LENTYNOJE STATOMI STEREO GARSIAKALBIAI

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SS-CS5

RMK

€ 210,00

(įsk. PVM)

Priekinis garsiakalbis

Priekinio garsiakalbio korpuso tipas
Bosų atspindys
Priekinio garsiakalbio apdaila
Audinys (skydelis), PP plokštė (korpusas)
Priekinio garsiakalbio maks. įvesties galia
100 W
Priekinio garsiakalbio modelio pavadinimas
SS-CS5
Priekinio garsiakalbio nominali varža
6 omai
Priekinių garsiakalbių sistema:
3 krypčių, 3 garsiakalbių sistema
Priekinio garsiakalbio įrenginiai: Aukštųjų dažnių garsiakalbis
25 mm gaubto tipo x 1
Priekinio garsiakalbio įrenginiai: Žemųjų dažnių garsiakalbis
13 cm kūgio tipo x 1
Priekinio garsiakalbio įvesties jungtis
Įsukamojo tipo
Priekinio garsiakalbio jautrumas
87 dB (2,83 V, 1 m)
Priekinio garsiakalbio matmenys (P x A x G)
178 x 335 x 220 mm

Bendrosios funkcijos

Centrinis garsiakalbis
0
Dažnio atsakas
53 Hz–50 kHz
Priekinis garsiakalbis
2
Erdvinis
0

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
456 x 269 x 408 mm
Svoris
10 kg

Kas sudaro komplektą

  • Instrukcijų vadovas
Placeholder

Funkcijos

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Didelės raiškos garsas – išskirtinė garso kokybė

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Muzika užfiksuojama didesne sparta nei CD diskuose, padidinamas garso elementų skaičius per vieną sekundę ir spartos bitais tikslumas kiekviename šių elementų, todėl didelės raiškos garsas beveik idealiai atitinka atlikėjo įrašytą muziką. Išgirsite kiekvieną atokvėpį ar pastebėsite net menkiausią judesį – tiesiog jaudinanti patirtis.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

3 diapazonų, 3 garsiakalbių sistema – aiškus garsas

Klausykitės natūraliai sodraus ir itin aiškaus garso. 3 garsiakalbių sistemoje naudojamas tvirtas 130 mm MRC žemųjų dažnių garsiakalbis, kuris atkuria dinamiškus žemuosius dažnius, 25 mm aukštųjų dažnių garsiakalbis ir 19 mm itin aukštų dažnių garsiakalbis, kuris atkuria didelės raiškos garsą. Šie daug vietos neužimantys ir iki 100 W įvesties galią palaikantys garsiakalbiai puikiai tiks kiekviename kambaryje.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Garso erdvę išplečiantys aukštųjų dažnių garsiakalbiai

Pajuskite, kaip kambaryje skleidžiasi tiksliai atkuriama ir subalansuota mėgstama muzika. Šiuose garsiakalbiuose integruoti naujieji plačiakrypčiai aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Tikslūs aukštieji dažniai atkuriami plačioje garso erdvėje. Jums atrodys, kad jaučiate, kur stovi kiekvienas instrumentas, ir pasijusite, tarsi patys būtumėte koncertų salėje.

Mažesnis svoris – geresnis garso slėgis

Mažas garso slėgis yra dažnai pasitaikanti nedidelių garsiakalbių problema, dėl kurios garsas atrodo nesubalansuotas. Šiuose garsiakalbiuose naudojami didelio garso slėgio aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Tai išgaunama pritaikant įvairias svorio mažinimo technologijas, integruojant galingesnę magnetinę grandinę ir balso vijoje panaudojant lengvesnį CCAW (variu padengtą aliuminio laidą).

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Itin tikslus aukštųjų dažnių garsiakalbis – tikroviškas garsas

Puikiai atkuriamas vokalas, kad pajustumėte atlikėjo energiją ir aistrą. Iš poliesterio pagamintas pagrindinis 25 mm minkštų aukštųjų dažnių garsiakalbis patikimai atkuria autentišką garsą. Tikslus akustinis derinimas naudojant pažangią garsą absorbuojančią dangą panaikina aukštųjų dažnių garsiakalbių galinį garso slėgį, kad vokalas skambėtų natūraliai.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

130 mm garsiakalbis sustiprina žemųjų dažnių tonus

Šioje garsiakalbių sistemoje panaudotas naujasis 130 mm žemųjų dažnių garsiakalbis, atkuriantis sodrius ir stabilius dažnius. Panaudojus žėručio tinklinę diafragmą atkuriami galingi žemieji dažniai ir detalės, kad galėtumėte mėgautis aiškiu vidurinių dažnių vokalu ir dialogais.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Žėručiu sustiprintas tinklinis kūgis neiškraipo garso

Tai puikus kompanionas klausantis šiuolaikinės muzikos su stipriais žemaisiais dažniais. Daugelyje garsiakalbių naudojami popieriniai kūgiai, kurie lankstosi ir laikui bėgant susidėvi, o dėl to iškraipomas garsas. Žėručiu sustiprintos tinklinės (MRC) medžiagos žemųjų dažnių garsiakalbiai yra tvirti, išlaiko formą net judėdami esant dideliam slėgiui ir greičiui, todėl galite sustiprinti žemuosius tonus, o garso kokybė dėl to nesuprastės.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Tvirta korpuso konstrukcija – nepriekaištinga akustika

Medinis korpusas su prievadu užtikrina rezonuojančią akustiką. Nepageidaujamą vibraciją slopina ir sugeria vidinėmis jungtimis išsiskirianti konstrukcija, kurią sustiprina tvirta medinė struktūra. Konstruktoriai parinko vidinių garsą absorbuojančių medžiagų tipą ir išdėstymą, kad galėtų valdyti ir tiksliai suderinti rezonansinę korpuso vibraciją.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Kūgiškos priekinio skydelio briaunos užtikrina aiškų garsą

Pašalinus reflektorinės pertvaros ir korpuso triukšmą užtikrinamas kokybiškas veikimas. Dėl šiek tiek kūgiškų priekinio skydelio briaunų sumažėja briaunų difrakcija, kad atkuriamas garsas skambėtų aiškiai ir natūraliai.

Aukštos kokybės komponentai – aukštos kokybės garsas

Blogas sujungimas gali turėti stiprų poveikį bendrai garso kokybei. Dėl to šiuose garsiakalbiuose naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai: orinės ritės induktoriai aukštųjų dažnių garsiakalbiuose, silikonu dengtos plieno plokštelės žemųjų dažnių garsiakalbyje, storiausios apvijų medžiagos ir kokybiški plastikiniai kondensatoriai. Klausykitės ir mėgaukitės kiekviena didelės raiškos garso detale.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Stilinga ir funkcionali medinė apdaila

Daili juoda garsiakalbio apdaila puikiai dera prie šiuolaikinių interjerų. Medžio apdaila puikiai išlaiko formą ir užtikrina, kad garso atkūrimui nedarytų įtakos drėgmės ir temperatūros pokyčiai.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Kokybiška struktūra – nepriekaištingai atkuriama muzika

Šiuose garsiakalbiuose svarbiausia garsas. Tvirtas korpusas su prievadu – sodri, rezonuojanti akustika. Garsiakalbio galinėje dalyje sumontuotas „Bass Reflex“ slopina nepageidaujamus triukšmus ir pagerina žemųjų dažnių garso atkūrimą.

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

Lentynoje statomi garsiakalbiai mažoms erdvėms

Maži garsiakalbiai neužima daug vietos, todėl puikiai tinka nedidelėse erdvėse. Nors jie ir nedideli, tačiau atkuria platų dažnių diapazoną net iki 53 Hz. Tai puikus pasirinkimas, jei norite mėgautis kokybišku garsu neprarasdami erdvės.