Praleisti ir pereiti prie turinio
Fotoaparatai

Viso kadro fotoaparatai

Kiekvienu viso kadro fotoaparato užrakto spustelėjimu puikios nuotraukos. Žemiau daugiau sužinosite apie visą asortimentą ir rasite modelį, geriausiai tinkantį įsimintinoms akimirkoms fiksuoti.

Kiekvienoje nuotraukoje atraskite daugiau

Mūsų viso kadro fotoaparatai perkels jūsų nuotraukas į naują lygmenį. Viso kadro DSLR tipo fotoaparatuose įrengtas 35 mm juostos kadro dydžio vaizdo jutiklis. Taip užfiksuosite daugiau jus supančio pasaulio didesne raiška ir puikiomis spalvomis.

„Sony“ viso kadro DSLR tipo fotoaparato dizainas

Pagerinkite kiekvieną pikselį

Viso kadro kompaktiniai aparatai įkvėps naujam gyvenimui jūsų nuotraukas. Didelės spartos BIONZ X vaizdo procesorius tiksliai atkuria detales, mažina triukšmus. „Exmor®“ CMOS jutikliai išgauna platesnį dinaminį diapazoną ir pagyvina spalvas.

„Sony“ viso kadro kompaktiškų fotoaparatų procesoriai
Objektyvai, skirti geriausiems „Sony“ viso kadro DSLR tipo fotoaparatams

Laisvė ir lankstumas

Viso kadro DSLR tipo fotoaparatams galite rinktis bet kuriai progai tinkamiausią objektyvą. Išsirinkite viso kadro fotoaparatą, kuriam tinka A ar E tvirtinimo objektyvai, ir mėgaukitės didžiausiu lankstumu – nesvarbu, kur ir ką fotografuotumėte.

Viso kadro fotoaparatai su NFC ir „WiFi®“ ryšiu

Užmegzkite ryšį su savo fotoaparatu

Dalykitės viso kadro DSLR tipo fotoaparato nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Naudodami kai kuriuose modeliuose įdiegtą „Wi-Fi®“ ir NFC ryšį galite perkelti turinį į internetą ar išmanųjį telefoną. Įdiegę keletą programų galėsite redaguoti nuotraukas.