GARSO SISTEMŲ KOMPONENTAI

Didelės raiškos garso USB DAC stereofoninis stiprintuvas

UDA-1
Didelės raiškos garso USB DAC stereofoninis stiprintuvas nuotrauka

RMK

€ 619,04

(įsk. PVM)
Didelės raiškos garso USB DAC stereofoninis stiprintuvas vaizdai
Didelės raiškos garso USB DAC stereofoninis stiprintuvas vaizdai
Didelės raiškos garso USB DAC stereofoninis stiprintuvas vaizdai
Didelės raiškos garso USB DAC stereofoninis stiprintuvas vaizdai
Didelės raiškos garso USB DAC stereofoninis stiprintuvas vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Išgirskite smulkiausias detales didelės raiškos garsu

Lengvai prijunkite UDA-1 prie kompiuterio ir klausykitės savo muzikos kolekcijos aukštos kokybės garsu. UDA-1 yra skaitmeninio signalo keitiklis į analoginį (DAC) su integruotu stiprintuvu ir daugeliu jungčių ausinėms ar garsiakalbiams. Leiskite muziką tiesiai iš savo kompiuterio garsu, kuris prilygsta originalaus įrašo matricai.

Susikurkite šakotuvą savo skaitmeninei muzikai

UDA-1 yra idealus būdas įrengti garso sistemą prie kompiuterio. Jo kompaktiškas dizainas lengvai telpa mažose erdvėse, o naudodami du USB prievadus galėsite lengvai prisijungti prie stacionaraus ar nešiojamojo kompiuterio arba išmaniojo telefono („Android“ arba „iPhone“). Arba prijungti garso sistemos komponentus naudodami optinę skaitmeninę (S/PDIF), bendraašę skaitmeninę ir linijinę garso įvestis.

10–100 Hz dažnių diapazonas
Raiškus garsas visame dažnių diapazone

Girdėkite kiekvieną subtiliausią detalę 10–100 Hz dažnių diapazone, priartinančiame jus prie originalaus atlikimo niuansų.

Suderinamas su daugeliu failų tipų
Leiskite visą savo muziką aukšta kokybe

Išnaudokite geriausias įvairiausių tipų failų galimybes, įskaitant FLAC, WAV, ALAC ir DSD, kurie atkuria dainas su visais originalaus įrašo niuansais. Be to, UDA-1 palaiko tokius suglaudintus formatus kaip MP3, AAC, ATRAC ir WMA.

Klausykitės, tarsi būtumėte įrašų studijoje

Mėgaukitės aukščiausios kokybės muzika. Didelės raiškos garsas – analoginis garso signalas skaitmeniniu keičiamas didesne sparta nei CD. Naudojama 24 bitų/96 kHz sparta (CD – 16 bitų/44,1 kHz) leidžia išgirsti kiekvieną garso detalę.

Didelės raiškos garsas
DSEE atkuria aukšto diapazono garsus
Konvert. suglaud. muziką į aukštesnę raišką naudodami DSEE

DSEE konvertuoja suglaudintus skaitmeninius muzikos failus (MP3, ACC, ATRAC ir WMA) ir išgauna beveik geresnę kokybę nei CD. DSEE atkuria glaudinant prarastus plataus diapazono garsus, todėl garsai yra sodrūs, natūralūs, prilygsta originalui.

Tvirtas pagrindas, skaidrus garsas

UDA-1 įdiegti 2 x 23 W analoginiai stiprintuvai, surinkti ant itin tvirto 3 mm storio aliuminio pagrindo, užtikrina, kad jūsų kompiuteryje esančios įrašų kolekcijos garsas būtų perteiktas itin aiškiai.

Suderinamas su PC muzikos grotuvais
Valdykite, kaip leidžiate

Prijunkite kompiuterį – UDA-1 imsis darbo. Atsisiųskite did. raiškos garso grotuvo program. iš „Sony“ į kompiuterį ir klausykitės skaitm. muzikos did. raiškos garsu. Arba leiskite tiesiai iš muzikos grotuvo – „iTunes“, „Media Go“ ar „Windows Media®“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • DSEE konvertavimas į didesnę raišką – atkuriama suglaudintų failų kokybė

  • Kokybiškas skaitmeninis USB ryšys kompiuterio muzikai

  • USB atkūrimas ir išmaniojo telefono įkrovimas

  • Tvirta, aukštos kokybės garso komponentų konstrukcija

Išvestis (DIN)
23 W + 23 W
Įvesčių ir išvesčių lizdai
Analoginė garso įvestis (1), Ausinių išvestis (1), Garsiakalbio išvestis (1), Garso išvestis (1), Koaksialinė skaitmeninė įvestis (1), Optinė skaitmeninė įvestis (1), USB (2)
Svoris
4 kg
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka