GARSIAKALBIAI

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai

SS-HA3
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

RMK

€ 419,02

(įsk. PVM)
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai vaizdai
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai vaizdai
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai vaizdai
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Išgirskite kiekvieną detalę

Didelės raiškos garsas puikiai perteikia jūsų mėgstamas dainas. „Mica“ sustiprintos tinklinės (MRC) žemųjų dažnių garsiakalbis ir du plačios sklaidos aukštųjų dažnių garsiakalbiai veikia su unikalaus dizaino slopintuvu SS-HA3, kad būtų sumažinta difrakcija ir perteiktas didelio diapazono garso pojūtis.

Tokia muzika, kokios dar negirdėjote

Iš naujo atraskite dar negirdėto aiškumo ir tikslumo muzikos skambesį. SS-HA3 sukurtas tam, kad būtų pabrėžtas kiekvienas didelės raiškos muzikos failų garsas ir perteiktos MP3 garso subtilybės.

Kaip veikia aukšta raiška
Kaip tai veikia

Skaitmeninė muzika geresnės nei CD kokybės

Įdiegus didelės raiškos garso technologiją analoginis garsas konvertuojamas į skaitmeninį didesne sparta nei CD – taip sukuriamas 24 bitų / 96 kHz garsas (CD 16 bitų / 44,1 kHz).

Sukurta aiškumui

Kad būtų sumažinta slopintuvo difrakcija, SS-HA3 stiprintuvas buvo pagamintas iš tvirto ir stilingo aliuminio, kuris padidina garsiakalbio garsą ir sumažina iškraipymą. Plačiam klausymosi diapazonui ir nuosekliai aiškiam garsui išgauti, aukštųjų dažnių garsiakalbiai turi 45 laipsnių įpjovą.

Aliuminis slopintuvo dizainas
Tikslus garsas

Tiesiog savo namuose mėgaukitės puikiu, artimu originaliam įrašui garsu. SS-HA3 turi tikrai galingo garso MRC žemųjų dažnių garsiakalbius ir du plačios sklaidos aukštųjų dažnių garsiakalbius, kurie perteikia visus, suglaustuose failuose prarandamus muzikos niuansus.

Mėgaukitės naujais klausymosi pojūčiais

Jei norite išgirsti aiškų garsą, klausydami muzikos failų ar CD, prijunkite SS-HA3 garsiakalbius prie HDD garso grotuvo sistemos arba kitų Didelės raiškos garso sistemos komponentų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 2 krypčių, 3 garsiakalbių „Bass-Reflex“ sistema (55 Hz–50 kHz)

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Plačios sklaidos itin aukštų dažnių garsiakalbiai užtikrina tikrovišką skambesį

  • Žėručiu armuoti ląstelinio pluošto garsiakalbiai perteikia dinamišką garsą

  • Tvirtas aliuminio korpusas sumažina korpuso vibracijas

Dažnio atsakas
55 Hz–50 kHz
Priekinis garsiakalbis
1
Centrinis garsiakalbis
0
Erdvinis
0

Kas sudaro komplektą

Instrukcijų vadovas, Garantijos kortelė, Garsiakalbio laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka