Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Iliustracija
Daugiau apie „G Master“
Mažas, šviesus 35 mm objektyvas puikiems vaizdams

Pažangiausia „Sony“ technologija, integruota itin našiame E tipo tvirtinimo objektyve, nuotraukoms suteikia stulbinančią „G Master“ raišką ir „bokeh“ efektą bei užtikrina itin didelę AF spartą ir tikslumą. Didelės 35 mm diafragmos objektyvas itin kompaktiškas – puikiai tinka situacijose, kur svarbu mobilumas ir aukščiausia vaizdo kokybė.

Kompaktiškas 35 mm F1.4 „G Master“ objektyvas
FE 35 mm F1.4 nuotraukų galerija
Vaizdo pavyzdys
Stulbinanti 35 mm objektyvo raiška bet kokioje situacijoje

Dviejų XA (itin asferinių) elementų veikimą „G Master“ sustiprina mažas atstumas tarp neveidrodinių galinių jungių, todėl šie kompaktiški objektyvai pasižymi stulbinančiu kontrastu ir raiška. Objektyvo optinius pajėgumus sustiprina ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai, mažinantys chromatinę aberaciją, o „Sony“ danga „Nano AR Coating II“ smarkiai pagerina vaizdo aiškumą bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

Naudojimo vaizdas
Lengvas ir kompaktiškas objektyvas mobilumui ir patogumui

Du XA (itin asferinius) elementus turintis ir išskirtinės „G Master“ kokybės vaizdus fiksuojantis kompaktiškas objektyvas lengvai telpa kišenėje ir sveria tik 524 g (18,5 oz). FE 35 mm F1.4 GM užtikrina nepaprastą mobilumą ir patogumą fotografuojant pačioje įvairiausioje aplinkoje ir sąlygomis.

Vaizdo pavyzdys
Tobulesnis „G Master“ „bokeh“ efektas ir universalumas

XA elementai neleidžia susidaryti „bokeh“ ratilams, 11 lapelių diafragmos mechanizmas diafragmai suteikia beveik apskritą formą netgi fotografuojant plačiu kampu, o kruopščiai projektuojant ir gaminant išvengiama sferinės aberacijos, kas užtikrina dailų „bokeh“ fotografuojant F1.4. Atlikus patobulinimus, vaizdą tapo įmanoma fokusuoti mažiausiu 27 cm (0,89 ft) atstumu ir padidint daugiausia 0,23 k.  

Vaizdo pavyzdys
XD varikliai užtikrina greitą, tikslų ir tylų AF bei sekimą

Du „Sony“ XD (itin dinamiški) linijiniai varikliai suteikia efektyvumo, reikalingo sparčiam, tiksliam ir tyliam AF bei sekimui, ir sustiprina E tipo tvirtinimo sistemos pranašumus. Šiuolaikiški valdymo algoritmai sukurti specialiai XD varikliams, kad jie mažiau vibruotų ir veiktų tyliau, tuo tarpu „Sony“ tiesinio atsako MF funkcija užtikrina tiesioginį tiesinį atsaką fokusuojant rankomis.

Produkto nuotrauka su fokusavimo režimo perjungikliu ir dulkėms bei drėgmei atsparaus dizaino iliustracija
Profesionalus valdymas ir patikimumas

Fokusavimo užlaikymo mygtukas, fokusavimo žiedas ir kiti valdikliai užtikrina sklandų ir veiksmingą veikimą. Fotoaparato meniu fokusavimo užlaikymo mygtukui galima priskirti daugybę kitų funkcijų, kad vėliau pačias svarbiausias pasiektumėte iškart. Dėl fluoru padengto prekinio elemento ir dulkėms bei drėgmei atsparios konstrukcijos objektyvas patikimai veiks net atšiauriausiomis sąlygomis.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

„G Master“ objektyvai vaizdo ir išraiškos galimybes perkelia į neregėtas aukštumas, nes juose puikiai dera didelė raiška ir švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.

[1] Itin asferinis objektyvas (XA objektyvas) [2] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

SEL35F14GM moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%)  [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)  [3] Maks. diafragma  [4] F8 diafragma  [5] Erdvinis dažnis  [6] 10 eilučių porų / mm  [7] 30 eilučių porų / mm [8] Radialinės vertės [9] Tangentinės vertės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 3. Diafragmos žiedas / 4. Fokusavimo režimo jungiklis / 5. Diafragmos rodyklė / 6. Diafragmos spragsėjimo jungiklis

FE 35 mm F1.4 suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriuose fotoaparatuose gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • „Premium G Master“ serijos plačiakampiai fiksuoto židinio nuotolio objektyvai

  • XA elementai ir ED stiklas užtikrina didelę raišką visoje vaizdo srityje

  • „Sony Nano AR Coating II“ pašalina atspindžius ir dvigubinimą

  • XD linijiniai varikliai puikiai reaguoja ir beveik nevibruoja, todėl AF veikia sparčiai, tiksliai ir tyliai.

  • Profesionaliems fotografams skirtas fokusavimo sulaikymo mygtukas ir kitos funkcijos

Minimalus fokusavimo atstumas
0,27 m (AF), 0,25 m (MF) (0,89 ft (AF), 0,82 ft (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
x 0,23 (AF) x 0,26 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
67
Svoris
524 g (18,5 oz.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako