PRALENKIANTIS REALYBĘ

Tikrasis 4K grožis kiekviename kadre
Tai ne šiaip 4K – tai „Sony 4K“

Ką bežiūrėtumėte „Sony“ televizoriuose, viską matysite paryškintą ir pagerintą naudojant naujausią detalių išryškinimo ir triukšmo mažinimo technologiją, sukuriančią neįtikėtinai tikrovišką vaizdą.

Tai ne šiaip 4K – tai „Sony 4K“
TRADICINIS
Tai ne šiaip 4K – tai „Sony 4K“
4K PROCESSOR X1™ / 4K HDR PROCESSOR X1 / 4K PROCESSOR X1™ EXTREME
Atraskite kiekvienos scenos jėgą

Esminis 4K HDR televizorių elementas yra galingas procesorius. Naudodami modernius algoritmus triukšmui pašalinti ir detalėms išryškinti, šie procesoriai sukuria ryškų, aiškų ir neįtikėtinai tikrovišką vaizdą.

Galingiau, efektyviau, gražiau

„4K HDR Processor X1™ Extreme“ 

Mūsų naujai sukurtas „4K HDR Processor X1 Extreme“ 40 proc. geriau apdoroja vaizdą realiuoju laiku nei mūsų jau pripažintas „4K Processor X1™“. Visas jūsų žiūrimas vaizdas konvertuojamas, kad jo raiška beveik prilygtų 4K HDR kokybei.

Vienas lustas, itin tikroviškas

4K HDR Processor X1™

Su „Object-based HDR remaster“ ir „Super Bit Mapping 4K HDR“ technologija mūsų naujasis „4K HDR Processor X1“ atkuria daugiau gylio, tekstūrų bei natūralių spalvų nei „4K Processor X1™“. Matysite natūralias spalvas ryškiau, kad vaizdai būtų itin tikroviški.

Sužinokite, kodėl mūsų procesoriai ypatingi
„4K HDR Processor X1™ Extreme“
„4K HDR Processor X1™ Extreme“ (naujas)

Funkcijos:

„Object-based HDR remaster“
„Super Bit Mapping 4K HDR“
„Dual database processing“
Dinaminio kontrasto didinimo priemonė
Tikslus spalvų atkūrimas

„4K HDR Processor X1“
„4K HDR Processor X1™“ (naujas)

Funkcijos:

„Object-based HDR remaster“
„Super Bit Mapping 4K HDR“
Dinaminio kontrasto didinimo priemonė

4K Processor X1™
Į „4K HDR Processor X1™“

Funkcijos:

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė
Tikslus spalvų atkūrimas

Taip tikroviška, kaip tik įmanoma

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas 

Dabar viskas, ką žiūrėsite, bus nuostabiai perteikta 4K HDR. Matysite kalnų kontūrus, paslėptą gėlių tekstūrą, erdvius debesis, o laukinė gamta bus natūraliai spalvinga ir kontrastinga, kad vaizdas ekrane būtų kuo tikroviškesnis ir natūralesnis.

Tradicinis
Su objektu pagrįstu HDR patobulinimu
Su objektu pagrįstu HDR patobulinimu
Be objektu pagrįsto HDR patobulinimo
Tikroviškesnės spalvos ir kontrastas

Taikant „Object-based HDR remaster“ 1) analizuojama atskirų ekrane rodomų objektų spalva ir reguliuojamas kontrastas, kitaip nei daugumoje televizorių, kuriuose kontrastas reguliuojamas tik pagal vieną baltos ir juodos spalvos kontrasto kreivę; 2) kadangi objektai patobulinami atskirai, šiuo televizoriumi atkuriamas didesnis gylis, aiškesnės tekstūros ir tikroviškesnis vaizdas. 

Mažiau ruožų ir tolygesnis vaizdas

„Super Bit Mapping™ 4K HDR“ 

Saulėlydžio šviesa pasižymi tūkstančiais tonų, atspalvių ir perėjimų. „Super Bit Mapping 4K HDR“ perteikia juos visus. Jums žiūrint sukuriamas tolygus ir natūralus vaizdas be ruožų, kurių gali pasitaikyti naudojant kitus televizorius.

Be „Super Bit Mapping 4K HDR“
8 BITŲ ŠALTINIS
Su „Super Bit Mapping 4K HDR“
PO 14 BITŲ APDOROJIMO
64 kartus daugiau spalvų lygmenų kiekvienoje scenoje

Dėl 14 bitų signalo apdorojimo suskaidomi vientisi spalvų ruožai ir veiksmingai išlyginama atspalvių gradacija – 14 bitų atitinkanti gradacija rodoma netgi esant 8 bitų šaltiniui, todėl matoma 64 kartus daugiau spalvų lygmenų, nei įprastame ekrane.

Perdirbkite 8 bitų šaltinį į 14 bitų atitikmenį

Įžvelkite daugiau detalių – tokią galimybę suteiks triukšmo mažinimo ir konvertavimo į didesnę raišką duomenų bazės

Dviejų duomenų bazių apdorojimas

Viena duomenų bazė naudojama vaizdui išvalyti, sumažinant triukšmą ekrane. Kita duomenų bazė konvertuoja į didesnę raišką ir vaizdą padaro aiškesnį. Šios dvi galingos vaizdo tobulinimo duomenų bazės veikia kartu, dinamiškai patobulindamos pikselius realiuoju laiku. Kiekvienoje duomenų bazėje yra dešimtys tūkstančių nuorodų, kurias sukaupėme iš savo patirties, daugelį metų kurdami televizijos turinį ir filmus.

Be dviejų duomenų bazių apdorojimo
TRADICINIS 
Su dviejų duomenų bazių apdorojimu
SU DVIEJŲ DUOMENŲ BAZIŲ APDOROJIMU
1. Triukšmo mažinimo duomenų bazė

Suglaudintą triukšmą atpažįsta duomenų bazė, kurioje yra duomenys „prieš ir po“, pagal kuriuos nustatoma, kaip turėtų atrodyti vaizdas, o suglaudintas vaizdo triukšmas pašalinamas.

2. Duomenų bazės konvertavimas į didesnę raišką

Duomenų bazės konvertavimas į didesnę raišką taip pat apima duomenis „prieš ir po“, naudojamus signalui konvertuoti į didesnę raišką ir tikroviškesniam vaizdui sukurti.

Bet koks vaizdas gražiai konvertuojamas į didesnę raišką

Unikali „4K X-Reality™ PRO“ ir „X-Reality™ PRO“ vaizdo apdorojimo technologija konvertuoja kiekvieną pikselį į didesnę raišką įspūdingam vaizdo aiškumui pasiekti. Patobulinti triukšmo mažinimo metodai ir speciali šablonų duomenų bazė užtikrina, kad kiekviena scena būtų tikroviškai detali.

Pagerintas tikroviškumas

Vaizdui paryškinti ir pagerinti „4K X-Reality™ PRO“ bei „X-Reality™ PRO“ naudojamos įvairios triukšmo mažinimo technologijos. Žiūrėkite, kaip scenos tampa aiškesnės, sklandesnės ir natūralesnės.

Kiekvienam pikseliui suteikiama tikroviškumo

Naudojant „4K X-Reality™ PRO“ ir „X-Reality™ PRO“, vaizdo taškų išdėstymas lyginamas su unikalioje duomenų bazėje saugomais šablonais, atrandant geriausią kiekvieno pikselio atspalvio sodrumą ir šviesumą. Mes naudojame duomenis, gautus kuriant ir filmuojant populiariausius filmus bei televizijos laidas, kad viskas, ką žiūrite, būtų perteikiama išskirtinai tikrovišku detalumu.