Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
„G Master“ logotipo vaizdas
Daugiau apie „G Master“
Naujas F1.2 objektyvo greitis ir skiriamoji geba

Šis 50mm F1.2 „G Master“ objektyvas yra tikra kūrėjo svajonė nes pasižymi F1.2 diafragma, kuri ne tik leidžia kurti įvairesnėmis sąlygomis, bet ir užtikrina išskirtinį aukštos skiriamosios gebos, „G Master“ „bokeh“ efekto ir spartaus automatinio fokusavimo derinį. Be to, objektyvas yra nedidelis, lengvas ir teikiantis daugiau laisvės kūrėjui.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Įspūdingai spartus ir aiškus 50mm, esant F1.2 
Pokalbis su kūrėjų komanda 
FE 50mm F1.2 GM produkto vaizdas
FE 50mm F1.2 GM nuotraukų galerija
TBD
„G Master“ skiriamoji geba be jokių kompromisų

Kompaktiškas ir lengvas FE 50mm F1.2 GM yra puikus pasirinkimas kūrėjams. XA (labai asferiniai) elementai ir kitos pažangios technologijos leidžia pasiekti išskirtinę skiriamąją gebą ir kontrastą nuo vaizdo centro iki pačių kraštų. „Sony“ „Nano AR Coating II“ mažina atspindžius ir šešėlius, o slankus fokusavimo mechanizmas užtikrina optimalų ryškumą bet kokiu atstumu.

Moters portretas iš arti pasitelkiant „bokeh“ efektą
Sklandus, patrauklus „G Master“ „bokeh“ efektas

XA elementai ir ypatingai tiksli sferinės aberacijos kontrolė kūrimo ir gamybos etapais leidžia mėgautis „G Master“ „bokeh“ efektu, dėl kurio tikrai išsiskirs portretai ar kitos grupės, ypač esant nedidelei ryškumo zonai su maksimalia objektyvo F1.2 diafragma. 11 plokštelių apskritos diafragmos mechanizmas padeda išgauti tolygų apskritą „bokeh“ efektą.

XD linijinių motorų objektyve vaizdas
Greitas, tikslus, tylus AF ir sekimas

Greitas ir tikslus fokusavimas užtikrinamas net labai mažoje 50mm F1.2 ryškumo zonoje. Keturi XD (labai dinamiški) linijiniai motorai sklandžiai reguliuoja dideles, sunkias elementų grupes užtikrinant tikslų AF. Originali „Sony“ „E-mount“ technologija užtikrina maksimalų efektyvumą naudojant E tvirtinimo korpusus fotografuojant ir filmuojant.

Asmens, laikančio fotoaparatą su prijungtu FE 50mm F1.2 GM objektyvu, vaizdas
Profesionalus mobilumas

87 mm skersmens, 108 mm ilgio ir sveriantis tik 778 gramus, FE 50mm F1.2 GM papildė kompaktiškų ir didelio našumo „E-mount“ korpusų asortimentą ir pasiūlė rimtiems fotografams mobilią bei patogią sistemą. Trys XA elementai ir keturi XD linijiniai motorai plačios diafragmos išskirtinai kompaktiškame objektyve leidžia mėgautis kūrybos procesu.

Produkto nuotrauka su fokusavimo režimo perjungikliu ir dulkėms bei drėgmei atsparaus dizaino iliustracija
Profesionalus valdymas ir patikimumas

Du fokusavimo užrakto mygtukai, fokusavimo jungiklis, žiedas, diafragmos žiedas su keičiamu stabdymu ir kiti valdikliai užtikrina sklandų naudojimą. Fotoaparato meniu fokusavimo užraktams galima priskirti kitas funkcijas. Linijinio atsako MF užtikrina, kad į neautomatinį fokusavimą bus reaguojama linijiniu būdu. Efektyvus atsparumas dulkėms ir drėgmei bei fluorino danga užtikrina patikimumą.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūravimas 

„G Master“ serijos objektyvai vaizdų atkūrimo ir išraiškos galimybes perkelia į anksčiau nepasiekiamas aukštumas, nes juose puikiai dera išskirtinai didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.

[1] Itin asferinis objektyvas (XA) 

SEL50F12GM moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama 

[1] Kontrastas (%) . [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)   [3] Maks. diafragma  [4] F8 diafragma  [5] Erdvinis dažnis   [6] 10 eilučių porų / mm   [7] 30 eilučių porų / mm  [8] Radialinės vertės  [9] Tangentinės vertės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas
Objektyvo kairės pusės valdiklių vaizdas

[1] Fokusavimo žiedas  [2] Fokusavimo užrakto mygtukas  [3] Diafragmos žiedas  [4] Fokusavimo režimo jungiklis  [5] Diafragmos indeksas

Objektyvo dešinės pusės valdiklių vaizdas

[6] Diafragmos spragtelėjimo jungiklis

FE 50mm F1.2 GM suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriuose fotoaparatuose gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Aukščiausios klasės „G Master Series“ standartinis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas

  • Trys XA elementai užtikrina didelę raišką visoje vaizdo srityje

  • „Sony Nano AR Coating II“ pašalina atspindžius ir dvigubinimą

  • XD linijiniai varikliai puikiai reaguoja ir beveik nevibruoja, todėl AF veikia sparčiai, tiksliai ir tyliai.

  • Profesionaliems fotografams skirti fokusavimo sulaikymo mygtukai ir kitos funkcijos

Minimalus fokusavimo atstumas
0,4 m (1,32 pėdos)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,17
Filtro skersmuo (mm)
72
Svoris
778 g (27,5 oz)

Kas sudaro komplektą

Gaubtas (modelis): ALC-SH163, Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F72S, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM, Minkštas dėklas, Dėklo dirželis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako