α7R IV

Dar vienas pasiekimas

Virtuoziška išraiška. „Sony“ viso kadro beveidrodinis „α7R IV“ dar puikiau atskleidžia fotografinę viziją, kurios anksčiau buvo tikimasi tik iš vidutinio formato fotoaparatų, ir pasižymi itin didele sparta mažame korpuse. Sužinokite, kaip didesnis tvirtumas ir jungiamumas pagerina produktyvumą.

VISO KADRO E TIPO TVIRTINIMO BEVEIDRODINIAI

„Alpha 7R IV 35 mm“ viso kadro fotoaparatas su 61,0 MP

ILCE-7RM4A
α7R IV

RMK

€ 3 799,00

(įsk. PVM)
Dar labiau įkvepia

Įženkite į naują fotografinės išraiškos pasaulį naudodamiesi nesulyginama vaizdo kokybe ir apdorojimo greičiu. Galingas naujas įrenginys prisijungia prie „α7R“ serijos su dar pažangesniu jungiamumu ir didesniu patikimumu, kurių reikia profesionalams.

Nusisukusio nuo fotoaparato žmogaus vaizdas su raudonomis smėlio kopomis fone
Puiki raiška ir gradacija
Vaizdas, kuriame vyras žiūri per ant trikojo sumontuotą fotoaparatą, pritaisytą prie superteleobjektyvo
Lankstumas ir jautrumas
Fotografės ir moters modelio fotografijos studijoje vaizdas
Pribloškiantys portretai, patogi darbo eiga
Fotoaparato vaizdas iš galo su nesufokusuotu bažnyčios vidumi fone
Įžvelkite tai, kas nematyta
Rankoje laikomo fotoaparato vaizdas iš galo, rodantis meniu ekraną fotoaparato monitoriuje
Unikalus funkcionalumas ir patikimumas
Žmogaus, naudojančio fotoaparatą, pritvirtintą prie išorinio mikrofono ir išorinio monitoriaus, vaizdas su lapija fone
Filmavimo meistriškumas
Nesulyginamas vaizdo generavimas
Neįsivaizduojamas subtilumas

61,0 MP viso kadro „Exmor R™“ CMOS jutiklis kartu su „BIONZ X™“ vaizdo apdorojimo moduliu atkuria beprecedentę raišką, smulkią gradaciją ir mažą triukšmą, todėl pasiekiamos naujos detalių atkūrimo dimensijos, kaip ir tikisi fotografai. „α7R IV“ atkuria kiekvienos scenos nuotaiką ir objektų tekstūrą.

„Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklio vaizdas
61,0 MP viso kadro galinio apšvietimo CMOS jutiklis

Naujasis „Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklis pasižymi nepalyginamai didesne raiška. Galinio apšvietimo konstrukcija užtikrina didelį jautrumą ir mažą triukšmą, nepaisant itin didelio pikselių skaičiaus – 61,0 MP.

Vaizdo apdorojimo modulio BIONZ X vaizdas
Naujausias vaizdo apdorojimo modulis

Naujausias BIONZ X vaizdo apdorojimo modulis, veikdamas kartu su parengtiniu LSI, maksimaliai padidina didelės raiškos jutiklio darbą, ir pasiekiamas iki 15 sustojimų dinaminis diapazonas esant mažam ISO jautrumui.

Naktinio miesto su raudonai apšviestu tiltu fone vaizdas
Platus standartinis 100–32 000 ISO diapazonas

Nepaisant didesnio pikselių skaičiaus, „α7R IV“ pasiekia didžiausią standartą ISO 32000 ir sumažina triukšmą žemo ir vidutinio jautrumo diapazonuose, todėl pasiekiamas aukštos kokybės vaizdas.

Veiksniai, maksimaliai pagerinantys puikią raišką

Objekto struktūros vaizdas, iliustruojantis kameroje integruotą penkių ašių vaizdo stabilizavimo sistemą
Korpuse integruota 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema

Korpuse veikiantis 5 ašių vaizdo stabilizavimo algoritmas pagerina didelės raiškos 61,0 MP vaizdo jutiklio veikimą. Tai leidžia fotografuoti rankose patikimai ir taip pat efektyviai, kaip naudojant 5,5 sustojimo didesnį užrakto greitį.

Gepardo portretas
Fotografuokite visiškoje tyloje

Fotografavimas tyloje ne tik suteikia pranašumą patalpose, kur negalima kelti triukšmo, bet ir leidžia išvengti vibracijos, kuri gali sulieti vaizdą. Nevibruojantis užraktas leidžia išnaudoti „α7R IV“ raišką ir pasiekti itin aiškią vaizdo kokybę.

Karkasinė iliustracija, rodanti fotoaparato vidinę struktūrą
Liejimą mažinanti struktūra

Permąstytas ir perdarytas mechanizmas įtvirtina užraktą, todėl nuslopinamas subtilus fotoaparato sujudinimas, o patobulintas vaizdo stabilizavimo algoritmas puikiai sumažina vaizdo liejimą. Rezultatas – sėkmingai išlaikoma didelė fotoaparato raiška.

Vyro ranka, laikanti fotoaparato nuotolinio užrakto atleidimo mygtuką
Nuotolinio užrakto atleidimas be sujudinimo

Nuotolinis fotoaparato valdymas belaidžiu nuotoliniu valdikliu (RMT-P1BT) leidžia fiksuoti nejudančias nuotraukas išvengiant fotoaparato sujudinimo, kurį sukelia užrakto atleidimo nuspaudimas. Tai leidžia išnaudoti didelę vaizdo jutiklio raišką.

[1] Ultra-XGA OLED Tru-Finder [2] Quad-VGA OLED Tru-Finder

5,76 mln. taškų „UXGA OLED Tru-Finder“

5,76 mln. taškų elektroninis vaizdo ieškiklis atkuria tikslias detales su maždaug 1,6 karto didesnę raiška nei „α7R III“. „High“ kokybės režimas leidžia pasiekti didelį tikslumą, bet tikroviškumą, be muaro efektų ir nelygumų, kad geriau susikoncentruotumėte. Dėl sklandesnio vaizdo 120 / 100 kadr./sek. sparta lengva sekti judančius objektus.

Išskirtinis atsakas
Greičiausias serijos fotografavimas savo klasėje

Nepaisant didelės vaizdo raiškos, „α7R IV“ išlaiko 10 kadr./sek. fiksavimo greitį naudojant mechaninį užraktą (iki 8 kadr./sek. tiesioginės peržiūros nuolatinio fotografavimo režimu). Tai leidžia užfiksuoti lemiamus momentus, pvz., laukinių gyvūnų veiksmus, atkuriant subtilias detales, kurias užtikrina tik 61,0 MP didelės raiškos vaizdas.

Skrendančio paukščio portretas, iliustruojantis didelę vaizdo raišką, leidžiančią apkarpyti vaizdus, kad padidėtų užfiksuoti vaizdai
Efektyvus 26,2 MP su APS-C apkarpymu

Dėl išskirtinės skiriamosios gebos galite fiksuoti išskirtinius didelės raiškos vaizdus maždaug 26,2 megapikselių raiška net apkarpę viso kadro vaizdą iki APS-C dydžio. Tai reiškia, kad α7R IV aktyviai padės jums naudoti 61,0 megapikselių viso kadro vaizdus, pvz., fotografuojant paukščius, kai reikia apkarpyti nuotraukas siekiant padidinti reikiamus objektus.

Vaizdas su AF jutiklio sritimis, apimančiomis beveik visą kadrą
Platus AF diapazonas

Naujas vaizdo jutiklis suteikia plačią ir didelio tankio AF aprėptį – 567 fazės aptikimo AF taškų (maždaug 99,7 % aukščio ir 74,0 % pločio). 425 taškų kontrasto aptikimo AF palaiko tikslų fokusavimą.

Liūto šešėliuotoje aplinkoje vaizdas
Greitas AF, nepaisant didesnės raiškos

Dėl jautraus patobulinto spartaus hibridinio AF, nepaisant jo didelio kiekio duomenų apdorojimo, „α7R IV“ užtikrina greitą AF net ir prasto apšvietimo sąlygomis, todėl turi nepaprastą sugebėjimą fiksuoti reikiamą objektą.

Dviejų zebrų atsisukusių vienas į kitą su pakeltomis priekinėmis kanopomis vaizdas
Stabilus AF sekimas dar labiau pagerintas

Padidintas AF taškų skaičius, platesnė AF jutiklio aprėptis ir pagerintas AF algoritmas dar labiau padidina objekto sekimo efektyvumą, kad būtų galima fotografuoti nuosekliai, net ir sudėtingus ar staigius judesius.

4D FOCUS
Sužinokite daugiau apie „Sony“ AF
Dramblio silpnai apšviestoje aplinkoje vaizdas
Didelio tikslumo AF prasto apšvietimo sąlygomis

Patobulinti AF algoritmai padeda tiksliai veikti AF iki pat EV-3. Fokusavimo prioriteto diafragmos režimu parinktis skirta tikslesniam fokusavimui prasto apšvietimo sąlygomis ir užfiksavus diafragmą.

Iliustracija, rodanti kelis vienas po kito nufotografuotus laukinės gamtos vaizdus
Nepertraukiamai nufotografuokite iki 68 vaizdų

Buferio atmintis yra 1,5 karto didesnė, todėl fotoaparatas nuolatinio fiksavimo režimu gali fiksuoti iki maždaug 68 kadrų. Naudojant APS-C fotografavimo režimą galima užfiksuoti maždaug tris kartus daugiau nuotraukų, negu viso kadro režimu.

Fotoaparato galinės pusės su dviem SD kortelėmis vaizdas
Du laikmenų lizdai, abu tinkami UHS-II

Tiek 1, tiek 2 lizdas suderinami su UHS-I ir UHS-II, todėl galima greitai įrašyti daug duomenų. „α7R IV“ gali įrašyti vienu metu arba paeiliui, atskirti RAW / JPEG duomenis ir nuotraukas / filmuotą medžiagą bei kopijuoti iš vienos kortelės į kitą.

Fotoaparato galinės pusės su dviem Z baterijomis vaizdas
Pereikite į profesionalaus fotografavimo lygį

„α7R IV“ naudoja didelės talpos NP-FZ100 bateriją. Norėdami filmuoti ilgiau, naudokite kartu su papildoma VG-C4EM vertikalia rankenėle, kurioje telpa iki dviejų NP-FZ100 baterijų. Tai leis fiksuoti dvigubai daugiau nei naudojant „α7R IV“.

Šuns veido vaizdas, kuriame ant vienos akies uždėtas AF rėmelis
Realiojo laiko akių aptikimo AF su gyvūnų akių sekimu

Dėl pagerinto algoritmo „α7R IV“ dabar palaiko ne tik žmogaus, bet ir gyvūnų akių sekimą, kuris įgalina greitą, tikslų, automatinį aptikimą ir sekimą. Šis gyvūnų akių palaikymas labai pagerins rezultatus fiksuojant laukinius gyvūnus ar naminius gyvūnėlius atsiradus kliūčiai arba pasikeitus fotoaparato horizontaliai ar vertikaliai padėčiai.

Produktyvesnis portretų fotografavimas
Akių sekimo realiu laiku AF: portretų evoliucija

Akių sekimo realiu laiku AF režimas yra portretų fiksavimo evoliucija. Ši DI technologija padeda akimirksniu ir tiksliai aptikti akis ir seka jas pasižymėdama nepriekaištingu veido fokusavimu net fiksuojant judantį objektą. Galima skirti pagrindinį dėmesį kompozicijai, todėl profesionaliems fotografams dirbti tapo dar patogiau.

Moters modelio, laikančio skrybėlę, dengiančią dalį veido, vaizdas, AF kadras perkeltas į vieną akį
Momentinis akių fokusavimas

Įjungę veido / akių prioritetą AF režimu, paprasčiausiai paspauskite užraktą iki pusės, paspauskite AF-ON mygtuką arba priskirtąjį pasirinktinį mygtuką. Fotoaparatas sufokusuos objekto akis.

Modelio su viena akimi AF kadre monitoriaus vaizdas su dešinėje ir kairėje akies pusėje rodomais valdikliais
Dešinės / kairės akies pasirinkimas jūsų patogumui

Dabar prieš fotografuojant pasirinktiniu mygtuku galima pasirinkti konkrečią akį – kairiąją arba dešiniąją. Akies pasirinkimas leidžia sutelkti dėmesį į kompoziciją, apšvietimą ir kitus veiksnius.

Moters modelio su išfokusuotu pastatu fone vaizdas
Veikia su sekimu realiuoju laiku puikių portretų kūrimui

Galima derinti akių fokusavimo realiu laiku AF režimu ir sekimo realiu laiku funkcijas, todėl dinamiškai sekamas objekto judėjimas. Toks derinys leidžia tiksliai sekti objektą ir patogiai fotografuoti portretus.

Efektyvesnė darbo eiga

Belaidžio ir laidinio jungiamumo sprendimai reikliems profesionalams

„α7R IV“ palaiko įvairius „PC Remote“ funkcijų variantus ir duomenų perdavimo būdus, įskaitant 5 GHz „Wi-Fi“. Išnaudokite didesnį nuotolinio fiksavimo valdymo ir duomenų atsarginės kopijos kūrimo pasirinkimą ir patogumą.

Žmogaus, dirbančio nešiojamuoju kompiuteriu fotografijos studijoje, vaizdas
Belaidis susietasis fiksavimas lanksčiai scenai

Naudokite „PC Remote“, kad valdytumėte „α7R IV“ ar perkeltumėte duomenis į kompiuterį naudodami „Imaging Edge™“ nuotolinio valdymo programą (2.0 arba naujesnė versija). Galima greitesnė 5 GHz „Wi-Fi“ parinktis, norint daugiau lankstumo.

Ant trikojo sumontuoto fotoaparato, prie kurio prijungta laidinė jungtis, galinės pusės vaizdas
Greitas darbas: „PC Remote“ ir laidinė USB jungtis

Filmuodami nuotoliniu būdu per kompiuterį naudokite su USB 5 Gbps (USB 3.2) suderinamą USB „Type-C®“ prievadą, kurio naujas algoritmas užtikrina greitesnį perdavimą. Sklandžiai, nepertraukdami darbo perkelkite didelius nesuglaudintus RAW vaizdus.

Fotoaparato „Server Setting“ meniu ekrano vaizdas
FTP foninio perkėlimo palaikymas

Siekiant patenkinti profesionalų poreikį greitai perkelti nuotraukas, „α7R IV“ palaiko FTP foninį JPEG ir RAW failų perkėlimą fotografavimo metu ir po jo. Galima iš anksto priskirti iki devynių FTP serverių.

Fotoaparate sumontuoto blykstės įrenginio vaizdas
Visapusiškam fotografavimui naudojant blykstę

Atleidimo delsa sumažinta, todėl galima sklandžiai fotografuoti su blykste; nuolatinis fotografavimas su blykste iki 10 kadr./sek.. Norėdami lankstumo, pasirinkite lėtą arba galinės užsklandos sinchronizavimą su belaide išorine blykste.

Fotoaparato standartinės sinchronizavimo jungties su išoriniais blykstės įrenginiais vaizdas
Standartinė sinchronizavimo jungtis

Standartinė sinchronizavimo jungtis įgalina patogų sinchronizavimą su studijiniais blykstės įrenginiais ir kita išorine apšvietimo įranga, kad būtų galima pasiekti norimą apšvietimą fotografuojant studijoje.

Nešiojamojo kompiuterio vaizdas fotografavimo studijoje
„Imaging Edge™“ valdymo, perž. ir redag. programos

Tobulinkite nuotraukas su „Imaging Edge“ programomis. Naudodami nuot. valdymo funkciją, tiesiogiai valdykite ir stebėkite kompiuterio ekrane; Su peržiūros funkcija perž., įvertinkite ir pasirinkite vaizdus iš bibliotekų; redaguodami kurkite kokybiškas nuotraukas iš RAW duomenų.

Apčiuopiamas realizmas
Nauja tikslumo dimensija

Jau palaiko 16 vaizdų komponavimą su „Pixel Shift Multi Shooting“

Ši atnaujinta funkcija paslenka jutiklį per pusę arba vieną pikselį, kad užfiksuotų 16 vaizdų su paslinktais pikseliais, sujungtų į vieną didelio tikslumo vaizdą, kurio raiška yra apie 240,8 MP, iš pradinių duomenų, kurių dydis apie 963,2 MP (atitikmuo). Architektūros, meno ir pan. nuotraukos fiksuojamos atkuriant neįtikėtinai tikroviškas detales, tekstūras, spalvas, nuotaiką, aplinką ir 3D realizmą.

Du architektūrinių detalių vaizdai, lyginantys įprastą ir sudėtinį vaizdą, padaryti naudojant „Pixel Shift Multi Shooting“

[1] Įprastas vienas vaizdas (padidintas 200 %)
[2] Sukomponuotas vaizdas naudojant „Pixel Shift Multi Shooting“ 16 nuotraukų (100 %)

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sukurta profesionalams
Fotoaparato meniu "Save" (Įrašyti); žymiklis yra ties "CAMSET10"
Nustatymų įrašymas / įkėlimas

Nauja nustatymų įrašymo / įkėlimo funkcija leidžia įrašyti fotoaparato nustatymus SD atminties kortelėje ir juos nuskaityti iš kortelės, kad būtų patogiau bendrinti nustatymus su kitais fotoaparatais.

Fotoaparato meniu "Image Jump Method" (perėjimo tarp vaizdų būdas); žymiklis yra ties "By 100 images" (po 100 vaizdų)
Efektyvus vaizdo pasirinkimas

Čia pat skirkite reitingus ir pritaikykite vaizdo apsaugą naudodami peržiūros atkūrimo ekraną. Kad būtų dar patogiau – peršokantis ekranas kas kiekvieną 10/100 nuotraukų ir grupinė serijos nuotraukų peržiūra.

Valdymo ratuko pasirinktinio klavišo nustatymo meniu; žymiklis yra ties "1 Aperture"
Pagerinta meniu sąsaja

Pasirinktinių klavišų nustatymų iliustracijos meniu ekrane leidžia lengviau suprasti paskirtį. Be to, galite viena ranka perjungti meniu skirtukus priekiniu ratuku arba Fn mygtuku.

Profesionalios filmavimo funkcijos
Stabilus AF sekimas pribloškiančiam filmavimui

Patenkinkite griežtus 4K filmų automatinio fokusavimo reikalavimus su sparčiu hibridiniu AF – didelė sparta, tikslumas ir sekimo kokybė leis filmuoti naudojant sklandų, stabilų AF. Norėdami fokusuoti nejudantį objektą, pakeiskite AF sekimo jautrumą.

Moters portretas, iliustruojantis akių aptikimo AF realiuoju laiku galimybę filmuojant
Akių sekimo realiu laiku AF naudokite filmuodami

Akių sekimo realiu laiku AF dabar palaiko filmavimą ir aptinka objekto akis bei nuolat seka vieną akį. α7R IV nuolat fokusuoją tą akį, todėl galite susikoncentruoti į ekspoziciją.

Pirštas liečiantis meniu ekraną
Sekimas palietus nuolatiniam objekto fokusavimui

Filmuodami palieskite objektą LCD ekrane. α7R IV pradeda fokusavimą naudojant sekimo palietus funkciją. Jeigu α7R IV aptinka žmogaus akį, suaktyvinamas ir veikia akies sekimo realiu laiku AF.

Prie „α7R IV“ pritaisytas išorinis mikrofonas
Skaitmeninė garso sąsaja aiškiam garso įrašymui

Skaitmeninė garso sąsaja patobulina „Multi Interface Shoe“ („MI Shoe“). Naudokite naująjį ECM-B1M kryptinį mikrofoną ar naująjį XLR adapterio komplektą, kad įrašytumėte aukštos kokybės garsą, pasižymintį minimaliais iškraipymais.

Brošiūros miniatiūra
Brošiūros atsisiuntimas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Ypač didelė CMOS jutiklio skyra, kurią maksimaliai padidina vaizdo kamera, ir maksimaliai sumažinta vibracija su 5 ašių vaizdo stabilizatoriumi. Puiki AF aprėptis, greitis, sekimas. Realaus laiko akių AF dabar seka gyvūnų akis. Įrašo ryškias akimirkas iki 10 kadr./sek. fotografuojant serijomis. Patogus, tvirtas, kompaktiškas korpusas, užtikrinantis patikimumą, lankstumą, laisvę.
  • 61.0MP 35 mm viso kadro „Exmor R“ CMOS jutiklis ir BIONZ X vaizdo kamera

  • Standartinis 100–32 000 ISO diapazonas

  • Spartus hibridinis AF su 567 taškų židinio plokštumos fazės aptikimo AF ir 425 taškų kontrasto aptikimo AF

  • Spartus nuolatinis fotografavimas iki 10 kadr./sek. su AF/AE sekimu

  • Patikimumas ir patogumas, tinkamas specialistų darbo srautui

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
35 mm pilno kadro (35,7 x 23,8 mm) „Exmor R“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 61.0 megapikselių
ISO jautrumas
Nuotraukos: ISO 100–32 000 (ISO numerius nuo ISO 50 iki ISO 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12 800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), filmai: atitinka ISO 100–32 000, automatinis (ISO 100–12 800, pasirenkama aukščiausia ir žemiausia ribos)
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Apytiksl. 530 nuotraukų (vaizdo ieškiklis) / apytiksl. 660 nuotraukų (LCD monitorius) (CIPA standartas)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,3 cm (0,5 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas), XGA OLED
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka