SVARBIAUSIA INFORMACIJA APIE OBJEKTYVUS

Obj. laik. ir jutik. formatai
„Sony“ objektyvai su A ir E tipo jungtimis

„Sony“ gamina fotoaparatus su dviejų tipų objektyvų tvirtinimo sistemomis: A ir E tipo jungtimis. A tipo jungtis yra standartinė unikalių „Sony Translucent Mirror“ tipo fotoaparatų jungtis, o E tipo jungtis naudojama neveidrodiniuose aparatuose.

Objektyvų tvirtinimo skirtumai

A ir E tipo jungtys

Fotoaparatai su A tipo jungtimi ir „Sony Translucent Mirror Technology“ suteikia galimybę naudotis viso laiko fazių aptikimo automatinio fokusavimo privalumais. Trumpas neveidrodinių modelių su E tipo jungtimi atstumas tarp jungės ir aparato galinės dalies leidžia suprojektuoti kompaktiškus, galingus aparatus ir objektyvus, kurie išsiskiria patogiu valdymu ir mobilumu.

fotoaparato su A tipo jungtimi viduje
A tipo tvirtinimas

[1] Objektyvo tvirtinimas [2] Jungės ir aparato galinės dalies atstumas [3] „Translucent Mirror“ [4] Vaizdo jutiklio plokštuma

fotoaparato su E tipo jungtimi viduje
E tipo tvirtinimas

[1] Objektyvo tvirtinimas [2] Jungės ir aparato galinės dalies atstumas [3] Vaizdo jutiklio plokštuma

Vaizdo jutiklio dydis

Viso kadro ir APS-C formatai

Ir fotoaparatuose su A tipo, ir su E tipo jungtimi gali būti naudojami viso kadro ir APS-C jutikliai. Tarp daugybės dažniausiai naudojamų jutiklių dydžių, viso kadro jutiklis yra laikomas didelio formato, o APS-C – vidutinio. Abu šie jutikliai yra populiarūs dėl skirtingų suteikiamų privalumų.

* Visi matmenys yra apytiksliai

Objektyvų ir jutiklių deriniai

„Sony“ siūlo viso kadro ir APS-C objektyvus, kurių vaizdo fiksavimo sritis dengia atitinkamus vaizdo jutiklio formatus. Nors objektyvus paprastai renkamės taikydami prie jutiklio formato, galima naudotis ir skirtingus derinius siekiant apkarpyti sritį ir keisti matymo kampą, kai reikia, kad tilptų daugiau vaizdų, arba pasiekti toliau esančius objektus naudojant teleobjektyvą.

* Vaizdai pateikiami tik iliustravimo tikslais.