INZONE H3 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras kampu iš šono
INZONE H3 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras iš priekio
INZONE H3 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras iš šono
INZONE H3 su mikrofonu, ištiestu į kairę, kadras kampu
Oficialus „VALORANT Champions Tour“ žaidimų ausinių partneris    
Apžiūrėkite INZONE H3 ausines
Būkite pirmieji, kurie tiksliai aptiks taikinį

Išgirskite, kol jūsų nepamatė. Naudodami 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams ir patikrintą technologiją, galite nustatyti, kur ir kokiu atstumu yra jūsų priešininkai. Netgi žaidėjai, besislepiantys šešėlyje arba už sienų ir kliūčių, ilgai neliks nepastebėti.

Atraskite 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams

Mūsų „360 Spatial Sound for Gaming“ funkcija, aktyvinama kompiuterio programinės įrangos „INZONE Hub“, išsiskiria visiškai nauja virtualizavimo priemone žaidimams, atkuriančia erdvinį garsą iš kelių garso signalų, kaip to ir siekė žaidimo kūrėjai. Be to, naudodami išmaniojo telefono programą „360 Spatial Sound Personalizer“ optimizuosite erdvinį garsą pagal savo ausies formą, kad visiškai suasmenintumėte žaidimo patirtį.

Patirkite 360 laipsnių erdvinį garsą žaidimams

Norite išbandyti erdvinį garsą savo mėgstamuose įrenginiuose? Užsidėkite ausines ir pasinerkite. Pajuskite tikslią priešininko padėtį, judesius ir kt.

Pažangi technologija optimizuoja akustiką

Sukūrėme INZONE H3 ausines, kad jūsų žaidimo garso takelis būtų gyvas. Simetriška akustinė struktūra, pakankamai lanksti, kad patogiai prisitaikytų prie įvairių galvos formų ir dydžių, pagerina garso kokybę ir erdvinį akustinį tikslumą.

Galingi žemi dažniai 

INZONE H3 angos optimizuoja žemų dažnių garso atkūrimą, užtikrindamos galingus žemus dažnius, kad gilūs garsai, pavyzdžiui, sprogimai ir variklio ūžesys, atrodytų neįtikėtinai tikroviškai. Įsijauskite į žaidimų pasaulio dramą ir jus supantį veiksmą.

Patogiai žaiskite valandų valandas

Sukūrėme INZONE H3 tam, kad galėtumėte žaisti ilgiau. Ausinės, sukurtos taip, patikimai ir stabiliai priglustų dėvimos ir beveik nespaustų galvos šonų bei veiktų ištisas valandas.

Puiki atrama galvai

Platus galvos juostelės paminkštinimas tolygiai paskirsto svorį per visą galvą, kad būtų patogu dėvėti ilgą laiką.

Puikiai priglunda prie ausų

Lygūs nailoniniai ausų paminkštinimai suformuoti taip, kad sumažintų spaudimą ausims ir optimizuotų kontaktą su galvos šonu. Itin patogi ausų paminkštinimų medžiaga sukurta stabilumui ir garso izoliacijai.

Pelnykite savo komandai pergalę aiškiai bendraudami

Aiškiai ir ryžtingai koordinuokite misijas. Lankstus atverčiamas mikrofonas su nutildymo funkcija leidžia be vargo bendrauti su komandos nariais žaidimo metu.

Mikrofonas, orientuotas į balsą

Kokybiškas mikrofonas, kurį galima pritraukti arčiau burnos, ir visada užtikrinantis, kad esate aiškiai girdimi. Kadangi mikrofonas yra vienakryptis, jūsų balsas girdisi švariai net pačiomis įnirtingiausiomis žaidimo akimirkomis.

INZONE H3 vaizdas stambiu planu, kuriame matomi ausų kaušeliai ir į kairę ištiestas mikrofonas
„Discord“ sertifikato logotipas
Sertifikuota naudoti „Discord“

Ausinės puikiai veikia naudojant „Discord“ susirašinėjimo balsu, vaizdu ir tekstu paslaugą, todėl galėsite sklandžiai kalbėtis su draugais žaisdami internete.

Paprastas ovalo formos dizainas, užtikrinantis paprastą valdymą

INZONE H3 turi praktiškai išdėstytus valdymo mygtukus ir ratukus, todėl žaisdami galite lengvai keisti funkcijas ir reguliuoti nuostatas. Garsumo ratukas yra išsikišęs, kad būtų lengvai užčiuopiamas; kabelių jungtys yra labai patvarios, kad būtų galima žaisti be rūpesčių.

Kairės pusės valdikliai

Kairėje ausinėje yra pagrindinės valdymo funkcijos ir valdikliai, įskaitant garsumo ratuką ir mikrofoną. Visos jos lengvai pasiekiamos žaidžiant.

Kairioji ausinė su garsumo reguliavimo ratuku ir mikrofonu
Suasmeninkite žaidimą

„INZONE Hub“ kompiuterio programinė įranga suteikia galimybę individualizuoti INZONE H3 patirtį, tinkinant įvairias operacijas, įskaitant įvairias garso ir aparatinės įrangos nuostatas. Tiksliai suderinkite žaidimo garso dažnius naudodami EQ funkciją, kad garsai būtų aiškesni ir labiau įtrauktų.

Galvojame apie tvarumą

Mūsų gaminiai ne tik stilingi – juos kūrėme galvodami ir apie aplinką. INZONE H3 pakavimo medžiagoje nėra plastiko, joje naudojamos tik perdirbtos medžiagos ir neaustinė celiuliozė, o tai atspindi „Sony“ įsipareigojimą mažinti savo gaminių ir praktikos poveikį aplinkai.

Trys lėkštės su tvariomis medžiagomis
Grupinis kadras, kuriame matosi ausinės ir USB AUDIO BOX
Kas dėžėje?

H3 ausinių pakuotėje rasite USB AUDIO BOX.

Patirkite daugiau su INZONE žaidimų monitoriais

INZONE monitoriai pagerina žaidimų patirtį ir padeda žaisti geriau.Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasiruoškite misijoms su „Sony“ INZONE H3 laidinėmis žaidimų ausinėmis. Ausinės turi 360 erdvinį garsą, todėl puikiai tinka žaidimams.
  • 360 laipsnių erdvinis garsas žaidimams, skirtas tiksliai aptikti varžovus

  • Galvos juostos paminkštinimas ir lygūs nailoniniai ausų paminkštinimai patogiam dėvėjimui

  • Mikrofonas sklandžiam bendravimui su komanda

  • Lengvas valdymas keliais mygtukais

  • Keiskite nuostatas naudodami „INZONE Hub“ kompiuterio programą

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako