Slice of Living 2017
Erdvės stiliaus ir žiūrėjimo aplinkos kūrimas

Užtikrindama ne tik neįtikėtinas žiūrėjimo, bet ir netrikdomo poilsio gyvenamosiose erdvėse galimybes buitinių prietaisų koncepcija „Slice of Living“ transformuoja televizorių, perkurdama visos gyvenamosios erdvės estetinį stilių.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Bandymai su gyvenamųjų erdvių elementais

Televizorių ekranai tampa vis didesni. Gyvenamosios erdvės turi būti patogios ir lengvai naudojamos. Šiame kontekste pagal „Slice of Living“ koncepciją bandoma surasti pusiausvyrą – buitinių prietaisų ir svetainių dermę. Šio naujojo buitinio prietaiso dizaino idėja paprasta: jei paimtumėte visus elementus, medžiagas ir pagrindines taisykles, kurios visada sudarė „svetainės“ idealą, padalytumėte visa tai į atskiras dalis ir sudėliotumėte iš naujo, galėtumėte atrasti išdėstymų, kuriuose svetainės komponentai ir gaminiai suskambėtų darnesniais akordais.

Šios idėjos įkvėpti dizaineriai pradėjo imti pavyzdžius ir eksperimentuoti beveik su viskuo, ką galėjo rasti gyvenamosiose erdvėse nuo kėdžių ir kitų baldų siluetų iki sienų apdailos medžiagų, plytelių raštų ir tekstūrų, pavyzdžiui, audinių bei odos. Iš naujo derindama gaminius su tais pavyzdžiais ir baldų bei architektūros detalėmis, komanda suformavo naujovišką požiūrį į buitinius prietaisus, kai daiktai ne tik harmoningai dera su aplinka, bet ir padeda sukurti gyvenamųjų erdvių stilių.

Knygų lentyna
Erdvinis gyvenimas
Atsipalaidavimo lentelė
Elementai ir medžiagos
Mūsų gyvenamosios erdvės įsivaizdavimo nekintamumas

Kai įsivaizduojate patogią gyvenamąją erdvę, ką matote? Kur stovi sofa? Kur padėtos knygos, vazos ir kiti daiktai? Koks bendras stilius? Ir kur šiame vaizde telpa televizorius – standartinė gyvenamosios erdvės vaizdo dalis? Norime užtikrinti, kad mūsų buities gaminių dizainas puikiai tiks kuriant idealią svetainę.

Tako, Vadovaujantis meno direktorius

Atitinka modernaus gyvenimo koncepciją

2017 m. „BRAVIA™“ modeliais siekiame pristatyti lengvą ir patogią išvaizdą, kuri atitinka modernaus gyvenimo suvokimą. Visi skirtingi dizaino elementai atspindi šį esminį požiūrį. Stovas imituoja elegantišką kėdę, užpakalinis skydas atkuria sienų ir audinių tekstūras, o drąsios glotnių šiltų medžiagų kombinacijos šiuolaikiniam erdviniam dizainui suteikia rafinuotumo.

Kvapą gniaužiantis grožis

XE94/93 serija

XE94/93 serija – tai aukščiausios kokybės stulbinamų 4K HDR vaizdų ir nepaprasto interjero dizaino sintezė, jos išskirtinis bruožas – galinis skydelis, dėl kurio gaminys tinka bet kurioje svetainės vietoje. Dabar tai nebėra tik maža televizoriaus detalė, tai nuostabaus geometrinio rašto, primenančio sienas ir plyteles, estetiška dalis. Skydelis ne tik išoriškai gražiai atrodo, bet jo linijos ir šilumą praleidžiantys plyšiai įsilieja į bendrą vaizdą paslėpdami visus mechaninės sistemos pėdsakus, kurie paprastai matyti daugumos televizorių galinėje pusėje. Ansamblį užbaigia odą primenanti galinio dangtelio tekstūra, dar labiau pagerinanti jo išvaizdą.

Siekiant akcentuoti lengvumą, stovo kojelės įtaisytos ant plonos plokštės, ši subalansuota atrama slepia visus laidus. LCD skydelio struktūra nesudėtinga: jis sudarytas iš dviejų skirtingos spalvos plokščių. Juoda ekrano plokštė leidžia žiūrovams pasinerti į vaizdus nekreipiant dėmesio į aplinkines detales. Dėl metalinio galinės plokštės atspalvio gaminys puikiai įsilieja į svetainės aplinką. Abiejų plokščių pagrindai yra vertikalūs – tad iš garsiakalbių garsas sklinda tiesiai į priekį, taip maksimaliai padidėja garso kokybė.

Geometrinis galinis skydelis
Odos tekstūra
Plonos į kėdės kojas panašios kojelės
Pilkai melsvos spalvos dizainas
Nepretenzingas ir subtilus kaip standartinis baldas

XE90 serija

Ant televizoriaus yra plonas į nubrėžtą liniją panašus kraštelis, kad žiūrėjimo pojūčių neblaškytų struktūriniai elementai – XE90 serijos dizainas minimalistinę išvaizdą perkelia į naują lygį. Stovas, jungiantis žemo profilio plokštę ir grakščias kojeles atramai, pabrėžia lengvumo ir švelnių linkių pojūtį. Tuo tarpu galiniame skydelyje visa forma grakščiai užbaigiama mažesne išorinių įrenginių zona.

Siluetas, tinkamas gyvenamajai erdvei

XE85/XE80 serija

XE85/XE80 serija yra su sidabro spalvos linija, kuri eina nuo skydelio viršaus per šonus žemyn, suteikia vaizdinį akcentą gaminio plonam profiliui ir skiria dvi paprastas plokštes, sudarančias korpuso struktūrą. Aiškiam siluetui sukurti ant stovo paviršiaus taip pat yra plona sidabro spalvos linija, kuri sustiprina rafinuotos kokybės pojūtį, atsispindintį dizaine. Televizoriaus sidabro spalvos tonai yra šiltesnių spalvų spektro pusėje, todėl gaminys suteikia dar daugiau papildomo estetinio žavesio medinėms lentynoms ir grindims.

Gražus iš visų pusių televizorius tiks visur

Kurdami BRAVIA seriją, norėjome nueiti kur kas toliau, nei tik sukurti puikiai atrodančią gaminio priekinę pusę. Žinoma, įtaisytas plonas kraštelis padeda paslėpti ribas tarp gyvenamosios erdvės ir vaizdo turinio, tačiau mūsų tikslas buvo sukurti patrauklią galinę pusę, kad televizorius galėtų stovėti praktiškai bet kur. Mūsų sukurtas dizainas padeda keisti požiūrį į televizorių kaip į kelių matmenų objektą, kuris gali būti bet kurioje kambario vietoje, tai ne tik vieno matmens paviršius, kurį statome į kampą. Taip naudotojas turi daugiau laisvės kurdamas kambario interjerą.

Yokota, Meno vadovas

Pagal „Slice of Living“ koncepciją buvo iš naujo peržiūrėtas pagrindinis poreikis, kaip žmonės kuria savo gyvenamosios erdvė stilių, ir atrastos įkvepiančios naujų televizorių idėjos. Įspūdingas vaizdas ir garsas yra tik viena paketo dalis. Erdvinė harmonija, suteikianti gaminiui universalumo įsilieti į bet kokį interjerą, yra tai, kas iš tikrųjų domina.