Nuotolinis valdymas vaizdai
Nuotolinis valdymas vaizdai
Nuotolinis valdymas vaizdai
Nuotolinis valdymas vaizdai

Funkcijos

BLUETOOTH belaidžio ryšio technologija

„Bluetooth“ ryšys užtikrina patikimą nuotolinį valdymą net ryškiai šviečiant saulei ar tada, kai tarp valdymo įrenginio ir fotoaparato yra kliūčių. Dvikryptis ryšys suteikia papildomų funkcijų galimybių, kurios nebūtų įmanomos naudojant vien siuntimo įrenginį, pavyzdžiui, būsenos indikatorių tiesiai ant nuotolinio valdiklio.

Profesionalams įtinkantis patikimumas

RMT-P1BT užtikrina tokį patikimą veikimą, koks būtinas dirbant profesionaliai – tai nepertraukiamas „Bluetooth“ ryšys ir adaptyvus valdymas mygtukais. Kadangi labiau pasikliaujama belaidžiu ryšiu, o ne optika, visiškas patikimumas ir valdymo galimybės užtikrinami net tais atvejais, kai matymo lauke yra kliūčių.

Aiškiai matomas atsakas

Gerai matomas šviesos diodo indikatorius mirksi ar nepertraukiamai šviečia, rodydamas užrakto, filmavimo ir AF būseną. Tai akivaizdus pranašumas tokiais atvejais, kai operatorius negali tiesiogiai pasiekti valdomo fotoaparato.

Tobulai tinka sudėtingomis sąlygomis

RMT-P1BT veikia palaikydamas ryšį su fotoaparate įtaisytu „Bluetooth“ imtuvu, todėl nereikia laidinio ryšio ar papildomo imtuvo. Fotoaparato jungčių dangtelius galima palikti uždarytus, užtikrinant maksimalią apsaugą nuo dulkių ir drėgmės, taip bendras sistemos patikimumas dar labiau padidėja.

Tikslus valdymas, užtikrinantis efektyvų fotografavimą

Tikslus valdymas mygtukais ir aiškus juntamas atsakas suderinti su ištobulintu ergonomišku dizainu, kad įrangą valdytumėte užtikrintai ir adaptyviai. Valdymo įrenginys sukurtas taip, kad jį būtų paprasta laikyti ir naudoti, o veikimas būtų sklandus ir be klaidų.

Visapusis valdymas

Pagrindinės fotoaparato valdymo funkcijos: fokusavimo mygtukas, kad galėtumėte kontroliuoti net subtilius fokusavimo pokyčius, užrakinimo jungiklis, apsaugantis nuo atsitiktinio suveikimo transportavimo metu, filmų įrašymas / sustabdymas ir motorizuotas / skaitmeninis priartinimas. Be to, yra du tinkinami mygtukai, atkartojantys fotoaparato korpuso mygtukų C1 ir AF-ON funkcijas. 

Informacija apie suderinamumą

 

Eiti į palaikymo puslapį

Specifikacijos

  • Matmenys (plotis × aukštis × gylis): apytiksl. 33 x 116,5 x 15,1 mm (1 5/16 x 4 5/8 x 5/8 in)

  • Svoris: apytiksl. 35 g (1,3 oz) be baterijos

  • Ryšys: „Bluetooth“ standarto 4.2 versija (2,4 GHz juosta)

  • Aprėptis: 360°, nuotolis: 5 m (16,4 ft)

  • Atsparumas dulkėms ir drėgmei

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje