α7R

Tikrovės sukūrimas

Išbandykite viso kadro delno dydžio α7R – jame dera mobilumas ir profesionalumas. 36,4 MP 35 mm viso kadro jutiklis yra perpus lengvesniame nei DSLR korpuse – tai naujas kūrybos standartas fotografams.

VISO KADRO E TIPO TVIRTINIMO BEVEIDRODINIAI

α7R fotoaparatas su E tipo tvirtinimo lizdu ir viso kadro jutikliu

ILCE-7R
α7R fotoaparatas su E tipo tvirtinimo lizdu ir viso kadro jutikliu nuotrauka

Tik aparatas

ILCE-7R

RMK

€ 2 250,00

(įsk. PVM)
Išleista nauja α7R programinė įranga.

Patobulinkite savo kamerą ir filmuokite dar lengviau.

Nauji standartai

Pasaulyje mažiausias ir lengviausias 35 mm viso kadro fotoaparatas* su keičiamuoju objektyvu. 36,4 megapikselių α7R yra puikus ne tik kompaktiškų, bet ir visų fotoaparatų pavyzdys. Su „Sony“ naujausiu BIONZ X procesoriumi ir nenaudojant optinio žemųjų dažnių filtro α7R atkuria neįtikėtinai tikroviškas detales. Fiksuokite tikroviškus vaizdus.

„Exmor® CMOS“ jutiklio logotipas
36,4 MP viso kadro jutiklis

Šis naujas nepakartojamas jutiklis turi visus elementus, kad galėtumėte daryti pasaulinio lygio nuotraukas: didelę raišką, didžiausią jautrumą, didelį dinaminį diapazoną, nepriekaištingą detalumą ir mažą triukšmą.

„Bionz X“ logotipas
Neprilygstamas apdorojimas

Naujausias „Sony“ apdorojimo modulis BIONZ X™ leis pasiekti išskirtinių rezultatų: atkuriamos natūralesnės spalvos, geriau šalinami triukšmai ir greičiau fotografuojamos kadrų serijos.

Fotografuokite be kompromisų

Priartinkite vaizdą naudodami pasaulinio lygio „Exmor®“ jutiklį

Mūsų naujausias „Exmor®“ jutiklis pasižymi didesniu greičiu dėl lygiagretaus signalo apdorojimo ir spartesnio signalo konvertavimo. Jis lengvai pasiekia detalumą, reikalingą sudėtingiausiems profesionaliems darbams.

„BIONZ X“ PROCESORIUS

Natūralumas prie bet kokios šviesos

Pagerintas detalumas ir difrakciją mažinanti technologija sukuria natūralesnius kontūrus ir sumažina susiliejimą šviesos taškuose. Mėgaukitės mažesniu triukšmu, 16 bitų apdorojimu ir 14 bitų RAW išvestimi.

Graži forma. Patikimos funkcijos.

Kruopščiai kurtas iš visų pusių

Kuriant α7R, „Sony“ siekė suderinti fotografų reikalavimus atitinkantį tikslų valdymą su jų norima ergonomika. Rezultatas – kruopščiai sukurtos rankenėlės ir ratukai, patikimos funkcijos, didelės pritaikymo galimybės, įrašymo ir prisijungimo parinktys, viskas viename patvariame, lengvame ir 25 % mažesniame nei DSLR korpuse.

Fotoaparatas rodomas rankose
Visas kadras, kompaktiška forma

α7R, su baterija sveriantis tik 465 g, sveria beveik perpus mažiau nei pirmaujantys DSLR. Jis dar ir mažesnis, tad pasiėmę šį fotoaparatą kartu, kokybės neprarasite.

Vidinės konstrukcijos kūrimas
Lengvas ir ilgaamžis

α7R pagamintas iš magnio, pasaulyje lengviausio konstrukcinio metalo, ir tai reiškia, kad fotoaparatas, kurį šiandien nešiojatės, bus su jumis ir rytoj.

Kur greitis dera su tikslumu

Pažangus ir greitas išmanusis automatinis fokusavimas

Greitesnis BIONZ X procesorius ir naujas erdvinių objektų aptikimo algoritmas optimizuoja objektyvo mechanizmo valdymą. Įtraukti tokie patobulinimai, kaip tikslesnis akių aptikimas ir užsifiksuojantis automatinis fokusavimas.

Automatinis akių fokusavimas

Nuostabūs portretai – ši funkcija, mažo lauko gylis ir pagerintos akies aptikimo funkcija, kuri gali išskirti atskirą asmenį, ryškiai sufokusuoja veidus net jei žmogus yra dalinai nusisukęs nuo fotoaparato.

Automatinio fokusavimo užfiksavimo funkcija

Lengvai išlaikysite judančius objektus sufokusuotus, su šia naujoviška technologija, kuri objektui parenka įrėminimo dydį, priklausantį nuo objekto charakteristikos ir išnaudoja plačias AF sritis, taip užtikrinant optimaliausią fokusavimo tašką.

Automatinio fokusavimo nustatymo parinktys

Su lanksčiais taškinio AF srities nustatymais galite pasirinkti skirtingo dydžio automatinio fokusavimo sritį, kad atitiktų pasirinktą objektą bei sufokusuotų norimas sritis. Plataus ir zonos fokusavimo nustatymai taip pat galimi.

Išmanesnis vaizdo ieškiklis

Su 100 % kadro apimtimi, 1024 x 768 raiška, dideliu kontrastu, nustatymų atnaujinimu realiuoju laiku ir tiksliu „bokeh“ efektu – OLED (XGA) „Tru-Finder™“ nėra tik kompozicijos priedas, tai patobulinimas su profesionalaus lygio funkcijomis, įskaitant penkis ekrano režimus.

VISO KADRO FILMŲ KŪRIMAS

Įgyvendinkite savo viziją

α7R modelio 35 mm viso kadro jutiklis, objektyvai, ausinių lizdas ir XLR adapteris nustatė naujus filmavimo standartus. BIONZ X procesorius ir nauja konkrečios srities triukšmo mažinimo funkcija užtikrins detalius vaizdo įrašus filmuojant net prieblandoje. 

AVCHD logotipas
„Full HD“ vaizdo įrašų formatai

Įgyvendinkite savo vizijas su AVCHD ir sklandžiai filmuokite 60 kadr./sek. arba klasikinius 24p filmus.

Ausinių lizdas
Profesionalūs garso takeliai

Naudodami XLR adapterį prijunkite išorinius mikrofonus, su ausinių lizdu matuokite įrašymo lygius ir kontroliuokite garsą.

NAUJI OBJEKTYVAI, NAUJOS GALIMYBĖS

Puikaus fotoaparato vertas stiklas

Kad fotografai galėtų išbandyti visas α7R galimybes, „Sony“ sukūrė naują E tipo tvirtinimo objektyvų seriją, tinkančią viso kadro fotoaparatams. Ankstesnės kartos α savininkai kartu su adapteriu gali naudoti viso kadro E ir A tipo tvirtinimo objektyvų asortimentą, taip įgydami galimybę prisitaikyti daugiau nei 50 objektyvų.

Objektyvų tvirtinimo adapteris
Išnaudokite visas savo įrenginio galimybes

Norėdami išnaudoti visas A tipo tvirtinimo objektyvų galimybes, pasirinkite iš daugybės adapterio turinčių funkcijų, įskaitant „Translucent Mirror“ technologiją.

A tipo tvirtinimo objektyvai
Praplėskite ribas su A tipo tvirtinimo objektyvais

Su A tipo tvirtinimo adapteriu fotografai gali išbandyti daugiau nei 30 profesionalių objektyvų pasirinkimo galimybių iš „Sony“.

Fotoaparato priedai
Profesionalūs patobulinimai

Vertikali rankenėlė, išorinis mikrofonas, blykstės ir daugybė kitų priedų užtikrina, kad būsite pasiruošę įvairioms idėjoms ir situacijoms.

VIENO PRILIETIMO NFC IR „WI-FI®“ JUNGIAMUMAS

Dalinkitės kažkuo puikiu

α7R turi dvi belaidžio bendrinimo funkcijas: su NFC vienu palietimu nusiųsite vaizdus į suderinamą išmanųjį telefoną, planšetinį ar nešiojamą kompiuterį. Su „Wi-Fi®“ galėsite įsikelti vaizdus iš daugelio vietų.

„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“
„Imaging Edge™“ funkcijos „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Tobulėkite naudodami „Imaging Edge“ darbalaukio programas: „Remote“ – fotografuokite nuotoliniu būdu; „Viewer“ – peržiūrėkite, vertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ – iš RAW duomenų gaukite kokybiškų nuotraukų. Paverskite „Sony“ RAW failus kokybiškais vaizdais ir efektyviau tvarkykite savo kūrinius.

„Capture One“ (skirta „Sony“)
„Capture One“, skirta „Sony“

Naudojant „Capture One Express“ (skirta „Sony“), galima konvertuoti RAW failus, tvarkyti ir efektyviai redaguoti vaizdus. Įsigiję „Capture One Pro“ (skirta „Sony“) gausite dar daugiau redagavimo įrankių ir fotografavimo susiejus įrangą galimybių.

iMovie
Veikia su „iMovie“ ir „Final Cut Pro X“

Šis gaminys suderinamas su „Final Cut Pro X“ ir „iMovie“.

Techniniai duomenys ir funkcijos

  • 36,4 MP viso kadro „Exmor®“ CMOS jutiklis

  • Nepaprastas detalumas ir sumažintas triukšmas naudojant BIONZ X

  • keičiamųjų objektyvų sistema su E tipo tvirtinimo lizdu

  • Greita, išmani autofokusavimo sistema – greitas ir tikslus kontrastingumo aptikimas

  • didelio kontrastingumo XGA OLED „Tru-Finder“

Objektyvų suderinamumas
„Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvai
Jutiklio tipas
35 mm
Jutiklio tipas
35 mm viso kadro (35,9 x 24 mm) „Exmor®“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
36,4 MP
ISO jautrumas
ISO 50–25600
Baterijos naudojimo laikas (nuotraukos)
Iki 340 nuotraukų
Vaizdo ieškiklio tipas
0,5" tipo elektroninis vaizdo ieškiklis (spalvotas)
Monitoriaus tipas
3.0ˮ tipo TFT LCD

Kas sudaro komplektą

Maitinimo laidas, Įkraunamas akumuliatorius NP-FW50, Kintamosios srovės adapteris AC-UB10, Dirželis pakabinimui ant peties, Korpuso dangtelis, Priedų jungties dangtelis, Okuliaro antdėklas, USB mikrojungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Specialistai sako