MIKROFONAI

Prisegamas stereogarso mikrofonas

ECM-LV1
Gaminio vaizdas

RMK

€ 35,00

(įsk. PVM)
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Universalus prisegamas mikrofonas

Aukštos kokybės skaitmeninis garsas į akis nekrintančioje konstrukcijoje

ECM-LV1 yra universalus prisegamas mikrofonas, tinkantis įvairioms situacijoms ir paskirtims. Jis veikia su įvairiais elektroniniais prietaisais ir nekrenta į akis, todėl jį galima įrengti arti kalbėtojo burnos, kad garsas būtų optimalus.

Iliustracija, kurioje vaizduojamas stereogarsą surenkantis ECM-LV1
Aiškus stereogarsas

Naudojant ECM-LV1 jums nereikės jaudintis dėl kryptinio mikrofono įrengimo vietos. Įvairiakryptės mikrofono kapsulės, įrengtos ECM-LV1 viduje, užtikrina aiškų, aukštos kokybės garsą, fiksuojamą iš visų pusių.

Veikia kartu su ECM-W2BT

ECM-LV1 gali palengvinti filmavimą naudojant kartu su ECM-W2BT. Prijunkite ECM-LV1 prie ECM-W2BT ir kameros, suderinamos su skaitmenine garso sąsaja, kad galėtumėte įrašinėti nesijaudindami dėl kameros nuotolio ar krypties.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Iliustracija, rodanti ECM-CS3 suderinamumą su elektroniniais įrenginiais, turinčiais 3,5 mm stereofoninio garso minilizdą
Paruoštas naudoti su įvairiais įrenginiais

Be to fotoaparatų ir vaizdo kamerų, ECM-LV1 galima lanksčiai naudoti su įvairiais kitais elektroniniais įrenginiais. Jis veikia su įrenginiais, kuriuose įrengta išorinio mikrofono įvestis, pavyzdžiui, kompiuteriais ir skaitmeniniais diktofonais.

Dailus dizainas 
Iliustracija, rodanti ECM-LV1 spaustuko sukimąsi 360 laipsnių kampu
Lankstus tvirtinimas su 360 laipsnių spaustuku

Lankstus sukamas spaustukas leidžia pritvirtinti mikrofoną bet kokiu patogiu kampu. Jį galima tvirtinti bet kokia padėtimi – nuo horizontalios, tvirtinant prie kaklaraiščio ar atlapo, iki vertikalios, tvirtinant prie kišenės. 

Nuotrauka, rodanti, kad prie drabužių pritvirtintas ECM-LV1 yra beveik nepastebimas.
Paprasta, į akis nekrintanti konstrukcija

Vienspalvės juodos spalvos ECM-LV1 yra mažas (vos 32 mm ilgio ir 11 mm skersmens), todėl jis atrodo labai paprastai ir užtikrina didelį mobilumą. Pritaisytas prie drabužių mikrofonas nepastebimas, todėl jis naudingas daugybėje fiksavimo situacijų.

ECM-LV1, prie kurio pritvirtinta komplektuojama apsauga nuo vėjo, gaminio vaizdas.
Apsauga nuo vėjo sumažina vėjo sukeliamą triukšmą lauke

ECM-LV1 komplektuojamas su apsauga nuo vėjo, kuri skirta nuslopinti tiek vėjo sukeliamą triukšmą, tiek iš kalbėtojo burnos sklindančius kvėpavimo garsus. Rezultatas – aiškus ir stabilus garso įrašas, netgi įrašant lauke vėjuotą dieną.

ECM-LV1 kištuko vaizdas
Įrašymas nenaudojant baterijos

Naudojant su įranga, kuri tiekia maitinimą per kištuką, ECM-LV1 gali veikti naudodamas per mikrofono jungtį tiekiamą maitinimą, todėl nereikės baterijos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

ECM-LV1 – tai universalus prisegamas mikrofonas, kurį galima prijungti prie daugybės įvairių įrenginių ir naudoti įvairiausiose situacijose. Dėl kompaktiškos ir į akis nekrintančios konstrukcijos mikrofoną galima pritvirtinti šalia kalbėtojo burnos, todėl užtikrinamas aukštos kokybės garso įrašymas.
  • Aukštos kokybės stereofoninis garsas ir iš visomis kryptimis fiksuojamas garsas

  • Išorinio mikrofono įvestis, kad būtų galima naudoti su kompiuteriais, diktofonais ir kitais įrenginiais

  • Kompaktiškas ir nekrintantis į akis, su 360 laipsnių sukamu spaustuku lanksčiam naudojimui

  • Komplektuojamas su apsauga nuo vėjo, skirta nuslopinti vėjo triukšmą įrašant lauke

  • Konstrukcija be baterijos, suderinamumas su prijungiamais maitinimo šaltiniais

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje