FE 600 mm F4 GM OSS vaizdai
FE 600 mm F4 GM OSS vaizdai
FE 600 mm F4 GM OSS vaizdai
FE 600 mm F4 GM OSS vaizdai
FE 600 mm F4 GM OSS vaizdai
G MASTER logotipas
Daugiau apie G Master objektyvus
600 mm F4 „G Master“ superteleobjektyvas

Greitas automatinis fokusavimas, stulbinanti „G Master“ raiška ir patrauklus „bokeh“ efektas lengvame, gerai subalansuotame, mobiliame objektyve. Originalios „Sony“ XA objektyvo ir XD linijinio variklio technologijos prisideda prie geriausio optinio ir mechaninio našumo, todėl galite fiksuoti dinaminius, patrauklius vaizdus iš toli. Puikiai tinka sporto, naujienų ir gamtos fotografijai.

„G Master“ superteleobjektyvas su didele diafragma

Žr. vaizdo įrašą

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotraukų galerija
XD varikliai užtikrina greitą, tikslų ir objektų nepaleidžiantį AF
XD varikliai užtikrina greitą, tikslų ir atkaklų AF

Du XD (itin dinamiški) linijiniai varikliai užtikrina greitą, tikslų AF ir patikimą sekimą. SEL600F40GM išnaudoja visas geriausias modernių fotoaparatų korpusų savybes bei lengvai išlaiko tikslų greitai judančių sportininkų ir gyvūnų fokusavimą. Specialiai sukurtas valdymo algoritmas padeda greitai nustatyti didelės fokusavimo grupės padėtį užtikrinant mažą delsą ir vibraciją.

Naujas didelis XA elementas – gera raiška ir „bokeh“ efektas
Naujas didelis XA elementas – gera raiška ir „bokeh“ efektas

Kruopštus „G Master“ optinis dizainas apima tris fluorito elementus – jie nuslopina chromatinę aberaciją, kuri gali kelti problemų teleobjektyvuose. Taip pat yra didelis XA (itin asferinis) elementas, kuris pašalina „bokeh“ ratilus. Kiekvienas objektyvas atskirai sukalibruotas siekiant geriausio balanso tarp raiškos ir „bokeh“ efekto. Galimi ir papildomi didelio našumo 1,4x ir 2,0x telekonverteriai su XA elementais.

Išskirtinis mobilumas: lengviausias savo klasėje
Išskirtinis mobilumas: lengviausias savo klasėje

Objektyvas ir trikojo jungtis sveria vos 3040 gramus, todėl puikiai dera su lengvais fotoaparatų su E tipo tvirtinimu korpusais, kad būtų lengva laikyti ir valdyti. Sukimas yra tolygus ir tikslus tiek laikant fotoaparatą rankose, tiek ant vienakojo.

Iliustracija, apibūdinanti dulkėms ir drėgmei atsparią konstrukciją
Patikimumas ir patvarumas sudėtingoms sąlygoms

Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija leidžia patikimai fotografuoti lauke sudėtingomis sąlygomis, o priekinis objektyvo elementas padengtas fluoro danga, atstumiančia vandenį, alyvą ir kitus teršalus. Tvirtas magnio lydinys naudojamas ne tik objektyvo cilindro išorėje ir trikojo tvirtinimo vietoje, bet ir kritinėse vidinės cilindro pusės vietose. Tai užtikrina didelį tvirtumą ir patikimumą.

Pažangios funkcijos profesionaliam naudojimui
Pažangios funkcijos profesionaliam naudojimui

Kai FULL TIME DMF jungiklis yra ON, rankinis fokusavimas automatiškai įjungiamas pasukus fokusavimo žiedą, net ir AF-C režimu. Optinio „SteadyShot“ stabilizavimo funkcija turi režimą MODE 2, skirtą fotografavimui sukant fotoaparatą, ir MODE 3 greitai judančių objektų fiksavimui. MODE 3 taip pat stabilizuoja vaizdo ieškiklio vaizdą.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

„G Master“ serijos objektyvai atveria neregėtas vaizdų atkūrimo ir išraiškos galimybes, nes juose puikiai dera didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.
[1] Fluorito lęšis  [2] Itin asferinis lęšis (XA lęšis)  [3] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

SEL600F40GM moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) apibūdina, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto laipsnis, gaunamas tarp smulkių eilučių.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis
[6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm
[8] Radialinės reikšmės [9] Tangentinės reikšmės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Funkcijų žiedas / 3. Trikojo žiedas / 4. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 5. Įstatomojo filtro laikiklis / 6. Dirželio ąselė / 7. Trikojo žiedo pasirinkimo jungiklis / 8. Apsaugos lizdas (galima prijungti apsauginį diržą) 

jungikliai

1. Fokusavimo jungiklis / 2. Nuolatinio DMF jungiklis / 3. Fokusavimo intervalo ribotuvas / 4. Funkcijų žiedo pasirinkimo jungiklis / 5. SET mygtukas / 6. Virpėjimo kompensavimo jungiklis / 7. Virpėjimo kompensavimo jungiklis / 8. BEEP jungiklis

FE 600 mm F4 GM OSS suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Kai kuriems fotoaparatams gali reikėti atnaujinti programinę įrangą, kad veiktų visos funkcijos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Aukštos kokybės „G Master“ superteleobjektyvas su didele diafragma

  • Naujasis XD linijinis variklis užtikrina itin spartų, tikslų ir tylų AF

  • Objektyvas su trimis fluorito elementais išskirtinei raiškai

  • „Sony“ AR nanodalelių danga pašalina atspindžius ir dvigubinimą

  • Nuolatinis DMF ir kitos funkcijos, pritaikytos profesionaliems fiksavimo poreikiams

Minimalus fokusavimo atstumas
4,5 m (14,8 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,14
Filtro skersmuo (mm)
40,5
Svoris
3040 g (107,3 unc.)

Kas sudaro komplektą

Gaubtas (modelis): ALC-SH158, Priekinis objektyvo dangtelis, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM, Tvirtas dėklas, Objektyvo dirželis, Dėklo dirželis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka