Objektyvo vaizdas iš kairės
Objektyvo vaizdas iš kairės
Objektyvo vaizdas iš viršaus
Objektyvo vaizdas iš dešinės
Objektyvo vaizdas iš dešinės
Objektyvo vaizdas iš priekio su pritvirtintu α1
Apdovanojimų pelnęs
G Master
Daugiau apie „G Master“
Naujos kartos „G Master“ standartinis priartinimas

FE 24-70 mm F2.8 GM yra atnaujintas standartinis priartinimas, kuriame patobulinta optika ir AF efektyvumas įdera su patogiu kompaktišku dizainu, kuris užtikrins maksimalų mobilumą fotografuojant ir filmuojant. Idealus derinys kompaktiškiems α sistemos korpusams, tinkantis įvairioms fotografavimo situacijoms.

FE 24–70 mm F2.8 GM II

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

FE 24–70 mm F2.8 GM II nuotraukų galerija
Sienos, pilnos spalvingų butelių, pavyzdys
Didelės skiriamosios gebos vaizdai

Kontrastas su dideliu erdviniu dažniu reiškia puikią skiriamąją gebą su F2.8. Du labai tikslūs XA (ypač asferiniai) elementai, du ED (ypač mažos sklaidos) stiklo elementai, du „Super ED“ stiklo elementai ir slankusis fokusavimo mechanizmas valdo spalvinę aberaciją, astigmatizmą, iškraipymus ir netikslumus. „Nano AR Coating II“ sumažina blyksnius ir vaizdo dvejinimąsi.

Pavyzdinis vaizdas, kuriame moteris žiūri žemyn
Įspūdingas „G Master“ vaizdo suliejimas

F2.8 suliejimas išplečia priartinimo diapazoną dėl pažangios optinės konstrukcijos ir naujo 11 dalių diafragmos įrenginio. Suliejimas patobulintas kontroliuojant sferinę aberaciją projektavimo ir gamybos metu. Du XA elementai su 0,01 mikrono tikslumu slopina suliejimą. Mažiausias fokusavimo atstumas yra 0,21 metro su 24 mm ir 0,30 metro su 70 mm, maks. didinimas - 0,32 k.

Dešinėje rankoje laikomo SEL2470GM2 vaizdas
Kompaktiškas, lengvas ir universaliausias savo klasėje

Tai mažiausias ir lengviausias  F2,8 24-70 mm priartinimo klasės objektyvas, suteikiantis beprecedentį lankstumą ir laisvę. Jis sveria vos 695 g – 191 g mažiau nei ankstesnis modelis. Jo ilgis sumažėjo 16 mm, o bendras tūris – maždaug 18 %. Dėl patogumo ir mobilumo jis patiks profesionalams ar mėgėjams, fotografuojantiems ir filmuojantiems įvairiose situacijose.

Pavyzdinis einančios moters vaizdas
Greitas, tikslus AF ir puikus atsakas

Keturi originalūs „Sony“ XD (ypač dinamiški) linijiniai varikliai, slankusis fokusavimo mechanizmas ir pažangus objektyvo valdymas užtikrina AF tikslumą ir 2 kartus geresnį sekimo našumą priartinant . Su suderinamu korpusu galima fotografuoti iki 30 kps greičiu . Naujasis diafragmos įrenginys prisideda prie didelės spartos, todėl galimas visas AF sekimo našumas net fotografuojant, kai diafragma sustabdyta .

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Filmų funkcijos, ištobulintos vaizdinių kūrėjams

Naujausia objektyvo dizaino technologija sumažina nepageidaujamus vaizdo poslinkius ir apžvalgos kampo svyravimus, kad filmavimas būtų sklandus ir išraiškingas. XD linijiniai varikliai pagerina AF ir sekimo našumą, leisdami įrašyti dideliu kadrų greičiu ir taip išgauti išskirtines detales. Pateikiami nepriklausomi fokusavimo ir diafragmos žiedai, o tiesinio atsako MF užtikrina tiesioginį tiesinio fokusavimo žiedo atsaką, kai fokusuojama rankiniu būdu.

Kombinuota dulkėms ir drėgmei atspari vaizdo konstrukcija ir iliustruojanti mygtukų padėtis
Puikus valdymas ir patikimumas bet kokioje aplinkoje

Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija užtikrina didesnį patikimumą lauke sudėtingomis sąlygomis, o fluoro danga palaiko priekinio elemento švarą. Patogus poliarizuojančių ir kintamų ND filtrų (pasirinktinai) naudojimas su specialia anga pridedamame objektyvo dangtelyje. Du fokusavimo užlaikymo mygtukai užtikrina lengvą prieigą ir patogų valdymą fotografuojant bet kokia kryptimi.

Objektyvo struktūros iliustracija
Objektyvo konfigūracija

„G Master“ serijos objektyvai atveria neregėtas vaizdų atkūrimo ir išraiškos galimybes, nes juose puikiai dera didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.

[1] Itin asferinis lęšis (XA)  [2] Asferinis lęšis  [3] „Super ED“ stiklas  [4] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

MTF diagramos iliustracija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai atkuriamos smulkios detalės – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%)  [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)  [3] Maks. diafragma  [4] F8 diafragma  [5] Erdvinis dažnis  [6] 10 eilučių porų / mm  [7] 30 eilučių porų / mm  [8] Radialinės vertės  [9] Tangentinės vertės

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai 

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes. 

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 3. Priartinimo žiedas / 4. Diafragmos žiedas / 5. Fokusavimo režimo jungiklis / 6. Rainelės jungiklis  / 7. Diafragmos spragtelėjimo jungiklis / 8. Mastelio glodinimo jungiklis

FE 24–70 mm F2.8 GM II suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • „Premium G Master“ standartinis kintamojo židinio objektyvas.

  • Keturi originalūs didelės traukos XD (itin dinamiški) tiesiniai varikliai užtikrina išskirtinį AF našumą.

  • 5 asferiniai elementai, įskaitant 2 XA tipus ir 2 ED bei 2 „Super ED“ stiklo elementus, užtikrinančius didelę skyrą.

  • Gilus, kreminis F2.8 suliejimas visame priartinimo diapazone ir puikus fotografavimas stambiu planu.

  • Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija užtikrina optimalų patikimumą ir našumą bet kokioje situacijoje.

Minimalus fokusavimo atstumas
0,21-0,3 m (0,69-0,99 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,32 x
Filtro skersmuo (mm)
82
Svoris
695 g (24,6 unc.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako