Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
Gaminio vaizdas
FE 14mm F1.8 GM vaizdai
G Master
Daugiau apie „G Master“
Nauji vaizdai iš „14mm F1.8“ šedevro

Šis didelės diafragmos itin plataus kampo fiksuoto židinio objektyvas užtikrina „G Master“ kokybę. Pažangi technologija leidžia pasiekti kvapą gniaužiančią raišką bei išskirtinį „bokeh“ efektą, net naudojant maksimalią F1.8 diafragmą. Pridėjus greitą, tikslų AF ir neįtikėtiną mobilumą, jis puikiai tinka fiksuoti kasdienių scenų vaizdus.

Unikalus „14mm F1.8“, „G Master“ fiks. židinio objektyvas

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

FE 14mm F1.8 GM nuotraukų galerija
Didelės bibliotekos interjero erdvės vaizdas su įmantriu dizainu, naudojant daug tiesių medinių lentų ant lubų; didele raiška kiekviename ekrano taške
Nuostabi raišką visame vaizde iki pat F1.8

Du XA (itin asferiniai) elementai konstrukcijoje, kuri atitinka griežtus „G Master“ standartus, užtikrina išskirtinę raišką nuo vieno kampo iki kito iki pat objektyvo maksimalios F1.8 diafragmos. Vienas „Super ED“ (itin mažos dispersijos) ir du ED stiklo elementai slopina spalvų susiliejimą, todėl užtikrinamas ryškumas ir aiškumas visame vaizde, o „Sony Nano AR Coating II“ mažina atspindžius ir dvejinimą.

Dešinėje rankoje laikomo SEL14F18GM vaizdas
Didelės diafragmos itin plataus kampo perspektyvos itin kompaktiškame objektyve

Tikslūs asferiniai elementai, įskaitant du itin tikslius XA elementus, novatoriškoje „G Master“ konstrukcijoje su dviem pažangiais „Sony“ XD linijiniais varikliais užtikrina neįtikėtiną bendrą našumą kompaktiškame objektyve, kuris sveria tik 460 gramų. Tai vienas itin plataus kampo didelės diafragmos objektyvas, skirtas neštis bet kur ir pasauliui suteikiantis naujų kūrybinių perspektyvų.

Žvaigždžių stebėjimo nuotrauka, rodanti Paukščių Taką virš jūros
Raiška ir kompaktiškumas leidžia fiksuoti grąžų nakties dangų

Be universalumo, kurį suteikia didelė diafragma ir itin plataus kampo matymo kampas, pažangi optika su didelio išlenkimo XA priekiniu elementu sumažina sagitalinius atspindžius, fiksuojant žvaigždėtą dangų ir kitas nakties scenas. Didelė maksimali F1.8 diafragma leidžia fiksuoti prieblandoje nenaudojant itin mažų užrakto greičių, o kompaktiškumas leidžia lengvai fiksuoti bet kur.

Vaizdas, kuriame rodoma sufokusuota maža gėlė ant akmens miške, o prieš ją ir už jos – didelis suliejimas
Išskirtinis „bokeh“ efektas itin plataus kampo vaizduose

Dėl tikslių XA elementų, 9 plokštelių apskritos diafragmos mechanizmo ir optimaliai valdomos aberacijos šis unikalus itin plataus kampo objektyvas geba sukurti išskirtinį fono „bokeh“ efektą be nepageidaujamų ratilų. Minimalus fokusavimo atstumas yra vos 0,25 m, todėl galite derinti dinamines stambaus plano perspektyvas su dailiu „bokeh“ efektu plačiose fono erdvėse.

Vaizdas, kuriame žmogus šoka, kampu, esančiu labai arti žemės
Greitas, tikslus, tylus AF palaiko fotografavimą, filmavimą

Du XD (itin dinamiški) linijiniai varikliai užtikrina didelę varomąją jėgą, kuri leidžia tiksliai pozicionuoti objektyvo fokusavimo grupes, todėl AF veikia greitai, tiksliai ir tyliai bei išnaudojamas E tvirtinimo korpusų greičio potencialas. Tylus, mažai vibruojantis AF suteikia pranašumą filmuojant itin plačiais kampais, o mobilumas ir greitas atsakas kūrėjams suteikia laisvę dirbti efektyviai su bet kokiu objektu.

Kombinuotas gaminio vaizdas, iliustruojantis dulkėms ir drėgmei atsparią konstrukciją ir fluoro dangą
Išskirtinis patikimumas bet kokiai paskirčiai

Be priekinio elemento fluoro dangos, atstumiančios vandenį, alyvą ir kitus teršalus, galinis elementas taip pat yra padengtas fluoru, kad keičiant galinį filtrą paviršius liktų švarus. Dulkėms ir drėgmei atspari konstrukcija maksimaliai padidina patikimumą, naudojant šį didelės diafragmos itin plataus kampo objektyvą sudėtingoje lauko aplinkoje.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

„G Master“ objektyvai išraiškos galimybes perkelia į dar nepasiektas aukštumas, nes juose dera itin didelė raiška ir pamažu švelnėjantis fono „bokeh“ efektas.

[1] Itin asferinis objektyvas (XA objektyvas)  [2] Asferinis objektyvas  [3] „Super ED“ stiklas  [4] ED (itin mažos dispersijos) stiklas

SEL14G18GM moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) parodo, kaip gerai objektyvas atkuria detales – tai kontrasto tarp smulkių eilučių laipsnis.

[1] Kontrastas (%)  [2] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)  [3] Maks. diafragma  [4] F8 diafragma  [5] Erdvinis dažnis  [6] 10 eilučių porų / mm  [7] 30 eilučių porų / mm  [8] Radialinės vertės  [9] Tangentinės vertės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Fokusavimo užlaikymo mygtukas / 3,. Diafragmos žiedas / 4. Fokusavimo režimo jungiklis / 5. Diafragmos rodyklė / 6. Diafragmos spragtelėjimo jungiklis

FE 14mm F1.8 GM suderinamumas

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Kad veiktų visos funkcijos, kai kuriuose fotoaparatuose gali reikėti atnaujinti programinę įrangą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Serijos „Premium G Master“ labai plataus kampo fiksuoto židinio nuotolio objektyvas

  • XA elementai ir „Super ED“ stiklas bei du ED stiklai užtikrina didelę raišką visoje vaizdo srityje.

  • Didelės diafragmos itin plataus kampo perspektyvos itin kompaktiškame objektyve

  • XD linijiniai varikliai puikiai reaguoja ir beveik nevibruoja, todėl AF veikia sparčiai, tiksliai ir tyliai.

  • Profesionaliems fotografams skirtas fokusavimo sulaikymo mygtukas ir kitos funkcijos

Minimalus fokusavimo atstumas
0,25 m (0,82 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,1
Filtro skersmuo (mm)
-
Svoris
460 g (16,3 unc.)

Kas sudaro komplektą

Priekinis objektyvo dangtelis: tiekiamas, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM, Minkštas dėklas, Filtro pavyzdys

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako