Tik aparatas

ILCE-QX1

RMK

€ 300,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 16–50 mm galingas kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-QX1L

RMK

€ 460,00

(įsk. PVM)
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai
ILCE-QX1 „Lens-Style“ kamera su 20.1 MP jutikliu vaizdai

Funkcijos

Galimybė naudoti E tipo tvirtinimo objektyvus suteikia daugiau kūrybinės laisvės

Fiksuokite profesionalius vaizdus naudodami įvairius suderinamus E tipo tvirtinimo objektyvus. Rinkitės makroobjektyvą, kad iš toli užfiksuotumėte nedidelius objektus, arba fiksuoto židinio nuotolio objektyvais sukurkite dailius defokusuotus fonus ar „bokeh“ efektą. Galite pasirinkti net teleobjektyvą su optiniu „Optical SteadyShot™“ vaizdo stabilizavimu, kuris padės prisiartinti prie objekto ir tiksliai užfiksuoti profesionalų kokybės nuotraukas.

APS-C dydžio „Exmor®“ CMOS jutiklis profesionalioms nuotraukoms daryti

DSLR kokybės nuotraukos „Lens-style“ fotoaparatu. Didelis APS-C dydžio „Exmor®“ CMOS vaizdo jutiklis veikia kartu su BIONZ X™ vaizdų procesoriumi ir padeda sukurti išskirtinai tikslius 20,1 MP vaizdus. Užfiksuokite net smulkiausias detales, aiškius vaizdus, šviesias nuotraukas naktį ir kurkite nepakartojamus „bokeh“ efektus – viską galite atlikti išmaniuoju telefonu.

„BIONZ X™“ – išskirtinai ryškios detalės ir tekstūros

Itin sparčiai veikiantis „Sony“ vaizdų apdorojimo modulis tiksliai atkuria tekstūras ir detales, kurios matomos plika akimi. Kartu su parengtinio LSI (didelio mastelio integravimo) funkcija, kuri paspartina apdorojimą, „BIONZ X™“ suteikia galimybę fiksuoti natūralesnes detales, tikroviškesnius vaizdus, ryškesnius atspalvius ir mažiau triukšmų – nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate.

Integruotoji blykstė fotografavimui prieblandoje

Integruotoji blykstė padės užfiksuoti nepakartojamas nuotraukas net prieblandoje. GN4 kategorija leis jaustis užtikrintai ir tiksliai užfiksuoti vaizdus tamsoje, kai vaizduose gali būti triukšmų ar liejimo. Jokių bėdų nekils ir fotografuojant objektus su foniniu apšvietimu ar naktį, o naudodami „Superior Auto“ režimą vaizdus sufokusuosite tiesiog idealiai.

„Superior Auto“ atpažįsta fotografuojamą objektą

Lengvai fotografuokite bet kokiomis sąlygomis. Veikiant „Superior Auto“ režimui automatiškai atpažįstami įvairūs aplinkos tipai ir atitinkamai sureguliuojami fotoaparato nustatymai, kad kiekvienas kadras būtų puikus. Esant sudėtingoms sąlygoms, fotoaparatas suaktyvins tokias funkcijas kaip nepertraukiamas fotografavimas ir automatinis HDR, kad galėtumėte lengvai užfiksuoti vaizdą.

Rankiniai valdikliai suteikia daugiau laisvės fotografuojant

DSLR stiliaus rankiniai valdikliai suteikia daugiau laisvės. Šiame „Lens-style“ fotoaparate yra P/A/S režimai, leidžiantys reguliuoti diafragmą, užrakto greitį ir pan. Todėl išmaniuoju telefonu galite daryti nuostabias profesionalias nuotraukas.

„Wi-Fi®“ suteikia galimybę išsilaisvinti iš laidų

Filmus ir kitą turinį lengvai perkelkite iš fotoaparato į „Android“ ar „iOS“ išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį – tereikia prisijungti prie „Wi-Fi®“. Tada savo vaizdo įrašus galėsite greitai įkelti į mėgstamas svetaines ir socialinius tinklus, kad juos pamatytų draugai ir šeimos nariai. 

Intuityvus valdymas naudojant „Imaging Edge Mobile“

Išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį paverskite nuotolinio valdymo įrenginiu ir naudodamiesi programa „Imaging Edge Mobile“ patogiai valdykite fotoaparatą. Patogi naudotojo sąsaja suteikia galimybę viena ranka reguliuoti visus fotoaparato nustatymus, įskaitant išlaikymą, užrakto atleidimą ir priartinimą, todėl galėsite lengvai užfiksuoti grupines nuotraukas.

Sužinokite daugiau

Kitoks vaizdas naudojant įvairius objektyvus

Fotografuokite įvairiais kampais. Nustatykite savo „Lens-Style“ fotoaparatą anksčiau sunkiai pasiekiamose vietose, tada valdykite (priartinkite, komponuokite ir fotografuokite) savo mobiliuoju įrenginiu. Patogiai fotografuokite įvairiose situacijose – pasinaudokite papildomai įsigyjamu fotografavimo bet kokiu kampu komplektu (ADP-FSK1).

Patogus saugojimas, perkėlimas ir dalinimasis

Savo nuotraukų niekada neprarasite – užfiksavus nuotraukas jos automatiškai išsaugomos ir fotoaparate su objektyvu, ir išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Tiesiog įdiekite programą „Imaging Edge Mobile“ ir galėsite per „Wi-Fi“ eksportuoti nuotraukas iš fotoaparato į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Čia galėsite patogiai jas tvarkyti, redaguoti ir dalintis su draugais bei šeimos nariais arba įkelti į mėgstamas socialinių tinklų svetaines, kad pasidalintumėte su visu pasauliu.

Sužinokite daugiau

„Live-View“ nuotolinio valdymo priedas keliems fotoaparatams valdyti

Valdykite iki penkių fotoaparatų, naudodami atskirai įsigyjamą „Live View Remote“. Patikrinkite matymo kampą ant riešo tvirtinamame spalviniame monitoriuje, kartu paleiskite ir sustabdykite filmavimą bei keiskite nustatymus vienu metu visuose įrenginiuose. Nereikalingi jokie laidai – naudokite integruotą „Wi-Fi®“.

Pritvirtinkite prie trikojo ir prisitaikykite prie aplinkybių

Užtikrintai fiksuokite ilgo išlaikymo vaizdus ir jaudinančius kraštovaizdžius. Tiesiog pritvirtinkite „Lens-style“ fotoaparatą prie trikojo ir mėgaukitės stabilumu, kurio nepasieksite aparatą laikydami rankose. Sudėtingi kraštovaizdžiai, fotografavimas prieblandoje ir grupių nuotraukos – dabar viskas paprasčiau, nes „Lens-style“ fotoaparatą galite pritvirtinti prie trikojo. 

Įvairūs vaizdo formatai suteikia lankstumo fotografuojant

Naudodami įvairius vaizdo formatus darykite išskirtines nuotraukas. Įprastas skaitmeninių nuotraukų formatas 3:2 ar 4:3 arba plačiaekranis 16:9 ar kvadratinis formatas – pasirinkite jums patinkantį nuotraukų formatą.

Peržiūrėkite nuotraukas „TRILUMINOS™“ spalvomis

Peržiūrėkite nuotraukas ir vaizdo įrašus sodriomis, natūraliomis spalvomis dideliame ekrane. Šis „Lens-style“ fotoaparatas palaiko „Sony“ TRILUMINOS spalvų technologiją – mėgstamus vaizdus galite peržiūrėti natūraliomis spalvomis televizoriaus ekrane su TRILUMINOS ekranu. Dėl platesnės spalvų gamos atkuriamos nepakartojamos raudona, mėlyna ir žalia spalvos, kurios kraštovaizdžius paverčia tiesiog įspūdingais. Geriau atrodo ir veidai, nes natūraliai atkuriami veido odos atspalviai.

Automatinis HDR ir DRO natūraliems atspalvių perėjimams

Pradedant tamsiais šešėliais ir baigiant ryškia šviesa – automatinis HDR (didelis dinaminis diapazonas) padės užfiksuoti kiekvieną vaizdo atspalvių perėjimą. Ši funkcija išplečia vaizdų dinaminį diapazoną, kad nuotraukos taptų aiškios ir išskirtinai kontrastingos. Jei fotografuojate greitai judančius objektus, įjunkite DRO (D-Range Optimiser), kad nuotraukos atrodytų natūralesnės.

Fiksuojamasis automatinis fokusavimas seka judančius objektus

Itin ryškios nuotraukos, kuriose vaizdas visada sufokusuotas. Fiksuojamasis automatinis fokusavimas (AF) pagal fotografuojamo objekto savybes automatiškai sureguliuoja būsimo kadro dydį. Dėl to visą dėmesį galite skirti fotografuojamam objektui, o fotoaparatas jį sufokusuos – nesvarbu, kas nutiktų.

Palaikoma „Capture One Express“ (skirta „Sony“)

„Capture One Express“ (skirta „Sony“) – tai vienas geriausių RAW vertiklių pasaulyje, padedantis tiksliai atkurti spalvas ir smulkiausias detales. Jame yra funkcionali skaitmeninio turinio valdymo funkcija, visos reikiamos reguliavimo priemonės, o viskas veikia greitai ir sklandžiai – visa tai pritaikomoje pagal poreikius, integruotojo aplinkoje. * Visas užklausas dėl „Capture One“ priemonių įsigijimo, naudojimo ir palaikymo siųskite „Phase One“.

Nemokamas atsisiuntimas (eikite į „Phase One“ svetainę)

Specifikacijos

Naujuoju „Lens-style“ fotoaparatu galite daryti tokias nuotraukas, kokias paprastai galima užfiksuoti tik fotoaparatais su keičiamaisiais objektyvais. 20,1 MP „Exmor®“ APS-HD CMOS jutiklis suteikia jums galimybę išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu užfiksuoti itin detalius vaizdus taikant nuostabų defokusavimo efektą.
  • 20,1 MP „Exmor®“ APS-C tipo CMOS jutiklis

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • Fotografuokite ir dalinkitės aukštos kokybės vaizdais iš savo „iOS“ ir „Android“ įrenginių

  • AVCHD įrašymo funkcija išskirtiniams vaizdo įrašams

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
APS-C
Jutiklio tipas
APS-C tipo (23,2 x 15,4 mm) „Exmor™“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
20,1 MP
ISO jautrumas (rekomenduojamos ekspozicijos indeksas)
ISO 100–16000
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Iki 440 kadrų

Kas sudaro komplektą

Dirželis pakabinimui ant riešo, Išmaniojo telefono priedas, Įkraunamas akumuliatorius NP-FW50, USB mikrokabelis, ADP-FSK1

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apžvalgos

Vartotojai sako