Objektyvo vaizdas iš priekio
Objektyvo vaizdas iš kairės
Objektyvo vaizdas iš viršaus
Objektyvo vaizdas iš dešinės
Objektyvo vaizdas iš priekio su pritvirtintu fotoaparatu
Objektyvo vaizdas iš priekio su pritvirtintu fotoaparatu
Mažas plačiakampis fiksuoto židinio objektyvas

Šis plačiakampis fiksuoto židinio objektyvas pasižymi G serijos kokybišku vaizdu ir gražiu „bokeh“ efektu – visa tai telpa kompaktiškoje konstrukcijoje, kurią patogu valdyti. Šis patogus neštis objektyvas puikiai tinka fiksuoti gražius vaizdus plačiu kampu. Greitas, tikslus ir tylus AF tobulai tinka ir fotografuoti, ir filmuoti – nepraleisite svarbiausių akimirkų.

Nedidelis ir tikslus „24mm F2.8“ fiksuoto židinio objektyvas
„FE 24mm F2.8 G“ nuotraukų galerija
Derantis nešiojamų fiksuoto židinio nuotolio objektyvų rinkinys

Tai vienas iš mūsų G serijos fiksuoto židinio nuotolio objektyvų (parduodami atskirai), kurie yra skirtingų židinio nuotolių, bet atrodo taip pat, turi 49 mm skersmens filtrą, kompaktišką konstrukciją ir išdėstymą. Jie yra pakankamai kompaktiški, kad būtų galima neštis visus tris, todėl būsite pasirengę puikiems kadrams, fiksuodami įvairias scenas ir objektus, o dėl panašaus svorio netgi lengva iš naujo subalansuoti gimbalą.

Intuityvi metalinė konstrukcija ir aiški optika

Metalinė (aliuminio) objektyvo korpuso ir gaubto apdaila ir išgraviruotos židinio nuotolio bei diafragmos žymės užtikrina išskirtinę gaminio kokybę. Itin kompaktiška ir lengva konstrukcija, aukšta G objektyvo vaizdo kokybė, diafragmos žiedas ir linijinio atsako rankinis fokusavimas užtikrina intuityvų valdymą, kad fotografuoti būtų tikras malonumas.

Lauke fotografuojančios moters portretas
Kompaktiškas ir lengvas, kad būtų patogu visur su savimi nešiotis ir fotografuoti

Mechaninė konstrukcija leidžia maksimaliai išnaudoti pažangią optinę sistemą, kurią sudaro trys efektyviai išdėstyti asferiniai objektyvo elementai ir trumpas flanšo fokalinis nuotolis, kuriuo pasižymi beveidrožiai fotoaparatai, leidžia realizuoti neįtikėtiną kompaktiškumą ir mažą svorį – tik 162 g (5,8 unc.). Objektyvas puikiai tinka fotografuoti peizažus, daryti momentines nuotraukas ar filmuoti naudojant gimbalą arba fiksuoti asmenukes naudojant platų matymo kampą. Mobilumą užtikrina kompaktiška konstrukcija, tinkanti tiek viso kadro, tiek APS-C korpusams.

Bibliotekos vidaus vaizdas, užfiksuotas šiuo objektyvu didele raiška kiekviename kampe
Aukšta vaizdo kokybė visuose kampuose, kurią užtikrina moderni optika

Aukštos kokybės vaizdą užtikrina pažangi optinė konstrukcija, kurioje naudojami trys asferiniai elementai ir vienas ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementas, atkuriantys didelę raišką ir sumažinantys chromatinę aberaciją visose vaizdo srityse. Asferiniai elementai kompensuoja įvairias aberacijas, todėl visa vaizdo sritis atkuriama didele raiška, netgi naudojant plačiausią diafragmą su mažu lauko gyliu. ED stiklo elementas sumažina chromatinę aberaciją ir efektyviai sumažina spalvinį iškraipymą, kuris labiau tikėtinas vaizdo pakraščiuose.

Šiurkščios žolės ir kitų gėlių puokščių vaizdas stambiu planu
Gražus ir natūralus „bokeh“ efektas

Pateikiama 7 ašmenų apskrita diafragma su tiksliu sferinės aberacijos valdymu, leidžianti išgauti gražų ir natūralų „bokeh“ efektą.

Moters lauke portretas
Du linijiniai varikliai greitam, tiksliam ir tyliam automatiniam fokusavimui

Du linijiniai varikliai užtikrina greitą ir tikslų AF – puikus sekimas leidžia maksimaliai padidinti korpuso našumą, kad nepraleistumėte svarbiausių akimirkų gatvėje ir panašiai. Dėl greito, tikslaus ir tylaus AF bei puikaus AF sekimo jis puikiai tiks ir filmuoti, ir fotografuoti.

Saldumynų vaizdas
Puikios nuotraukos stambiu planu

Dėl minimalaus fokusavimo atstumo, siekiančio 24 cm (0,79 pėdos) (AF) / 18 cm (0,59 pėdos) (MF), užtikrinami nepriekaištingi rezultatai fiksuojant stambiu planu. Fotografuojant stambiu planu, objektas labiau patraukia dėmesį, nes fonas suliejamas. Dėl plataus 24 mm matymo kampo objektyvas taip pat tobulai tinka fiksuoti asmenukes naudojant pritaisytą gimbalą ar rankenėlę.

Mišrus gaminio vaizdas, iliustruojantis dulkėms ir drėgmei atsparią konstrukciją ir metalinę objektyvo išorės apdailą
Patogus valdymas ir patikimumas kompaktiškoje konstrukcijoje

Nepaisant savo kompaktiškumo, objektyvas turi fokusavimo užlaikymo mygtuką, fokusavimo režimo jungiklį, diafragmos žiedą, diafragmos spragtelėjimo jungiklį ir linijinio atsako MF, todėl objektyvą lengva valdyti ir patogu fiksuoti. Dėl tvirtos ir patvarios metalinės (aliumininės) objektyvo korpuso išorės apdailos ir gaubto padidinamas patikimumas. Konstrukcija atspari dulkėms, drėgmei: patikimumas naudojant lauke sudėtingomis sąlygomis.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

Puikus „Sony“ G serijos objektyvo dizainas pabrėžia grakščią didelės raiškos ir fono „bokeh“ efekto pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.
[1] Asferinis objektyvas  [2] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

SEL24F28G moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) apibūdina, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto laipsnis, gaunamas tarp smulkių eilučių.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis
[6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm
[8] Radialinės reikšmės [9] Tangentinės reikšmės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Diafragmos žiedas / 3. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 4. Diafragmos rodyklė / 5. Fokusavimo režimo jungiklis / 6. Diafragmos spragtelėjimo jungiklis

„FE 24mm F2.8 G“ suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • G serijos plačiakampis fiksuoto židinio nuotolio objektyvas

  • Kompaktiškas ir lengvas, kad būtų patogu visur su savimi nešiotis ir fotografuoti

  • Aukšta vaizdo kokybė visuose kampuose, kurią užtikrina moderni optika

  • Gražus ir natūralus „bokeh“ efektas

  • Du linijiniai varikliai greitam, tiksliam ir tyliam automatiniam fokusavimui

Minimalus fokusavimo atstumas
0,24 m (AF), 0,18 m (MF) (0,79 pėd. (AF), 0,59 pėd. (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
x 0,13 (AF) x 0,19 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
49
Svoris
162 g (5,8 unc.)

Kas sudaro komplektą

Gaubtas (modelis): ALC-SH165, Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F49S, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako