Objektyvo vaizdas iš priekio
Objektyvo vaizdas iš kairės
Objektyvo vaizdas iš viršaus
Objektyvo vaizdas iš dešinės
Objektyvo vaizdas iš priekio su pritvirtintu fotoaparatu
Gaminio vaizdas su pritvirtintu fotoaparato korpusu
Kompaktiškas puikios konstrukcijos standartinis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas

Šis standartinis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas pasižymi G serijos objektyvo aukštos kokybės vaizdu ir gražiu „bokeh“ efektu – visa tai telpa kompaktiškoje aukštos kokybės konstrukcijoje, kurią patogu valdyti. Tai tobulas objektyvas neformaliems portretams fiksuoti. Greitas, tikslus ir tylus AF tobulai tinka tiek fotografuoti, tiek filmuoti – jis neleis praleisti tų svarbiausių akimirkų.

Nedidelis ir tikslus „50mm F2.5“ fiksuoto židinio objektyvas
„FE 50mm F2.5 G“ nuotraukų galerija
Derantis nešiojamų fiksuoto židinio nuotolio objektyvų rinkinys

Tai vienas iš mūsų G serijos fiksuoto židinio nuotolio objektyvų (parduodami atskirai), kurie yra skirtingų židinio nuotolių, bet atrodo taip pat, turi 49 mm skersmens filtrą, kompaktišką konstrukciją ir išdėstymą. Jie yra pakankamai kompaktiški, kad būtų galima neštis visus tris, todėl būsite pasirengę puikiems kadrams, fiksuodami įvairias scenas ir objektus, o dėl panašaus svorio netgi lengva iš naujo subalansuoti gimbalą.

Intuityvi metalinė konstrukcija ir aiški optika

Metalinė (aliuminio) objektyvo korpuso ir gaubto apdaila ir išgraviruotos židinio nuotolio bei diafragmos žymės užtikrina išskirtinę gaminio kokybę. Itin kompaktiška ir lengva konstrukcija, aukšta G objektyvo vaizdo kokybė, diafragmos žiedas ir linijinio atsako rankinis fokusavimas užtikrina intuityvų valdymą, kad fotografuoti būtų tikras malonumas.

Žmogaus, išsiimančio iš kišenės objektyvą, nuotrauka
Kompaktiškas ir lengvas, kad būtų patogu visur su savimi nešiotis ir fotografuoti

Mechaninė konstrukcija leidžia maksimaliai išnaudoti pažangią optiką, kurią sudaro du efektyviai išdėstyti asferiniai objektyvo elementai ir trumpas flanšo fokalinis nuotolis, kuriuo pasižymi beveidrožiai fotoaparatai, todėl objektyvas mažas ir lengvas – tik 174 g (6,2 unc.). Jis puikiai tinka fiksuoti neformalius portretus ar nuotraukas lauke arba filmuoti su gimbalu. Kompaktiška konstrukcija tinka tiek viso kadro, tiek APS-C korpusams.

Ant grindų išsitaškę dažai
Aukšta vaizdo kokybė visuose kampuose, kurią užtikrina moderni optika

Aukštos kokybės vaizdą užtikrina pažangi optinė konstrukcija, kurioje naudojami du asferiniai elementai ir vienas ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementas, atkuriantys didelę raišką ir sumažinantys chromatinę aberaciją visose vaizdo srityse. Asferiniai elementai kompensuoja įvairias aberacijas, todėl visa vaizdo sritis atkuriama didele raiška, netgi naudojant plačiausią diafragmą su mažu lauko gyliu. ED stiklo elementas sumažina chromatinę aberaciją ir efektyviai sumažina spalvinį iškraipymą, kuris labiau tikėtinas vaizdo pakraščiuose.

Besišypsančios moters portretas
Gražus ir natūralus „bokeh“ efektas

Įrengta 7 plokštelių apskrita diafragma su tikslia sferinės aberacijos kontrole, todėl sukuriamas gražus, natūralus G serijos objektyvų „bokeh“ efektas.

Dviračiu važiuojančio žmogaus vaizdas
Du linijiniai varikliai greitam, tiksliam ir tyliam automatiniam fokusavimui

Du linijiniai varikliai užtikrina greitą ir tikslų automatinį fokusavimą ir labai efektyvų sekimą, padidinantį fotoaparato korpuso efektyvumą, kad būtų galima užfiksuoti staigias akimirkas gatvės kadruose, išraiškos pokyčius portretuose ir panašiai. Greitas, tikslus ir tylus automatinis fokusavimas su itin efektyviu sekimu idealiai tinka filmuoti ir fotografuoti.

Maisto vaizdas
Puikios nuotraukos stambiu planu

Dėl minimalaus fokusavimo atstumo, siekiančio 35 cm (1,15 pėdos) (AF) / 31 cm (1,02 pėdos) (MF) ir 0,18 karto (AF) / 0,21 karto (MF) padidinimo objektyvas naudingas daugybėje situacijų, pvz., stambiu planu fotografuojant daiktus ant stalo, gėles ar mažus objektus su sulietu fonu, kad jie patrauktų dėmesį.

Mišrus gaminio vaizdas, iliustruojantis dulkėms ir drėgmei atsparią konstrukciją ir metalinę objektyvo išorės apdailą
Patogus valdymas ir patikimumas kompaktiškoje konstrukcijoje

Nepaisant savo kompaktiškumo, objektyvas turi fokusavimo užlaikymo mygtuką, fokusavimo režimo jungiklį, diafragmos žiedą, diafragmos spragtelėjimo jungiklį ir linijinio atsako MF, todėl objektyvą lengva valdyti ir patogu fiksuoti. Dėl tvirtos ir patvarios metalinės (aliumininės) objektyvo korpuso išorės apdailos ir gaubto padidinamas patikimumas. Konstrukcija atspari dulkėms, drėgmei: patikimumas naudojant lauke sudėtingomis sąlygomis.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

Puikus „Sony“ G serijos objektyvo dizainas pabrėžia grakščią didelės raiškos ir fono „bokeh“ efekto pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.
[1] Asferinis objektyvas  [2] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

SEL50F25G moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) apibūdina, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto laipsnis, gaunamas tarp smulkių eilučių.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis
[6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm
[8] Radialinės reikšmės [9] Tangentinės reikšmės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Diafragmos žiedas / 3. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 4. Diafragmos rodyklė / 5. Fokusavimo režimo jungiklis / 6. Diafragmos spragtelėjimo jungiklis

„FE 50mm F2.5 G“ suderinamumas

Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriems fotoaparatams gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Standartinis fiksuoto židinio nuotolio G objektyvas

  • Kompaktiškas ir lengvas, kad būtų patogu visur su savimi nešiotis ir fotografuoti

  • Aukšta vaizdo kokybė visuose kampuose, kurią užtikrina moderni optika

  • Gražus ir natūralus „bokeh“ efektas

  • Du linijiniai varikliai greitam, tiksliam ir tyliam automatiniam fokusavimui

Minimalus fokusavimo atstumas
0,35 m (AF), 0,31 m (MF) (1,15 pėd. (AF), 1,02 pėd. (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
x 0,18 (AF) x 0,21 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
49
Svoris
174 g (6,2 unc.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako