RMK € 7 059,00 (įsk. PVM) |
„α9 III“ su bendruoju užraktu
Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą
Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.
Pirmasis pasaulyje viso kadro vaizdo jutiklis su bendrojo užrakto sistema fotoaparate „α9 III“ keičia žaidimo taisykles – dabar galima fiksuoti greitai judančius objektus neiškreipiant vaizdo ir išsaugant detalias akimirkas.
„α9 III“ yra pirmasis pasaulyje viso kadro sluoksniuotasis 24,6 MP CMOS vaizdo jutiklis su bendrojo užrakto sistema. Skirtingai nuo vaizdo sukarpymo jutiklio, kuris įrašo vaizdus nuo viršutinės taškų eilės iki apatinės, naujasis „Exmor RS™“ išryškina ir nuskaito visus taškus vienu metu, todėl fotoaparatas gali fiksuoti greitai judančius objektus visiškai be iškraipymų. Pridėjus didžiausią 1/80000 sek. užrakto greitį (1/16000 sek. nepertraukiamo fotografavimo režimu) fotoaparatas „α9 III“ kuria naujas profesionalios fotografijos taisykles.
(1) Taškų plotas (2) Greita signalų apdorojimo grandinė (3) Vaizdo apdorojimo modulis
[A] Įprastinė sluoksniuotoji galinio apšvietimo struktūra [B] Bendrojo užrakto sistema
„α9 III“ pasižymi greičiu ir tikslumu, todėl juo galima lengvai užfiksuoti lemiamas akimirkas. Jis gali fotografuoti nepertraukiamomis serijomis iki 120 k./sek. greičiu su visišku AF / AE sekimu, ir visa tai be vaizdo ieškiklio užtemimo, o jo itin pažangus DI procesorius atpažįsta objektus stebėtinai tiksliai ir patikimai.
Didžiausias 1/80000 sek. „α9 III“ užrakto greitis leidžia lengvai užfiksuoti greitai judančius objektus beveik bet kokioje situacijoje. Suderinama „Sony“ blykstė (pvz., HVL-F60RM2 arba HVL-F46RM) gali būti sinchronizuojama esant bet kokiam užrakto greičiui, išvengiant staigaus, nelinijinio apšvietimo naudojant didelės spartos sinchronizavimą (HSS), ir užtikrinant tolygų viso vaizdo apšvietimą.
Naujajame vaizdo jutiklyje su bendrojo užrakto sistema yra 24,6 mln. efektyvių vaizdo taškų, sudėtinė CMOS architektūra ir integruota atmintis. Tai užtikrina didelę raišką, didžiulį greitį ir vienalaikį visų taškų nuskaitymą, todėl net greitai judančius objektus užfiksuosite be iškraipymų. Dėl sluoksniuotosios jutiklio struktūros ir pažangaus A/D konvertavimo apdorojimas bus greitas, su minimaliu vėlavimu.
BIONZ XR procesorius turi iki aštuonių kartų didesnę apdorojimo galią nei ankstesni procesoriai, todėl sumažina apdorojimo vėlavimą ir padidina nuotraukų apdorojimo galią. Didelį kiekį duomenų, kuriuos generuoja „Exmor RS™“ vaizdo jutiklis, galima apdoroti realiuoju laiku net ir fotografuojant nepertraukiamomis serijomis iki 120 kadrų per sekundę greičiu. Tai gerokai pagerina vaizdo kokybę – nuo didesnės spalvų gradacijos ir tikroviškesnio spalvų atkūrimo iki vaizdo triukšmo sumažinimo. Fotoaparatas taip pat gali fiksuoti aukštos kokybės 14 bitų RAW vaizdus visais režimais.
Kompozitinis RAW fotografavimas fiksuoja kelis vaizdus (4, 8, 16 arba 32, pasirinktinai), kuriuos galima sujungti naudojant „Sony Imaging Edge Desktop™“ programą ir sukurti visos raiškos vaizdus su labai mažu triukšmu, ir taip fotografuoti laukinę gamtą dideliu užrakto greičiu arba portretus esant silpnam apšvietimui, pasiekiant itin aukštą vaizdo kokybę su mažu triukšmu net ir aukštesnėmis ISO nuostatomis. Be to, fotografuojant mažu jautrumu, „α9 III“ gali pasinaudoti drebėjimu, atsirandančiu fotografuojant iš rankos, ir naudodamas kompozitinį RAW sukurti vaizdams su mažiau klaidingų spalvų, trūkčiojimų.
(1) Standartinis (2) Kompozitinis RAW
Patikimai fotografuokite laikydami rankose. „α9 III“ sumontuotas tikslus vaizdo stabilizatorius, pažangūs giroskopiniai jutikliai ir optimizuoti vaizdo stabilizavimo algoritmai aptinka ir ištaiso drebėjimą ir suteikia 8 žingsnių stabilizavimą. Prie to prisideda ir objektyvai su vaizdo stabilizavimu, patobulintas korpuso ir objektyvų ryšys, užtikrinantis veiksmingą valdymą, kad net ir per teleobjektyvo židinio nuotolio atstumą nuotraukose nebūtų suliejimo.
[1] Pokrypis [2] Posvyris [3] Polinkis
Mėgaukitės nepertraukiamu vaizdu per neužtemdomą vaizdo ieškiklį net ir nepertraukiamai fotografuodami sparčius judesius – tai sporto ir kitų greitai judančių objektų fotografijos revoliucija. Be to, iki minimumo sumažintas blaškantis laiko tarpas, kuris paprastai būna susijęs su EVF vaizdu, todėl galima užtikrintai fiksuoti trumpas akimirkas.
Leiskite fotoaparatui sekti – dėl spartaus naujojo vaizdo jutiklio nuskaitymo „α9 III“ gali atlikti iki 120 AF / AE sekimo skaičiavimų per sekundę, t. y. dvigubai daugiau nei jo pirmtakas. AF seka sudėtingus objekto judesius ir prognozuoja staigius judesius tiksliau nei anksčiau, o AE lengvai reaguoja į staigius šviesumo pokyčius. „α9 III“ toliau seka net ir nuolatinio fotografavimo metu, taip pat prisidėdamas prie didesnio tikslumo.
(1) AF / AE skaičiavimai (2) 120 kadrų per sek.
Išankstinis fiksavimas įrašo akimirkas prieš atleidžiant užraktą. Nuo 0,005 iki 1 sek., galima naudoti bet kuriuo failo formatu iki 120 k./sek. su AF / AE sekimu. Taip lengviau užfiksuoti sekundės dalį trunkančias akimirkas, pavyzdžiui, besileidžiančių paukščių vaizdus, net jei faktinis užrakto atleidimas šiek tiek vėluoja.
Nuolatinio fotografavimo greičio didinimas laikinai padidina fotografavimo greitį fotografuojant serijomis, siekiant užfiksuoti visą veiksmą. Tai praverčia fotografuojant sportą ir kitą greitą veiklą, kai galima apytiksliai numatyti lemiamo momento laiką.
Naudodamas naujovišką DI procesorių, „α9 III“ tiksliai atpažįsta judesius pagal objekto formos duomenis. Žmogaus laikysenos įvertinimo technologija labai tiksliai atpažįsta ne tik akių, bet ir kūno bei galvos padėtį. Dėl to galima užfiksuoti ir sekti objektą, kuris yra nusisukęs nuo fotoaparato arba kurio veidas yra uždengtas. Toli esantis objektas, užimantis tik nedidelį kadro plotą (net mažesnį nei ankstesnėse realaus laiko atpažinimo AF iteracijose), gali būti atpažintas, jei yra netoli fokusavimo srities, kai užraktas yra nuspaustas iki pusės, fotografuojant nepertraukiamojo AF režimu. Tai gali pagreitinti fokusavimą, pavyzdžiui, per lengvosios atletikos ar slidinėjimo varžybas, kai sportininkas artėja iš tolo.
DI procesorius palaiko patobulintą žmogaus, gyvūno, paukščio, vabzdžio, automobilio / traukinio ir lėktuvo atpažinimą. Automobilių ir traukinių kategorijoje jis nuo šiol gali atpažinti šalmus, pavyzdžiui, tokius, kokius dėvi formulės lenktyninių bolidų vairuotojai. Atpažįstamos ne tik šunų, kačių ir panašių gyvūnų akys, galvos ir kūnai, bet ir kai kurių ganomų ir mažų gyvūnų akys. Atnaujintas ir paukščių atpažinimas – lengviau nustatyti įvairių paukščių tipų akis ir atpažinti paukščių kūnus. Be to, naudojant naują gyvūnų ir paukščių nuostatą, norint fotografuoti gyvūnus arba paukščius, nebereikia perjunginėti dviejų nuostatų.
Nuo šiol „α9 III“ yra 759 fazės aptikimo taškai didelio tankio židinio plokštumos fazės aptikimo AF sistemoje, kuri apima maždaug 95,6 proc. vaizdo ploto. Didelį iš vaizdo jutiklio nuskaitytų duomenų kiekį sparčiai apdoroja pažangus BIONZ XR procesorius, o optimizuoti algoritmai užtikrina didelį tikslumą ir tankį. Sparti hibridinė AF sistema sujungia fazės aptikimo AF greitį ir sekimo našumą su kontrasto aptikimo AF tikslumu, patikimai fiksuoja ir seka greitai ir (arba) nepastoviai judančius objektus.
Nesvarbu, ar objektas juda, ar nejuda, ar keičiasi greitis, AF sekimo funkcija jį seka. Tiesiog pasirinkite nustatymą [Stabilus], [Standartinis] arba [Jautrus], priklausomai nuo objekto greičio ir fotografavimo situacijos.
Fokusuokite tai, ką reikia, naudodami fokusavimo srities taškų dydžius XL ir XS. XS gali praversti fotografuojant laukinę gamtą ir stengiantis nesufokusuoti, pavyzdžiui, pirmame plane esančių šakų. Taip pat galite sukurti pasirinktinę nurodyto dydžio fokusavimo sritį ir, jei reikia, vertikalųjį kraštinių santykį. Pavyzdžiui, bėgimo varžybose, kur dalyviai išsirikiavę vienas šalia kito, nustačius pasirinktinį horizontalųjį AF formatą, gali būti lengviau sufokusuoti lyderį.
Naudodami veido fiksavimą fotografuokite atsakingai
Veido fiksavimo funkcijai naudojami biometriniai duomenys. Jūs atsakote už šių duomenų rinkimą ir naudojimą bei taikomų vietos įstatymų laikymąsi. Daugiau informacijos gausite apsilankę toliau pateiktoje svetainėje.
Su suderinama „Sony“ blykste (pavyzdžiui, HVL-F60RM2 arba HVL-F46RM) „α9 III“ gali atlikti blykstės sinchronizaciją iki maksimalaus 1/80000 sek. užrakto greičio. Dėl to blykstę galima naudoti papildomam objekto apšvietimui, kai fotografuojama lauke esant ryškiai dienos šviesai ir dideliam užrakto greičiui, sumažinant didelių apšvietimo įrenginių poreikį ir gerokai išplečiant fotografavimo galimybes.
Bendrojo užrakto vaizdo jutiklis vienu metu eksponuoja visus taškus, todėl mirgėjimas negali atsirasti viename vaizde – tik tarp kadrų. Norint sumažinti šį mirgėjimą, galima naudoti fotografavimą be mirgėjimo arba aukšto dažnio fotografavimą be mirgėjimo (kint. užrakto).
(1) „α9 III“ (2) Vaizdo sukarpymo vaizdo jutiklis
Pažangiame „α9 III“ vaizdo jutiklyje įrengta bendrojo užrakto sistema, kuri vienu metu eksponuoja ir nuskaito visus taškus, pašalinanti ekspozicijos skirtumus, kurie gali atsirasti, pavyzdžiui, fotografuojant šalia spaudos fotografų. Taip pašalinama "blykstės juostų" problema, kuri dažnai pasitaiko fotoaparatuose, naudojančiuose užrakto sistemą.
Filmuokite 4K filmus viso kadro arba „Super 35mm“ (maždaug APS-C) formatais. „α9 III“ filmuoja 4K (3840 x 2160) filmus iki 120p ir 60p raiška su visišku taškų nuskaitymu ir 6K perdiskretizavimu, kad būtų gerokai sumažintas vaizdo iškraipymas.
Pirmą kartą „Sony“ linijoje „α9 III“ siūlo 4K (3840 x 2160) 120p filmavimą be apkarpymo, todėl naudotojai gali išnaudoti visą bet kurio objektyvo teikiamą apžvalgos kampą. Pavyzdžiui, 4K raiška sulėtintu 120p režimu filmuota medžiaga ir toje pačioje scenoje įprastu greičiu 24p režimu nufilmuota medžiaga turės tą patį matymo kampą ir galės būti lengvai montuojama kartu, be perkadravimo.
„Sony S-Cinetone“ vaizdo profilis užtikrina gražesnes spalvas ir odos atspalvius visoje itin vertinamos „Cinema Line“ linijos diapazone. „S-Cinetone“ funkcija sukuria natūralius pustonius, būtinus, kad oda atrodytų sveikai, taip pat švelnias spalvas ir nuostabius akcentus. Tai leidžia kūrėjams susikoncentruoti į filmavimą ir išgauti kinematografinę išvaizdą nekoreguojant spalvų.
Fokusavimo kintamumo kompensavimo funkcija veiksmingai sumažina fokusavimo kintamumą filmuojant. „Sony“ originali technologija „Clear Image Zoom“ naudojama automatiškai išlaikyti pastoviam matymo kampui keičiant fokusą, kad vaizdai būtų stabilesni.
Įmontuotas tikslus stabilizavimo įrenginys ir giroskopiniai jutikliai, optimizuoti vaizdo stabilizavimo algoritmai leidžia naudoti pažangų elektroninį stabilizavimą su 5 ašių optine vaizdo stabilizavimo sistema, esančia korpuse, aktyviuoju dinaminiu režimu, kuris pagerina stabilizavimą daugiau kaip 30 proc., palyginti su esamu aktyviuoju režimu (apytiksl.).
Naudojant DI paremtą subjektų atpažinimo technologiją, automatinio kadravimo funkcija automatiškai apkarpo kadrą, kad filmuojant asmuo būtų matomoje vietoje. Net kai kamera sumontuota, pvz., ant trikojo, kadras nuolat koreguojamas taip, kad nufilmuota medžiaga atrodytų taip, tarsi žmogų sekiotų patyręs operatorius.
„α9 III“ yra 4 ašių daugiakryptis monitorius, kuris sujungia įprasto pakreipiamo monitoriaus naudingumą su lankstumu, kurį suteikia kintamo kampo atidarymas į šonus, todėl galima nevaržomai reguliuoti kampą fotografuojant vertikaliai arba horizontaliai. Plonas, nepastebimas ir tvirtas mechanizmas leidžia atitraukti monitorių nuo korpuso galinės dalies ir pakreipti aukštyn iki 98°, žemyn iki 40° ir pasukti į šoną iki 180°. Lietimui jautrus, 3,2 tipo LCD monitorius optimizuotas fotografuoti lauke, jame užtikrinama 2,1 mln. taškų raiška, plati spalvų gama ir pakankamas ryškumas, kad vaizdas būtų aiškus ir lengvas.
Atnaujinus „Sony Alpha“ dizainą, „α9 III“ priekyje įrengtas specialus mygtukas greitesniam ir lengvesniam valdymui laikant rankeną. Fotoaparatą lengviau pritaikyti įvairiems stiliams ir poreikiams. Pavyzdžiui, priekiniam mygtukui galite priskirti nuolatinio fotografavimo greičio didinimą, kad fotografuodami serijomis galėtumėte greitai padidinti greitį.
9,44 mln. taškų (apytiksl.) OLED ieškiklyje yra 0,9 k. didinimas, 41° matymo laukas, kad vaizdas būtų aiškus, platus, atnaujinta struktūra, dėl kurios matymo taškas yra 25 mm aukštyje. Optinė konstrukcija sumažina aberaciją, kuri blaško žvelgiant į vaizdo ieškiklio vaizdą, ir užtikrina nuoseklesnį žiūrėjimą. Ieškiklio ir monitoriaus vėlavimas taip pat sutrumpintas, kad būtų stabiliau kadruojama, ypač nuolatiniu režimu. Ieškiklio kadrų dažnį galima nustatyti kaip standartinį (60 k./sek.), didelį (120 k./sek.) arba didesnį (240 k./sek.). 240 k./sek. užtikrina sklandų vaizdo ieškiklio vaizdą su minimaliu suliejimu, kai fotografuojami judantys objektai, ir sumažina judesio suliejimą fotografuojant pasukus ar pakreipus.
Be UHS-I ir UHS-II SD kortelių, „α9 III“ lizduose galima naudoti A tipo „CFexpress“ korteles. Jos tinka sparčiam nepertraukiamam fotografavimui iki 120 k./sek. greičiu ir užtikrina spartų įrašymą, todėl galima greitai išvalyti fotoaparatų, kuriuose generuojama daug nuotraukų ir filmų, buferius. Taip pat galima įrašyti duomenis į skirtingus laikmenų lizdus pagal failo tipą, vaizdo dydį ir kokybę, taip supaprastinant darbo eigą.
Pasirenkama vertikalioji rankena VG-C5 užtikrina išskirtinį komfortą ir patogumą eksploatuojant per ilgus fotografavimo seansus. Rankena ir užrakto mygtukas yra tokio pat ergonomiško dizaino kaip ir fotoaparato korpusas. Valdymo prieiga taip pat panaši: nepriklausomas priekinis pasirinktinis mygtukas (C5), priekinis valdymo ratukas, galiniai kairysis ir dešinysis valdikliai ir dešiniojo valdiklio užrakto funkcija. Vertikaliame laikiklyje VG-C5 galima laikyti du NP-FZ100 akumuliatorius, kad būtų galima fotografuoti ilgiau.
„α9 III“ pasižymi išskirtiniu atsparumu dulkėms ir drėgmei dėl patobulintos konstrukcijos – silikoninės gumos aplink mygtukus, objektyvo užrakto mygtuką, paminkštinimo aplink objektyvo laikiklį ir kitur. EVF konstrukcijoje veiksmingai sandarinamas vaizdo ieškiklio optinis kelias, pasiekiant tokį patį efektą, kaip su dvigubo stiklo konstrukcija. Pridėjus dulkėms ir drėgmei atsparius objektyvus, blykstes ir pasirenkamą vertikalų laikiklį VG-C5, „α9 III“ yra tvirtos, atsparios sistemos pagrindas.
Dėl lengvo, didelio standumo magnio lydinio, iš kurio pagamintas viršutinis dangtelis, priekinis dangtelis, vidinis rėmelis ir galinis dangtelis, „α9 III“ išsiskiria dideliu korpuso patvarumu, dideliu atsparumu smūgiams ir efektyviu šilumos išsklaidymu. Jis sukurtas atlaikyti sudėtingoms sąlygoms darbo metu, tačiau išlieka palyginti kompaktiškas ir lengvas.
Uždanga apsaugo vaizdo jutiklį nuo dulkių ir dalelių keičiant objektyvus. Įjungus parinktį, uždanga automatiškai užsidaro, kai išjungiamas fotoaparato maitinimas.
Fotoaparatas „α9 III“ turi naujos formos rankeną, kuri palengvina laikymą ir sumažina naudotojui tenkantį fizinį krūvį, net ir fotografuojant su sunkiais teleobjektyvais ar ilgą laiką. Ergonomiškai ištobulinta forma užtikrina, kad rankena užpildytų naudotojo ranką ir užtikrintų, kad fotoaparatas būtų laikomas saugiai ir be nuovargio.
Darbo eigos efektyvumas smarkiai padidėja dėl vaizdų grupių. Iki 120 kadrų per sekundę sparta nepertraukiamai fotografuojamus vaizdus galima apibrėžti kaip "grupes," todėl didelėje vaizdų grupėje lengviau rasti konkretų vaizdą. Šioms grupėms galima priskirti įvertinimą, kurį vėliau galima naudoti filtravimui ir paieškai, ir kurios lieka importavus vaizdus į kompiuterinę redagavimo programą.
Integruotas „Wi-Fi“ (IEEE 802.11ac) su 2x2 MIMO palaikymu leidžia perduoti duomenis greitai, iki dviejų kartų greičiau nei jo naudojant „α9 III“ pirmtaką. 5 GHz dažnio ryšys užtikrina didžiausią greitį ir stabilumą – tai svarbu naujienų ir sporto fotografams, kuriems reikia nedelsiant perduoti duomenis, taip pat studijoje. Paprastoje fotoaparato sąsajoje paprasta perkelti nuotraukų ir filmų duomenis per FTP serverį, „Wi-Fi“, greitąjį LAN arba USB sąsają su išmaniuoju telefonu.
Prie nejudančių vaizdų pridėkite aiškius balso užrašų metaduomenis naudodami balso užrašų mikrofoną galiniame fotoaparato skydelyje, netoli naudotojo burnos, kad kokybė būtų geresnė. Balso užrašus galima perkelti į FTP serverį kartu su atitinkamais vaizdais, todėl fotografas gali veiksmingai bendrauti su redaktoriumi. Fotografas taip pat gali naudoti perkėlimo ir žymėjimo funkciją ( 1.9 ar vėlesnę versiją) mobiliąją programą, kad balso užrašus paverstų tekstu.
IPTC (Tarptautinės spaudos telekomunikacijų tarybos) metaduomenis galima pridėti prie nejudančių vaizdų, o „α9 III“ gali išsaugoti iki 20 išankstinių nustatymų, kuriuos prireikus galima greitai pasirinkti. Tai gali praversti, pavyzdžiui, kelių sporto šakų varžybose, kai skirtingose varžybose reikalinga skirtinga IPTC informacija.
„Sony Group“ projekto "Road to Zero" tikslas – pasiekti nulinį aplinkosauginį pėdsaką. Siekdami šio tikslo, ir toliau tobuliname kiekvieną kamerų ir priedų gamybos ir platinimo etapą, kad sumažintume poveikį gamtai – nuo kūrimo iki gamybos, pakavimo ir transportavimo.
„Sony“ vis dažniau naudoja neplastikines pakavimo medžiagas, kurios puikiai apsaugo nuo smūgių. Gaminių maišeliams naudojami augalinės kilmės neaustiniai audiniai. Visa tai padeda sumažinti poveikį aplinkai.
„Alpha“ kamerose yra vaizdui ir mobilumui pritaikytos technologijos.
„Creators' Cloud“ – tai kūrybą palaikanti platforma, skirta darbams nuo fotografavimo iki montažo, čia „Sony“ fotoaparatų technologijos derinamos su debesijos DI. Čia susitinka ir bendradarbiauja kūrėjai iš viso pasaulio. Raskite žiniatinklio, mobiliųjų ir kompiuterinių programų, efektyviai susiejančių fotoaparatus su fotografavimo ir montavimo programomis bei paslaugomis.
Techniniai duomenys ir funkcijos
- PIKSELIŲ SKAIČIUS (viso)
- Apytiksl. 25,2 megapikselio
- JUTIKLIO TIPAS
- 35 mm viso kadro (35,6 x 23,8 mm), „Exmor RS“ CMOS jutiklis
- „ISO“ JAUTRUMAS
- Nuotraukos: ISO 250-25600 (padidinamas iki ISO 125-51200), AUTO (ISO 250-12800, pasirenkama viršutinė ir apatinė riba), filmai: ISO 250-25600 ekvivalentas, AUTO (ISO 250-12800, pasirenkama apatinė ir viršutinė riba)
- Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
- Apytiksl. 400 kadrų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 530 kadrų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
- PIKSELIŲ SKAIČIUS (ESAMAS)
- Nuotraukos: apytiksl. 24,6 megapikselio maks., filmai: apytiksl. 20,3 megapikselio maks.
- Monitoriaus tipas
- 8,0 cm (3.2 tipo) tipo TFT