FE 16-35mm F2.8 GM

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SEL1635GM

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ E tipo tvirtinimas
Formatas
35 mm viso kadro
Židinio nuotolis (mm)
16–35
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
24–52,5
Objektyvų grupės / elementai
13–16
Žiūrėjimo kampas (35 mm)
107゚–63゚
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
83°–44°
Maksimali diafragma (F)
2,8
Minimali diafragma (F)
22
Diafragmos lapeliai
11
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
0,28 m (0,92 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,19
Filtro skersmuo (mm)
82
Vaizdo stabilizavimas („Steadyshot“)
– (integruotas korpuse)
Priartinimo sistema
Rankinis
Galima naudoti su telekeitikliu (x1.4)
-
Galima naudoti su telekeitikliu (x2.0)
-
Gaubto tipas
Žiedlapio formos, bajonetinio tipo

Dydis ir svoris

Matmenys (D x I)
88,5 x 121,6mm (3–1/2 x 4–7/8 col.)
Svoris
680 g (24 unc.)

Kas sudaro komplektą

  • Gaubtas (modelis): ALC-SH149
  • Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F82S
  • Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM
  • Dėklas
Placeholder

Funkcijos

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Greitas, didelės raiškos F2.8 16–35 mm priartinimas

Pirmasis plačiakampis G Master kintamo židinio nuotolio objektyvas pasižymi charakteristikomis, kurios leis iki galo išnaudoti naujausių ir ateities fotoaparatų korpusų potencialą fotografuoti didele raiška. Pažangiausių „Sony“ optinių ir mechaninių technologijų sujungimo rezultatas – išskirtinis atvaizdavimas ir ryškumas.

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Didelė raiška nuo vieno krašto iki kito

Išskirtinė optinė konstrukcija užtikrina itin didelę raišką ir kontrastą. Peizažai, architektūra, interjeras ir kiti platūs objektai užfiksuojami išskirtinai ryškiai nuo krašto iki krašto. Asferiniai elementai sumažina iškraipymą, o ED (itin mažos dispersijos) stiklo elementai veiksmingai suvaldo chromatinę aberaciją.

Sužinoti daugiau

Iliustracija, paaiškinanti „Nano AR Coating“ struktūrą

Aiškumas ir kontrastas esant bet kokiam apšvietimui

„Sony“ AR nanodalelių danga panaikina nepageidaujamus atspindžius fotografuojant foninio apšvietimo ir kitomis sudėtingo apšvietimo sąlygomis, kai atsiranda atspindžių ir susidaro dvejinimas. Ši danga užtikrina, kad nuotraukos visada būtų kontrastingos ir aiškios. Atspindžio nebuvimas plačiame atsitiktinės šviesos kampų diapazone suteikia daugiau lankstumo įrėminant ir komponuojant, ypač esant plačiakampiam židinio nuotoliui. (1. AR nanodalelių danga / 2. Stiklas / 3. Skleidžiama šviesa)

Sužinoti daugiau

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Raiška ir „bokeh“ efektas pasiekė naujas aukštumas

Objektyvas turi du „Sony“ XA (itin asferinius) elementus su 0,01 mikrono paviršiaus tikslumu. Smulkmeniškai reguliuojamas iškraipymas, linkęs atsirasti naudojant plačiakampius kintamo židinio nuotolio objektyvus, taip pat ir astigmatizmas bei lauko kreivumas. XA (itin asferiniai) elementai veiksmingai panaikina vizualiai nepatrauklius „bokeh“ efekto ratilus, todėl nesufokusuotose srityse pasiekiamas tolygus, dailus „bokeh“ efektas.

Sužinoti daugiau

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Dailus fono „bokeh“ efektas

Fotografuojant iš arti su F2.8 diafragma galėsite sukurti išskirtinį fono „bokeh“ efektą. Naudokitės šia galimybe ir fotografuokite, pavyzdžiui, portretus dinamiškame, vaizdingame fone, pasižyminčiame tolygiu, išraiškingu „bokeh“ efektu, dėl kurio objektas aiškiai išsiskiria.

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Didelė raiška bet kokiu židinio nuotoliu

Nuo begalybės iki artimiausio fokusavimo atstumo pasiekiama pastovi didelė raiška. Objektyvas turi slankųjį fokusavimo mechanizmą su dviem atskirai varomomis objektyvų grupėmis. Ši sistema padeda iki mažiausio lygio sumažinti visų tipų aberaciją ir taip išlaikyti ryškų, didelės raiškos vaizdą nuo begalinio fokusavimo, pavyzdžiui, peizažams, iki artimo fokusavimo portretams ir panašiems objektams.

Sužinoti daugiau

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Greitas, tikslus automatinis fokusavimas

Dvi DDSSM („Direct Drive SSM“) sistemos su originaliomis „Sony“ pjezoelektrinėmis pavaromis tiesiogiai stumia dvi židinio grupes slankiojo fokusavimo padėtimi. Labai tiksliai išdėstytos židinio grupės, kad būtų pasiekiamas didžiausias fokusavimo tikslumas. Be to, DDSSM veikia tyliai, todėl puikiai tinka ir fotografuoti, ir filmuoti.

Sužinoti daugiau

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Lengvas ir kompaktiškas – didesniam mobilumui

Išlaikant išskirtines optines charakteristikas pavyko sumažinti dydį ir svorį pirmaujant šioje klasėje. Šis objektyvas puikiai tinka kompaktiškiems E tipo tvirtinimo korpusams – taip gaunama nešiojamoji, lengvai valdoma sistema, kurią patogu pasiimti į fotografavimo išvykas pėsčiomis ar laipiojant po kalnus.

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

11 plokštelių diafragma – dar gražesnis „bokeh“ efektas

Originali „Sony“ apskrita diafragma su 11 menčių padeda pasiekti dar aukštesnę „bokeh“ efekto kokybę. Siekiant išlaikyti apvalią formą, buvo tikrinama konstrukcija ir medžiagos, taip pat taikomi griežti apvalumo standartai, kad būtų pasiektas visas bekompromisis objektyvo „bokeh“ efekto grožis.

Sužinoti daugiau

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Lengvas, lankstus valdymas

Fokusavimo užlaikymo mygtukas, rankinio fokusavimo žiedas, AF / MF jungiklis ir kiti valdikliai suteikia visapusišką valdymą pirštų galiukais. Naudodamiesi korpuso meniu galite pritaikyti fokusavimo užlaikymo mygtuką ir priskirti jam daugybę funkcijų, kad pritaikytumėte įrenginį savo poreikiams.

Sužinoti daugiau

FE 16-35mm F2.8 GM nuotrauka

Fluoro danga priekiniam elementui

Objektyvo priekinis elementas turi fluoro dangą, kuri padeda jį apsaugoti nuo purvo ir pirštų atspaudų, o jei jų vis dėlto atsiranda, nuo šios dangos juos lengviau nuvalyti.

Sužinoti daugiau

Iliustracija, apibūdinanti dulkėms ir drėgmei atsparią konstrukciją

Itin patikimas esant ekstremalioms sąlygoms

Visa šio objektyvo konstrukcija yra apsaugota nuo dulkių ir drėgmės, taigi dėl papildomos apsaugos ir patikimo veikimo galėsite fotografuoti ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Drąsiai fotografuokite dulkiant silpnam lietui ar vėjuotu oru.

Sužinoti daugiau