Išorinis blykstės maitinimo elementų adapteris vaizdai
Išorinis blykstės maitinimo elementų adapteris vaizdai

Funkcijos

Spartus nepertraukiamas fotografavimas, 0,6 sek. įkrovimo laikas

Esant mažesnei nei 0,6 sek. ciklų trukmei galima pasiekti greitį, reikalingą profesionaliam nuolatiniam fotografavimui.

Žr. išsamią informaciją

Greitas baterijos keitimas

Dėl baterijų dėtuvės sistemos galima greitai pakeisti baterijas. Baterijų dėtuvė gali būti įdedama bet kuria kryptimi, todėl patirsite mažiau painiavos ir neprarasite laiko. Įdėtos aštuonios AA baterijos (galima naudoti su keturiomis AA baterijomis). Pirmenybė teikiama išoriniam maitinimo elementų adapteriui, skirtam blykstei (FA-EBA1), todėl vidinių HVL-F60RM baterijų poreikis yra minimalus.

Sužinoti daugiau

Daugiau nei 660 nepertraukiamų blykstelėjimų

660 nepertraukiamų blykstelėjimų galima gauti naudojant visiškai įkrautus elementus, užtikrinančius patvarumą, reikalingą sudėtingiausiems profesionaliems darbams.

Profesionalams įtinkantis patikimumas

Didesnis patikimumas siekiant užtikrinti profesionalų fotografavimą. Pavyzdžiui, laidų įtampos sumažinimas buvo apdairiai suprojektuotas siekiant didžiausio patvarumo (žr. pav.). Sandarintos korpuso jungtys ir guminis dėtuvės dangtelio tarpiklis sumažina dulkių ar drėgmės patekimą.

Specifikacijos

  • Matmenys (P x A x G) Maždaug 77 x 174 x 23 mm (3 1/8 x 6 7/8 x 29/32 in)

  • Maitinimo šaltinis: Aštuonios AA dydžio šarminės baterijos arba Ni-MH baterijos (galima naudoti su keturioms AA baterijomis)

  • Svoris (apytiksl.) 249 g (8,8 oz) (tik pagrindinis įrenginys)

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje