Kryptinis mikrofonas vaizdai
Kryptinis mikrofonas vaizdai
Kryptinis mikrofonas vaizdai
Kryptinis mikrofonas vaizdai
Kryptinis mikrofonas vaizdai

Funkcijos

Trys kryptingumo režimai

Dėl pažangaus skaitmeninių signalų apdorojimo viename universaliame mikrofone yra trys perjungiami kryptingumo režimai: daugiakryptis, vienkryptis ir apskritiminis.

Žr. išsamiau („YouTube“ saitas)

Daugiakryptis kompaktiškas mikrofonas

Aštuoni aukštos kokybės mikrofonų įrenginiai dirba pagal naują spindulio formavimo algoritmą, užtikrinantį labai aiškų kryptingumą, efektyviai šalinantį neašinį garsą. Visa tai įmanoma turint ypač kompaktišką mikrofoną, tik 99,3 mm ilgio.

Puikus garsas ir mažai triukšmo

Prijungus mikrofoną prie suderinamos kameros „Multi Interface Shoe, kur yra integruota skaitmeninio garso sąsaja, garso signalas tiesiogiai perduodamas į kamerą skaitmenine forma, kad nepablogėtų. Paprastas jungiklis taip pat užtikrina suderinamumą su daugeliu kamerų, kur yra analoginė sąsaja.

Belaidis prijungimas

Tik prijunkite mikrofoną prie suderinamos kameros „Multi Interface Shoe“ su tiesioginio maitinimo ir garso įrašymo jungtimis ir nereikės jokių papildomų kabelių ar maitinimo elementų. „Sony“ „Multi Interface Shoe“ leidžia išmaniai prijungti ir valdyti daug priedų, o filmuojant α sistema suteikia daugiausia lankstumo ir mobilumo galimybių.

Mechaninio triukšmo slopinimas

Patobulintas dizainas, slopinantis smūgius ir vibraciją, efektyviai mažina žemo dažnio arba tvarkymo triukšmą, galintį bloginti garsą. Nėra jungiamųjų kabelių, o tai reiškia, kad nebus kabeliais ir jungtimis mechaniškai į mikrofoną perduodamo triukšmo.

Efektyvus aiškaus garso filtras

Ikigarsinį triukšmą šalinantis žemo pjūvio filtras, taikomas signalą apdorojant skaitmeniniu būdu, ypač gerina garso kokybę įrašymo etape, todėl mažina sudėtingo pogamybinio apdorojimo poreikį.

Pagrindiniai valdikliai

Mikrofono universalumą taip pat užtikrina įrašymo lygio valdymas, analoginė išvestis, suderinama su įvairiomis kameromis, ir silpnintuvas, leidžiantis lengvai nustatyti optimalų signalo lygį. Tokio lygio valdymas leidžia sklandžiai atlikti pogamybinio apdorojimo etapą.

Tiekiama apsauga nuo vėjo

The ECM-B1M tiekiamas su kailiniu apvalkalu nuo vėjo, kuris filmuojant lauke mažina vėjo keliamą triukšmą.

Informacija apie suderinamumą

 

Eiti į palaikymo puslapį

Specifikacijos

  • Lengvas kompaktiškas modelis, 99,3 mm (4 col.) ilgio, 77,3 g (2,8 unc.)

  • Garso ėmiklio kryptingumas: Daugiakryptis / vienkryptis / apskritiminis (atrankusis)

  • Su skaitmenine sąsaja suderinama „Multi Interface Shoe“ užtikrina aiškų garsą

  • Išsamus rankinis valdymas optimizuojant garso įrašymą

  • Tiekiama apsauga nuo vėjo

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje