Sony – ateities objektyvai šiandien

Nauji objektyvų standartai

Siekiant užtikrinti nuolat gerėjantį fotoaparatų veikimą ir augančius kūrybinius siekius, būtinas naujas požiūris į objektyvų technologiją. Tam jie turi būti nuolat tobulinami.

Turėdama aiškų ateities fotoaparatų vaizdinį „Sony“ tobulina jiems skirtus objektyvus.

Didelė raiška ir dailus „bokeh“ efektas pagaliau kartu – ir tai jums suteikia vaizdo inovacijų lyderė.

Naujas objektyvų standartas

Didelę raišką ir įspūdingą „bokeh“ perteikiantis objektyvas – naujos kūrybinės vaizdinės ir meninės galimybės.

Naujas raiškos lygis

Didelės raiškos ateitis

Raiška perteikia grožio esmę atskleidžiančias detales. Šių išskirtinių objektyvų perteikiamos detalės žavės ir ateityje.

Laiką pralenkusi raiška

Kokie reikalavimai keliami keičiamiesiems objektyvams, kad jie būtų suderinami su nuolat tobulinamais fotoaparatų korpusais? Pažangių idėjų iniciatorė „Sony“ gali pateikti atsakymus. 

Detalės atskleidžia tiesą

Dėl aukščiausių dizaino standartų atkuriamos smulkiausios detalės ir tekstūra. MTF įrodo, kad mes rimtai žiūrime į raišką. Nuotraukos – geriausias įrodymas.

[1]Didelis kontrastingumas [2]Mažas kontrastingumas *Vaizdai yra imituojami.

Naujas „bokeh“ lygis

Atgaivinkite savo viziją

Neapsiribokite tuo, kas įprasta, ir kurkite nuotraukas, kuriose 0,01 mikronų tikslumu naujasis XA (itin asferinis) objektyvo elementas užfiksuoja stulbinančio grožio vaizdus.

Tikslus paviršius – nepriekaištingas „bokeh“

Asferinių objektyvų gamyba yra daug sudėtingesnė, nei paprastų sferinių objektyvų. XA objektyvams būdingas itin didelis paviršiaus tikslumas pašalinant optinius trūkumus, kad būtų sukurtas nepakartojamas „bokeh“ efektas.

[1-1] Įprastas asferinio objektyvo paviršius [1-2] Nepageidaujamas „bokeh“ rezultatas [2-1] XA (ypatingo asferinio) objektyvo paviršius [2-2] Puikus „bokeh“ rezultatas

Svarbiausia balansas

Išskirtinį „bokeh“ efektą perteikianti optika ir atskiras kiekvieno objektyvo kalibravimas užtikrina sklandų perėjimą nuo išskirtinio ryškumo prie tolygaus „bokeh“ efekto.

 [1] Nepageidaujamas „bokeh“ [2] Išskirtinį „bokeh“ užtikrinanti konstrukcija

Modernus imitavimas padeda kurti „bokeh“ efektą

Pritaikius pažangią kompiuterinę imitavimo technologiją, optika perteikia išskirtinį „bokeh“ efektą. Taip sukuriamas tolygus ir švelnus „bokeh“ fonas be aštrių linijų ar briaunų.

Profesionalus valdymas ir naudojimas

Kurkite nepakartojamas nuotraukas

Kiekvienas „G Master“ serijos objektyvų aspektas atitinka profesionalų keliamus reikalavimus fotografuojant studijoje arba lauke. Tai neprilygstama vaizdo kokybė, išskirtinis greitis, efektyvumas ir patikimumas.

Įmantrios pavaros – tikslus fokusavimas

Geriausios pavarų technologijos užtikrina greitesnį, tikslesnį fokusavimą naudojant rankinį arba automatinį režimą. Itin tikslus fokusavimas padeda atskleisti išskirtines šių objektyvų galimybes.

Nepriekaištingas veikimas ir patikimumas

Tvirta, dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija, išsamūs valdikliai yra tik kelios iš visų funkcijų, kurios padeda užtikrinti nepriekaištingą veikimą fotografuojant bet kokioje situacijoje.