XLR adapterio rinkinys vaizdai
XLR adapterio rinkinys vaizdai
XLR adapterio rinkinys vaizdai
XLR adapterio rinkinys vaizdai
XLR adapterio rinkinys vaizdai

Funkcijos

Puikus garsas ir mažai triukšmo

Prijungus mikrofoną prie suderinamos kameros „Multi Interface Shoe, kur yra integruota skaitmeninio garso sąsaja, garso signalas tiesiogiai perduodamas į kamerą skaitmenine forma, kad nepablogėtų. Paprastas jungiklis taip pat užtikrina suderinamumą su daugeliu kamerų, kur yra analoginė sąsaja.

Universalus jungiamumas

Įvesčiai tiekiami du XLR/TRS jungtiniai lizdai ir vienas 3,5 mm stereo mikrofono minilizdas. XLR/TRS jungtinius lizdus galima naudoti linijos, mikrofono įvesčiai arba mikrofono įvesčiai su 48 V fantomo galia.

Laisvai pasirenkama vieta

Pasižymi dideliu lankstumu naudojant su profesionalia įranga ir fotoaparatų rėmais. Tiekiami garso prailginimo laidai, kurie leidžia pagal pageidavimą reguliuoti XLR adapterio padėtį jūsų įrangoje.

Belaidis prijungimas

Paprasčiausiai prisekite XLR adapterį prie „Multi Interface Shoe“, esančio ant suderinamo fotoaparato, kad tiesiogiai prijungtumėte prie maitinimo ir garso jungčių be laidų ar baterijų. „Sony Multi Interface Shoe“ suteikia galimybę išmaniai prijungti ir valdyti įvairius priedus – fotografuodami su α sistema galėsite mėgautis maksimaliu lankstumu ir mobilumu.

Mechaninio triukšmo slopinimas

Patobulintas smūgius ir vibracijas sulaikantis dizainas veiksmingai sumažina žemo dažnio naudojimo triukšmą, galintį pakenkti garso kokybei. Galimybė montuoti tiesiai ant fotoaparato, be papildomų jungiamųjų laidų, dar labiau sumažina naudojimo triukšmo, gadinančio garso įrašymą, riziką.

Visapusis valdymas

Visapusis valdymas įrašymo metu gali žymiai palengvinti baigiamojo apdorojimo darbo eigą. Tiekiami įrašymo lygio (AUTOMATINIS / RANKINIS), įrašymo lygio sąsajos (1 ĮVESTIS – 2 ĮVESTIS), ateniuatoriaus ir žemojo filtro (100/300 Hz) valdikliai.

Pridedamas superkryptinis prisegamas mikrofonas

Tiekiamas superkryptinis monofoninis mikrofonas (ECM-XM1) ir vėjo keliamą triukšmą sumažinantis apmušto tipo skydas nuo vėjo.

Informacija apie suderinamumą

 

Eiti į palaikymo puslapį

Specifikacijos

  • Kompaktiško, lengvo dizaino, sveria tik 187 g (6,6 oz)

  • 2 fantomų XLR/TRS įvestys

  • Standartinė 3,5 mm mikrofono įvestis su maitinimu iš elektros tinklo

  • Su skaitmenine sąsaja suderinama „Multi Interface Shoe“ užtikrina aiškų garsą

  • Visapusis rankinis valdymas ir lankstus įrengimas profesiniam naudojimui

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje