1 produkto nuotrauka
2 produkto nuotrauka
3 produkto nuotrauka
4 produkto nuotrauka
G MASTER logotipas
Daugiau apie G Master objektyvus
Labai platus F2.8 12–24 mm kintamasis nuotolis

Šis 12–24 mm pastovios F2.8 kintamojo nuotolio objektyvas yra itin plataus kampo. Novatoriškas dizainas kartu su „Sony“ pažangiais „XD Linear Motors“ užtikrina išskirtinę lengvų objektyvų „G Master“ vaizdo kokybę. Be to, jie pasižymi greitu, tiksliu automatiniu fokusavimu, sklandžiu valdymu ir yra patikimi.

Labai platus, didelės diafragmos kintamas „G Master“

Žr. vaizdo įrašą

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

FE 12–24 mm F2.8 GM nuotraukų galerija
Šviesi maks. F2.8 diafragma nuo 12 mm iki 24 mm

Šis universalus objektyvas pasižymi labai plačiu 12 mm žiūros tašku – tai leidžia pabrėžti atstumą ir kurti dinamiškas perspektyvas, kurių nepasiekia žmogaus akis. Praplėskite savo išraiškos horizontus su giliais ir įtraukiančiais vaizdais.

Pavyzdinė nuotrauka, padaryta naudojant SEL1224GM
Novatoriška optika su didžiausiu XA elementu α objektyvuose

3 XA (labai asferiniai) elementai (su didžiausiu kada nors pagamintu) novatoriškame objektyve dera su 1 asferiniu elementu, kad pasiektų pribloškiamą „G Master“ raišką visoje vaizdo srityje. 2 „Super ED“ (labai mažos sklaidos) ir 3 ED stiklo elementai slopina chromatinę aberaciją, o naujoji „Nano AR Coating II“ mažina pliūpsnius ir dvigubinimą, kad vaizdai būtų aiškūs ir ryškūs.

Pavyzdinė nuotrauka, padaryta naudojant SEL1224GM
Pastovus F2.8 šviesumas

12–24 mm kintamojo nuotolio objektyvas su pastovia maks. F2.8 diafragma puikiai tinka naktinei fotografijai, žvaigždėtam dangui ir kitiems prastai apšviestiems objektams fotografuoti netaikant labai mažo užrakto greičio.

Į kairę nukreipto produkto nuotrauka su prijungtu korpusu
Lengvas plataus kampo kintamas objektyvas su didele diafragma

Pažangus optinis dizainas su keturiais asferiniais elementais, įskaitant tris XA tipus, ir mechaninis dizainas su originaliais „Sony“ XD linijiniais varikliais – visa tai kompaktiškame, lengvame 12–24 mm F2.8 kintamo nuotolio objektyve. Šis objektyvas puikiai tinka kraštovaizdžių, architektūros ir naktinei fotografijai. Jis suteikia papildomo mobilumo sporto fotografams, fotografuojantiems plačiu kampu.

Pavyzdinė nuotrauka, padaryta naudojant SEL1224GM
„XD Linear Motors“ greitam, tiksliam AD ir patikimam sekimui

Keturi „XD Linear Motors“, po du kiekvienai fokusavimo grupei, užtikrina greitą ir tikslų automatinį fokusavimą bei sekimą – taip išnaudojamas α fotoaparatų korpusų greičio potencialas. Nauji valdymo algoritmai maksimaliai padidina „XD Linear Motors“ sistemos atsaką ir nepriekaištingai sinchronizuoja fokusavimo grupių veikimą. Be to, šis objektyvas veikia tyliai ir minimaliai vibruoja.

Produkto nuotrauka su fokusavimo režimo perjungikliu ir dulkėms bei drėgmei atsparaus dizaino iliustracija
Valdymas ir patikimumas profesionaliam naudojimui

Fokusavimo sulaikymo mygtukas, fokusavimo režimo perjungiklis, kintamojo nuotolio žiedas ir kiti valdikliai sukurti ir įstatyti taip, kad juos būtų lengva naudoti. Fotoaparato korpuso meniu nustatymuose fokusavimo sulaikymo mygtukui galima priskirti kitas funkcijas. Priekinio elemento fluoro danga ir dulkėms bei drėgmei atsparus dizainas užtikrina patikimumą sudėtingomis sąlygomis.

Objektyvo konfigūracijos iliustracija
Objektyvo konfigūracija

„G Master“ objektyvai perkelia fotografiją ir išraišką į tokį lygį, kokio nebuvo galima nė įsivaizduoti – tai nuostabi raiška ir švelnus „bookeh“ efektas.
[1] Labai asferinis objektyvas (XA objektyvas) [2] Asferinis objektyvas [3] „Super ED“ stiklas [4] ED (labai mažos sklaidos) stiklas

SEL1224GM moduliacijos perdavimo funkcija
MTF diagrama

MTF (moduliacijos perdavimo funkcija) apibūdina tikslumą, kuriuo atkuriamos detalės – tai kontrastas tarp tankiai išdėstytų eilučių.

[2] Esant 12 mm / maks. diafragma [2] esant 12 mm / F8 diafragma
[3] esant 24 mm / maks. diafragma [4] esant 24 mm / F8 diafragma
[5] Kontrastas (%) [6] Atstumas nuo objektyvo optinio centro (mm)
[7] Erdvinis dažnis [8] 10 eilučių porų / mm [9] 30 eilučių porų / mm
[10] Radialinės vertės [11] Tangentinės vertės

FX6 naudojamo filmavime stambaus plano vaizdas
„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Objektyvo valdymas

1. Fokusavimo žiedas / 2. Fokusavimo sulaikymo mygtukas / 3. Kintamojo nuotolio žiedas / 4. Fokusavimo režimo perjungiklis

FE 12–24 mm F2.8, suderinamas su GM

Jei norite peržiūrėti išsamesnę objektyvų ir aparatų suderinamumo informaciją, spustelėkite toliau pateikiamą nuorodą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • Serijos „Premium G Master“ labai plataus kampo kintamojo nuotolio objektyvai

  • XD linijinis variklis puikiai reaguoja ir beveik nevibruoja, todėl AF veikia sparčiai ir tiksliai

  • Trys XA elementai, asferinis objektyvas, du „Super ED“ stiklai ir trys ED stiklai užtikrina didelę raišką visame židinio nuotolyje

  • „Sony Nano AR Coating II“ pašalina atspindžius ir dvigubinimą

  • Profesionaliems fotografams skirtas fokusavimo sulaikymo mygtukas ir kitos funkcijos

Minimalus fokusavimo atstumas
0,28 m (0,92 pėd.)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,14
Filtro skersmuo (mm)
-
Svoris
847 g (29,9 unc.)

Kas sudaro komplektą

Priekinis objektyvo dangtelis: tiekiamas, Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM, Dėklas: taip (minkštas dėklas), Filtro pavyzdys

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako