E PZ 18–105 mm F4 G OSS

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SELP18105G

RMK

€ 650,00

(įsk. PVM)

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ E tipo tvirtinimas
Formatas
APS-C
Židinio nuotolis (mm)
18-105 mm
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
27–157,5 mm
Objektyvų grupės / elementai
12/16
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
76°–15°
Maksimali diafragma (F)
4
Minimali diafragma (F)
22
Diafragmos lapeliai
7
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
0,45 (W)–0,95 m (T) (1,48 (W)–3,12 ft (T)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,11x
Filtro skersmuo (mm)
72 mm
Vaizdo stabilizavimas („Steadyshot“)
Optinis „SteadyShot“
Priartinimo sistema
Elektrinis priartinimas

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
78 x 110 mm (3-1/8 x 4-3/8 in)
Svoris
427 g (15,1 oz)

Išnašos

*
„35 mm atitinkantis židinio nuotolis (APS-C)“ ir „Matymo kampas (APS-C)“ skaitmeniniuose fotoaparatuose su keičiamais objektyvais ir APS-C tipo vaizdo jutikliais.

Kas sudaro komplektą

  • Objektyvo gaubtas (ALC-SH128: žiedlapio formos, bajonetinio tipo)
  • Priekinis objektyvo dangtelis
  • Galinis objektyvo dangtelis
Placeholder

Funkcijos

E PZ 18–105 mm F4 G OSS nuotrauka

Vienas objektyvas įvairiems fiksavimo poreikiams

Jei fotografuojant reikia keisti objektyvus, tai gali jus išblaškyti ir pabloginti vaizdo kokybę. Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, šio aukštos kokybės G serijos objektyvo 18–105 mm (viso kadro atitikmuo = 27–157,5 mm) priartinimo diapazono ir kokybės tikrai pakaks daugeliui fotografavimo aplinkybių, o sklandžiai veikiantis motorizuotas priartinimas suteiks dar daugiau galimybių.

E PZ 18–105 mm F4 G OSS nuotrauka

Įspūdingas atvaizdavimas esant bet kokiam židinio nuotoliui

Moderni optinė įranga su dviem itin mažos dispersijos stiklo elementais ir trimis asferiniais elementais padeda pasiekti tiesiog pavydėtiną G serijos objektyvų kokybę per visą priartinimo diapazoną. Nepriekaištingas ryškumas ir kontrastas išlaikomas visame vaizde, ir tai padeda užfiksuoti natūralius, tikroviškus vaizdus, kuriuose matomos net smulkiausios detalės.

Sužinoti daugiau

E PZ 18–105 mm F4 G OSS nuotrauka

Panaudota profesionalų įrangos priartinimo technologija

Dėl SELP18105G pritaikytos „Sony Handycam®“ technologijos priartinimas veikia sklandžiai ir tyliai, o tai itin naudinga filmuojant. Dėl to paties tipo profesionalios įrangos fokusavimo technologijų aparatas veikia sklandžiai, tyliai ir sparčiai. Objektyvo židinio nuotolis išlieka toks pat net priartinant ar fokusuojant. Atnaujinus programinę įrangą galimas priartinimo pakeitimas.

Atsisiųskite programinę įrangą iš palaikymo svetainės.

E PZ 18–105 mm F4 G OSS nuotrauka

Nuolat kintamo priartinimo greičio valdymas

Priartinimo greitis yra lengvai reguliuojamas priartinimo svirtimi ant objektyvo cilindro arba priartinimo žiedu, todėl galite patogiai reguliuoti priartinimą tuo pat metu tvirtai ir stabiliai išlaikydami aparatą rankose. Tai gali būti tikru privalumu norint aparatą laikyti tolygiai ir stabiliai, ypač, kai filmuojate.

E PZ 18–105 mm F4 G OSS nuotrauka

Nuolatinė F4 maksimali diafragma

Fiksuota F4 diafragma visame 18–105 mm diapazone reiškia, kad prireikus galite priartinti ir kadruoti negalvodami apie ekspozicijos nustatymų keitimą. Net naudojant didžiausią teleobjektyvo priartinimo nustatymą paprastai galite vaizdus fiksuoti nedidindami ISO jautrumo, dėl ko dažnai atsiranda triukšmų.

E PZ 18–105 mm F4 G OSS nuotrauka

Nuostabus G serijos objektyvų „bokeh“ efektas

G serijos objektyvai žinomi dėl galimybės sukurti nuostabius ir tolygius fono „bokeh“ efektus. Galimybę kurti tolygius ir natūraliai išryškintus vaizdus iš dalies užtikrina ir 7 plokštelių apskrita diafragma. Tolygus fono defokusavimas vaizduose padeda itin gerai išryškinti sufokusuotą objektą ir sukurti bene trimatį įspūdį.

E PZ 18–105 mm F4 G OSS nuotrauka

Visada ryškus ir aiškus vaizdas

Integruotasis optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja kameros sujudinimus, dėl kurių aparatą laikant rankose vaizdas gali susilieti. Ryškius, aiškius vaizdus naktį ar patalpose esant prastam apšvietimui galite užfiksuoti nedidindami ISO jautrumo ir nesijaudindami dėl triukšmų.

Sužinoti daugiau