Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Naujas DI apdorojimo blokas

Visiškai naujas kameros intelekto lygis

Šiuolaikiniam DI apdorojimui naudojama išsami informacija apie žmogaus formas ir laikysenas, siekiant ženkliai pagerinti subjekto atpažinimo tikslumą ir visapusiškai išnaudoti galimą skyrą. Subjekto atpažinimas buvo išplėstas įtraukiant daugybę naujų subjektų tipų, įskaitant transporto priemones ir vabzdžius.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Nuorodos paskirties paveikslėlis
„α7R V“ nuotraukų galerija
Nuorodos paskirties paveikslėlis
DI pagrįstas našumas
Nuorodos paskirties paveikslėlis
Neeilinė skyra
Nuorodos paskirties paveikslėlis
Naujos kartos AF
Nuorodos paskirties paveikslėlis
Įspūdingo detalumo filmai
Nuorodos paskirties paveikslėlis
Sukurta kūrėjams
Nuorodos paskirties paveikslėlis
Profesionali darbo eiga ir patikimumas
DI pagrįstas našumas
DI apdorojimo įrenginys pažangiam subjekto atpažinimui

„α7R V“ turi DI apdorojimo įrenginį, specialiai sukurtą dideliems duomenų kiekiams apdoroti, kad būtų galima tiksliau atpažinti subjektus ir platesnį subjektų tipų spektrą.

DI mikroschemos vaizdas
Miške einančios moters vaizdas
Žmogaus laikysenos įvertinimas

„α7R V“ naudoja subjekto formos duomenis, kad atpažintų judesius – žmogaus akių atpažinimas pagerėja apie 60 %. Žmogaus laikysenos įvertinimo funkcija naudoja išmoktas žmogaus formas ir laikysenas, kad tiksliai atpažintų ne tik akis, bet ir kūno bei galvos padėtį ir tokiu būdu užsifiksuotų bei sektų nuo kameros nusisukusį arba kaukę dėvintį subjektą.

Platesnio subketų spektro atpažinimas

Be žmonių, gyvūnų ir paukščių, kamera atpažįsta vabzdžius, automobilius, traukinius ir lėktuvus, todėl fotografavimas ir filmavimas yra dar lankstesni ir patikimesni. Nuo šiol be akių (atpažinimo AF realiuoju laiku) atpažįstamos žmonių, gyvūnų ir paukščių galvos bei kūnai.

Arklio, lėktuvo, paukščio, automobilio, traukinio ir drugelio vaizdai
Krioklio ir medžių vaizdas
Geresnis baltos spalvos balanso valdymo tikslumas

„α7R V“ AWB funkcija buvo tobulinama kartu su kameros DI galimybėmis. Be "matomos šviesos ir IR jutiklio" korpuso priekinėje dalyje, kameros DI apdorojimo įrenginys padeda pasiekti tikslesnį baltos spalvos balansą esant sudėtingam apšvietimui, pavyzdžiui, kai subjektas yra šešėlyje.

Naudodami veido fiksavimą fotografuokite atsakingai

Veido fiksavimo funkcijai naudojami biometriniai duomenys. Jūs atsakote už šių duomenų rinkimą ir naudojimą bei taikomų vietos įstatymų laikymąsi. Daugiau informacijos gausite apsilankę toliau pateiktoje svetainėje.

Neeilinė skyra
Nauja didelė „α“ skyra

35 mm viso kadro apšviesto „Exmor R™“ CMOS vaizdo jutiklio, turinčio maždaug 61,0 milijono efektyviųjų pikselių, išvestį realiuoju laiku apdoroja pažangus BIONZ XR™ apdorojimo variklis, kad vaizdas būtų itin detalus tiek fotografuojant, tiek filmuojant.

Sukurta detalėms fiksuoti
„Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklio nuotrauka
35 mm viso kadro vaizdo jutiklis su 61,0 mln. megapikselių

Jutiklis aprūpintas „Sony“ vaizdo jutiklių technologijomis, efektyviai sumažina triukšmą dėl apšviestos konstrukcijos, objektyvų be tarpų, antirefleksinės sandarinto stiklo dangos ir optinio žemo dažnio filtro pašalinimo.

Įrenginyje esančio BIONZ XR vaizdo apdorojimo variklio vaizdas
Naujas „BIONZ XR“ vaizdų apdorojimo procesorius

Iki aštuonių kartų galingesnis nei jo pirmtakas, naujasis BIONZ XR apdoroja didelius vaizdo duomenų kiekius, sumažindamas delsą ir žymiai padidindamas kameros filmavimo ir fotografavimo galimybes. 

Moters galvos ir krūtinės kadras
Nuolat tiksli ekspozicija ir spalvos

Naujausias BIONZ XR variklis pasiekia dar geresnę ekspozicijos kontrolę ir spalvų atkūrimo tikslumą. Naujas AE algoritmas gali aptikti odos sritį veiduose ir atitinkamai valdyti ekspoziciją fotografuojant ir filmuojant.

Kameros ekrano, kuriame pasirenkamas RAW failo tipas, vaizdas
Pasirenkami RAW vaizdo dydžiai ir kokybė

„α7R V“ nuo šiol palaiko RAW formatą be nuostolių su trimis pasirenkamais pikselių tankiais – L (60M), M (26M) ir S (15M). Tiek M, tiek S dydžiai suteikia tą pačią skyrą viso kadro ir APS-C matymo laukuose, supaprastinant redagavimo eigą. 

Iliustracija, kurioje demonstruojamas 5 ašių vaizdo stabilizavimas
Pažangus 5 ašių įmontuotas optinis stabilizavimas

Pirmą kartą „α“ serijoje „α7R V“ suteikia iki aštuonių veiksmų stabilizavimo vien korpuse. Taip pasiekiamas efektyvus stabilizavimas naudojant lėtą užraktą vidaus ar nakties sąlygomis, kai geriau vengti didesnio jautrumo.

[1] Pokrypis  [2] Posvyris  [3] Polinkis

Miške stovinčios moters vaizdas
Tikslus kompensavimas atskirų pikselių lygiu

Naujas stabilizavimo algoritmas užtikrina tikslų aptikimą ir valdymą iki atskirų pikselių, visapusiškai išnaudojant jutiklio 61,0 megapikselio skyrą, siekiant išryškinti smulkiausias subjekto detales.

Moters miške vaizdas
„Creative Look“ įvairioms vaizdų išraiškoms

„Creative Look“ funkcija pateikia 10 išankstinių nustatymų, kuriuos galima naudoti nemodifikuotus arba redaguojant sukurti tokį vaizdą, kuris padės kūrėjams išreikšti savo nuotraukų ar filmų nuotaiką pačiame fotoaparate. 

Kalno vaizdas
„Pixel Shift Multi Shooting“ reaguoja į kintamas sąlygas

„Pixel Shift Multi Shooting“ naudoja tikslaus vaizdo stabilizavimo sistemos valdymą korpuse. Fiksuojama iki 16 paslinktų pikselių vaizdų, kurie vėliau sukomponuojami kompiuteriu, kad viename vaizde būtų užtikrina itin didelė skyra. Komponuojant kompiuterio programa aptinka ir kompensuoja net mažus judesius atskirų pikselių lygiu.

Naujos kartos AF
Atpažinimo AF realiuoju laiku

„α7R V“ AF sistema užtikrina žymiai didesnį bendrą našumą, nes labai pagerina subjekto atpažinimą. Dėl greitesnio hibridinio AF našumo platesniame lauke giliojo mokymosi technologija palaiko galingą atpažinimo AF realiuoju laiku, taip pat patikimesnį sekimą realiuoju laiku.

Pavyzdinis skrendančio lėktuvo vaizdas su mažais kvadratėliais, atstojančiais 693 AF taškus visame vaizde
Greitesnis ir tikslesnis plataus lauko AF

Didžiulė naujojo BIONZ XR variklio apdorojimo galia ir atnaujinti algoritmai žymiai pagerina AF našumą. Iki 693 fazių aptikimo taškų didelio tankio režimu apima maždaug 79 proc. vaizdo srities.

Moters, sėdinčios prastai apšviestoje erdvėje, vaizdas
Tikslus AF esant žemam EV -4.0 apšvietimui

Naujausi AF algoritmai leidžia pasiekti aukštą AF tikslumą net iki EV -4.0 apšvietimo AF-S režimu. „α7R V“ taip pat turi „Focus Priority“ režimą, kuris užtikrina patikimesnį AF esant silpnam apšvietimui arba naudojant mažesnes diafragmas.

Automobilio, nuolat fotografuoto 10 kadr./sek. sparta naudojant AF / AE sekimą, vaizdai
Fiksuokite 583 glaudintus RAW vaizdus iš eilės 10 KPS greičiu 

Nepertraukiamas filmavimas iki 10 kadrų per sekundę greičiu su visišku AF/AE sekimu naudojant mechaninį arba elektroninį užraktą. Šiuo greičiu kamera gali užfiksuoti iki 583 suspaustų RAW vaizdų.

Lapų makronuotrauka
Fokusavimo samplaika geriausiam kadrui

Kamera automatiškai padaro iki 299 vaizdų su nuosekliai perkeliamais fokusavimo taškais, naudotojo nurodytais intervalais ir seka. Pasirinkite tobulą kadrą arba apdorokite kelis, kad sukurtumėte kūrybingų kompozicijų su neregėtu židinio nuotoliu.

Apsaugos nuo mirgėjimo nuostatų ekrano vaizdas
Mirgėjimo slopinimas

Dirbtinio apšvietimo sukeliamas mirgėjimas gali būti slopinamas pasirinkus "fotografavimą be mirgėjimo" arba "kintamą užraktą", kuris suderina užrakto greičius pagal mirgėjimo dažnius fotografuojant arba filmuojant.

Fokusuoto triušio vaizdas
„Full-time DMF“

Kai fotografuojate naudodami AF-C arba AF-S automatinį fokusavimą, objektyvo fokusavimo žiedą galite pasukti, kad staigiai perjungtumėte į rankinio fokusavimo režimą. Naudojantis funkcija, galima paprastai pakeisti fokusuojamą subjektą.

Įspūdingo detalumo filmai

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Filmavimas aukšta 8K kokybe

XAVC HS formatas leidžia kameroje įrašyti didelės skyros, kokybiškus 8K (7680 x 4320) 24p (25p) filmus su efektyviu HEVC/H.265 glaudinimu, išryškina geriausias „Sony“ objektyvų savybes ir visapusiškai išnaudoja skyrą, kurią suteikia jutiklis ir viso pikselio nuskaitymas. Net ir smulkiausios subjekto detalės yra tiksliai užfiksuotojamos.

Puikus 4K filavimas iki 60p (50p) raiška

Įrašinėjant 4K kokybės vaizdus galima pasirinkti viso kadro ir „Super 35 mm“ formatus. Viso pikselio nuskaitymas „Super 35 mm“ režimu, neatliekant pikselių sujungimo, suteikia galimybę atlikti 2,6 karto 4K filmų perdiskretizavimą. Palaikomas XAVC S-I („All-Intra“) arba XAVC HS formatas, taip pat 10 bitų 4:2:2 spalvų diskretizavimas.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Miške einančios moters vaizdas
Išraiškingoji „S-Cinetone™“ funkcija

„CineAlta™“ kamerų technologijomis, pavyzdžiui, pripažinta VENICE, paremta „S-Cinetone“ funkcija sukuria natūralius vidutinius tonus, kurie yra būtini norint išgauti sveikos odos atspalvį, taip pat švelnias spalvas ir nuostabius akcentus. 

Dviejų einančių moterų vaizdas
„S-Log3“ gama kreivė su 14+ sustojimų platuma

„S-Log3“ gama kreivė pabrėžia gradacijos charakteristikas nuo šešėlių iki vidutinio pilkumo (18 proc. pilkumo), ir pasiekia iki 14+ sustojimų platumą, kad redagavimas vyktų sklandžiai.

Dviejų viena link kitos einančių moterų vaizdas
Stebėjimas realiuoju laiku filmuojant

Dėl patobulintų subjekto atpažinimo technologijos, sekimo realiuoju laiku funkcija dabar yra dar geresnė, automatiškai seka nurodytus subjektus tiksliai sufokusuodama juos arba jų akis.

Fotoaparatą laikančio vyro vaizdas
Aktyvusis režimas filmuojamo vaizdo stabilizavimui

Aktyvusis režimas patikimi stabilizuoja vaizdą rankoje. Be stabilizavimo korpuse, suderinami objektyvai su integruotu vaizdo stabilizavimu veikia su kameros korpusu, užtikrindami efektyvų valdymą, kad vaizdai būtų fiksuojami net naudojant nešiojamus teleobjektyvus.

Sufokusuotų gėlių ir moters vaizdas neryškiame fone
Kvėpavimo kompensacija, užtikrinanti pastovų matymo kampą

Filmuojant fokusavimo kintamumo kompensavimui naudojama „Clear Image Zoom“, siekiant išlaikyti nuoseklų matymo kampą, švelninti pokyčius dėl fokusavimo padėties pasikeitimo. Fokusavimo kintamumo metaduomenys taip pat naudojami redaguoti.

Kameros ekranas su miežių lauku ir tekstu, nurodančiu, kad buvo nustatyta kadro žyma
Visapusiški filmavimo įrankiai

„α7R V“ siūlo įvairius filmavimo įrankius, tokius kaip ryškus įrašymo rėmelis ekrane, lankstus ekspozicijos režimas, baltos spalvos balanso reguliavimas įrašant, nauji kadrų žymių formato žymekliai ir laikmatis.

Sukurta kūrėjams
Naujas keturių ašių įvairių kampų LCD monitorius

Neregėtas stebėjimo lankstumas

„Sony“ naujas keturių ašių, įvairių kampų monitorius sujungia įprasto pakreipiamo monitoriaus naudingumą ir į šoną atidaromo kintamo kampo funkcijos suteikiamą lankstumą. Filmavimas vyks laisviau, nes turėsite neribotas kampo reguliavimo galimybes tiek horizontalioje, tiek vertikalioje padėtyje.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„α7R V“ su LCD skydeliu vaizdas
3.2 tipo itin detalus LCD skydelis

„α7R V“ LCD ekrano kraštinių santykis yra 3:2, ekranas turi 2,1 milijono taškų, jutiklinį valdymą ir plačią spalvų gamą (DCI-P3 atitikmuo). Numatytas lauko režimas, užtikrinantis aiškų matomumą esant ryškioms lauko sąlygoms.

Fotoaparato vaizdo ieškiklio iliustracija
QXGA vaizdo ieškiklis su didžiausia raiška savo klasėje

9,44 mln. taškų OLED elektroninis vaizdo ieškiklis suteikia 1,6 karto geresnę skyrą, rekordinį 0,90 karto padidinimą, 41° įstrižainės matymo lauką ir 120 kadrų per sekundę nuostatą, užtikrinančią minimalų vaizdo išsiliejimą.

Kameros su „CFexpress“ ir SD kortelėmis vaizdas
Du „CFexpress“ „Type A“ laikmenų lizdai

Du „α7R V“ lizdai palaiko ir „CFexpress A Type“ ir UHS-I bei UHS-II SDXC/SDHC atminties korteles. Greitos „Type A“ kortelių rašymo galimybės prisideda prie galimybės be vargo apdoroti didelius duomenų kiekius. Yra atskiri perjungiamo ir vienalaikio įrašymo režimai.

S&Q ratuko vaizdas
Atskiras nuotraukos / filmo / „S&Q“ ratukas

Fotografavimo, filmavimo ir S&Q ratukas leidžia greitai ir nepriklausomai pasirinkti, kad naudingiausios kiekvieno režimo filmavimo nuostatos būtų po ranka.

Kameros LCD skydelio ir jį liečiančio piršto vaizdas
Valdymas lietimu filmuojant ir atkuriant

Funkcijas „Touch Focus“, „Touch Tracking“ ir „Touch Shutter“ galima įjungti vieną po kitos palietus piktogramą fotografavimo ekrane. Atkuriant vaizdus galima pasirinkti juos liečiant.

Profesionali darbo eiga ir patikimumas
Vaizdas, kuriame užfiksuotas vyras, naudojantis išmanųjį telefoną ir tuo pat metu fotografuojantis fotoaparatu
„Wi-Fi“ kompiuteriui ir failams per FTP ir telefonus

Integruotas „Wi-Fi“ (IEEE 802.11a/b/g/n/ac) palaiko ryšį 2,4 GHz ir 5 GHz juostose bei suteikia 2x2 MIMO palaikymą greitam ir stabiliam duomenų perdavimui ir patikimam ryšiui.

Tiesioginės transliacijos nuostatų ekrano vaizdas
UVC/UAC palaikymas kai reikia internetinės kameros

Lengvas 4K srautinis perdavimas galimas naudojant su UVC / UAC suderinamą išmanųjį telefoną arba kompiuterį per USB jungtį, kad „α7R V“ galima būtų naudoti kaip didelės skyros internetinę kamerą. 

Iliustracija, kurioje parodyta šilumos išsklaidymo struktūra
Efektyvus šilumos išsklaidymas ilgesniam filmavimui

Kamera perdaryta iš pagrindų, siekiant užtikrinti efektyvų šilumos išsklaidymą ir išvengti perkaitimo. 8K 24p (25p) 10 bitų 4:2:0 vaizdą galima nepertraukiamai įrašyti maždaug 30 minučių.

Iliustracija, kurioje parodytas atsparumas dulkėms ir drėgmei
Didelis patikimumas sudėtingomis sąlygomis

Naudojimui lauke visos korpuso siūlės, mygtukai ir akumuliatoriaus skyriaus dangtelis užsandarinti. Kruopščiai sukurtas objektyvo užrakto mygtukas ir paminkštinimas aplink laikiklį taip pat padeda apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės.

Iliustracija, kurioje pavaizduota apsaugos nuo dulkių sistema
Nauja apsaugos sistema našiam dulkių šalinimui

Ultragarsinė pavara priverčia prieš vaizdo jutiklį esantį filtrą svyruoti daugiau nei 70 tūkstančių ciklų per sekundę greičiu, efektyviai pašalindama dulkes ir daleles nuo filtro paviršiaus. Taip pat yra užrakto išjungimo funkcija, kuri uždaro užraktą keičiant objektyvą.

Aplinkosaugos ir prieinamumo priemonės
„Road to ZERO“ logotipas
„Sony“ tikslas: nulinis ekologinis pėdsakas 

„Sony Group“ projekto „Road to Zero“ tikslas – pasiekti nulinį ekologinį pėdsaką. Siekdami šio tikslo, ir toliau tobuliname kiekvieną kamerų ir priedų gamybos ir platinimo etapą, kad sumažintume poveikį gamtai – nuo kūrimo iki gamybos, pakavimo ir transportavimo.

Mūsų plano taikymas „α7R V“

Perdirbamos neplastikinės pakavimo medžiagos

„Sony“ stengiasi naudoti neplastikines pakavimo medžiagas, kurios puikiai apsaugo nuo smūgių. Gaminių maišeliams naudojami augalinės kilmės neaustiniai audiniai. Visa tai padeda sumažinti poveikį aplinkai.

Gaminio įpakavimo elementų – dėžės, kartono ir pan. – vaizdas
Pagalbinės technologijos piktograma
Pagalbinė technologija „Alpha“ kamerose

„Alpha“ kamerose yra vaizdui ir mobilumui pritaikytos technologijos.

Studijos su kompiuteriu ir kamera vaizdas
„Imaging Edge Desktop™“

Patobulinkite nuotraukas su „Imaging Edge“ darbalaukio programa. „Remote“ – valdykite ir stebėkite fotografavimą kompiuteryje; „Viewer“ – peržiūrėkite, įvertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ – paverskite RAW duomenis kokybiškomis nuotraukomis publikavimui.

Techniniai duomenys ir funkcijos

„α7R V“ leidžia užfiksuoti savo viziją kaip niekada anksčiau, naudojant specialų DI apdorojimą su subjektų atpažinimu ir sekimu. Vaizdų kūrėjai gauna naują nuotraukų kokybės ir skyros etaloną, taip pat iki 8K filmavimo kokybę, ženkliai patobulintą 8 žingsnių vaizdo stabilizavimą ir pažangias junglumo bei darbo eigos funkcijas.
  • Naujas DI apdorojimo blokas

  • 61,0 MP viso kadro galinio apšvietimo „Exmor R“ CMOS jutiklis

  • Pažangusis BIONZ XR procesorius paspartina bendrą apdorojimo greitį iki aštuonių kartų

  • Filmavimas naudojant 8K 24p (25p) ir 4K 60p (50p)

  • Naujos kartos AF su pažangiu subjekto atpažinimu

Jutiklio tipas
35 mm viso kadro (35,7 x 23,8 mm), „Exmor R“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 61.0 megapikselių
ISO jautrumas
Nuotraukos: ISO 100–32 000 (ISO numerius nuo ISO 50 iki ISO 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12 800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), filmai: atitinka ISO 100–32 000, automatinis režimas (ISO 100–12 800, pasirenkama aukščiausia ir žemiausia ribos)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 440 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 530 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,6 cm (0,64 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis („Quad-XGA OLED“)
Monitoriaus tipas
8,0 cm (3.2 tipo) tipo TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka