FE 100mm F2.8 STF GM OSS

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SEL100F28GM

RMK

€ 2 034,00

(įsk. PVM)

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ E tipo tvirtinimas
Formatas
35 mm viso kadro
Židinio nuotolis (mm)
100
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
150
Objektyvų grupės / elementai
10–13 *be APD elemento
Žiūrėjimo kampas (35 mm)
24°
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
16°
Maksimali diafragma (F)
F2.8 (T5.6)
Minimali diafragma (F)
F20 (T22)
Diafragmos lapeliai
11
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
0,85 m / 2,79 ft. (esant „0,85 m–∞“ padėčiai); 0,57 m / 1,87 ft. (esant „0,57 m–1,0 m“ padėčiai)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,14 (esant „0,85 m–∞“ padėčiai); 0,25 (esant „0,57 m–1,0 m“ padėčiai)
Filtro skersmuo (mm)
72
Vaizdo stabilizavimas („Steadyshot“)
Optinis „SteadyShot“
Galima naudoti su telekeitikliu (x1.4)
-
Galima naudoti su telekeitikliu (x2.0)
-
Gaubto tipas
Apvalios formos, bajonetinio tipo

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
85,2 x 118,1 mm (3 3/8 x 4 3/4 in)
Svoris
700 g (24,7 oz.)

Kas sudaro komplektą

  • Gaubtas (modelis): ALC-SH147
  • Priekinis objektyvo dangtelis: ALC-F72S
  • Galinis objektyvo dangtelis: ALC-R1EM
  • Dėklas
Placeholder

Funkcijos

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Pavyzdinė G Master raiška ir „bokeh“ efektas

Šis G Master seriją papildantis objektyvas suderina išskirtinę raišką ir kvapą gniaužiantį švelnų, tolygų „bokeh“ efektą, kuris tobulai išskiria sufokusuotą objektą. Dėl optinės konstrukcijos, kurioje yra naujoviškas apodizacijos optinis elementas ir nauja 11 plokštelių diafragma, aukšta kokybė išgaunama visame vaizdo plote. 

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Išskirtinė G Master raiška

Dėl sferinės aberacijos kompensavimo, ED (itin mažos dispersijos) stiklo ir asferinių elementų šis objektyvas pasižymi išskirtine raiška ir ryškumu, atitinkančiu G Master optikos konstrukcijos pagrindą sudarantį MTF (moduliacijos perdavimo funkcijos) reikalavimą, kad milimetre būtų 50 eilučių. Ryškumas išlieka visame vaizdo plote.

Sužinoti daugiau

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Išskirtinis aiškumas ir kontrastas

Originali „Sony“ AR nanodalelių danga panaikina nepageidaujamus atspindžius, dėl kurių nuotraukose gali atsirasti blyksnių ir dvigubinimų, ypač naudojant foninį apšvietimą. Rezultatas – didelis kontrastas, raiška ir sodrūs juodi tonai įvairiausiose fotografavimo situacijose. (1. AR nanodalelių danga / 2. Stiklas / 3. Skleidžiama šviesa)

Sužinoti daugiau

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

„Bokeh“ efektas negalėtų būti dar geresnis

Šis objektyvas, specialiai sukurtas taip, kad perteiktų išskirtinai tolygų, natūralų „bokeh“ efektą, yra su unikaliu apodizacijos optiniu elementu (APD), naujai sukurta 11 plokštelių apskrita diafragma ir pasižymi minimaliu ryškiai apšviestų sričių iškraipymu vaizdo pakraščiuose. Kiekvienas objektyvas individualiai sureguliuotas, kad būtų pasiekti aukščiausi G Master standartai.

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Apodizacija užtikrina neprilygstamą „bokeh“ efektą

Optinis APD elementas yra specialaus tipo filtras, pro kurį praeinančios šviesos pralaidumas link pakraščių palaipsniui mažėja. Jis sušvelnina vaizdų su taškiniu apšvietimu briaunas, todėl nuostabus ir išskirtinai tolygus „bokeh“ efektas išgaunamas ir fone, ir priekiniame plane, o dvigubų briaunų efektas yra visiškai minimalus.

Sužinoti daugiau

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Nuostabios ryškiai apšviestos sritys pakraščiuose

Išlaikant šio objektyvo pagrindinę funkciją – „bokeh“ efektą, jis buvo sukurtas taip, kad būtų sumažinti šešėliai kraštuose, kurie gali iškraipyti ryškiai apšviestų vietų geometriją vaizdo pakraščiuose. Taškiniai šviesos šaltiniai atkuriami išlaikant nuosekliai apskritą „bokeh“ efektą visame vaizde, todėl, pvz., saulės šviesa, krentanti per medžių lapus ar nuo jų atsispindinti, perteikiama santūriai ir elegantiškai.

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

11 plokštelių diafragma – dar gražesnis „bokeh“ efektas

Originali „Sony“ apskritos diafragmos konstrukcija buvo patobulinta – 11 plokštelių užtikrina dar didesnį apskritumą. Konstrukcija ir medžiagos buvo peržiūrėtos, siekiant užtikrinti, kad beveik apskrita diafragmos forma bus išlaikyta ir atidarius, ir sustabdžius. Pritaikyti griežti apskritumo standartai garantuoja, kad visas STF „bokeh“ efekto grožis bus išgautas be jokių kompromisų.

Sužinoti daugiau

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Priartėkite ir ištyrinėkite detales

Kadangi pagrindinė šio objektyvo funkcija yra „bokeh“ efektas, jame yra makrorežimo perjungimo žiedas, pratęsiantis objektyvo apimamą atstumą į stambus plano sritį, kurioje „bokeh“ efektas gali būti puikiai išnaudojamas. Makrorežimu minimalus fokusavimo atstumas yra 0,57 m (1,87 ft.), maksimalus didinimas – 0,25 k.; esant šiems nustatymams raiškos charakteristikos nenukenčia.

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

AF, leidžiantis susitelkti ties kūryba

DDSSM („Direct Drive SSM“) fokusavimo pavaros sistema užtikrina greitą, tikslų ir tylų automatinį fokusavimą. Greitas AF, atliekamas be jokių trukdžių, naudotojui suteikia galimybę visiškai susikoncentruoti į darbą ir užfiksuoti puikių nuotraukų ar filmų. Šis objektyvas palaiko ir kontrasto aptikimo AF, ir židinio plokštumos fazės aptikimo AF, todėl idealiai dera su šiuolaikinių galingų „Sony“ fotoaparatų korpusais.

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Pažangios pavaros užtikrina greitį ir tikslumą

DDSSM („Direct Drive SSM“) yra su originaliu „Sony“ pjezoelektriniu varikliu, tiesiogiai varančiu fokusavimo žiedą. Didelis stabdymo tikslumas reiškia, kad fokusavimo žiedas valdomas tiksliai, todėl pasiekiamas tiksliausias įmanomas fokusavimas. Be to, jis veikia tyliai, todėl puikiai tinka gamtai fotografuoti ir filmuoti. Rankinis fokusavimas taip pat yra sklandus ir jautrus.

Sužinoti daugiau

Aiškūs ir nesusilieję vaizdai, nufotografuoti be trikojo

Optinis „SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas yra integruotas, todėl maksimalų objektų ryškumą galima pasiekti esant mažesniam užrakto greičiui. 100 mm vidutinio atstumo fiksuoto židinio nuotolio teleobjektyvo vaizdo stabilizavimas yra privalumas ir profesionalams, ir mėgėjams. Antros kartos α7 korpusuose yra įmontuota papildoma 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema.

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Profesionalus naudojimas ir valdymas

Kitos papildomos ypatybės, suteikiančios daugiau galimybių fotografuojant ir filmuojant, yra diafragmos žiedas , spragsintis diafragmos žiedo perjungimo stabdiklis, fokusavimo užlaikymo mygtukas, automatinio / rankinio fokusavimo pasirinkimo jungiklis ir platus fokusavimo žiedas, kad viską valdytumėte patogiai ir užtikrintai.

Sužinoti daugiau

FE 100mm F2.8 STF GM OSS nuotrauka

Itin patikimas esant ekstremalioms sąlygoms

Ties tvirtinimo vieta yra guminis sandarinimo žiedas, o visa šio objektyvo konstrukcija yra apsaugota nuo dulkių ir drėgmės, taigi dėl papildomos apsaugos ir patikimo veikimo galėsite fotografuoti ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Drąsiai fotografuokite dulkiant silpnam lietui ar vėjuotu oru.

Sužinoti daugiau