VERTIKALIOS RANKENĖLĖS IR PRIEDAI

Fotoaparato rankena su nuotoliniu belaidžiu valdikliu

GP-VPT2BT
Fotoaparato rankena su nuotoliniu belaidžiu valdikliu nuotrauka

RMK

€ 200,90

(įsk. PVM)
Fotoaparato rankena su nuotoliniu belaidžiu valdikliu vaizdai
Fotoaparato rankena su nuotoliniu belaidžiu valdikliu vaizdai

Funkcijos

BLUETOOTH® belaidis nuotolinis valdiklis

Pritaisius prie suderinamo fotoaparato, fotografavimo ir filmavimo nuotolinio valdymo mygtukus galima naudoti įprastai laikant rankeną ir neliečiant aparato. Bet kokia funkcija, priskirta fotoaparato C1 mygtukui, galima naudotis paspaudus nuotolinį rankenos C1 mygtuką.

Nereikia laidų

Belaidis „Bluetooth®“ ryšys reiškia, kad fotoaparatui valdyti naudojant rankeną nereikalingi jokie laidai. Tiesiog sukomponuokite kadrą ir fotografuokite be jokių laidų.

Atsparus dulkėms ir drėgmei

Rankenos dizainas sulaiko dulkes ir drėgmę. Be to, kadangi nėra jokių laidų, fotoaparato jungčių dangteliai lieka uždaryti, tad jis bus dar atsparesnis dulkėms ir drėgmei..

Išlenkta, kad būtų patogesnė

Ši rankena kruopščiai sukurta, kad suteiktų optimalų stabilumą ir komfortą pritaisius tiek prie kompaktinio, tiek prie sisteminio fotoaparato su keičiamu objektyvu. Laikant šią rankeną nuotolinio valdymo mygtukai lengvai pasiekiami, kad aparatu naudotumėtės sklandžiai ir intuityviai.

Greitai ir lengvai pakeiskite kryptį

Greitai ir lengvai nustatykite fotoaparatą norėdami fotografuoti kitus žmones, pasidaryti asmenukę arba filmuoti. Su šia rankena padidės šansas gauti tinkamą kadrą fotografuojant ir filmuojant be asistento. Su ja galima stabiliai fotografuoti ir vertikalioje padėtyje – tai užtikrina lengvo kampo reguliavimo ir 90  fiksavimo padėties funkcijos.

Lankstaus palenkimo funkcija

Su greito palenkimo funkcija nesunkiai nustatysite tobulą fotoaparato kampą fotografuodami įvairius subjektus iš skirtingų kampų. Naudojant šią funkciją nereikės nepatogiai lankstytis, kad pasidarytumėte asmenukę ar nufotografuotumėte kitus žmones.

Galima paversti į trikojį

Išplėskite sumaniai integruotas rankenos kojeles ir ji taps patogiu, stabiliu trikoju – abi rankos bus laisvos, kad galėtumėte kurti vaizdo tinklaraščius ar užsiimti kitais darbais.

Specifikacijos

  • Matmenys (P x A x I): [Rankena] maždaug 49,5 × 173,0 × 42,0 mm (2 × 6 7/8 × 1 11/16 col.)

  • Matmenys (P x A x I): [Trikojis] maždaug 146,5 × 133,5 × 163,0 mm (5 7/8 × 5 3/8 × 6 1/2 col.)

  • Svoris: [juodas] 215 g (7,6 oz), [baltas] 186 g (6,6 oz)

  • Didžiausia apkrova: 1,5 kg (53,0 oz)

  • Pakreipimo kampas:[Rankena] aukštyn: 80 , žemyn: 90 ; [Trikojis] aukštyn: 40 , žemyn: 90

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje