500 MM F4 G SSM

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

SAL500F40G

RMK

€ 15 275,00

(įsk. PVM)

Objektyvo specifikacijos

Laikiklis
„Sony“ A tipo tvirtinimas
Formatas
35 mm viso kadro
Židinio nuotolis (mm)
500 mm
Židinio nuotolis (35 mm) (APS-C)
750 mm
Objektyvų grupės / elementai
10/11
Žiūrėjimo kampas (35 mm)
Žiūrėjimo kampas (APS-C)
3°10'
Maksimali diafragma (F)
4
Minimali diafragma (F)
32
Diafragmos lapeliai
9
Diafragmos apskritimas
Taip
Minimalus fokusavimo atstumas
4 m (13,2 ft)
Didžiausias didinimo santykis (x)
0,135 x
Filtro skersmuo (mm)
42 mm (išskirtinis)
Vaizdo stabilizavimas („Steadyshot“)
– (Integruotas į korpusą)
Galima naudoti su telekeitikliu (x1.4)
Suderinamas
Galima naudoti su telekeitikliu (x2.0)
Suderinama naudojant rankinį fokusavimo režimą

Dydis ir svoris

Matmenys (P x A x G) (mm)
140 x 367,5 mm (5–5/8 x 14–1/2 in)
Svoris
3460 g (122 oz.) (be trikojo tvirtinimo lizdo)

Išnašos

*
„35 mm atitinkantis židinio nuotolis (APS-C)“ ir „Matymo kampas (APS-C)“ skaitmeniniuose fotoaparatuose su keičiamais objektyvais ir APS-C tipo vaizdo jutikliais.

Kas sudaro komplektą

  • Objektyvo gaubtas (ALC-SH118: apvalios formos, prikabinamas)
  • Priekinis objektyvo dangtelis
  • Galinis objektyvo dangtelis
  • tvirtas dėklas
  • Objektyvo dirželis
  • Apskrito poliarizuojančio filtro įdėjimo lizdas
Placeholder

Funkcijos

500 mm F4 G SSM nuotrauka

Visiškai palaikomi didelės raiškos jutikliai

Šiuolaikiniai vaizdo jutikliai leidžia pasiekti tokią vaizdo raišką ir kokybę, kurios yra kur kas geresnės nei naudojant juostas, o šio objektyvo techninės savybės suteikia galimybę išnaudoti visas fotografavimo galimybes. Modernios G serijos objektyvų technologijos ir kruopščiai ištobulinta konstrukcija suteikia galimybę mėgautis pačiomis geriausiomis α objektyvų techninėmis ir valdymo savybėmis.

500 mm F4 G SSM nuotrauka

Aiškūs vaizdai ir ryškus kontrastas

Be aukštos kokybės optinės konstrukcijos, „Sony“ AR nanodalelių dangos technologija padeda sukurti objektyvo dangą, kuri efektyviai saugo nuo atspindžių, dėl kurių nuotraukose gali atsirasti blyksnių ir dvejinimas. Galutinis rezultatas – ryškūs, aiškūs ir kontrastingi vaizdai, kurie sustiprina ir taip nepriekaištingą raišką.

500 mm F4 G SSM nuotrauka

Ryškumas išlaikomas iki pat kraštų

Trys itin mažos dispersijos stiklo elementai ir moderni optinės įrangos konstrukcija padeda iki minimumo sumažinti aberaciją ir užtikrinti nepakartojamą ryškumą per visą vaizdą, todėl galite fiksuoti vaizdus su didelės raiškos ir puikaus kontrasto sufokusuotomis sritimis bei tolygiu fono „bokeh“ efektu, kurie padeda išryškinti objektus.

500 mm F4 G SSM nuotrauka

Spartesnis sekimas ir trumpesnis reakcijos laikas

„Sony“ SSM automatinio fokusavimo pavaros sistema yra tiesiog nepamainoma, nes veikia išskirtinai sklandžiai ir tyliai. Naujoji LSI pavaros grandinė dar labiau pagerino technines charakteristikas – automatinio fokusavimo objekto sekimas veikia kur kas sparčiau nei ankstesniuose modeliuose, todėl SSM pavaros sistema dabar tapo dar jautresnė.

500 mm F4 G SSM nuotrauka

SSM (ultragarso bangų variklio) fokusavimo pavara

SSM (ultragarso bangų variklis) – tai pjezoelektrinė pavaros sistema, kuri automatinio fokusavimo mechanizmo veikimą paverčia sklandžiu ir tyliu. Juo esant nedideliam greičiui sukuriamas galingas sukimo momentas, todėl jis greitai įjungiamas ar sustabdomas, padėtis nustatoma itin tiksliai. Dėl šios priežasties fotografai gali greitai, tyliai ir tiksliai fokusuoti.

500 mm F4 G SSM nuotrauka

Atsparus dulkėms ir drėgmei

Dažniausiai pačios geriausios nuotraukos užfiksuojamos sudėtingiausiomis sąlygomis. Nuo dulkių ir drėgmės apsaugotas korpusas leidžia šiam objektyvui patikimai veikti esant vidutiniam drėgnumui ir dulkėtumui, todėl užtikrintai galėsite fiksuoti nuostabius vaizdus, kad ir kur juos pastebėtumėte.

500 mm F4 G SSM nuotrauka

Ištobulintos veikimo savybės

Keturi fokusavimo išlaikymo mygtukai aplink objektyvo cilindrą visada išlieka patogiai pasiekiami, nesvarbu, kaip laikytumėte aparatą. „Sony“ skiria daug dėmesio naudojimosi paprastumui, tai akivaizdu ir naudojantis dviem DMF (tiesioginio rankinio fokusavimo) režimais, fokusavimo diapazono jungikliu bei funkcija, kurie prieš fokusuojant išmatuoja atstumą iki objekto.

Anglies pluošto objektyvo gaubtas

Objektyvo gaubtas yra labai svarbi jo konstrukcijos dalis, todėl nevertėtų jo pamiršti, kai norite optimaliai išnaudoti objektyvo galimybes. Šis objektyvas pateikiamas su lengvu, velveto tekstūra papuoštu anglies pluošto gaubtu, kuris efektyviai sugeria nereikalingą šviesą.

Tvirta prastoms oro sąlygoms atspari konstrukcija su sukabinamomis sandarinimo plokštėmis – apsauga nuo dulkių ir drėgmės; idealiai tinka naudoti su SLT-A77 ir SLT-A99