Vaizdas: FE C 16–35mm T3.1
Vaizdas: FE C 16–35mm T3.1
Vaizdas: FE C 16–35mm T3.1
Vaizdas: FE C 16–35mm T3.1
Vaizdas: FE C 16–35mm T3.1
Platus kaip jūsų vaizduotė

Užfiksuokite visą regėjimo lauką plačiakampiu kintamo nuotolio objektyvu SELC1635G. Patobulinta optinė konstrukcija, klasėje pirmaujanti technologija įgalina patikimą viso kadro skaitmeninės kinematografijos, dokumentikos ir kito turinio produkciją.

Neribota išraiška turinio kūrėjams
Vaizdas: kino teatrui prilygstantys vaizdai su dailiu „bokeh“ efektu
Kinematografiški vaizdai su dailiu „bokeh“ efektu

Atraskite puikius vaizdus naudodamiesi raiška nuo kampo iki kampo, kurią suteikia „Sony“ G serijos objektyvai. Nuosekli didelė T3.1 (F2.8) diafragma, nuo plataus kampo iki didelio židinio nuotolio, sukuria stulbinantį foninį „bokeh“ efektą ir gylį.

Vaizdas „Tikslus rankinis valdymas turinio kūrėjams“
Tikslus rankinis valdymas turinio kūrėjams

Sklandžiai ir tiksliai reguliuokite fokusavimą, priartinimą ir diafragmą. Didelio formato fotoaparatų, pvz., VENICE, PXW-FX9 ir „Alfa“ beveidrodžių fotoaparatų, parfokalinė optika ir tikslūs valdymo žiedai įgalina nuoseklią kinematografiją.

Vaizdas: itin lankstus valdymas
Ypač universalus valdymas

Be pažįstamo rankinio valdymo, nuimamas servomechanizmas suteikia prieigą prie naujausių filmavimo įrankių, pritaikytų „Sony“ E sistemai. Naudokite greitą ir tikslų AF, kad galėtumėte fiksuoti mobiliai, ar galingą priartinimo servomechanizmą, fokusavimo perėjimą ir diafragmos valdymą – visa tai fotoaparate, nuotolinio valdymo pulte ar net išmaniajame telefone.

Pažangios optinės konstrukcijos vaizdas

Vaizdai be nanodalelių AR dangos (kairėje) ir su nanodalelių AR danga (dešinėje).

Pažangi optinė konstrukcija

Du XA (itin asferiniai) objektyvo elementai ir trys asferiniai elementai sumažina iškraipymą, kreivumą ir astigmatizmą. Du ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai sumažina spalvų iškraipymą, o pažangi nanodalelių AR (pašalinanti atspindžius) danga ant optinių paviršių labai sumažina atspindžius ir dvejinimą. Slankiojo fokusavimo mechanizmas optimizuotas filmuoti ir užtikrina išskirtinę raišką bei labai mažą iškraipymą fiksuojant bet kokiu atstumu.

Vaizdas: tikslus ir jautrus rankinis fokusavimas
Tikslus, spartus rankinis fokusavimas

SELC1635G turi linijinio atsako MF įtaisą, kuris užtikrina nestringantį rankinį fokusavimą, todėl fotografijos režisierius ir operatorius gali tiksliai ir intuityviai valdyti įrenginį.  Krumpliaratinis fokusavimo žiedas suteikia ilgo perdavimo atstumo (140 laipsnių) sukimą. Stabdikliai ir aiški atstumo skalė leidžia sklandžius fokusavimo perkėlimus ir nustatymus iš naujo. Įvairiems kūrėjams tinkantis objektyvas leidžia ir atvirkštinį priartinimo žiedo sukimą ir galimybę užfiksuoti diafragmos spragsinčius stabdiklius, todėl galite tiksliai reguliuoti.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūravimas 

Puikus „Sony“ G serijos objektyvo dizainas pabrėžia grakščią didelės raiškos ir fono „bokeh“ efekto pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.
[1] Itin asferinis objektyvas (XA objektyvas)  [2] Asferinis objektyvas  [3] ED stiklas

SELC1635G moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama 

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Ties 16 mm / Maks. diafragma [4] Esant 16 mm / T9 diafragma [5] Esant 35 mm / Maks. diafragma [6] Esant 35 mm / T9 diafragma [7] Erdvinis dažnis [8] 10 eilučių porų / mm [9] 30 eilučių porų / mm [10] Radialinės reikšmės [11] Tangentinės reikšmės

Objektyvo valdymas
Objektyvo kairės pusės valdiklių vaizdas

[1] Fokusavimo žiedas  [2] Priartinimo žiedas  [3] Diafragmos žiedas  [4] POWER ZOOM svirtelė [5] Nuimamas priartinimo servomechanizmas  [6] Priartinimo greičio jungiklis  [7] Fokusavimo užlaikymo mygtukas

Objektyvo dešinės pusės valdiklių vaizdas

[8] IRIS LOCK jungiklis  [9] Diafragmos mygtukas [10] Priartinimo jungiklis

FE C 16–35 mm T3.1 suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriems fotoaparatams gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Kinematografiški vaizdai su dailiu „bokeh“ efektu

  • Tikslus rankinis valdymas turinio kūrėjams

  • Ypač universalus valdymas

  • Pažangi optinė konstrukcija

  • Tikslus, spartus rankinis fokusavimas

Minimalus fokusavimo atstumas
0,28 m (0,92 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,19
Filtro skersmuo (mm)
-
Svoris
1390 g (49,1 unc.)

Kas sudaro komplektą

Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F82S, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM, Minkštas dėklas, Priartinimo mechanizmo lizdo dangtelis, priartinimo mechanizmo atsarginis varžtas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako