GARSO / VAIZDO IMTUVAI

7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DH750

STR-DH750
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DH750 nuotrauka

RMK

€ 419,02

(įsk. PVM)
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DH750 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DH750 vaizdai
7.2 kan. namų kino AV imtuvas | STR-DH750 vaizdai

Funkcijos

Belaidis transliavimas per „Bluetooth“

Naudodami „Bluetooth®“, leiskite mėgstamus garso takelius ir programas belaidžiu ryšiu. Susieję su išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, galėsite klausytis muzikos ir valdyti grojaraščius bei garsą tiesiog savo įrenginyje.

NFC vieno lietimo funkcija – ryšys akimirksniu

Įdiegus artimo lauko ryšio (NFC) technologiją, nebereikia laidų ir sudėtingų nustatymų. Tiesiog pridėkite įrenginį su NFC funkcija prie kito įrenginio N žymės, kad lengvai ir greitai užmegztumėte ryšį, ir leiskite turinį per „Bluetooth®“. Neturite NFC? Ne bėda. Galite rankiniu būdu prisijungti per „Bluetooth®“, naudodamiesi įrenginio nustatymų meniu.

7.2 kanalų imtuvas – jaudinantis erdvinis garsas

Pasinerkite į pramogas – 7.2 kanalų kambarį užpildantis erdvinis garsas. Prie specialaus kanalo galite prijungti du aktyvius žemųjų dažnių garsiakalbius, kad žemuosius garsus galėtumėte paskirstyti po visą kambarį. Taigi nesvarbu, ar žiūrite filmus, žaidžiate žaidimus ar klausotės mėgstamos muzikos, galėsite mėgautis visiškai kitokio lygio pramogomis.

„SongPal“ – jūsų muzika vienoje vietoje

Atsisiųskite „SongPal“ į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir valdykite savo muzikos kolekciją. Prisijunkite naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“ ir bet kada pasieksite mėgstamą muziką, ar ji būtų saugoma kompiuteryje, serveryje ar naudojant interneto muzikos paslaugą. Šią programą galima naudoti ir reguliuojant garso nustatymus, kad garsas būtų subalansuotas ir aukštos kokybės.

„DTS-HD™“ – studijos kokybės garsas

Mėgaukitės tiksliu ir detaliu namų garso sistemos garsu. Įdiegus „DTS-HD Master“ garso sistemą, galite mėgautis originaliu, nesuglaudintu mėgstamų „Blu-ray™“ diskų ir filmų garsu. Atkuriamas toks garsas, kokio norėjo filmų kūrėjai. „DTS-HD“ didelės raiškos garsas – itin detalus muzikinių kūrinių atkūrimas, kad kiekviena nata skambėtų tarsi studijoje.

„Dolby® TrueHD“ – garsas, kokio norėjo filmų kūrėjai

Mėgaukitės neprilygstama garso kokybe – „Dolby® TrueHD“ atkuria nepriekaištingą filmų ir muzikos garsą. Atkuriamas studijoje įrašytą originalą atitinkantis garsas – neprilygstama „Blu-ray Disc™“ ir DVD diskų bei atsisiųsto turinio garso raiška.

Laidinis ekrano vaizdo dubliavimas per MHL

Išmaniojo telefono turinį galite peržiūrėti dideliame ekrane naudodami laidinio MHL vaizdo dubliavimo funkciją. Tai paprasta: išmanųjį telefoną prijunkite prie televizoriaus per MHL palaikantį HDMI prievadą ir mobiliojo telefono ekrano vaizdą pamatysite televizoriuje. Jūs telefone galite braukdami perjungti, padidinti, perkelti ar pasirinkti turinį, o visi kiti gali mėgautis turiniu dideliame ekrane. Prijungtas išmanusis telefonas dar ir įkraunamas, todėl energija niekada neišseks.

Konvertavimas į 4K – mėgaukitės 4K turiniu

Išlaikykite 4K vaizdo kokybę nuo šaltinio įrenginio iki pat vaizdo ekrane. Konvertavimo į 4K funkcija suteikia galimybę išsaugoti 4K duomenų kokybę ir parodyti juos 4K televizoriaus ar projektoriaus ekrane. Būtent dėl to šis AV imtuvas taps nepamainomu 4K televizorių ir leistuvų kompanionu, o jūs galėsite mėgautis keturis kartus detalesniu vaizdu nei „Full HD“ – dabar ir ateityje.

Skaitmeninio kino automatinis kalibravimas optimaliai sureguliuoja garsą

Kad būtų lengviau išnaudoti visas namų kino sistemos galimybes, skaitmeninio kino automatinis kalibravimas (DCAC) pagal jūsų sėdėjimo padėtį garsiakalbių atžvilgiu automatiškai optimaliai sureguliuoja garsą. Tiesiog naudodami pridedamą mikrofoną atlikite savo garsiakalbių sistemos akustinių savybių matavimus ir leiskite sistemai tiksliai sureguliuoja garsą.

„HD Digital Cinema Sound®“ – kino salių garsas

Mėgaukitės garsaus pasaulyje teatro akustika savo namuose. Kartu su „Sony Pictures Entertainment“ sukurtos „HD Digital Cinema Sound®“ technologijos pagrindą sudaro psichoakustiniai matavimai, atlikti garsiajame Kerio Granto teatre, kurie buvo naudojami dubliuojant daugelį žinomų filmų. Imituojant garsiakalbių padėtis ir teatro akustines savybes, kiekvienam žiūrimam filmui suteikiamas Holivudo filmų įspūdis.

Beribės ryšio galimybės naudojant įvairius prievadus

Šis imtuvas – tai puikus vaizdo ir garso centras su 4 HDMI įvestimis ir konvertavimo į 3D ir 4K formatą funkcijomis, 1 HDMI išvestimi, USB, optine ir koaksialine SPDIF skaitmenine bei įprasta analogine AV jungtimi – jungčių visada pakaks, todėl galėsite prijungti „Blu-ray Disc™“ ir DVD leistuvą, televizorių, žaidimų pultą, CD grotuvą ir kitus įrenginius.

Specifikacijos

  • Paprastas prijungimas per „Bluetooth®“ naudojant NFC vieno palietimo technologiją

  • Siųskite ir valdykite tiesiai iš savo išmaniojo telefono naudodami „SongPal“

  • Sodrus erdvinis garsas iš „DTS®-HD“ ir „Dolby® TrueHD audio“

  • Peržiūrėkite ir įkraukite išmanųjį telefoną naudodami MHL

  • USB jungtis muzikai atkurti

Stiprintuvų skaičius Kanalai
7 kan.
Įvesčių ir išvesčių lizdai
HDMI vaizdo įvestis / išvestis (4/1); kompozitinė vaizdo įvestis (2); kompozitinė monitoriaus išvestis (1); optinė garso įvestis (2); koaksialinis. Garso įvestis (1); analoginė garso įvestis (4); ausinių išvestis; USB (1 priekinis: „iPhone“ / WM); MHL (1 gale)
Svoris (kg)
8,1 kg
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui,