Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Tobulas belaidis mikrofonas vaizdo tinklaraščiams

Naudodami belaidį ECM-W2BT supaprastinkite vaizdo tinklaraščių ir interviu garso įrašymą. Kadangi mikrofonas belaidis, jis leidžia įrašinėti be streso ir užtikrina aiškų garsą įvairioje aplinkoje, nesijaudindant dėl mikrofono krypties ar atstumo nuo jo. 

Kokybiškas garsas be vargo 
Žmogaus, kalbančio į siųstuvą įrašant, nuotrauka
Aiškiai fiksuojamas garsas iš bet kurios pusės

Naudojant spaustuką ECM-W2BT galima pridėti arti kalbėtojo burnos. Įvairiakryptė mikrofono kapsulė taip pat padeda aiškiai fiksuoti balsą, nesvarbu, iš kur jis sklinda, todėl nereikia jaudintis dėl to, kuria kryptimi įrenginys nukreiptas.

ECM-W2BT, prijungto prie α7C, gaminio vaizdas
Efektyvus triukšmo slopinimas perduodant garsą

Kitaip nei naudojant įprastą analoginį garso perdavimą, niekada nereikės jaudintis dėl laidų sukeliamų signalo trukdžių. Susiekite ECM-W2BT su suderinamu „Sony“ fotoaparatu su skaitmeninio garso sąsaja per kelių sąsajų (MI) jungtį, kad įrašytumėte aiškų garsą.

Gaminio vaizdas, rodantis silpnintuvo perjungimo mygtuką
Paprastas prietaisų garso optimizavimo būdas

Slopintuvo funkcija leidžia lengvai reguliuoti įrašo lygį pagal garso šaltinį. Vienu jungiklio paspaudimu optimizuosite garso lygį, sumažindami garsių įrašų garsą arba pagarsindami tylius įrašus. 

Žmogaus, tvirtinančio pridedamą sienelę prie „ECM-W2BT“, vaizdas.
Aiškus garsas net lauke pučiant vėjui 

Vėjo sienelė užtikrina kokybišką garso įrašą filmuojant lauke. Pritvirtinus sienelę prie mikrofono, efektyviai mažinamas vėjo ir kvėpavimo triukšmas bei užtikrinamas švarus ir tolygus garsas net filmuojant lauke vėjuotą dieną.

„AptX Low Latency Bluetooth“ belaidžio garso perdavimo kodeko paveikslėlis
Tolygus perdavimas tarp mikrofono ir imtuvo

„Qualcomm® aptX™ Low Latency Bluetooth®“ garso perdavimo tarp mikrofono ir imtuvo kodekas užtikrina nereikšmingą delsą ir nesumažėjusią garso kokybę. Šis kodekas leidžia išvengti įrašo garso trikdžių, todėl nebereikia vargti pakartotinai įrašinėjant, o dėl nedidelės delsos įrašytą garsą lengviau suderinti su įrašytais vaizdais.  

[1] Qualcomm® aptX™ Low Latency

Fiksavimas be streso, užtikrinant maksimalų patikimumą
Iliustracija, rodanti maksimalų ryšio atstumą, kuris siekia iki 200 metrų (600 pėdų)
Stabilus garso įrašymas

Dėl pajėgumo, kuris yra dvigubai didesnė nei įprastoje įrangoje, pagerintas belaidis ryšys labai sumažina garso srauto trukdžių riziką, netgi vietose, kuriose veikia daug belaidžio ryšio signalų. Vietose, kuriose matomumas geras ir nėra kliūčių, ryšys gali veikti iki 200 metrų atstumu, todėl suteikiamas didesnis lankstumas įrengiant kameras ir garso įrangą.

[1] Iki 200 m (600 pėdų), vietose, kuriose yra geras matomumas.

Ilgai veikianti baterija leidžia įrašinėti ilgą laiką 

ECM-W2BT turi ilgai veikiančią bateriją, todėl ilgą laiką įrašinėjant lauke nereikia jaudintis dėl baterijos veikimo laiko. Susieję su fotoaparatais, kurie palaiko maitinimo tiekimą per „MI Shoe“, galite fiksuoti belaidžiu ryšiu iki devynių valandų.

Iliustracija, rodanti maksimalų baterijos naudojimo laiką, kuris yra devynios valandos, naudojant belaidį ryšį
Žmogaus, naudojančio ECM-W2BT lauke šalia vandens, vaizdas
Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija

Dėl dulkėms ir drėgmei atsparios konstrukcijos su „ECM-W2BT“ galima drąsiai filmuoti lauke. Garsiakalbio atsparumą dulkėms ir drėgmei optimizuoja oro sąlygoms atsparūs sujungimai ir prievado dangteliai.

Vienas mikrofonas – daugybė naudojimo būdų
Vaizdas, kuriame du žmonės įrašo savo balsus ECM-W2BT mikrofonu, naudodami ir siųstuvą, ir imtuvą
Dviejų žmonių filmavimo palaikymas 

Filmuodami su dviejų žmonių konfigūracija (žmogus, pasirodantis prieš kamerą ir kameros operatorius), vis tiek galite naudoti ECM-W2BT garsui įrašyti. Be pagrindinio belaidžio mikrofono, imtuve taip pat yra vidinis mikrofonas, kuris leidžia įrašyti tiek kameros operatoriaus, tiek pagrindinio subjekto garsą. 

Netgi galima lengvai įrašyti kelių žmonių garsą vienu metu

Nustatykite mikrofoną viduriniojoje padėtyje naudodami prie įrenginio pridedamą jungties laikiklį kaip mikrofono stovą. Įvairiakryptis mikrofonas užfiksuos iš bet kur sklindantį garsą, netgi fiksuojant kelis žmones. 

Ant stalo esančio ECM-W2BT vaizdas, naudojant pridedamą jungties laikiklį kaip mikrofono stovą
Gaminio vaizdas, rodantis 3,5 mm stereofoninio garso minilizdą siųstuvo viršuje
Išplečiamumas su 3,5 mm stereogarso minilizdu

Tikroviškiau skambantis garso takelis jūsų vaizdo tinklaraščio turiniui pridės profesionalumo. Mikrofoną galima išplėsti naudojant siųstuvo 3,5 mm stereogarso minilizdą, prie kurio galima prijungti ECM-LV1 aukštos kokybės stereogarsui.

Žmogus, laidu prijungiantis ECM-W2BT prie suderinamo fotoaparato per 3,5 mm stereofoninio garso minilizdą
Lankstus jungiamumas

Be paprastų jungčių prie „Sony“ fotoaparatų, kuriuose įrengtas „MI Shoe“, ECM-W2BT taip pat galima naudoti su įvairiais kitais fotoaparatais ir įranga. 3,5 mm stereogarso minilizdas leidžia prijungti imtuvą prie kitų fotoaparatų, kompiuterių, skaitmeninių diktofonų ar kito įrenginio su analogine garso įvestimi. 

Žmogus, naudojantis ECM-W2BT su ECM-LV1
Puikiai sujungiama su ECM-LV1 mikrofonu

Vienspalvė juoda paprasta ir nekrintanti į akis ECM-LV1 konstrukcija leidžia įrašinėti be trukdžių ir prisegti prie bet kokio tipo drabužių. 360 laipsnių sukamas spaustukas leidžia prisegti bet kurioje drabužio vietoje.

Mobilumas ir patogumas 
Žmogaus, iš kišenės išsitraukiančio ECM-W2BT, nuotrauka
Kompaktiška ir lengva konstrukcija mobilumui

ECM-W2BT yra lengvas ir patogus neštis, todėl galėsite būti mobilūs, ypač filmuodami lauke. Mikrofono (siųstuvo) įtaisas sveria vos 27 g (1,0 oz), o imtuvas – 28 g (1,0 oz), todėl filmuojant jie jūsų neapsunkins.

Žmogaus, naudojančio fotoaparatą su ECM-W2BT, kurių nejungia jokie laidai, vaizdas
Paprasta, belaidė konfigūracija – įrašinėkite lengvai

Naudojant „Sony“ fotoaparatą, kuriame įrengtas „MI Shoe“, nebereikia laidų, todėl nereikės jaudintis dėl problemų sukeliančių laidų ar netyčinio atjungimo. Skaitmeninio garso sąsaja suderinamuose fotoaparatuose taip pat užtikrina itin aiškų skaitmeninį garsą. 

Gaminio vaizdas, rodantis perjungimo mygtukus
Patogiai reguliuojami garso fiksavimo režimai

Imtuve esantis jungiklis leidžia pasirinkti vieną iš trijų fiksavimo režimų: tik mikrofonas, tik imtuvas arba ir mikrofonas, ir imtuvas. 

Gaminio vaizdas, rodantis lemputę LINK
Apsauga nuo įrašymo trikčių

ECM-W2BT turi aiškius LED indikatorius imtuve, kad įrašinėdami galėtumėte būti ramūs. Lemputė LINK nurodo ryšio tarp mikrofono ir imtuvo būseną, o lemputė POWER – likusią baterijos įkrovą.

ECM-W2BT gaminio vaizdas su sujungtais siųstuvu ir imtuvu, naudojant pridedamą apsauginį dėklą
Lengva nešiotis

Prie ECM-W2BT pridedamas apsauginis jungties laikiklis leidžia neštis imtuvą ir mikrofoną kaip vieną daiktą. Laikiklis sukurtas taip, kad galėtumėte lengvai naudoti imtuvą ir mikrofoną kartu, jame taip pat patogu juos laikyti, kai norite pasiimti ECM-W2BT su savimi. 

Techniniai duomenys ir funkcijos

Geresnė įrašymo kokybė ir daugiau universalumo su „ECM-W2BT“ – belaidžio mikrofono įrenginiu, idealiai tinkančiu ruošiant vlogų įrašus. Belaidė konfigūracija ir veikimas visomis kryptimis, leidžiantis įrašyti žmonių balsus iš visų pusių, užtikrina švaraus garso įrašymą be rūpesčių, nesijaudinant dėl aplinkos triukšmo ar mikrofono pritvirtinimo krypties.
  • Belaidis mikrofonas, puikiai tinkantis vlogų įrašams

  • Mažiau triukšmo ir daugiau kokybiško garso su „MI Shoe Digital Audio Interface“

  • Mikrofonas su imtuvu ir siųstuvu leis lengvai be papildomos įrangos įrašyti tiek filmuojamo objekto, tiek kameros operatoriaus garsą

  • Patikimas ir kokybiškas ryšys net triukšmingoje aplinkoje

  • Iki 9 valandų veikimo per belaidį ryšį su integruota baterija ir veikiančia kamera

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje

Apžvalgos

Vartotojai sako