Garsiakalbiai su „Dolby Atmos“ vaizdai
Garsiakalbiai su „Dolby Atmos“ vaizdai
Garsiakalbiai su „Dolby Atmos“ vaizdai
Garsiakalbiai su „Dolby Atmos“ vaizdai
Garsiakalbiai su „Dolby Atmos“ vaizdai
Mėgaukitės „Dolby Atmos®“ erdvinu garsu

Išbandykite naujausią kino teatro garso naujovę savo namuose. SS-CSE garsiakalbiai sukurti išskirtinai „Dolby Atmos“ – erdvinio garso technologijai, užtikrinančiai kino teatro garso kokybę. Garsiakalbiai puikiai veikia ir naudojant kitus erdvinio garso formatus, pvz., DTS: X™. Mėgaukitės iš visų pusių supančiu erdviniu garsu – net ir iš viršaus.

„Dolby Atmos“
„Dolby Atmos“

„Dolby Atmos“ suteikia kvapą gniaužiančią realybę su 360º erdviniu garsu – garsas tiksliai sklinda jūsų aplinkoje. Rezultatas yra raiškus garsas, kuris visiškai jus apsupa, o naudojant SS-CSE garsiakalbius garsas jus pasiekia netgi iš viršaus.

Įtraukiantis erdvinis garsas

Nereikia sudėtingų garsiakalbių sąrankų. Kompaktiški SS-CSE garsiakalbiai tinka esamai sąrankai ir gyvenamajai erdvei bei perkuria erdvinį garsą. 

Sukurtas, kad galėtumėte mėgautis aukščiausios kokybės garsu 

Kiekvienas SS-CSE garsiakalbio elementas yra sukurtas siekiant sumažinti vibraciją ir iškraipymus, todėl jūsų ausis pasiekia sodrus ir aiškus „Dolby Atmos“ erdvinis garsas. 

Dizainas pritaikytas prie CS serijos garsiakalbių
CS serijos dizainas   

SS-CSE garsiakalbiai puikiai dera prie namų interjero, siauro ekrano ir AV imtuvų. Kompaktiškas korpusas, pagamintas naudojant sudėtingą medienos apdirbimo techniką, puikiai dera prie esamų CS serijos garsiakalbių garso ir dizaino.

Stiprus MDF korpusas
Raiški akustika naudojant tvirtą MDF korpusą

Garso dizainerių optimizuotas medinis korpusas užtikrina rezonuojančią akustiką. Dėl „Medium Density Fibreboard“ vidinių jungčių vibracija susilpninama ir sugeriama. Tai leidžia mėgautis aiškiu ir tolygiai pasiskirstančiu filmų ir televizijos garsu. 

Žėručių sustiprintos tinklinės medžiagos (MRC) kūgis
Žėručių sustiprintos tinklinės medžiagos kūgis

Daugelyje įprastų garsiakalbių naudojami popieriniai kūgiai, kurie ilgainiui gali susilankstyti ir nusidėvėti, todėl iškraipomas garsas. SS-CSE MRC žemųjų dažnių garsiakalbiai yra tvirti ir išlaiko formą net esant dideliam spaudimui. 

Kompaktiškas ir univers.   

Dėl kompaktiško SS-CSE profilio garsiakalbius galima montuoti ant esamų garsiakalbių arba tvirtinti prie sienos. Jei norite išbandyti „Dolby Atmos“ kino teatro garso technologiją ar pagerinti erdvinio garso pojūčius – šis universalus garsiakalbis užtikrins puikią garso kokybę.

Kompaktiškas ir universalus dizainas

D: 180 mm be garsiakalbio jungties | H: 145 mm su grotelėmis

Techniniai duomenys ir funkcijos

Patirkite kino garso naujoves savo namuose. SS-CSE garsiakalbiai sukurti išskirtinai „Dolby Atmos“ – kino teatrui būdingai erdvinio garso technologijai – taip pat puikiai veikia su kitais pažangiais erdvinio garso formatais, pvz., DTS: X™. Rezultatas yra erdvinis garsas, kuris apsupa jus iš visų pusių – net iš viršaus.
  • Stulbinantis erdvinis kino garsas naudojant „Dolby Atmos“

  • Žėručių sustiprintos tinklinės medžiagos kūgis, skirtas aiškiam garsui

  • Tvirta, aukštos kokybės garso komponentų konstrukcija

  • Įvairios sąrankos parinktys

  • Kompaktiška konstrukcija, tinkama CS serijai

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka