α7S III

Išlaisvinkite vaizduotę

S serija iškelia viso kadro filmų kūrimą į naują lygį, nes ji pasižymi nauja sparta ir jautrumu bei itin mažu triukšmu, suteikdama galimybę filmuoti 4K filmų scenas su plačiu dinaminiu diapazonu, stulbinančiu fokusavimu ir itin stipriu vaizdo stabilizavimu. Pasiruoškite realizuoti savo kūrybinį potencialą.

VISO KADRO E TIPO TVIRTINIMO BEVEIDRODINIAI

„Alpha 7S III“ su profesionaliomis filmavimo / fotografavimo galimybėmis

ILCE-7SM3
„Alpha 7S III“ su profesionaliomis filmavimo / fotografavimo galimybėmis nuotrauka

RMK

€ 4 200,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja programinė įranga.
Vaizdo inovatoriams

Ekstremaliu viso kadro filmavimo našumu, įskaitant didelį jautrumą (išplėstinis ISO siekia 409600), 15 pakopų pločio dinaminį diapazoną, 4K 120p, greitą ir patikimą autofokusavimą ir itin stiprų vaizdo stabilizavimą, „α7S III“ vėl pakelia kartelę filmų kūrėjams.

Gaminio vaizdas
Išraiškos galimybės
Vaizdo pavyzdys
Neprilygstamas filmavimas
Vaizdo pavyzdys
Fotorevoliucija
Vaizdo pavyzdys
Išplėstinės funkcijos ir našumas
Naudojimo vaizdas
Darbo eigos efektyvumas
Išraiškos galimybės
Iliustracija
Dideli pikseliai pasižymi jautrumu ir mažesniu triukšmu

Naujasis 12,1 megapikselio galinio apšvietimo „Exmor RTM“ CMOS vaizdo jutiklis yra kupinas pažangių šviesos surinkimo, perdavimo ir išvesties optimizavimo inovacijų. Jos suteikia žaibišką dvigubą nuskaitymo spartą, nepriekaištingą vaizdo kokybę visame jautrumo diapazone, 15 pakopų platų dinaminį diapazoną ir sumažintą slenkantį užraktą, o jutiklis suteikia fokusavimo srities fazės aptikimo AF.

Iki 8 kartų galingesnis „BIONZ XRTM“ vaizdo procesorius

Be naujojo jutiklio ir jo spartos, taip pat buvo sukurtas naujas „BIONZ XR“ vaizdo apdorojimo modulis, kuris pasižymi iki 8 kartų didesne galia. Į ateitį orientuotos architektūros procesorius greičiau daro aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus neprilygstamai kūrybinei išraiškai, be to, gerokai patobulinta fotoaparato sąsajos sparta.

Iliustracija
Neprilygstamas filmavimas
Stulbinantis AF našumas net filmuojant 4K 120p

Naujasis „Exmor R“ viso kadro vaizdo jutiklis ir novatoriškas „BIONZ XR“ vaizdo apdorojimo modulis suteikia nuolatinė AF pribloškiančiam erdvės ir laiko detalumui ir stulbinantiems 4K filmams net 120 kadrų per sekundę arba sulėtinta sparta. Tik viso kadro jutiklio užtikrinama raiška ir lauko gelme rezultatai yra neįtikėtini.

Vaizdo pavyzdys
10 bitų 4:2:2 įrašymas

Įrašykite tiesiai į kamerą nepaprastu 10 bitų gelmės ir 4:2:2 spalvų imties sodrumu, kuris užtikrina žymiai didesnį vaizdo gradacijos, apdorojimo ir komponavimo lankstumą.

Iliustracija
„All-Intra“ kodavimas

Nuo šiol teikiamas „Long GOP“ ir „All-Intra“ kodavimas. Jis nepriklausomai užkoduoja kiekvieną kadrą iki 600 Mbps sparta, kad tiksliau užfiksuotumėte sudėtingus judesius vidinėje arba išorinėje laikmenoje ir sparčiau redaguotumėte.
[1] „All-Intra“ („All-I“) [2] „Long GoP“ [3] nuotraukų grupė

Iliustracija
Kokybė ir mažesni failai su XAVC HS

Naujasis XAVC HS įrašymo formatas naudoja HEVC/H.265 kodavimą, kad glaudintų dukart našiau nei AVC/H.264 kodavimas, išskirtinei vaizdo kokybei ir mažesniems failams gauti.

Mūsų žymusis jautrumas jau siekia išplėstinį ISO 409600

Serijai būdingas jautrumas tapo dar didesnis, nes išplėstinis ISO diapazonas filmams yra 80–409600 (standartinis diapazonas 80–102400). Su išplėstiniu šviesos surinkimu ir išvesties optimizavimu 12,1 megapikselių viso kadro jutiklis pasižymi mažu triukšmu visame jautrumo diapazone ir gali užfiksuoti įžiūrimą vaizdą tamsoje.

Vaizdo pavyzdys
Vaizdo pavyzdys
„S-CinetoneTM“ – mokslo apie kino kamerų spalvas rezultatas

Integravus pripažinimo sulaukusį „Sony“ vaizdo efektą „S-Cinetone“ iš „Cinema Line“ FX9 ir „CineAlta“ kamerų (pvz., VENICE), kinematografiškas spalvas galima išgauti tiesiog kameroje. „S-Cinetone“, optimizuotas natūraliems odos tonams ir vidutinio diapazono spalvoms, švelniai blukina šviesias sritis, todėl objektas atkuriamas įspūdingai, o apdorojimo darbo eigoje nereikia graduoti.

Vaizdo pavyzdys
S-Log3 gama ir S-Gamut3.Cine diapazonas

S-Log3 gamos kreivė ir S-Gamut3.Cine spalvų diapazonas, prilygstantis profesionalioms vaizdo kameroms, suteikia platesnį dinaminį diapazoną ir paprastesnį spalvų derinimą sklandesniam medžiagos apdorojimui. 

Iliustracija
HLG („Hybrid Log-Gamma“)

HLG („Hybrid Log Gamma“) supaprastina HDR kūrimą, filmavimą su HLG suderinamiems BRAVIA TV fotoaparatu be sudėtingo medžiagos apdorojimo ir tolygias gradacijas iš 10 bitų spalvų gelmės.
[1] Laisvė koreguoti vaizdus pagal poreikį (reikalinga spalvų gradacija)
[2] Greitas aukštos kokybės vaizdas (spalvų gradacija nereikalinga)

Vaizdo pavyzdys
Vaizdo kokybės patobulinimai

Naujasis „BIONZ XR“ vaizdo apdorojimo modulis patobulina spalvų atkūrimą, stabilumą skirtingame apšvietime, natūralią atspalvių gradaciją bei išnykimą bei mažesnį slenkantį užraktą.

Gaminio vaizdas
16 bitų RAW HDMI išvestis

Reikliam medžiagos apdorojimui galima naudotis 16 bitų RAW išvestimi per HDMI jungtį į suderinamus išorinius įrašymo įrenginius, tuo pat metu fotoaparate fiksuojant XAVC HS 4K, XAVC S 4K arba XAVC S-I 4K ir tarpinius failus.

Naudojimo vaizdas
Našus redagavimas, naudojant tarpinį filmavimą

Įrašant didelės spartos 4K filmus, kameroje galima generuoti HD raiškos (8 arba 10 bitų gelmės) failus. Montuojant mažesnius tarpinius failus sumažinama kompiuterio apkrova ir paspartinama darbo eiga iki galutinio 4K įrašo.

Fotorevoliucija
Vaizdo pavyzdys
Spartus hibridinis AF tikslumui ir atkaklumui

Plataus lauko AF naudoja išmanųjį sekimą ir jutiklio fazių aptikimą, kuris aprėpia beveik visą kadrą. Dėl to AF veikia nepaprastai tiksliai ir atkakliai su aukštos kokybės E tipo tvirtinimo objektyvais, net fotografuojant judančius objektus, esant negiliam matymo laukui 4K raiška ir 120p kadrų spartai.

Galingas fokusavimo valdymas operatoriams, kurie dirba vieni

Su 7 lygių pasirenkama AF perėjimo sparta ir 5 lygių AF objekto pakeitimo jautrumu galite geriau perteikti savo kūrybines idėjas, keisdami objektus arba, pavyzdžiui, naudodami slenkantį fokusavimą. Vienu palietimu galima laikinai aktyvinti AF net naudojant rankinį fokusavimą.

Vaizdo pavyzdys
Akių aptikimo AF realiuoju laiku filmuose

Akių aptikimo AF realiuoju laiku naudoja DI, kad preciziškai sufokusuotų vaizdą į akis šonu pasuktuose arba dalinai uždengtuose veiduose 30 % našiau. Atkaklus akių sekimas padeda susitelkti į kompoziciją, nustačius negilų fokusavimą. 

Naudojimo vaizdas
Sekimas realiuoju laiku su jutikliniu valdymu

Sekimas realiuoju laiku analizuoja objekto spalvą, raštą, gylį ir veido informaciją objektui sekti. Sekimas palietus intuityviai ir automatiškai seka objektą, kurį paliečiate LCD ekrane. 

Iliustracija
Korpuse integruota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema

Itin preciziškas vaizdo stabilizavimo modulis ir giroskopinis jutiklis suteikia 5 ašių optinį vaizdo stabilizavimą.
[1] Pokrypis [2] Virtimas [3] Sukimas

Aktyvusis režimas filmavimui laikant rankose

Naujasis aktyvusis režimas suteikia stipresnį stabilizavimą filmuojant. Vaizdo kokybei išsaugoti „BIONZ XR“ procesorius preciziškai apskaičiuoja fotoaparato sujudinimą ir jį kompensuoja optiniu būdu. Dėl to stabiliai filmuoti galima net laikant rankose, kai dėl ankštos erdvės negalima naudotis giroskopiniu stovu, einant ir 4K raiška.

„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Gaminio vaizdas
Skaitmeninė garso sąsaja aiškiam garso įrašymui

Kelių sąsajų (MI) lizdas su skaitmeninio garso sąsaja suteikia tiesioginę 24 bitų įvestį. Galimos 48 kHz/16 bitų 2 kanalų įvestys, o naudojant pasirinktinį XLR-K3M adapterio rinkinį – 48 kHz/24 bitų 2 kanalų ir 48 kHz/24 bitų 4 kanalų įvestis.

Iliustracija
Unikalus karščio išsklaidymas patikimam įrašymui

Vaizdo stabilizavimo modulyje integruotas unikalus „Sony“ Σ (sigma) formos grafitinis radiatorius. Jis išspinduliuoja karštį 5x efektyviau ilgo filmavimo metu, netrikdydamas vaizdo stabilizavimo.

Gaminio vaizdas
Filmavimo patogumas

Atsižvelgdami į profesionalių naudotojų atsiliepimus, perkėlėme mygtuką MOVIE į viršutinę plokštumą, kad juo būtų patogiau naudotis bet kokia padėtimi. Taip pat patobulinta režimų ratuko funkcijų tvarka ir perjungimo sparta.

Išplėstinės funkcijos ir našumas
Vaizdo pavyzdys
Didelis ISO jautrumas

Su plačiu standartiniu ISO diapazonu 80–102400 (išplečiamu iki 40–409600 nuotraukoms), „α7S III“ suteikia stulbinančių kūrybos galimybių. Dėl naujos konstrukcijos vaizdo jutiklio ir vaizdo apdorojimo algoritmų gaunamos dar aiškesnės nuotraukos ir natūralesnės tekstūros nei „α7S II“ modeliu, net fotografuojant tamsoje.

Vaizdo pavyzdys
Spartus hibridinis AF nuotraukoms

Spartaus hibridinio AF sistema pasižymi sparta ir tikslumu. Su 759 fokusavimo plokštumos fazės aptikimo jutikliais ir 425 kontrasto aptikimo taškais, išdėstytais didžiojoje vaizdo srities dalyje, „α7S III“ greitai randa ir seka objektą kadre.

Vaizdo pavyzdys
Neprilygstamas nuolatinio fotografavimo našumas

Naudokite pasirinktinį mechaninį arba elektroninį užraktą nuolatiniam serijų fotografavimui su AF/AE sekimu iki 10 fps. Užfiksuokite lemiamas akimirkas su daugiau kaip 1000 kadrų nuolatiniu nesuglaudintu RAW kadrų srautu.

Vaizdo pavyzdys
Itin jautrus AF fokusavimui prieblandoje

AF algoritmo pažanga suteikia „α7S III“ galimybę automatiškai fokusuoti net EV-6 apšvietime, kuriame objektai sunkiai įžiūrimi net plika akimi.

Vaizdo pavyzdys
Nuotraukų kokybės pažanga su naujuoju jutikliu ir moduliu

Naujai sukurtas vaizdo jutiklis ir vaizdo apdorojimo modulis geriau atkuria nuotraukų spalvas, ypač odos atspalvius ir tekstūras. 

Vaizdo pavyzdys
HEIF formatas ir HLG fotografavimo režimai

Palaikomas HEIF vaizdo failo formatas, suteikiantis geresnę vaizdo kokybę ir našesnį glaudinimą nei JPEG bei 10 bitų spalvas. Didelio dinaminio diapazono nuotraukas taip pat galima daryti HLG režimu ir peržiūrėti suderinamuose TV.

Darbo eigos efektyvumas
Gaminio vaizdas
Du „CFexpress“ A tipo laikmenas palaikantys lizdai

Abu kortelių lizdai palaiko itin sparčias „CFexpress“ A tipo korteles, suteikiančias galimybę filmuoti didele sparta bei greitai išvalyti buferį. ir SDXC UHS-II korteles. Taip pat galima įrašinėti lygiagrečiai arba pakaitomis.

Gaminio vaizdas
Keičiamo kampo LCD ekranas patogiam filmavimui

Keičiamo kampo 1,44 milijono taškų 3.0 tipo jutiklinis ekranas atlenkiamas į šoną, kad galėtumėte nevaržomai keisti padėti ir geriau įžiūrėti vaizdą, tvirtindami ant girsokopinių arba fiksuotų nešiojamų stovų.

Iliustracija
9,44 milijono taškų raiškos elektroninis vaizdo ieškiklis

Naujasis EVF išsiskiria neprilygstama savo klasėje raiška, kontrastu ir spalvomis. Be to, jis pasižymi pasaulinio lygio 0,9x vaizdo ieškiklio didinimu, 41° įstrižainės matymo lauku ir 25 mm žvilgsnio aukščiu.

Išplėstinis valdymas

Meniu struktūra perkomponuota, atsižvelgiant į profesionalių fotografų ir operatorių atsiliepimus. Fotoaparato nuostatos nuo šiol aiškesnės, o pats fotoaparatas greičiau reaguoja į nuostatų pakeitimus.

Naudojimo vaizdas
Nauja meniu struktūra

Atsižvelgiant į mūsų reikliausių profesionalių naudotojų prašymus, iš esmės patobulinome meniu struktūrą, kad ji būtų aiškesnė ir tektų mažiau naršyti.

Naudojimo vaizdas
Intuityvus valdymas liečiant

Meniu ekraną galima valdyti lietimu, atkūrimo ekrano funkcijas – braukimu, o mastelį galima keisti dviem pirštais. Taip pat patobulintas jutiklinių funkcijų veikimas filmuojant.

Naudojimo vaizdas
Suderinamumas su 5 GHz „Wi-Fi“

5 GHz „Wi-Fi®“ ryšys, kaip ir 2,4 GHz, yra skirtas nuotoliniam naudojimui, belaidei peržiūrai ir spartesniam bei stabilesniam nuotraukų ir vaizdo įrašų duomenų perdavimui.

Naudojimo vaizdas
Laidinis LAN ryšys

Sudėtingoms, trikdžių gausioms aplinkoms arba prireikus didesnio pralaidumo, galima pasinaudoti 1000BASE-T laidiniu LAN ryšiu, prijungiant suderinamą USB eterneto adapterio laidą prie fotoaparato „USB Type C®“ prievado.

Naudojimo vaizdas
Nuotolinė peržiūra ir fotografavimas

Įdiegus „Imaging Edge MobileTM“, galima fiksuoti iš kompiuterio laidiniu arba belaidžiu būdu, kad galėtumėte dirbti efektyviau ir fiksuoti sudėtingoje aplinkoje.

Naudojimo vaizdas
„Imaging Edge DesktopTM

Tobulinkite nuotraukas su „Imaging Edge Desktop“. „Remote“ tiesiogiai valdykite ir stebėkite fotografavimą komp. ekrane; „Viewer“ greitai peržiūrėkite, įvertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš didelių bibliotekų; „Edit“ leidžia RAW duomenis paversti aukštos kokybės nuotraukomis. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

Naudojimo vaizdas
„Capture One“, skirta „Sony“

„Capture One Express“ (skirta „Sony“) yra nemok. apdovanota redagavimo progr. įranga su RAW apd., lengvo tv. ir galingais red. įrankiais. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“), taip pat gausite dar daugiau red. įr. ir fot. susiejus įrangą galimybių.

Iliustracija
„Imaging Edge Webcam“

„Imaging Edge Webcam“ prog. leidžia naudoti „Sony“ fotoaparatą kaip aukštos kokybės suderinamą internetinę kamerą, kurią galima naudoti transliacijoms ir konferencijoms.

Brošiūros atsisiuntimas
Brošiūros atsisiuntimas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Su profesionalams sukurtu „α7S III“ S serija įgijo tokių naujų pranašumų, kaip didelį jautrumą ir platų dinaminį diapazoną, bei suteikė profesionalių funkcijų, pvz., pagerintą AF, optinį vaizdo stabilizavimą ir 4K 120p įrašymą. Į jo kompaktišką korpusą integravus galingą naują modulį, fotoaparatas išsiskiria plačiu vaizdo patirčių diapazonu.
  • Naujasis 12.1 megapikselio galinio apšvietimo „Exmor RTM“ CMOS vaizdo jutiklis

  • Naujasis „BIONZ XR“ vaizdo apdorojimo modulis, pasižymintis iki 8 kartų didesniu apdorojimo našumu

  • Filmavimas 4K raiška su 120p, 10 bitų 4:2:2 įrašymo galimybėmis

  • Spartus hibridinis AF su 759 fazės aptikimo AF taškais ir patobulintu akių AF realiuoju laiku

  • Korpuse integruotas 5 ašių optinis vaizdo stabilizavimas, aktyvusis režimas filmams

Jutiklio tipas
35 mm pilno kadro (35,6 x 23,8 mm) „Exmor R“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Maždaug 12,1 megapikselio
ISO jautrumas
Nuotraukos: ISO 80–102400 (išplėstiniame ISO diapazone galima nustatyti nuo ISO 40 iki ISO 409600), Vaizdo įrašai: ISO 80–102400 atitikmuo (išplėstiniame ISO diapazone galima nustatyti iki ISO 409600).
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 510 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 600 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,6 cm (0,64 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas)
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako