Objektyvo vaizdas iš priekio
Objektyvo vaizdas iš kairės
Objektyvo vaizdas iš viršaus
Objektyvo vaizdas iš dešinės
Objektyvo vaizdas iš priekio su pritvirtintu fotoaparatu
Objektyvo vaizdas iš priekio su pritvirtintu fotoaparatu
Kompaktiškas puikios konstrukcijos standartinis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas

Standartinis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas leidžia pasiekti aukštą vaizdo kokybę ir gražų „bokeh“ efektą ir visa tai telpa kompaktiškoje ir intuityvioje konstrukcijoje. Itin patogus nešiotis, jis idealiai tinka fotografuoti tiek portretus, tiek miesto vaizdus. Greitas, tikslus ir tylus automatinis fokusavimas idealiai tinka fotografuoti ir filmuoti, kad užfiksuotumėte svarbias akimirkas.

Nedidelis ir tikslus „40mm F2.5“ fiksuoto židinio objektyvas
Nedidelis ir tikslus „40mm F2.5“ fiksuoto židinio objektyvas
„FE 40mm F2.5 G“ nuotraukų galerija
Derantis nešiojamų fiksuoto židinio nuotolio objektyvų rinkinys

Tai vienas iš mūsų G serijos fiksuoto židinio nuotolio objektyvų (parduodami atskirai), kurie yra skirtingų židinio nuotolių, bet atrodo taip pat, turi 49 mm skersmens filtrą, kompaktišką konstrukciją ir išdėstymą. Jie yra pakankamai kompaktiški, kad būtų galima neštis visus tris, todėl būsite pasirengę puikiems kadrams, fiksuodami įvairias scenas ir objektus, o dėl panašaus svorio netgi lengva iš naujo subalansuoti gimbalą.

Intuityvi metalinė konstrukcija ir aiški optika

Metalinė (aliuminio) objektyvo korpuso ir gaubto apdaila ir išgraviruotos židinio nuotolio bei diafragmos žymės užtikrina išskirtinę gaminio kokybę. Itin kompaktiška ir lengva konstrukcija, aukšta G objektyvo vaizdo kokybė, diafragmos žiedas ir linijinio atsako rankinis fokusavimas užtikrina intuityvų valdymą, kad fotografuoti būtų tikras malonumas.

Stovinčio ir fotoaparatą laikančio asmens vaizdas
Kompaktiškas ir lengvas, kad būtų patogu visur su savimi nešiotis ir fotografuoti

Mechaninė konstrukcija maksimaliai išnaudoja modernią optiką su efektyviu trijų asferinių objektyvo elementų išdėstymu, o neveidrodiniams fotoaparatams būdingas trumpas kraštelis daro jį neįtikėtinai kompaktišku, sveriančiu vos 173 g (6,2 unc.). Objektyvas idealiai tinka fotografuoti mieste ar filmuoti su kardano pakaba. Mobilumą užtikrina kompaktiška konstrukcija, atitinkanti tiek viso kadro, tiek APS-C korpusus.

Šiuo fotoaparatu užfiksuotų spalvingų daržovių ir vaisių didelės raiškos visame kadre vaizdas
Aukšta vaizdo kokybė visuose kampuose, kurią užtikrina moderni optika

Aukštos kokybės vaizdą užtikrina pažangi optinė konstrukcija, kurioje naudojami trys asferiniai elementai, atkuriantys didelę raišką visose vaizdo srityse. Asferiniai elementai kompensuoja įvairias aberacijas, todėl visa vaizdo sritis atkuriama didele raiška, netgi naudojant plačiausią diafragmą su mažu lauko gyliu.

Besišypsančios moters portretas
Gražus ir natūralus „bokeh“ efektas

Pateikiama 7 ašmenų apskrita diafragma su tiksliu sferinės aberacijos valdymu, leidžianti išgauti gražų ir natūralų „bokeh“ efektą.

Žmogaus portretas, užfiksuotas su akių aptikimo AF
Du linijiniai varikliai greitam, tiksliam ir tyliam automatiniam fokusavimui

Du linijiniai varikliai užtikrina greitą ir tikslų AF – puikus sekimas leidžia maksimaliai padidinti korpuso našumą, kad nepraleistumėte svarbiausių akimirkų gatvėje ir panašiai. Dėl greito, tikslaus ir tylaus AF bei puikaus AF sekimo jis puikiai tiks ir filmuoti, ir fotografuoti.

Spalvingo augalo vaizdas
Puikios nuotraukos stambiu planu

Minimalus 28 cm fokusavimo atstumas (0,92 pėd.) (AF) / 25 cm (0,82 pėd.) (MF) leidžia efektyviai fotografuoti stambiu planu. Šis objektyvas naudingas daugelyje situacijų, pvz., stambiu planu fotografuoti gėles ar kitus mieste randamus nedidelius objektus su susiliejusiu fonu, išryškinančiu objektą.

Mišrus gaminio vaizdas, iliustruojantis dulkėms ir drėgmei atsparią konstrukciją ir metalinę objektyvo išorės apdailą
Patogus valdymas ir patikimumas kompaktiškoje konstrukcijoje

Nepaisant savo kompaktiškumo, objektyvas turi fokusavimo užlaikymo mygtuką, fokusavimo režimo jungiklį, diafragmos žiedą, diafragmos spragtelėjimo jungiklį ir linijinio atsako MF, todėl objektyvą lengva valdyti ir patogu fiksuoti. Dėl tvirtos ir patvarios metalinės (aliumininės) objektyvo korpuso išorės apdailos ir gaubto padidinamas patikimumas. Konstrukcija atspari dulkėms, drėgmei: patikimumas naudojant lauke sudėtingomis sąlygomis.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

Puikus „Sony“ G serijos objektyvo dizainas pabrėžia grakščią didelės raiškos ir fono „bokeh“ efekto pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.
[1] Asferinis objektyvas

SEL40F25G moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) apibūdina, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto laipsnis, gaunamas tarp smulkių eilučių.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis
[6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm
[8] Radialinės reikšmės [9] Tangentinės reikšmės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Diafragmos žiedas / 3. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 4. Diafragmos rodyklė / 5. Fokusavimo režimo jungiklis / 6. Diafragmos spragtelėjimo jungiklis

„FE 40mm F2.5 G“ suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Standartinis fiksuoto židinio nuotolio G objektyvas

  • Kompaktiškas ir lengvas, kad būtų patogu visur su savimi nešiotis ir fotografuoti

  • Aukšta vaizdo kokybė visuose kampuose, kurią užtikrina moderni optika

  • Gražus ir natūralus „bokeh“ efektas

  • Du linijiniai varikliai greitam, tiksliam ir tyliam automatiniam fokusavimui

Minimalus fokusavimo atstumas
0,28 m (AF), 0,25 m (MF) (0,92 pėd. (AF), 0,82 pėd. (MF)
Didžiausias didinimo santykis (x)
x 0,2 (AF), x 0,23 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
49
Svoris
173 g (6,2 unc.)

Kas sudaro komplektą

Gaubtas (modelis): ALC-SH166, Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F49S, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako