FE 20 mm F1.8 G vaizdai
FE 20 mm F1.8 G vaizdai
FE 20 mm F1.8 G vaizdai
FE 20 mm F1.8 G vaizdai
Kompaktiškas didelės raiškos 20 mm F1.8 objektyvas

Naujausia „Sony“ optikos technologija pasižymi įspūdinga viso kadro raiška naudojant maksimalią F1.8 diafragmą plačiakampiame objektyve. Objektyvas yra išskirtinai kompaktiškas ir kartu su „E-mount“ korpusu sudaro universalią ir mobilią sistemą, pasižyminčią išskirtiniu AF efektyvumu, valdymu ir patikimumu įvairiems fotografavimo poreikiams.

„EISA“ PLAT. KAMP. OB. 2020–2021 M.
Įspūdingas 20 mm F1.8 G serijos objektyvo efektyvumas

Žr. vaizdo įrašą

FE 20 mm F1.8 G nuotraukų galerija
Itin plataus kampo 20 mm perspektyva, puiki raiška nuo F1.8
Itin plataus kampo 20 mm perspektyva, puiki raiška nuo F1.8

Naujoviško optinio dizaino du pažangūs asferiniai lęšiai sumažina aberaciją ir leidžia pasiekti viso kadro raišką nuo pat plačiausios F1.8 objektyvo diafragmos.

Kompaktiškas ir lengvas mobilumui ir patogesniam valdymui
Kompaktiškas ir lengvas mobilumui ir patogesniam valdymui

Pažangų optinį dizainą su 2 AA elementais papildo mechaninė G serijos objektyvo sistema, kuri sveria tik 373 g (13,2 unc.). Dėl mažo dydžio ir svorio padidėja mobilumas su „E-mount“ korpusais, todėl puikiai subalansuota sistema nepriekaištingai tinka naudoti ant stovų ar laikiklių. FE 20 mm F1.8 G yra universalus objektyvas, skirtas fotografuoti nejudančius vaizdus ir filmuoti pačiose įvairiausiose situacijose.

Sklandus ir natūralus „bokeh“ efektas
Sklandus ir natūralus „bokeh“ efektas

Be tikslaus sferinės aberacijos, kuri daro didelę įtaką „bokeh“ kokybei, valdymo, FE 20 mm F1.8 G pasižymi 9 lapelių apskrita diafragma, leidžiančia sklandžiai naudoti „bokeh“ efektą ir natūraliai fiksuoti objektą, kuo ir išsiskiria G serijos objektyvai.

Realistiškai perteikiami taškų šaltiniai
Realistiškai perteikiami taškų šaltiniai

Du AA (pažangūs asferiniai) elementai ir trys ED (itin mažos dispersijos) stikliniai elementai minimaliai sumažina sagitalinius atspindžius, todėl taškiniai šviesos šaltiniai atkuriami tiksliai ir be spalvų iškraipymo.

XD varikliukai padidina AF greitį ir sekimo galimybes
XD varikliukai padidina AF greitį ir sekimo galimybes

Du XD („eXtreme Dynamic“) varikliukai pasižymi visomis pažangiausių korpusų didelės spartos galimybėmis ir naudojant viso diapazono automatinio fokusavimo greičio, tikslumo ir sekimo potencialą leidžia fiksuoti dinamiškiausius objektus. Su naujais valdymo algoritmais galima sklandžiai valdyti fokusavimo lęšių grupę ir mėgautis sparčiu, tyliu ir mažomis vibracijomis pasižyminčiu aut. fokusavimu.

Efektyvumas fotografuojant iš arti, net asmenukes
Efektyvumas fotografuojant iš arti, net asmenukes

20 mm židinio nuotolis puikiai tinka asmenukėms, tačiau šio objektyvo minimalus fokusavimo atstumas AF režimu yra tik 0,19 m (0,63 pėd.) ir netgi dar mažesnis 0,18 m (0,59 pėd.) fokusavimo atstumas rankiniu režimu, todėl šis objektyvas yra puikus pasirinkimas fiksuojant asmenukes ar kitus objektus naudojant laikiklį.

Sklandus kompaktiško objektyvo veikimas ir patikimumas
Sklandus kompaktiško objektyvo veikimas ir patikimumas

Fokusavimo užlaikymo mygtukas, fokusavimo režimo jungiklis, diafragmos žiedas ir kiti valdikliai padeda sklandžiai valdyti objektyvą. Pagal poreikius fotoaparato meniu nustatymuose fokusavimo užlaikymo mygtukui galima priskirti kitas funkcijas. Priekinis objektyvo elementas dengtas fluoro danga, atstumiančia vandenį ir nešvarumus, o objektyvo dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija užtikrina patikimumą, būtiną naudojant objektyvą lauke sudėtingomis sąlygomis.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

Puikus „Sony“ G serijos objektyvo dizainas pabrėžia grakščią didelės raiškos ir fono „bokeh“ efekto pusiausvyrą, padidinančią menininko galimybes.

[1] Pažangusis asferinis lęšis (AA lęšis) [2] Itin mažos dispersijos stiklas

SEL20F18G moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) apibūdina, kaip gerai objektyvas atkuria smulkias detales – tai kontrasto laipsnis, gaunamas tarp smulkių eilučių.
[1] Kontrastas (%) [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm) [3] Maks. diafragma [4] F8 diafragma [5] Erdvinis dažnis
[6] 10 eilučių porų / mm [7] 30 eilučių porų / mm
[8] Radialinės reikšmės [9] Tangentinės reikšmės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 3. Diafragmos žiedas / 4. Fokusavimo režimo jungiklis / 5. Diafragmos rodyklė / 6. Diafragmos spragsėjimo jungiklis

FE 20 mm F1.8 G suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Itin plataus kampo „Sony“ G objektyvas

  • XD linijinis variklis puikiai reaguoja ir beveik nevibruoja, todėl AF veikia sparčiai ir tiksliai

  • Du AA elementai ir trys ED stikliukai užtikrina didelę raišką visoje vaizdo srityje

  • „Sony“ AR nanodalelių danga pašalina atspindžius ir dvigubinimą

  • Profesionaliems fotografams skirtas fokusavimo sulaikymo mygtukas ir kitos funkcijos

Minimalus fokusavimo atstumas
0,19 m (AF), 0,18 m (MF) (0,63 pėd. (AF), 0,59 pėd. (MF))
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,20 (AF), 0,22 (MF)
Filtro skersmuo (mm)
67
Svoris
373 g (13,2 unc.)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako