GARSIAKALBIAI

Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai

SS-CS5
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai nuotrauka

RMK

€ 210,00

(įsk. PVM)
Lentynoje statomi stereo garsiakalbiai vaizdai

Funkcijos

Didelės raiškos garsas – išskirtinė garso kokybė

Didelės raiškos garsas perkels jūsų skaitmeninės muzikos kolekciją į kitą lygį. Muzika užfiksuojama didesne sparta nei CD diskuose, padidinamas garso elementų skaičius per vieną sekundę ir spartos bitais tikslumas kiekviename šių elementų, todėl didelės raiškos garsas beveik idealiai atitinka atlikėjo įrašytą muziką. Išgirsite kiekvieną atokvėpį ar pastebėsite net menkiausią judesį – tiesiog jaudinanti patirtis.

3 diapazonų, 3 garsiakalbių sistema – aiškus garsas

Klausykitės natūraliai sodraus ir itin aiškaus garso. 3 garsiakalbių sistemoje naudojamas tvirtas 130 mm MRC žemųjų dažnių garsiakalbis, kuris atkuria dinamiškus žemuosius dažnius, 25 mm aukštųjų dažnių garsiakalbis ir 19 mm itin aukštų dažnių garsiakalbis, kuris atkuria didelės raiškos garsą. Šie daug vietos neužimantys ir iki 100 W įvesties galią palaikantys garsiakalbiai puikiai tiks kiekviename kambaryje.

Garso erdvę išplečiantys aukštųjų dažnių garsiakalbiai

Pajuskite, kaip kambaryje skleidžiasi tiksliai atkuriama ir subalansuota mėgstama muzika. Šiuose garsiakalbiuose integruoti naujieji plačiakrypčiai aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Tikslūs aukštieji dažniai atkuriami plačioje garso erdvėje. Jums atrodys, kad jaučiate, kur stovi kiekvienas instrumentas, ir pasijusite, tarsi patys būtumėte koncertų salėje.

Mažesnis svoris – geresnis garso slėgis

Mažas garso slėgis yra dažnai pasitaikanti nedidelių garsiakalbių problema, dėl kurios garsas atrodo nesubalansuotas. Šiuose garsiakalbiuose naudojami didelio garso slėgio aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Tai išgaunama pritaikant įvairias svorio mažinimo technologijas, integruojant galingesnę magnetinę grandinę ir balso vijoje panaudojant lengvesnį CCAW (variu padengtą aliuminio laidą).

Itin tikslus aukštųjų dažnių garsiakalbis – tikroviškas garsas

Puikiai atkuriamas vokalas, kad pajustumėte atlikėjo energiją ir aistrą. Iš poliesterio pagamintas pagrindinis 25 mm minkštų aukštųjų dažnių garsiakalbis patikimai atkuria autentišką garsą. Tikslus akustinis derinimas naudojant pažangią garsą absorbuojančią dangą panaikina aukštųjų dažnių garsiakalbių galinį garso slėgį, kad vokalas skambėtų natūraliai.

130 mm garsiakalbis sustiprina žemųjų dažnių tonus

Šioje garsiakalbių sistemoje panaudotas naujasis 130 mm žemųjų dažnių garsiakalbis, atkuriantis sodrius ir stabilius dažnius. Panaudojus žėručio tinklinę diafragmą atkuriami galingi žemieji dažniai ir detalės, kad galėtumėte mėgautis aiškiu vidurinių dažnių vokalu ir dialogais.

Žėručiu sustiprintas tinklinis kūgis neiškraipo garso

Tai puikus kompanionas klausantis šiuolaikinės muzikos su stipriais žemaisiais dažniais. Daugelyje garsiakalbių naudojami popieriniai kūgiai, kurie lankstosi ir laikui bėgant susidėvi, o dėl to iškraipomas garsas. Žėručiu sustiprintos tinklinės (MRC) medžiagos žemųjų dažnių garsiakalbiai yra tvirti, išlaiko formą net judėdami esant dideliam slėgiui ir greičiui, todėl galite sustiprinti žemuosius tonus, o garso kokybė dėl to nesuprastės.

Tvirta korpuso konstrukcija – nepriekaištinga akustika

Medinis korpusas su prievadu užtikrina rezonuojančią akustiką. Nepageidaujamą vibraciją slopina ir sugeria vidinėmis jungtimis išsiskirianti konstrukcija, kurią sustiprina tvirta medinė struktūra. Konstruktoriai parinko vidinių garsą absorbuojančių medžiagų tipą ir išdėstymą, kad galėtų valdyti ir tiksliai suderinti rezonansinę korpuso vibraciją.

Kūgiškos priekinio skydelio briaunos užtikrina aiškų garsą

Pašalinus reflektorinės pertvaros ir korpuso triukšmą užtikrinamas kokybiškas veikimas. Dėl šiek tiek kūgiškų priekinio skydelio briaunų sumažėja briaunų difrakcija, kad atkuriamas garsas skambėtų aiškiai ir natūraliai.

Aukštos kokybės komponentai – aukštos kokybės garsas

Blogas sujungimas gali turėti stiprų poveikį bendrai garso kokybei. Dėl to šiuose garsiakalbiuose naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai: orinės ritės induktoriai aukštųjų dažnių garsiakalbiuose, silikonu dengtos plieno plokštelės žemųjų dažnių garsiakalbyje, storiausios apvijų medžiagos ir kokybiški plastikiniai kondensatoriai. Klausykitės ir mėgaukitės kiekviena didelės raiškos garso detale.

Stilinga ir funkcionali medinė apdaila

Daili juoda garsiakalbio apdaila puikiai dera prie šiuolaikinių interjerų. Medžio apdaila puikiai išlaiko formą ir užtikrina, kad garso atkūrimui nedarytų įtakos drėgmės ir temperatūros pokyčiai.

Kokybiška struktūra – nepriekaištingai atkuriama muzika

Šiuose garsiakalbiuose svarbiausia garsas. Tvirtas korpusas su prievadu – sodri, rezonuojanti akustika. Garsiakalbio galinėje dalyje sumontuotas „Bass Reflex“ slopina nepageidaujamus triukšmus ir pagerina žemųjų dažnių garso atkūrimą.

Lentynoje statomi garsiakalbiai mažoms erdvėms

Maži garsiakalbiai neužima daug vietos, todėl puikiai tinka nedidelėse erdvėse. Nors jie ir nedideli, tačiau atkuria platų dažnių diapazoną net iki 53 Hz. Tai puikus pasirinkimas, jei norite mėgautis kokybišku garsu neprarasdami erdvės.

Specifikacijos

  • 3 krypčių, 3 kompaktiškų garsiakalbių sistema

  • Plačios sklaidos aukštųjų dažnių garsiakalbis atkuria subtilų didelės raiškos garsą

  • „Bass Reflex“ korpusas, kad duslūs žemieji garsai būtų mažiau iškraipyti

  • Tvirta, aukštos kokybės garso komponentų konstrukcija

  • 53–50 000 Hz dažnių diapazonas

Dažnio atsakas
53 Hz–50 kHz
Priekinis garsiakalbis
2
Centrinis garsiakalbis
0
Erdvinis
0

Kas sudaro komplektą

Instrukcijų vadovas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka