K/60p/4:02:00/30 bitų ir 4K/60p/4:02:02/36 bitų, kad galėtumėte mėgautis 4K. Šie vaizdai su 60 kadrų per sekundę atkūrimu, suderinti su sklandžiu atspalvių perteikimu, užtikrina stulbinančius rezultatus. Tereikia prijungti prie televizoriaus su 4K/60p įvestimi, kad galėtumėte atskleisti visas 4K turinio galimybes.

Dar daugiau detalių konvertavus į 4K

Dėl vaizdo konvertavimo technologijos 2K raiška galima mėgautis aukštesne kokybe ir matant daugiau detalių. 

Konvertavimo į 4K logotipas
Klausykitės mėgstamos muzikos be jokių laidų

Belaidės technologijos supaprastina klausymosi procesą ir atkuria muziką, kurios kokybė prilygsta didelės raiškos garsui

LDAC vaizdas
LDAC™: pritaikyta didelės raiškos garso turiniui perduoti

LDAC perduoda apie tris kartus daugiau duomenų (esant didžiausiai perdavimo spartai: 990 kbps) nei tradiciniai „Bluetooth®“ garso įrenginiai, todėl galite mėgautis aukščiausia garso kokybe, kuri beveik prilygsta didelės raiškos garsui.

Palieskite, prisijunkite ir klausykitės

Mėgaukitės paprastu belaidžiu klausymu ir išmaniojo telefono ekrano atvaizdavimu naudojant „NFC One-Touch“. Tereikia paliesti su išmaniuoju telefonu suderinamą imtuvą, kad įsijungtų „Bluetooth®“ garsas arba „Miracast™“ ekrano atvaizdavimas.

NFC ir „Bluetooth®“ logotipai
„AirPlay“ logotipas
„AirPlay“ garsas

Klausykitės muzikos iš įrenginių su „AirPlay“.

„Wi-Fi®“ logotipas
„Wi-Fi®“ ryšys

Leiskite muziką iš kompiuterio ir serverio

Klausykitės muzikos kitame kambaryje

Klausymasis keliuose kambariuose be jokių laidų – muzika niekada netyla

Naudojant „SongPal“ programa valdomą klausymosi keliuose kambariuose funkciją muzika namuose seks paskui jus. Su „SongPal Link“ sugrupuokite pasirinktus „Sony“ pailguosius garsiakalbius ir garsiakalbius, tada transliuokite muziką iš įvairių šaltinių, telefono, kompiuterio ar DLNA tinklo keliuose kambariuose.

Belaidės kelių kambarių funkcijos vaizdas
Lengvai pasiekite savo muziką

Džiaukitės lengva prieiga prie įvairiausios muzikos ir kito turinio – tokią galimybę suteikia „Chromecast built-in“ (anksčiau – „Google Cast™“) ir „Spotify Connect“.

„Chromecast built-in“
„Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, internetines radijo laidas ir interneto transliacijas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio į savo garso įrenginį. Tiesiog spustelėkite transliacijos mygtuką.

Spotify®
Spotify Connect

Leiskite „Spotify“ savo garso įrenginyje naudodami „Spotify“ programą kaip nuotolinio valymo pultą.

Transliuokite per „Chromecast built-in“

Transliuokite muziką, tinklalaides ir radiją iš daugiau nei 100 garso programų, įskaitant „YouTube Music“ ir dar daugiau.

Svarbiausios yra jungtys

Universalus jungiamumas padidina sistemos galimybes

Prijunkite, ką norite, ir mėgaukitės pageidaujama kokybe

Tikrai dinamiškai namų pramogų sistemai sukurti yra 6 HDMI įvestys ir 2 išvestys, priekinė USB jungtis, optinė skaitmeninė ir analoginė AV jungtys. Todėl galite greitai ir lengvai prijungti televizorių, „Blu-ray Disc™“ leistuvą, išmanųjį telefoną ir kitą įrangą.

„HDMI“ logotipas
6 HDMI įvestys ir 2 išvestys

Naudodami 6 HDMI įvestis ir 2 HDMI išvestis, tarp kurių 1 speciali antros zonos HDMI išvestis, galėsite prijungti savo turimą įrangą ir turėsite galimybę plėstis.

USB logotipas
Integruotoji DSD atkūrimo funkcija per DLNA ar USB

Leiskite DSD per prie DLNA tinklo prijungtus įrenginius, arba prijunkite prie USB dėl 24 bitų / 192 kHz didelio bitų tankio ir klausykitės didelės raiškos garso.

Malonumas trijose zonose 

Muzikos atkūrimas zonose – reikiama muzika reikiamame kambaryje

Trys klausymo zonos yra skirtos trijų garsiakalbių komplektams prijungti prie STR-DN1070 ir klausytis trijuose kambariuose. Imtuvu vienu metu galite valdyti du atskirus šaltinius. Pasirinkite, kuris signalas bus siunčiamas į kiekvieną klausymo zoną, taip galite svetainėje žiūrėti DVD per 5.2 kanalų sistemą, o kitur klausytis CD per 2 kanalus. Arba galite mėgautis galingu 7.2 kanalų erdviniu garsu tik svetainėje.

Sukurta, kad galėtumėte mėgautis kokybe

Atkuriant kokybišką garsą yra svarbi kiekviena detalė

Techniniai duomenys ir funkcijos

Su STR-DN1070 perkelkite savo namų pramogas į kitą lygį. 4K ir su HDR suderinamas HDMI palaiko moderniausius vaizdo įrašų standartus, įskaitant HDCP 2.2 turinio apsaugą nuo 4K turinio transliacijos, internetą ir UHD „Blu-ray Disc™“. Didelės raiškos garsas užtikrina kokybišką skambesį, o belaidės kelių kambarių ir priekinių kolonėlių atkuriamo erdvinio garso funkcijos padeda sukurti norimą garso aplinką.
  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Itin aukštos kokybės erdvinis garsas su DTS-HD ir „Dolby® TrueHD Audio“

  • 6 įvesčių / 2 išvesčių HDMI® jungtis ir 4K / 60p (4:4:4) palaikymas, HDCP 2.2 palaikymas ir HDR palaikymas

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Muzikos transliavimas naudojant „Wi-Fi“, „AirPlay“ ir „Chromecast built-in“

Stiprintuvų skaičius Kanalai
7 kan.
Įvesčių ir išvesčių lizdai
HDMI® vaizdo įvestis / išvestis (6/2); HDCP 2.2 įvestis / išvestis (6/2); kompozitinė monitoriaus išvestis (1); HDMI® garso įvestis (2); garso įvestis (koaksial.) (1); analoginė garso įvestis (4); optinė garso įvestis (1); ausinių išvestis (1); išankstinė žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis (2); USB (1 priekyje); eterneto lizdas (1)
Svoris (kg)
10,5 kg
„Chromecast built-in“
Taip
Spotify Connect
TAIP
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,