FE 70–200 mm F4 G OSS

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SEL70200G

RMK

€ 1 750,00

(įsk. PVM)

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ E tipo tvirtinimas
Formatas
35 mm viso kadro
Židinio nuotolis (mm)
70–200 mm
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
105–300 mm
Objektyvų grupės / elementai
15/21
Žiūrėjimo kampas (35 mm)
34°–12°
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
22°–8°
Maksimali diafragma (F)
4
Minimali diafragma (F)
22
Diafragmos lapeliai
9
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
1–1,5 m (AF) / 1–1,35 m (MF) (3,28–4,93 ft (AF) / 3,28–4,43 ft (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,13x
Filtro skersmuo (mm)
72 mm
Vaizdo stabilizavimas („Steadyshot“)
Optinis „SteadyShot“

Dydis ir svoris

Matmenys (D x I)
80 x 175 mm (3–1/4 x 7 in)
Svoris
840 g (29,7 oz.) (be trikojo tvirtinimo lizdo)

Išnašos

*
„35 mm atitinkantis židinio nuotolis (APS-C)“ ir „Matymo kampas (APS-C)“ skaitmeniniuose fotoaparatuose su keičiamais objektyvais ir APS-C tipo vaizdo jutikliais.

Kas sudaro komplektą

  • Objektyvo gaubtas (ALC-SH133: apvalios formos, bajonetinio tipo)
  • Priekinis objektyvo dangtelis
  • Galinis objektyvo dangtelis
  • Dėklas
Placeholder

Funkcijos

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Įspūdingas G serijos objektyvo vaizdas

Moderniausia optinė įranga kompaktiškame, lengvame objektyve su fiksuota F4 maksimalia diafragma suteikia galimybę fiksuoti įspūdingus, išskirtinės kokybės vaizdus, kuriais G serijos objektyvai ir gali pasigirti. G serijos objektyvai yra pagaminti siekiant išplėsti galimybes, todėl kiekvienas jų tikrinamas atskirai, kad visi objektyvai atitiktų aukščiausius vaizdo kokybės ir kūrybinio valdymo standartus.

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Optimalus ryškumas ir „bokeh“ efektas vienu objektyvu

Aukštos kokybės AA (patobulinti asferiniai) elementai, itin mažos dispersijos stiklas ir AR nanodalelių danga kartu su modernia optine įranga užtikrina didesnę raišką per visą vaizdą bet kokiu židinio nuotoliu. 9 lapelių apskrita diafragma išplečia objektyvo išraiškos galimybes ir padeda išgauti jaudinančius fono „bokeh“ efektus išlaikant natūralias šviesias sritis.

Sužinoti daugiau

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Mažas svoris ir sklandus valdymas

Šis kompaktiškas, lengvas viso kadro kintamojo židinio nuotolio objektyvas su E tipo tvirtinimo jungtimi suteikia mobilumo ir galimybę naudoti jį su α7 serijos aparatais. Vidinis fokusavimo mechanizmas taip pat labai didelis privalumas, nes jis padeda išlaikyti fiksuotą židinio nuotolį ir suteikia geresnį valdymą įvairiose situacijose. Visi valdikliai, įskaitant fokusavimo išlaikymo ir fokusavimo diapazono ribotuvo jungiklius, pritaikyti intuityviam valdymui, todėl naudotojas visą dėmesį gali skirti fotografavimui.

Sužinoti daugiau

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Visada ryškus ir aiškus vaizdas

Integruotasis optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas kompensuoja kameros sujudinimus, dėl kurių aparatą laikant rankose vaizdas gali susilieti. Ryškius, aiškius vaizdus teleobjektyvu fiksuoti lengviau, o nuotraukas patalpose esant prastam apšvietimui galima daryti be didesnio ISO jautrumo nebijant didelių triukšmų.

Sužinoti daugiau

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Panoraminiai režimai

Pirmasis vaizdo stabilizavimo režimo jungiklis α objektyvuose leidžia pasinaudoti „panoraminiu režimu“, kuris veikiant šiam režimui neišjungia optinio „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimo. Tai suteikia galimybę užfiksuoti dinamiškas panoramas horizontalia kryptimi ir tuo pat metu efektyviai sumažinti dėl sujudinimo atsiradusį liejimąsi kitose ašyse.

Sužinoti daugiau

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Nuolatinė F4 maksimali diafragma

Fiksuota F4 diafragma visame 70–200 mm diapazone reiškia, kad prireikus galite priartinti ir kadruoti negalvodami apie ekspozicijos nustatymų keitimą.

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Dvigubi linijiniai varikliai

Greitas ir tikslus fokusavimas naudojant dvigubus linijinius variklius. Tylus ir sklandus fokusavimo mechanizmo veikimas puikiai tinka kuriant filmus, fiksuojant greitą veiksmą arba greitai ir dažnai keičiant fokusavimo objektą. Panaudojus vidinę fokusavimo grupę vietoj judančio priekinio objektyvo elemento konstrukcija tapo kompaktiška, o prie jos lengva priderinti tokius priedus kaip objektyvų gaubtus ir poliarizavimo filtrus.

Sužinoti daugiau

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

AR nanodalelių danga

Šio objektyvo danga sukurta tiksliai perduoti šviesą ir sumažinti neigiamą atspindžių, atsispindėjimo ir šešėlių poveikį. Sukursite didesnio kontrasto, aiškesnius ir geresnės kokybės vaizdus. (1. AR nanodalelių danga / 2. Stiklas / 3. Skleidžiama šviesa)

Sužinoti daugiau

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

9 plokštelių diafragmos apskritimas

Unikali 9 plokštelių apskritos diafragmos konstrukcija išlieka apskrita net stabdant dviem stabdžiukais. Todėl galima sklandžiau ir tikroviškiau defokusuoti nuotraukose – įskaitant meninį suliejimą ar nesufokusuotą fono efektą. Taip pat geriau valdomas laukio gylis.

Sužinoti daugiau

FE 70–200 mm F4 G OSS nuotrauka

Patikimas ir lengvas bet kokioms sąlygoms

Patikimą veikimą įvairiomis sąlygomis užtikrina konstrukcija, kuri neleidžia, kad į objektyvą patektų dulkės ir drėgmė.

Sužinoti daugiau