Mikrofono ir imtuvo vaizdas
Mikrofono vaizdas su apsauga nuo traškesio
Mikrofono vaizdas iš kairės pusės
Mikrofono vaizdas iš dešinės pusės
Mikrofono vaizdas iš galo
Imtuvo vaizdas iš kairės pusės
Imtuvo vaizdas iš dešinės pusės
ICLE-7M4 su pritvirtintu imtuvu vaizdas
Mikrofono su priedais vaizdas
Kompaktiškas nešiojamasis mikrofonas aukštos kokybės garsui

Kompaktiškas ir lengvas ECM-S1 belaidis transliacijų mikrofonas sukuria aiškų, beveik be triukšmo aukštos kokybės skaitmeninį garso įrašą. Jį galima prijungti laidiniu ir belaidžiu būdu, išvedant aukštos kokybės garsą į įvairiausius įrenginius.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Aukštos kokybės garsas tiek patalpų viduje, tiek ir lauke
Kompaktiškas, lengvas belaidis srautinio perdavimo mikrofonas.

ECM-S1 nešiojamasis transliacijų mikrofonas su belaidėmis ir laidinėmis jungtimis yra kompaktiškas ir lengvas aukštos kokybės įrenginys, perteikiantis aiškų, beveik be pašalinio triukšmo, minimalios delsos ir aukštos kokybės garsą, leidžia lengvai sukurti įrašą arba tiesiogiai transliuoti tiek patalpų viduje, tiek ir lauke.

Iliustracija, kurioje paryškintos trys mikrofono kapsulės, integruotos į mikrofoną
Kokybiškos mikrofono kapsulės – aiškiai įrašomas balsas.

Nors yra kompaktiškas ir lengvas, ECM-S1 turi tris didelio skersmens (14 mm) mikrofono kapsules, kurios padeda sukurti aiškų, kokybišką garso įrašą „plokščiu“ dažnių atsaku, ypač žemų ir vidutinių balso dažnių diapazone, bet slopina triukšmą. Puiki garso kokybė labai svarbi norint padaryti žiūrovams visapusiškai gerą įspūdį gerai parengtu vaizdo įrašu.

Naudojimo vaizdas: pavaizduota dainuojanti moteris, kurios burna prie pat mikrofono su pritvirtinta apsauga nuo traškesio
Žemas savitasis triukšmas – aiškus garsas.

Mažas savitasis triukšmas ir platus mikrofono dinaminis diapazonas – aiškiai fiksuojamas net tylus garsas. Sukurta tinklalaidėms – mikrofonas suderintas taip, kad ypač tinka sodriems žmogaus balso tonams aiškiai ir natūraliai išgauti laikant prie burnos.

Trijų krypčių ir jų charakteristikų iliustracija
Pagal scenos poreikius pasirenkamas kryptingumas

Galima rinktis iš trijų krypčių garso fiksavimo režimų: vienkrypčio, įvairiakrypčio ir stereofoninio. Jungikliu mikrofono šone naudotojas gali pasirinkti esamai scenai ar naudojimo situacijai tinkančią kryptį.

Gaminio vaizdas: stambus triukšmo pašalinimo ir žemųjų dažnių filtro jungiklio vaizdas
Triukšmo slopinimo filtro funkcijos

Skaitmeninis triukšmo pašalinimo filtras pašalina fono triukšmą, žemųjų dažnių filtras – vėjo, oro kondicionieriaus ir vibracijų keliamus žemųjų dažnių garsus. Tai leidžia baigiamųjų darbų metu mažiau dėmesio skirti mažinant triukšmą, todėl darbas vyksta efektyviau.

Gaminio vaizdas: mikrofonas su sumontuota apsauga nuo traškesio
„Pop“ apsauga slopina sprogstamuosius garsus.

Įdiegta „pop“ apsauga, kad nesigirdėtų nemalonių sprogstamųjų garsų, galinčių atsirasti kalbėtojui aspiruojant garsus į arti burnos pastatytą mikrofoną, todėl vokalas, pasakojimas ir kitas garsinis turinys gerai įrašomi.

Kompaktiškas, lengvas ir paprastas
Gaminio vaizdas: pavaizduotas mikrofoną viena ranka laikantis žmogus
Kompaktiškas, lengvas korpuso dizainas

ECM-S1 sudarytas iš kompaktiškų ir lengvų mikrofono / siųstuvo ir imtuvo blokų, užtikrinančių puikų funkcionalumą ir aukštą skaitmeninio garso kokybę. Įrenginį galima naudoti įvairiose vidaus patalpų ir lauko aplinkose kartu su fotoaparatu.

Gaminio vaizdas: pavaizduotas mikrofono garso lygio ratukas su šviečiančiais indikatoriaus šviesos diodais
Patvirtinimas ir reguliavimas realiuoju laiku

Nepriklausomas viršutinis ratukas AUDIO LEVEL leidžia realiuoju laiku reguliuoti garso įvesties lygį. O lemputė LINK leidžia pasitikrinti ryšio tarp mikrofono ir imtuvo būseną.

Iliustracija, kurioje pavaizduotas baterijos simbolis, prijungtas tiesiai prie imtuvo per kelių sąsajų jungtį
Pritaikyta ilgam filmavimui lauke

Imtuvas ir mikrofonas turi atskiras integruotas baterijas. Imtuvas gali veikti be perstojo naudojant nuolatinės srovės maitinimo šaltinį, prijungus prie fotoaparato kelių sąsajų jungties (MI), kompiuterio ar kito įrenginio. Visiškai įkrautą mikrofoną be perstojo galima naudoti maždaug 13 val. Mikrofoną galima naudoti ilgai ir nesibaiminti dėl baterijos.

Radijo bangų perdavimo iš mikrofono į imtuvą, pritvirtintą prie fotoaparato, iliustracija
Pagerintas lankstumas kuriant garso įrašus belaidžio perdavimo būdu

„Bluetooth 5.3“ (mažai energijos naudojantis „Bluetooth“) ir „LC3plus“ kodekas užtikrina mažas energijos sąnaudas, mažą delsą ir aukštą garso kokybę. Ryšį galima užmegzti iki 150 m atstumu nesant kliūčių ir lanksčiai išdėstyti mikrofonus lauke.

Naudojimo vaizdas: pavaizduota moteris, dainuojanti į mikrofoną, pritvirtintą prie lankstomo stovo
Daugybė montavimo ir tvirtinimo būdų

Įrašant mikrofoną galima pritvirtinti prie stovo, o mikrofono kampą reguliuoti tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Taip pat, norint mikrofoną pritvirtinti prie trikojo, galima naudoti 1/4 col. sriegį mikrofono apačioje arba keitiklio adapterį ir įrenginį pritvirtinti prie lankstomo stovo

Didelis fotoaparatų ir periferinių įrenginių pasirinkimas
Naudojimo vaizdas: du žmonės sėdi lauke, priešais juos pastatytas mikrofonas ir šalia padėtas fotoaparatas, prie kurio pritvirtintas imtuvas
Daugybinės sąsajos (MI) jungtis – mažinamas garso vėlavimas ir belaidis maitinimas.

Prijungus imtuvą prie kelių sąsajų jungtį (MI) palaikančio „Sony“ fotoaparato, pvz., „α™“ serijos skaitmeninio fotoaparato su keičiamuoju objektyvu arba vaizdo tinklaraščių fotoaparato, nebereikia naudoti atskiro maitinimo šaltinio laido arba garso sąsajos.

Iliustracija: pateiktos bangų formos, vaizduojančios persiunčiamą skaitmeninį garsą iš imtuvo tiesiai į fotoaparatą naudojant kelių sąsajų jungtį
Belaidis garso įrašymas kartu naudojant fotoaparatą

Prijungus imtuvą prie kelių sąsajų jungtį (MI) palaikančio „Sony“ fotoaparato su skaitmeninio garso sąsaja, aukštos kokybės garsą galima užfiksuoti ir perduoti skaitmeniniu būdu nepakenkiant kokybei belaidžiu ryšiu, kas suteikia visišką laisvę filmuojant.

Naudojimo vaizdas: pavaizduotas maistą gaminantis žmogus su šalia pastatytu mikrofonu ir per USB laidą prie į stovą įstatyto išmaniojo telefono prijungtu imtuvu
USB skaitmeninė garso išvestis

Mikrofonas ir imtuvas turi USB „Type-C®“ prievadą, teikiantį 48 kHz / 24 bitų skaitmeninę garso išvestį. Dėl to mikrofoną galima prijungti prie pačių įvairiausių įrenginių ir filmuoti bei rengti transliacijas skirtingais prijungimo būdais.

Iliustracija: garso laidu ir per 3,5 mm minilizdą prie įvairių įrenginių, pvz., išmaniųjų telefonų ir kompiuterių, prijungtas imtuvas
Mikrofono garso įvestis ar išvestis naudojantis 3,5 mm mini jungtimi (stereo).

3,5 mm mini jungtis (stereo) yra skirta garso išvesčiai iš imtuvo, todėl galima naudoti su kameromis, kompiuteriais, IC rašytuvais ir kitais įrenginiais, kuriuose neįrengta daugybinės sąsajos (MI) jungtis.

Naudojimo vaizdas: žmogus dėvi laidu prie mikrofono prijungtas ausines sėdėdamas priešais kompiuterio ekraną
Garso stebėjimas naudojant ausines

Mikrofonas turi ausinių išvesties lizdą, todėl kurdami įrašą per USB jungtį garso kokybę galite stebėti prijungę ausines (parduodamos atskirai) .

Platesnis mikrofonų pasirinkimas
Gaminio vaizdas: įvairūs mikrofono modeliai, padėti vienas šalia kito
„Sony“ mikrofonų asortimento papildymas

Platesnis „Sony“ mikrofonų asortimentas suteikia dar daugiau pasirinkimo galimybių kiekvienai situacijai ir pritaikymo sričiai, kurioje norite naudoti mikrofoną.

Techniniai duomenys ir funkcijos

ECM-S1 belaidžio srautinio perdavimo mikrofonas aiškiai, be didelio triukšmo ir kokybiškai perteikia garsą – tai kompaktiškas ir lengvas įrenginys. Galima naudoti belaides ir laidines jungtis, išgaunamas kokybiškas garsas ir ypač maža garso delsa, naudojant su įvairiausiais įrenginiais – kameromis, kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais.
  • Kokybiškas garsas ir minimali delsa naudojantis nešiojamu srautinio perdavimo mikrofonu.

  • Kompaktiškas, lengvas, patogus nešioti ir naudoti patalpose arba lauke.

  • Galima naudoti ir laidines, ir belaides jungtis, todėl galima jungti prie įvairių įrenginių.

  • Belaidis paskirstymas – maža delsa ir puiki garso kokybė.

  • Kokybiškos mikrofono kapsulės ir triukšmo mažinimo filtras – puikus kokybiškas garsas.

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje