GARSIAKALBIAI

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai

SS-HA1
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

RMK

€ 620,00

(įsk. PVM)
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai vaizdai
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai vaizdai
Tiksliai taip, kaip norėjo atlikėjai

Mėgaukitės subtiliais studijos kokybės garso niuansais didelės raiškos garsu, kurio kokybė yra geresnė nei CD. Aistra muzikai suvienija visus komponentus – pradedant signalu, baigiant garsiakalbiais, todėl atrodo, kad atlikėjo klausytumėte čia pat.

Naujos garso kokybės aukštumos

Didelės raiškos garsas – nepralenkiama kokybė

Išbandykite sodrų didelės raiškos garsą naudodami SS-HA1 sistemą. Du galingi garsiakalbiai atkuria platų aiškių aukštųjų dažnių diapazoną, o tvirti žemųjų dažnių garsiakalbio kūgiai – skambius žemuosius dažnius. Pertvaros forma ir aliuminio korpusas sumažina difrakciją ir vibraciją, todėl klausydamiesi didelės raiškos garso jausitės taip, tarsi dalyvautumėte tikrame koncerte.

Tokia muzika, kokios dar negirdėjote

Iš naujo atraskite dar negirdėto aiškumo ir tikslumo muzikos skambesį. SS-HA1 sukurtas taip, kad būtų pabrėžtas kiekvienas didelės raiškos muzikos failų garsas ir perteiktos MP3 garso subtilybės.

Kaip veikia aukšta raiška
Kaip tai veikia

Skaitmeninė muzika geresnės nei CD kokybės

Įdiegus didelės raiškos garso technologiją analoginis garsas konvertuojamas į skaitmeninį didesne sparta nei CD – taip sukuriamas 24 bitų / 96 kHz garsas (CD 16 bitų / 44,1 kHz).

Išmanus dizainas, aukščiausios kokybės garsas

Išskirtinė garsiakalbio slopintuvo forma sumažina išsklaidymą, todėl išgaunamas aiškus, ryškus garsas. Stiprus aliuminis korpusas užtikrina tvirtumą ir sumažina žemųjų dažnių iškraipymo vibracijas.

Didelės raiškos ypatybės
Aiškūs aukštieji, sodrūs žemieji dažniai

Įrenginiai sukurti siekiant patobulinti didelės raiškos garsą

Du plačios sklaidos (WD) aukštųjų dažnių garsiakalbiai perteikia muzikos skleidžiamą energiją. Žemųjų dažnių garsiakalbiai iš „Mica“ sustiprinto tinklinio pluošto (MRC) atkuria stulbinamos kokybės muziką ir galingus žemuosius dažnius.

Prijunkite didelės raiškos kolekciją

SS-HA1 garsiakalbiai puikiai dera su kitais didelės raiškos garso komponentais – nuo jūsų kompiuteryje laikomų muzikos failų iki HDD garso grotuvo sistemos ar USB DAC stiprintuvo. Tiesiog prijunkite garsiakalbius ir galėsite mėgautis nauju ir aiškiu, artimu originalaus įrašo kokybei garsu.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 2 krypčių, 3 garsiakalbių „Bass-Reflex“ sistema (48 Hz–50 kHz)

  • Suderinamas su didelės raiškos garsu

  • Plačios sklaidos itin aukštų dažnių garsiakalbiai užtikrina tikrovišką skambesį

  • Žėručiu armuoti ląstelinio pluošto garsiakalbiai perteikia dinamišką garsą

  • Tvirtas aliuminio korpusas sumažina korpuso vibracijas

Dažnio atsakas
48 Hz–50 kHz
Priekinis garsiakalbis
1
Centrinis garsiakalbis
0
Erdvinis
0

Kas sudaro komplektą

Instrukcijų vadovas, Garantijos kortelė

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka