ŽAIDIMŲ AUSINĖS

INZONE H7 belaidės žaidimų ausinės

INZONE H7
INZONE H7 belaidės žaidimų ausinės nuotrauka

RMK

€ 200,00

(įsk. PVM)
INZONE H7 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras kampu iš šono
INZONE H7 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras iš priekio
INZONE H7 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras iš šono
INZONE H7 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras kampu
Tikslus garsas. Geresnis žaidimas. 

Belaidės INZONE H7 žaidimų ausinės yra pakankamai patogios dėvėti ištisas valandas ir pasižymi puikia garso kokybe, todėl tai tobulas partneris žaidžiant bet kokius žaidimus. Be to, 360 laipsnių erdvinio garso žaidimams technologija leidžia dar tiksliau girdėti ir aptikti taikinius ar priešininkus, tad prireikus visada sulauksite pagalbos.

• Puiki garso kokybė

 • Atlenkiamas mikrofonas su nutildymo funkcija 

• Individualizuotas 360 laipsnių erdvinis garsas žaidimams

 • Tinkinami „INZONE Hub“ nustatymai

• Patogiai žaiskite valandų valandas 

• Puikiai tinka „PlayStation®5“

Apžiūrėkite INZONE H7 ausines
Būkite pirmieji, kurie tiksliai aptiks taikinį

Išgirskite, kol jūsų nepamatė. Naudodami 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams ir patikrintą technologiją, galite nustatyti, kur ir kokiu atstumu yra jūsų priešininkai. Netgi žaidėjai, besislepiantys šešėlyje arba už sienų ir kliūčių, ilgai neliks nepastebėti.

Atraskite 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams

Mūsų „360 Spatial Sound for Gaming“ funkcija, aktyvinama kompiuterio programinės įrangos „INZONE Hub“, išsiskiria visiškai nauja virtualizavimo priemone žaidimams, atkuriančia erdvinį garsą iš kelių garso signalų, kaip to ir siekė žaidimo kūrėjai. Be to, naudodami išmaniojo telefono programą „360 Spatial Sound Personalizer“ optimizuosite erdvinį garsą pagal savo ausies formą, kad visiškai suasmenintumėte žaidimo patirtį.

Patirkite 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams

Norite išbandyti erdvinį garsą savo mėgstamuose įrenginiuose? Užsidėkite ausines ir pasinerkite. Pajuskite tikslią priešininko padėtį, judesius ir kt.

Pažangi technologija optimizuoja akustiką

Sukūrėme INZONE H7 ausines, kad jūsų žaidimo garso takelis būtų gyvas. Simetriška akustinė struktūra, pakankamai lanksti, kad patogiai prisitaikytų prie įvairių galvos formų ir dydžių, pagerina garso kokybę ir erdvinį akustinį tikslumą.

Kiekvienas žaidimo garsas, autentiškai atkurtas

Remiantis mūsų patirtimi muzikai skirtų ausinių srityje sukurta INZONE H7 diafragma yra unikalios formos, todėl gali tiksliai atkurti itin aukšto dažnio garsus ir autentiškus žemus dažnius, kad žaidimų patirtis būtų įtraukianti.

Galingi žemi dažniai 

INZONE H7 angos optimizuoja žemų dažnių garso atkūrimą, užtikrindamos galingus žemus dažnius, kad gilūs garsai, pavyzdžiui, sprogimai ir variklio ūžesys, atrodytų neįtikėtinai tikroviškai. Įsijauskite į žaidimų pasaulio dramą ir jus supantį veiksmą.

Patogiai žaiskite valandų valandas

Sukūrėme INZONE H7 tam, kad galėtumėte žaisti ilgiau. Ausinės, sukurtos taip, patikimai ir stabiliai priglustų dėvimos ir beveik nespaustų galvos šonų bei veiktų ištisas valandas.

Puiki atrama galvai

Platus galvos juostelės paminkštinimas tolygiai paskirsto svorį per visą galvą, kad būtų patogu dėvėti ilgą laiką.

Puikiai priglunda prie ausų

Lygūs nailoniniai ausų paminkštinimai suformuoti taip, kad sumažintų spaudimą ausims ir optimizuotų kontaktą su galvos šonu. Itin patogi ausų paminkštinimų medžiaga sukurta stabilumui ir garso izoliacijai.

Pelnykite savo komandai pergalę aiškiai bendraudami

Aiškiai ir ryžtingai koordinuokite misijas. Lankstus atverčiamas mikrofonas su nutildymo funkcija leidžia be vargo bendrauti su komandos nariais žaidimo metu.

Mikrofonas, orientuotas į balsą

Kokybiškas mikrofonas, kurį galima pritraukti arčiau burnos, ir visada užtikrinantis, kad esate aiškiai girdimi. Kadangi mikrofonas yra daugiakryptis, jūsų balsas girdisi švariai net pačiomis įnirtingiausiomis žaidimo akimirkomis.

INZONE H7 vaizdas stambiu planu, kuriame matomi ausų kaušeliai ir į kairę ištiestas mikrofonas
„Discord“ sertifikato logotipas
Sertifikuota naudoti „Discord“

Ausinės puikiai veikia naudojant „Discord“ susirašinėjimo balsu, vaizdu ir tekstu paslaugą, todėl galėsite sklandžiai kalbėtis su draugais žaisdami internete.

Žaiskite laisvai – be laidų ir beveik be vėlavimo

INZONE H7 belaidės žaidimų ausinės suteikia laisvę žaisti be laidų. Dėl mažos delsos, kuri užtikrina tiksliai sinchronizuojamą garsą ir vaizdą, niekas neprasprūs pro jūsų akis ir ausis. 

Ištisas diena misijų

Mėgaukitės žaidimais visą dieną ir net naktį – ausinės suteikia iki 40 valandų nepertraukiamo žaidimo vienu įkrovimu. 

Paprastas ovalo formos dizainas, užtikrinantis paprastą valdymą

INZONE H7 turi praktiškai išdėstytus valdymo mygtukus ir ratukus, todėl žaisdami galite lengvai keisti funkcijas ir reguliuoti nuostatas. 

Kairės pusės valdikliai

Kairėje ausinėje yra pagrindiniai valdikliai, įskaitant garsumo ratuką ir mikrofono užtildymo mygtuką. Norėdami nutildyti, tiesiog kilstelėkite mikrofoną. Taip pat yra mikrofonas ir USB prievadas su įkrovimo LED. 

Kairėje ausinėje – garsumo ratukas, mikrofono nutildymo mygtukas, mikrofonas ir USB prievadas
Dešinė ausinė su žaidimo / pokalbių mygtuku, maitinimo ir „Bluetooth“ mygtukais
Dešinės pusės valdikliai

Dešinėje ausinėje yra žaidimo / pokalbių mygtukas, taip pat maitinimo ir „Bluetooth“ mygtukai.

Suasmeninkite žaidimą

„INZONE Hub“ kompiuterio programinė įranga suteikia galimybę individualizuoti INZONE H7 patirtį, tinkinant įvairias operacijas, įskaitant įvairias garso ir aparatinės įrangos nuostatas. Tiksliai suderinkite žaidimo garso dažnius naudodami EQ funkciją, kad garsai būtų aiškesni ir labiau įtrauktų.

Puikiai tinka „PlayStation 5®“

INZONE H7 leidžia mėgautis įtraukiančiu „PlayStation® 5 Tempest 3D AudioTech“ garsu žaidžiant žaidimus su didesne erdvine išraiška. Sklandžiai veikia su „PlayStation®5“ konsolėmis ir specialiomis PS5™ funkcijomis, padidindamos našumą.

Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. INZONE H7 pakavimo medžiagoje nėra plastiko, joje naudojamos tik perdirbtos medžiagos ir neaustinė celiuliozė, o tai atspindi „Sony“ įsipareigojimą mažinti savo gaminių ir praktikos poveikį aplinkai.

Trys lėkštės su tvariomis medžiagomis
Grupinė nuotrauka, kurioje matyti ausinės, USB siųstuvas-imtuvas ir įkrovimo laidas
Kas dėžėje?

Atidarykite INZONE H7 ausinių pakuotę, kurioje rasite USB-C įkrovimo laidą (1,5 m) ir USB siųstuvą-imtuvą.

Patirkite daugiau su INZONE žaidimų monitoriais

INZONE monitoriai pagerina žaidimų patirtį ir padeda žaisti geriau.Techniniai duomenys ir funkcijos

Atraskite varžovus su Sony INZONE H7 belaidėmis žaidimų ausinėmis. Sukurtos komfortui ir turinčios 360 laipsnių erdvinį garsą, kad būtumėte pasiruošę bet kam.
  • 360 laipsnių erdvinis garsas žaidimams, skirtas tiksliai aptikti varžovus

  • Galvos juostos paminkštinimas ir lygūs nailoniniai ausų paminkštinimai patogiam dėvėjimui

  • Mikrofonas sklandžiam bendravimui su komanda

  • Belaidis ryšys su USB siųstuvu-imtuvu ir „Bluetooth“

  • Iki 40 valandų veikiantis ausinių akumuliatorius

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka