Pasinerkite į filmų kūrimo pasaulį

„Sony“ pripažinta „Cinema Line“ kamerų serija dėl nuostabių kinematografinių vaizdų, didelio našumo ir efektyvios darbo eigos yra filmų kūrimo standartas. Filmuokite be rūpesčių su „S-Cinetone™“ ir „S-Log3“, naudodami kokybišką spalvų koregavimą ir daug kitų funkcijų. Su kompaktiška FX30 kamera filmų kūrimas naujokams taps prieinamesnis nei anksčiau.

Tik aparatas

ILME-FX30B

RMK

€ 2 319,00

(įsk. PVM)

Korpusas + XLR rankenos blokas

ILME-FX30

RMK

€ 2 819,00

(įsk. PVM)
Filmų kūrimo palaikymas

Kamera FX30 fiksuoja nuostabius vaizdus su 6K perdiskretizavimu ir tikra kinematografine išvaizda. Dėl kompaktiško dydžio galite ją pasiimti bet kur, o pažangios AF ir stabilizavimo funkcijos leidžia susikoncentruoti į kompoziciją, o ne į komandų ir painų įrangos valdymą.

Moteris žiūri į piešinį
„Cinema Line“ išvaizda ir funkcijos
Kūrėjas laiko kamerą
Kūrybingas ir patikimas partneris
Operatorius fotografuoja moterį
Aparatinės ir programinės įrangos universalumas
„Cinema Line“ išvaizda ir funkcijos
Vizualiniam pasakojimui

FX30 kameros vaizdo profilis „S-Cinetone“ sukuria nuostabią kinematografinę išvaizdą pačioje kameroje. Tokios funkcijos kaip „Dual Base ISO“ ir „Cine EI“ užtikrina nuostabius vaizdus filmuojant ir paprastą darbo eigą.

„Cinema Line“ paveldas

Kino patirtis ir pažangiausios vaizdo kūrimo technologijos

Išskirtinė „Cinema Line“ kino kamerų serija sukurta remiantis dešimtmečių patirtimi kino industrijoje ir naujausiomis „Sony“ technologijomis, kurios yra geriausia, ką gali pasiūlyti skaitmeninio vaizdo inovacijos.

Kameros jutiklio vaizdas
Gražūs vaizdai

Pažangi technologija, užtikrinanti išskirtinę raišką

Kameros FX30 iš galo apšviestas „Exmor™ R APS-C CMOS“ jutiklis fiksuoja įsimintinus vaizdus su išskirtine raiška ir mažu lauko gyliu. 6K perdiskretizavimo funkcija suglaudina didžiulį informacijos kiekį 4K įraše, o BIONZ XR™ apdorojimo variklis atlieka natūralių spalvų klasifikavimą, atkuria tikroviškas spalvas, mažina triukšmą ir kitaip pagerina vaizdo kokybę.

Moteris sėdi prie valgomojo stalo
„S-Cinetone“ užtikrina kokybę be spalvų koregavimo

„S-Cinetone“ vaizdo profilis sukuria kino filmų spalvas, odos atspalvius ir kitus vizualinius aspektus tiesiogiai kameroje, neredaguojant nufilmuotos medžiagos spalvų.

Moteris sėdi sode
Begalinės išraiškos galimybės su „S-Log3“

Siekiant derinti spalvas ir išnaudoti visas vaizdo jutiklio galimybes filmuojant su FX30, naudojama „S-Log3“ gama spalvų kreivė. Ji leidžia pasinaudoti plačia FX30 spalvų gama ir 14+ platuma, siekiant išgauti tikrą kino vaizdo kokybę apdorojant nufilmuotą medžiagą.

Trys moterų vaizdai, kiekvienam iš jų naudojama skirtinga LUT
Naudotojo LUT suteikia tikslią vaizdo peržiūrą

Keičiamas iš anksto nustatytas ir naudotojo pateiktas LUT lenteles galima taikyti FX30 skystųjų kristalų ekranui ir HDMI išvesčiai, siekiant geriau ir tiksliau suprasti, kaip atrodys galutinis vaizdas.

Medžiai su tvora
10 bitų 4:2:2 įrašymas platesniam redagavimui

FX30 gali įrašyti 10 bitų 4:2:2 vaizdą, jei naudojamas „Long GOP“ arba „All-Intra“ glaudinimas, perteikiant daugiau spalvų informacijos ir sukuriant pilnesnius, natūralesnius filmuotos medžiagos spalvų perėjimus.

„Cine EI“, „Cine EI Quick“ ir „Flexible ISO“ režimai

Lankstus išlaikymo režimo valdymas

„Cine EI“ suteikia didelę platumą ir aukščiausią įmanomą vaizdo kokybę, o „Cine EI Quick“ supaprastina sąranką automatiškai perjungdama kameros pagrindinį ISO. „Flexible ISO“ suteikia didžiausią lankstumą renkantis išlaikymo nustatymus.

Moteris lipa laiptais žemyn
„Dual Base ISO“ (ISO800 / ISO2500)

Naudodami šią funkciją esant prastam apšvietimui galite rankiniu būdu nustatyti bazinį ISO iš 800 į 2500. Triukšmo lygis abiejuose nustatymuose yra panašus, taigi, esant prastam apšvietimui, vaizdo įrašas bus aiškesnis.

Dviračiu važiuojanti moteris didelės spartos kadruose
Sulėtinti vaizdai iki 120 kadrų per sekundę

Įrašę 4K raiškos vaizdą iki 120 kadrų per sekundę greičiu su automatiniu fokusavimu, galite sukurti nepaprastai sklandžius 5 k. (maks.) sulėtintus vaizdus ir panaudoti daugiau pasakojimo priemonių.

Patikimas AF išlaiko pastovų fokusavimą

Pažangios sekimo funkcijos leidžia sutelkti dėmesį į procesą

FX30 užtikrina stabilų AF ir lankstų fokusavimą įvairiose situacijose. Plataus lauko AF užtikrina tikslų subjekto sekimą beveik visame kadre, naudojant stebėjimo realiuoju laiku funkciją, kuri paremta „Sony“ unikaliu DI paremtu subketo atpažinimu. Realaus laiko akių AF užtikrina tikslų veido ir akių fokusavimą, pritaikytą žmonėms, paukščiams ir gyvūnams.

Fotografas fotografuoja moterį
Vaizdo stabilizavimas filmuojant laikant rankoje

Aktyvusis režimas – tai 5 ašių vaizdo stabilizavimo režimas, kuriame naudojamas tikslus giroskopo jutiklis ir optinis kompensavimas, leidžiantis filmuoti laikant rankoje 4K raiška ir be gimbalo.

Jauna pora filmuoja vaizdo įrašą priešais freską
Fokusavimo kintamumo kompensavimas

Fokusavimo kintamumo kompensavimas, naudojant suderinamus objektyvus, užtikrina stabilesnius vaizdus, mažesnį regėjimo lauko poslinkį keičiant fokusavimą. Fokusavimo kintamumo kompensavimą galima atlikti ir nufilmuotos medžiagos redagavimo programoje, kuri naudoja kameros metaduomenis.

Kūrybingas ir patikimas partneris
Tinka bet kur, kur filmuojate

Kompaktiška ir lengva FX30 kamera tinka naudoti su gimbalais ir dronais arba su įvairia tvirtinama įranga. Ji sukurta atlaikyti ilgus filmavimo seansus, o tvirta konstrukcija atspari atšiaurioms sąlygoms.

Kompaktiškas, lengvas korpusas

Sukurta mobilumui ir patogiam darbui

Vos 646 g su akumuliatoriumi ir atminties kortele (951 g su XLR rankena) sverianti kamera FX30 pasižymi išskirtiniu plokščiu dizainu, tinkančiu filmuoti ir fotografuoti laikant rankoje arba uždėjus ant gimbalo. Kameros rankena sukurta optimaliam lankstumui, stabilumui ir patogumui ilgomis filmavimo laikant rankose sesijomis.

Fotografas fiksuoja kadrus žolėtoje vietovėje, naudodamas rankeną ir monitorių
Trys srieginės angos XLR rankenoje priedams

Prie FX30 XLR rankenos galima stabiliai ir saugiai pritvirtinti išorinius monitorius, įrašymo įrenginius, akumuliatorius, vaizdo lemputes, prailgintas rankenas, belaidžio mikrofono imtuvus ar kitus priedus.

Fotografas fiksuoja kadrus miške
Patikimumas ilgoms filmavimo 4K raiška sesijoms

Dėl itin efektyvios aušinimo sistemos ir stabilaus maitinimo (iš didelės talpos Z akumuliatoriaus arba per USB PD ), FX30 patikimai veikia filmuojant ilgą laiką.

Magnio lydinio korpuso vaizdas
Patvari magnio lydinio važiuoklė

FX30 pagrindinis korpusas ir dangteliai pagaminti iš lengvo magnio lydinio, kuris padidina patvarumą net sudėtingoje aplinkoje.

Supaprastintas valdymas
Naujas pagrindinis meniu

Greita prieiga prie dažnai naudojamų funkcijų

Filmuodami galite peržiūrėti kadrų dažnį, užrakto greitį ir kitus svarbius filmavimo parametrus sąrašo stiliaus pagrindiniame meniu. Pagrindinio meniu ekranui galima priskirti mygtuką, kad būtų galima greitai peržiūrėti ir prireikus pakoreguoti parametrus prieš filmuojant. Pateikiami atskiri pagrindiniai meniu, optimizuoti filmams ir nuotraukoms.

Kamera su SD ir „CFexpress“ kortelėmis
Du atminties lizdai „CFexpress Type A“ ir SD kortelėms

„CFexpress“ „Type-A“ yra naujasis kompaktiškos atmintinės standartas, pasižymintis didele įrašymo / nuskaitymo sparta, tinkančia 4K filmavimui didele sparta. Du lizdai leidžia įrašyti perdavimo arba vienalaikiu režimu.

Operatorius laiko monitorių
Lankstus, didelės raiškos jutiklinis LCD ekranas

Į šoną atsidarantis kintamo kampo galinis monitorius suteikia didelę padėties nustatymo ir kadravimo laisvę. Jis pakankamai ryškus, kad būtų lengva įžiūrėti lauke dieną, ir jame yra funkcijų meniu, kurį galima pasiekti perbraukiant.

Fotografas laiko kamerą su mikrofonu ir monitoriumi
Plačios ryšio funkcijos kompaktiškame korpuse

Išoriniams įrašymo ir rodymo įrenginiams galima naudoti HDMI „Type-A“ jungtį. Kitos jungtys: USB „Type-C®“, „Multi“ / „Micro-USB“, mikrofono, ausinių ir kelių sąsajų su integruota skaitmenine garso sąsaja.

Kamera su monitoriumi, kuriame matosi RAW išvesties meniu
16 bitų RAW išvestis per HDMI

Norint atlikti sudėtingas darbo eigas, 16 bitų RAW išvestį galima prijungti per HDMI jungtį prie suderinamų išorinių įrašymo įrenginių. RAW vaizdo išvestis yra 4672 x 2628 [16:9], kuri viršija DCI-4K raiškos kokybę.

Aparatinės ir programinės įrangos universalumas
Išplėtimo galimybės pagal poreikius

Nesvarbu, ar ieškote tobulo objektyvo, ar renkatės geriausią išorinį garso šaltinį, ar bandote išpildyti nufilmuotos medžiagos apdorojimo darbo eigos reikalavimus – FX30 gali visa tai padaryti už jus.

„One Mount“ objektyvų sistema
„One Mount“: sujunkite E tipo tvirtinimu.

„One Mount“ koncepcija pagrįsta „Sony“ keičiamų objektyvų su E tipo tvirtinimu platforma. FX30 yra suderinama su visais E tipo tvirtinimo objektyvais, todėl bet kokiai situacijai rasite tinkamą objektyvą.

„Sony“ garso sistemų serijos
Pasirinkite garso įvesties šaltinį

FX30 kameros XLR rankena turi dvi XLR garso įvestis, kurių pagalba galima greitai ir lengvai prisijungti prie įvairių išorinių XLR mikrofonų ir įrašyti kokybišką garso takelį.

Moteris koreguoja spalvą naudodama „Catalyst“
Vaizdo stabilizavimo ir darbo eigų atnaujinimas su „Catalyst“

FX30 įrašo aibę metaduomenų, skirtų naudoti su „Sony Catalyst Browse Prepare“ programa: kameros drebėjimą, sukimąsi, fokusavimo kintamą kompensavimą, įterptus LUT ir kadrų žymes.

Tvarios gaminių ekosistemos siekimas

Aplinkosaugos priemonės apima perdirbtų medžiagų naudojimą gamyboje, poveikio aplinkai valdymą visoje tiekimo grandinėje, atsinaujinančios energijos naudojimą gamyboje ir perdirbamų ne plastikinių pakavimo medžiagų naudojimą.

„Road to Zero“ logotipas miške
Nulinio poveikio aplinkai siekis

Į FX30 intergruotos aplinkosaugos priemonės

FX30 konstrukcijoje naudojama SORPLAS™ medžiaga yra pakartotinai perdirbama, patvari, atspari alyvai ir aukštos kokybės. Mūsų kamerų korpusuose taip pat naudojamos kitos perdirbamos medžiagos, kiek įmanoma sumažinant aplinkai daromą poveikį, bet neprarandant efektyvumo ar funkcionalumo.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Kompaktiškoji, nesunkiai įperkama kamera FX30 atveria naujiesiems pasakotojams duris į pripažintų „Sony Cinema Line“ kamerų pasaulį. Kino spalvų mokslu paremtos „S-Cinetone™“ ir „S-Log3“ spalvų klasifikavimo technologijos sukuria stulbinančius kinematografinius vaizdus bei suteikia daugybę efektyvios darbo eigos funkcijų.
  • Išskirtiniai vaizdai naudojant „Super 35“ formato, APS-C dydžio iš galo apšviestą „Exmor R CMOS“ jutiklį

  • BIONZ XR™ apdorojimo galia užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir lengvą nustatymą

  • Patikimas, tikslus automatinis fokusavimas

  • Kinematografijos spalvų mokslas su „S-Cinetone“

  • Nauji „Log“ filmavimo režimai

JUTIKLIO TIPAS
APS-C tipo (23,3 x 15,5 mm) „Exmor R CMOS“ jutiklis
Pikseliai
Maždaug 20,1 megapikselių (efektyviųjų) filmuojant, maždaug 26,0 megapikselių (efektyviųjų) fotografuojant, maždaug 27,0 megapikselių (iš viso)
JAUTRUMAS
[Filmas] ISO 100-32000 ekvivalentas, AUTO (ISO 100-6400, pasirenkamos apatinė ir viršutinė ribos), [nuotrauka] ISO 100-32000 (išplečiamas iki ISO 50-102400), AUTO (ISO 100-6400), pasirenkamos apatinė ir viršutinė ribos)
LCD
7,5 cm (3.0 tipo), maždaug 2,36 mln. taškų, jutiklinis skydelis, atidarymo kampas: maždaug 176 laipsniai, sukimo kampas: maždaug 270 laipsnių.
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako