FE 600 MM F4 GM OSS

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SEL600F40GM

RMK

€ 13 343,90

(įsk. PVM)

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ E tipo tvirtinimas
Formatas
35 mm viso kadro
Židinio nuotolis (mm)
600
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
900
Objektyvų grupės / elementai
18–24 *Įskaitant vieną filtrą
Žiūrėjimo kampas (35 mm)
4°10'
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
2°40'
Maksimali diafragma (F)
4
Minimali diafragma (F)
22
Diafragmos lapeliai
11
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
4,5 m (14,8 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,14
Filtro skersmuo (mm)
40,5
Vaizdo stabilizavimas („Steadyshot“)
Optinis „SteadyShot“
Galima naudoti su telekeitikliu (x1.4)
SEL14TC
Galima naudoti su telekeitikliu (x2.0)
SEL20TC
Gaubto tipas
Apvali forma,

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
163,6 x 449 mm (6-1/2 x 17-3/4 col.)
Svoris
3040 g (107,3 unc.)

Kas sudaro komplektą

  • Gaubtas (modelis): ALC-SH158
  • Priekinis objektyvo dangtelis
  • Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM
  • Tvirtas dėklas
  • Objektyvo dirželis
  • Dėklo dirželis
Placeholder

Funkcijos

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

600 mm F4 „G Master“ superteleobjektyvas

Greitas automatinis fokusavimas, stulbinanti „G Master“ raiška ir patrauklus „bokeh“ efektas lengvame, gerai subalansuotame, mobiliame objektyve. Originalios „Sony“ XA objektyvo ir XD linijinio variklio technologijos prisideda prie geriausio optinio ir mechaninio našumo, todėl galite fiksuoti dinaminius, patrauklius vaizdus iš toli. Puikiai tinka sporto, naujienų ir gamtos fotografijai.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

XD varikliai užtikrina greitą, tikslų ir objektų nepaleidžiantį AF

Du XD (itin dinamiški) linijiniai varikliai užtikrina greitą, tikslų AF ir patikimą sekimą, todėl išnaudojamos visos geriausios modernių fotoaparatų korpusų savybės bei lengvai išlaikomas tikslus greitai judančių sporto ir laukinės gyvūnijos objektų fokusavimas. Naujas valdymo algoritmas padeda greičiau ir tyliau nustatyti didelės fokusavimo grupės padėtį užtikrinant minimalią delsą ir vibraciją.

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Didelis XA elementas pagerina vaizdo kokybę

Pagal aukštus reikalavimus sukurtas „G Master“ optinis dizainas išlaiko itin didelį kontrastą iki pat vaizdo kraštų. Neseniai sukurtas didelis XA (itin asferinis) elementas ir trys fluorito elementai nuslopina chromatinę aberaciją, kuri gali sukelti problemų teleobjektyvuose, todėl pasiekiama stulbinanti raiška ir detalių aiškumas visame vaizdo plote.

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Patrauklus „G Master“ „bokeh“ efektas

Be objektyve esančio naujo didelės diafragmos XA (itin asferinio) elemento, pasižyminčio itin dideliu paviršiaus tikslumu, kiekvienas objektyvas atskirai kalibruojamas siekiant sumažinti aberaciją, kad patrauklus „G Master“ „bokeh“ efektas būtų optimaliai subalansuotas su didele raiška. Dėl 11 plokštelių apskritos diafragmos objektyvo sukuriamas „bokeh“ efektas dar glotnesnis.

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

1,4x / 2,0x telekonverteriai leidžia labiau priartinti

Galimi papildomi didelio našumo 1,4x ir 2,0x telekonverteriai. 2,0x telekonverteris pailgina objektyvo židinio nuotolį iki 1200 mm (arba 1 800 mm APS-C korpuse) esant maksimaliai F8 diafragmai, o taip pat išlaikoma puiki optinė kokybė bei AF greitis ir tikslumas.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Atsparus atspindžiams, todėl kokybė dar geresnė

Originali „Sony“ nanodalelių AR danga, plaušeliai ant svarbiausių vidinių paviršių ir kitos konstrukcijos subtilybės sumažina vidinius atspindžius, todėl objektyvas labai atsparus atspindžiams ir dvejinimui, kurie gali pabloginti vaizdo aiškumą. Vaizdo generavimas yra itin aiškus net ir esant prastam apšvietimui. (1. AR nanodalelių danga 2. Stiklas 3. Perduota šviesa)

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Mažas ir gerai paskirstytas svoris leidžia lengviau fotografuoti

Iš SEL400F28GM paveldėta technologija užtikrina mažą, vos 3040 gramų svorį ir tobulą balansą, kuris leidžia išnaudoti visas nuostabias optinės charakteristikos galimybes, net jei fotografuojama laikant rankomis ar ant vienakojo. Dėl kompaktiško, lengvo E tipo tvirtinimo korpuso svorio centras yra tobuloje vietoje, todėl galima tolygiai ir tiksliai sukti fotoaparatą. 

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija

Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija patikimai veikia fotografuojant lauke sudėtingomis sąlygomis.

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Tvirti magnio lydinio cilindro komponentai

Labai standus magnio lydinys, iš kurio pagaminta objektyvo cilindro išorė, trikojo jungtis ir pagrindinės vidinės dalys, suteikia dvigubą naudą – didesnį patvarumą ir mažesnį svorį. Abu šie dalykai padeda fotografuoti sudėtingose situacijose ir vietovėse.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Priekinio elemento fluoro danga

Priekinis objektyvo elementas padengtas fluoro danga, kuri atstumia vandenį, alyvą bei kitus teršalus ir leidžia lengviau nuvalyti visus teršalus ar pirštų atspaudus, kurie prikimba prie objektyvo paviršiaus.

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Lengvas anglies pluošto objektyvo gaubtas

Šio lengvo, patvaraus anglies pluošto objektyvo gaubto viduje taip pat yra plaušelių, kurie efektyviau blokuoja nepageidaujamą šviesą, galinčią pabloginti vaizdo kokybę.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Tvirta, patvari jungties konstrukcija

Sukurtas atlaikyti profesionalų naudojimą, todėl padidintas varžtų, kuriais tvirtinama jungtis, skaičius. Taip pat pritaikyti kiti patobulinimai siekiant užtikrinti maksimalų standumą ir patikimumą.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Specialus lagamino stiliaus kietas dėklas

Specialiai sukurtas lagamino stiliaus dėklas apsaugo objektyvą nuo smūgių ir vibracijos jį gabenant.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Nuolatinis DMF

Kai FULL TIME DMF jungiklis yra ON, rankinis fokusavimas automatiškai įjungiamas pasukus fokusavimo žiedą, net ir AF-C režimu. Pavyzdžiui, šią funkciją galima naudoti norint pataisyti fokusą tuo atveju, jei automatinio fokusavimo funkcija pasirenka ne tą objektą. Tai taip pat puikus būdas patikslinti fokusą po pradinio automatinio sufokusavimo, kai užrakto mygtuko nuspaudimas iki pusės išjungtas.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

3 režimų optinis „SteadyShot“

Optinis vaizdo stabilizavimas leidžia lengviau padaryti ryškias nuotraukas laikant fotoaparatą rankoje, kai naudojamas superteleobjektyvo židinio nuotolis. MODE 2 užtikrina tobulą nuotraukų, daromų sukant fotoaparatą paskui objektą, stabilizavimą, o MODE 3 užtikrina didesnį vaizdo ieškiklio stabilizavimą, kuris leidžia lengviau kadruoti greitai judančius sportininkus ar laukinius gyvūnus. 5 ašių stabilizavimas galimas naudojant suderinamus α korpusus.

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Natūralus, linijinis rankinio fokusavimo reagavimas

Linijinis MF reagavimas užtikrina, kad fokusuojant rankiniu būdu į subtilias korekcijas fokusavimo žiedas reaguotų tiesiogiai ir tiesiškai. Fokusavimo žiedo pasukimas tiesiogiai paverčiamas atitinkama fokusavimo korekcija, todėl valdymas yra tiesioginis ir tikslus.

Sužinoti daugiau

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Keturi tinkinami fokusavimo užlaikymo mygtukai

Tinkinami fokusavimo užlaikymo mygtukai yra keturiose vietose, kad juos būtų lengva pasiekti neatsižvelgiant į tai, kaip laikomas fotoaparatas. Prireikus fokusavimo užlaikymo mygtukus taip pat galima tinkinti fotoaparato meniu, kuris leidžia priskirti kitas funkcijas, tokias kaip akių aptikimo AF.

Sužinoti daugiau

Universalus funkcijų valdymo žiedas

Naudojant režimo parinkiklį, universalų, patogų funkcijų valdymo žiedą galima perjungti į iš anksto nustatymą fokusavimą, priskirtos funkcijos valdymą ar nenaudoti jokios funkcijos.

Momentinis iš anksto nustatyto taško fokusavimas

SET mygtuku įrašius iš anksto nustatytą fokusavimo tašką, funkcijų valdymo žiedas iškart prisimins iš anksto nustatytą fokusavimo tašką, jei suaktyvintas PRESET režimas. Tai geriausias būdas iš anksto nustatyti fokusavimo taškus norint, pavyzdžiui, fiksuoti greitas sporto varžybų akimirkas. Ši funkcija veikia AF bei MF režimais ir jai neturi įtakos fokusavimo diapazono ribotuvo nustatymai.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Tolygus motorizuotas fokusavimas

Jei funkcijų valdymo žiedo režimo perjungiklis nustatytas kaip FUNCTION ir priskirta motorizuoto fokusavimo funkcija, pasukus žiedą objektyvas tolygiai fokusuoja nurodyta kryptimi tokiu greičiu, kurį nustato pasukimo kampas. Motorizuotas fokusavimas yra naudingas, kai filmuodami filmus norite sukurti sklandžius fokusavimo atitraukimo efektus.

Greitas perjungimas iš viso kadro į APS-C 

Jei funkcijų valdymo žiedo režimo perjungiklis nustatytas kaip FUNCTION ir priskirta APS-C / viso kadro perjungimo funkcija, funkcijų valdymo žiedą galima pasukti taip, kad būtų iš karto perjungiama iš APS-C į viso kadro peržiūros kampus ir atvirkščiai (tai leidžia naujausia „α9“ programinės įrangos versija).

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Įstumiamas filtro lizdas

Į filtro lizdą galima įstatyti standartinį 40,5 mm ND ir kitų tipų filtrus bei papildomą VF-DCPL1 žiedinį poliarizuojantį filtrą. Norint išgauti optimalų efektą, objektyve pritvirtintą VF-DCPL1 žiedinį poliarizuojantį filtrą galima sukti.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Patvari, universali trikojo jungtis

Objektyvo tvirtinimo prie trikojo jungtyje įrengti guoliai, kurie padidina patvarumą ir padaro sukimą sklandesnį. Taip pat yra 90° spragsintys stabdikliai, kuriuos galima įjungti (ON) arba išjungti (OFF) pagal naudotojo poreikį: ON skirta greitam ir užtikrintam 90° padėties nustatymui, o OFF – mažesniam pasipriešinimui ir tolygiam sukimui.

FE 600 mm F4 GM OSS nuotrauka

Fokusavimo diapazono ribotuvas pagreitina fokusavimą

Fokusavimo diapazono ribotuvo perjungiklis leidžia apriboti objektyvo automatinio fokusavimo diapazoną iki 4,5–15 metrų, nuo 15 metrų iki begalybės arba leidžia viso diapazono automatinį fokusavimą be apribojimo. Kai kuriose situacijose tai gali pagreitinti automatinį fokusavimą neleidžiant objektyvui fokusuoti objektų, esančių už tikslinio diapazono ribų.

Sužinoti daugiau