„α7 IV“

Nauji standartai
Naujai kūrėjų kartai

„α7 IV“ užtikrina pažangias fotografavimo ir filmavimo galimybes, todėl tai tobulas hibridinis įrenginys, suteikiantis puikius vaizdus bei momentinį pateikimą ir platinimą, „α7 IV“ – tai fotoaparatas, sukurtas įkvėpti gyvybės šių dienų kūrėjų meninėms vizijoms.

Tik aparatas

ILCE-7M4

RMK

€ 2 899,00

(įsk. PVM)

Aparatas ir 28–70 mm kintamojo židinio nuotolio objektyvas

ILCE-7M4K

RMK

€ 3 049,00

(įsk. PVM)
Apdovanojimų pelnęs
Paskaitykite apie mūsų ambasadoriaus patirtį su „Alpha 7 IV“

Keturi mūsų Europos ambasadoriai buvo tarp pirmųjų žmonių, po pristatymo galėjusių pasinaudoti „Alpha 7 IV“. Paskaitykite apie jų patirtį ir pažiūrėkite, kaip jie dirbo mūsų „Alpha Universe“ platformoje.

Išleista nauja programinė įranga.
Bazinė įranga dar niekada nebuvo tokia gera

Pasiruoškite būti įkvėpti. „α7 IV“ tikroviška raiška ir įspūdingas DI pagrįstas automatinis fokusavimas papildo įvairias pasaulinio lygio funkcijas – tai pažangiausios vaizdavimo technologijos. 

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Nuotraukų pavyzdžiai (pagal laikrodžio rodyklę nuo viršaus kairės): žmogaus veidas, kraštovaizdis, stovintis žmogus, paukštis
„α7 IV“ nuotraukų galerija
Vaizdas, rodantis nuotraukos / filmo / „S&Q“ ratuką
Naujos vaizdavimo galimybės 
Nuotrauka, kurioje fotografas žiūri pro vaizdo ieškiklį darydamas nuotraukas
Fotografavimas be kompromisų
Nuotrauka, kurioje automatinis fokusavimas leidžia aiškiai sutelkti dėmesį į žmogų, užsiimantį didelio greičio sporto veikla
Aut. fokusavimas, įspūdingas greitis
Filmų kūrėjo, fiksuojančio su aktyviojo režimo vaizdo stabilizavimu, be jokios kitos įrangos, išskyrus kamerą
Filmų vaizdai, judantys į priekį
Žmogaus, tiesiogiai transliuojančio fotoaparatu, nuotrauka
Nauja vaizdų komunikacijos era
Asmens, laikančio kamerą ir naudojančio mygtukus, nuotrauka
Lengvas, patikimas valdymas 
Naujos vaizdavimo galimybės
Pavyzdinės kokybės nuotraukų ir filmų vaizdavimas 
Pasidalykite akimirka iškart jai įvykus
„Exmor R“ CMOS vaizdo jutiklio nuotrauka
Naujas 33 MP viso kadro galinio apšvietimo CMOS vaizdo jutiklis 

Naujas „α7 IV“ 33,0 megapikselių „Exmor R™“ CMOS vaizdo jutiklis užtikrina neįtikėtiną efektyvumą ir puikią vaizdo kokybę tiek fotografuojant, tiek filmuojant, didelio greičio skaitymą, didelį jautrumą, mažą triukšmą, ypač tikslų spalvų atkūrimą. 

Vaizdo apdorojimo modulio BIONZ XR nuotrauka
Pavyzdinio lygio vaizdų apdorojimas su BIONZ XR™

„α7 IV“ naudoja naujausią vaizdų procesorių, todėl labai pagerinamas našumas, vaizdo kokybė ir spalvų atkūrimas. Didelis apdorojimo greitis palengvina patogų nuolatinį fotografavimą, taip pat pagerina veikimą atliekant duomenų perdavimą.

Fotografavimas be kompromisų
Keturi vaizdai su keturiais skirtingais spalvų tonais, kurių kiekvienas sukurtas naudojant „Creative Look“ funkciją
Sukelkite vizualinę nuotaiką – „Creative Look“ nuostatos 

Dešimt „Creative Look“ išankstinių nuostatų ir aštuoni parametrai gali greitai sukurti nuotaiką nuotraukoms, filmams ir tiesioginėms transliacijoms. Kadangi nereikalingas tolesnis redagavimas, iškart užfiksavę galite pasidalyti savo vizija.

Nuotrauka su gražiu 10 bitų spalvų gyliu
10 bitų HEIF formatas – sklandi gradacija 

Kartu su įprastais RAW ir JPEG, galite pasirinkti HEIF („High Efficiency Image File“) formatą nuotraukoms fiksuoti. Sklandus 10 bitų spalvų gylis leidžia tikroviškai atkurti dangų ir portretinius objektus ten, kur būtina subtili, natūrali gradacija. 

5 ašių optinis vaizdo stabilizavimas

Iki 5,5 žingsnių užrakto greičio kompensacija iš stabilizavimo įtaiso korpuse

„α7 IV“ tikslus stabilizavimo įtaisas ir giroskopiniai jutikliai veikia kartu su vaizdo stabilizavimo algoritmais, kad būtų pasiektas 5,5 žingsnių užrakto greičio kompensavimas, maksimaliai padidinant 33,0 MP vaizdo jutiklio didelės raiškos našumą.

Iliustracija, rodanti 5 ašių optinio vaizdo stabilizavimą
Pavyzdinė nuotrauka su blykstės įrenginiu, kurioje pagrindinio objekto veidui pritaikytas atitinkamas ekspozicijos lygis
„Sony“ blykstės suderina veiksmus su veido aptikimo sistema

Naujausi „Sony“ blykstės įrenginiai komunikuoja su „α7 IV“, išnaudodami jo veido aptikimo galimybes, sureguliuodami ekspoziciją ir atkurdami natūralius odos tonus. Tikslus baltos spalvos balanso sinchronizavimas ir P-TTL matavimas iki nuolatinės serijos greičio „Hi“ lygio išlaiko net greitai judančius objektus greitai keičiant apšvietimą, todėl užtikrinamas patikimumas ir kūrybinės galimybės.

Išorinės blykstės įrenginio, prijungto prie fotoaparato, nuotrauka
Išorinis blykstės įrenginių valdymas 

„α7Ⅳ Ver1.1“ palaiko atskirą užrakto greičio ir ISO jautrumo registravimą blykstei įjungti / išjungti. Kad būtų patogiau fotografuoti, suderinamus blykstės ir belaidžio radijo ryšio valdymo įrenginius, prijungtus prie „α7 IV“, dabar galima valdyti tiesiai iš fotoaparato. 

Aut. fokusavimas, įspūdingas greitis
Greitame sporte dalyvaujančio asmens nuotrauka su automatinio fokusavimo taškais, kurie užima beveik visą vaizdo sritį
Spartus hibridinis AF, dar labiau pažengęs

Spartaus hibridinio AF sistema, suderinanti fazės aptikimo AF ir kontrasto aptikimo AF, yra labiau pažengusi, siekiant greičio, tikslumo ir sekimo efektyvumo. Dėl „Sony 4D Focus“ plati, tanki AF sritis apima maždaug 94 % vaizdo srities, tiek fotografuojant, tiek filmuojant, su 759 fazės aptikimo AF taškais.

Dešimt nepertraukiamai padarytų žmogaus, užsiimančio didelio greičio sportu, nuotraukų
10 kadr./sek. nuolatinis fiksavimas su sparčiu buferio atleidimu 

Tiek mechaniniai, tiek elektroniniai užraktai leidžia fiksuoti daugiau nei 800 kadrų iki 10 kadr./sek. sparta su AF / AE sekimu dėl „α7 IV“ didelės talpos buferio atminties, BIONZ XR procesoriaus ir padidinto rašymo greičio.

Nuotrauka, vaizduojanti sekimą realiuoju laiku; AF kadras rodo greitai judančio objekto fokusavimą
„Sony“ išmanusis DI pagrįstas sekimas realiuoju laiku 

„Sony“ unikalus objekto atpažinimo algoritmas naudoja spalvas, modelius (ryškumą) ir objekto atstumą (gylį), kad greitai apdorotų erdvinę informaciją realiuoju laiku. DI naudojamas siekiant labai tiksliai aptikti ir sekti objekto (žmogaus, gyvūno ar paukščio) akis ir veidą. Pasirinkite norimą sekti objektą, o visa kita palikite fotoaparatui. 

Pagerintas realiojo laiko akių aptikimo AF 

Išlaikomas tikslinės akies fokusavimas – sutelkite dėmesį į kompoziciją 

Didelė naujausio vaizdo apdorojimo modulio sparta itin pagreitina akių aptikimo AF realiuoju laiku veikimą, net jei objektas žiūri aukštyn, žemyn, į šoną. Norint inicijuoti bet kurio kadre esančio objekto sekimą realiuoju laiku, taip pat galima naudoti jutiklinį sekimą, vienu metu inicijuojant akių aptikimo AF realiuoju laiku, aptikus akį, tiesiog paliečiant ekraną. 

Nuotrauka, iliustruojanti tikralaikį akių automatinį fokusavimą ir automatinio fokusavimo rėmeliu, kuris rodo, kad fokusuojamasi į objekto akis
Nuotrauka, iliustruojanti gyvūnų akių aptikimo AF realiuoju laiku funkcijos naudojimą; sufokusuota fiksuojamo šuns akis
Lengva padaryti naminių gyvūnėlių nuotraukas 

Greitas, tikslus fokusavimas sudėtingiems gyvūnų kadrams

Iš anksto nustatydami objekto aptikimo reikšmę "Animal" (gyvūnas), galite automatiškai aptikti ir sekti gyvūno akis, kad geriau užfiksuotumėte tiek laukinės gyvūnijos kadrus, tiek naminių gyvūnėlių vaizdus. Gyvūnų akių aptikimo AF patobulintas – patikimas sekimas ir tikslus fokusavimas, netgi kai gyvūno veidas yra apverstas aukštyn kojomis.

„Real-time Eye AF“ paukščių akių autofokusavimui  

Paukščių akių aptikimas galimas tiek fotografuojant, tiek filmuojant

Pirmą kartą „α“ serijoje paukščių akių aptikimas galimas tiek filmuojant, tiek fotografuojant – tiesiog nustatykite objekto išankstinę nuostatą "bird" (paukštis). Stulbinantis fotoaparato greitis ir tikslumas leidžia automatiškai sekti konkretų paukštį, nesvarbu, ar jis kažkur tupi ar skrenda, todėl išlaikomas stabilus akies fokusavimas nepaisant greitų ir nenumatomų judesių.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Filmų vaizdai, judantys į priekį
Moters portretas, užfiksuotas didele, 4K 60p raiška
4K 60p filmai, su natūraliai atrodančiais kadrais

Jau galima įrašyti filmus iki 4K 60p raiška naudojant viso pikselio nuskaitymą be kvantavimo, išnaudojant visiškai naują „α7 IV“ vaizdo jutiklį ir didelį dinaminį diapazoną, kad galėtumėte tiksliai užfiksuoti greitai judančių objektų vaizdus.

Iliustracija, rodanti, kaip naudojamas 7K perdiskretizavimas siekiant sugeneruoti 4K filmus
7K perdiskretizavimas – išraiškingi, ypač detalūs vaizdai 

Įrašant 4K filmus iki 30p, galimas viso kadro 7K perdiskretizavimas. Rezultatas – didelės raiškos, ypač detalus 4K vaizdas. Pasirinkite režimą, geriausiai atitinkantį jūsų tikslą, o visa kita palikite fotoaparatui.

Stačia moters nuotrauka, vaizduojanti gražų spalvų atkūrimą iš 10 bitų 4:2:2 įrašo
Naujo lygio vaizdo kokybė su 10 bitų 4:2:2 įrašymu 

Įrašykite fotoaparate naudodamiesi nuostabiu 10 bitų gylio sodrumu ir 4:2:2 spalvų diskretizavimu, naudodami „Long GOP“ arba „All-Intra“ kadrų kodavimą, kad būtų galima lanksčiau graduoti vaizdus, juos apdoroti ir komponuoti.

Kairėje: HEVC / H.265 iliustracija, padalijant sudėtingą klipo dalį į smulkesnius segmentus duomenims apdoroti; dešinėje: AVC / H.264 iliustracija, vienodai padalijant visą medžiagą duomenims apdoroti
Be „Long GOP“ palaikomas ir „All-Intra“ kodavimas

„All-Intra“ įrašymas koduoja atskirai kiekvieną kadrą, esant spartai iki 600 Mbps, todėl tiksliau užfiksuojami sudėtingi judesiai ir galima efektyviau redaguoti.  

[1] „All-Intra“ (All-I)  [2] „Long-GOP“  [3] Vaizdų grupė

Kairėje: HEVC / H.265 iliustracija, padalijant sudėtingą klipo dalį į smulkesnius segmentus duomenims apdoroti; dešinėje: AVC / H.264 iliustracija, vienodai padalijant visą medžiagą duomenims apdoroti
Nepriekaištinga kokybė ir mažesni failai su XAVC HS

XAVC HS įrašymo formatas naudoja HEVC / H.265 kodavimą, kad glaudintų dukart našiau nei AVC/H.264 kodavimas, išskirtinei vaizdo kokybei ir mažesniems failams, taupant vietą, gauti.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Pasirinkite norimą išvaizdą ekspresyvesniems filmams

„S-Cinetone™“, „Creative Look“ ir „S-Log3“ palaikymas

„S-Cinetone“ spalvų matrica, pagrįsta technologijomis, gautomis kuriant „CineAlta“ kameras, tokias kaip VENICE, sukuria įspūdingą išvaizdą su nuostabiais odos tonais neatliekant redagavimo. „Creative Look“ išankstinės nuostatos sukuria kitas įdomias vizualines nuotaikas fotoaparate, taip pat galite naudoti „S-Log3“ gamą norėdami naudotis visu fotoaparato dinaminiu diapazonu (15+ sustojimų) – tai padidina montavimo proceso sklandumą.

Nauja kvėpavimo kompensavimo funkcija

Išnaudojant mūsų lygiagretų objektyvų ir fotoaparatų tobulinimą, „a7 IV“ suteikia novatorišką fokusavimo kvėpavimo kompensavimo funkciją – ji veikia tik „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvuose. Filmuodami, kai su kai kuriais objektyvais naudojate slenkantį fokusavimą, iki minimumo sumažindami galimą matymo lauko poslinkį, galite pasiekti įspūdingų rezultatų – platus „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų asortimentas suteikia naujų kūrybinių galimybių.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Fokusavimo žemėlapis, skirtas vizualizuoti lauko gylį

Reaguojant į profesionalių kūrėjų užklausą, visiškai nauja fokusavimo žemėlapio funkcija leidžia lengvai vizualizuoti lauko gylį fiksuojant . Naudojant, fokusavimo (gylio žemėlapio) informacija yra pateikiama tiesioginės peržiūros ekrane realiuoju laiku, kad galėtumėte lengvai pamatyti, kurios sritys yra sufokusuotos arba ne.

Filmų kūrėjo, naudojančio funkciją „AF Assist“, nuotrauka
„AF Assist“ palaiko fokuso perėjimus naudojant AF

„AF Assist“, paveldėta iš „Cinema Line FX6“, perjungia tarp automatinio ir rankinio fokusavimo. Galima įjungti slenkantį fokusavimą, kai pasukamas fokusavimo žiedas įjungiant į MF ir perkeliant fokusavimą prie kito objekto; AF tęsiamas sustojus sukimui. 

Nuotrauka, kurioje automatinis fokusavimas naudojamas norint tiksliai sufokusuoti pagrindinį objektą
Tikslus fokusavimo reguliavimas – kūrybinė laisvė 

Tiksliai sureguliuoto fokusavimo galimybės, taip pat naudojamos aukštesnės klasės modeliuose, tokiuose kaip „α1“ ir „α7S III“, suteikia filmavimo parinkčių, tokių kaip slenkantis fokusavimas, greitas AF perjungimas ir pritaikomas sekimo jautrumas.

Didelio našumo vaizdo stabilizavimas „Active Mode“ 

Patikima atrama filmuojant rankose

„Active Mode“ filmavimo stabilizavimas paremtas fotoaparato ypač tiksliu stabilizavimo įtaisu, giroskopiniais jutikliais ir sudėtingais algoritmais. Jis tiksliai aptinka reikiamą kompensacijos kiekį ir pritaiko stabilizavimą, užtikrindamas stabilų 4K filmavimą, nesumažinant „α7 IV“ kompaktiškumo ir mobilumo. 

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

„Sony“ objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumai

Sužinokite keturis unikalius „Sony“ E tipo tvirtinimo objektyvų, skirtų filmavimui, pranašumus. „Sony“ objektyvų ir fotoaparatų derinys išplečia jūsų vaizdo įrašų kūrimo galimybes.

Iliustracija, rodanti, kaip filmų failai, užfiksuoti fotoaparatu, įkeliami į „Catalyst Browser“ ar „Catalyst Prepare“
Nuostabūs vaizdai su geresniu vaizdo stabilizavimu

Kadangi „α7 IV“ įrašo giroskopinius ir objektyvo metaduomenis, galite naudoti „Catalyst Browse“ ar „Prepare“, kad dar labiau išlygintumėte sujudinimo sukeltus efektus ir atliktumėte stabilizavimo reguliavimą netgi po fiksavimo. 

Fotoaparato su pritvirtintu atskirai parduodamu tiksliuoju mikrofonu nuotrauka
Skaitmeninė garso sąsaja – išskirtinė garso kokybė

„Multi Interface (MI) Shoe“ įgalina ryšį be kabelių, tiesiogiai perduodant skaitmeninį garso signalą, kad būtų užtikrintas aukštos kokybės garsas be iškraipymo, kartu tiekiant maitinimą ir pašalinant rūpestį dėl mikrofono baterijų. 

Fotoaparato vidinio mikrofono stambaus plano vaizdas
Integruotas mikrofonas su triukšmo mažinimu

Naudojant neseniai sukurtą signalų apdorojimo technologiją, kai nustatyta vėjo triukšmo mažinimo reikšmė "Auto" ir aptinkamas vėjo triukšmas, triukšmas bus žymiai sumažintas nepaveikiant kitų garsų. 

Nauja vaizdų komunikacijos era
Kaipmat paverskite „α7 IV“ žiniatinklio kamera

Norint paversti viso kadro „α7 IV“ didelio našumo žiniatinklio kamera, tereikia USB jungties. Nereikia sudėtingos sąrankos – tiesiog prijunkite fotoaparatą prie kompiuterio ar išmaniojo telefono per USB, pasirinkite "„Live Stream“ („USB Streaming“)" ir būsite pasirengę.

Kūrėjo, tiesiogiai transliuojančio 4K raiška, nuotrauka
4K / „Full HD Live“

„α7 IV“ palaiko UVC („USB Video Class“) / UAC („USB Audio Class“) standartus, kurie paprastai įtraukti į USB kameras – nebūtina iš anksto ruošti atskirą programą. Tiesiog prijunkite per USB ir pasiruoškite tiesioginei transliacijai iki 4K raiška

Žmogaus, prijungiančio USB laidą prie fotoaparato, nuotrauka
Greitas pasiruošimas tiesioginiam transliavimui

„α7 IV“ palengvina tiesioginį transliavimą. Prijungus prie kompiuterio per USB, fotoaparato ekrane atsiras USB funkcijos pasirinkimo meniu. Tiesiog pasirinkite "Live Stream (USB Streaming)" ir galėsite iškart įjungti tą režimą be jokio išankstinio pasiruošimo.

Viso „Sony“ objektyvų asortimento nuotrauka
Keičiami objektyvai išplečia galimybes tiesiogiai transliuojant 

Yra kone neribotas pasirinkimų skaičius kūrybiniam transliavimui ar bendrinimui: daugiau nei 60 originalių „Sony“ E tipo objektyvų, nuo plataus kampo ir teleobjektyvo židinio nuotolių, taip pat „premium“ klasės ir specialieji kūrybiniai objektyvai.

Nuotraukų palyginimas, kai minkštos odos efektas išjungtas (kairėje pusėje) ir kai parinkta ("Mid" (vidutinė), dešinėje)
Minkštos odos efektas 

Dėl integruoto „α7 IV“ minkštos odos efekto oda atrodo šviesi ir graži, suminkštinamos raukšlės, dėmės ir nuobodžiai atrodančios vietos, pabrėžiant akis ir burną. Ši funkcija galima fotografuojant, filmuojant ir tiesiogiai transliuojant.

Kaipmat bendrinkite savo nuotraukas ir filmus

„α7 IV“ leidžia lengvai bendrinti, todėl galite kaipmat su pasauliu pasidalyti savo šviežiais vaizdas ir vizija.

Žmogaus, naudojančio „Imaging Edge Mobile“ išmaniajame telefone, nuotrauka
Papildomos funkcijos naudojant „Imaging Edge Mobile™“

Bendrinimas ir jungiamumas naudojant programą „Sony Imaging Edge“ dar paprastesnis ir efektyvesnis. Greitai sukonfigūruokite fotoaparato „Wi-Fi“ nustatymus naudodami mažos galios „Bluetooth®“ ryšį ir valdykite automatinį vaizdų perdavimą. 

Meniu ekranas, skirtas pasirinkti tarp 5 GHz ir 2,4 GHz nustatymų
5 GHz „Wi-Fi“

Galimos belaidžio LAN funkcijos su 5 GHz dažnių juosta kartu su įprasta 2,4 GHz juosta (palaikomi IEEE 802.11a/b/g/n/ac standartai). Vienas iš 5 GHz ryšio privalumų – greitesnis duomenų perdavimas.

FTP perdavimo nustatymų meniu ekranas
Foninis FTP failų perdavimas

Ši funkcija leidžia perkelti nuotraukų ir filmų failus į nurodytą nuotolinį FTP serverį per belaidį LAN, spartų laidinį LAN (per suderinamą USB-eterneto adapterio kabelį į fotoaparato USB „Type C®“ prievadą) per telefoną, kuris prijungtas per USB. 

Pasirinkimo ir redagavimo darbo eigos patobulinimai 

„α7 IV“ apima daugybę atskirų vaizdų pasirinkimo ir redagavimo patobulinimų, todėl sklandesnė bendra darbo eiga leidžia efektyviai valdyti didelius duomenų kiekius.

LCD atkūrimo režimu, rodantis scenas, aiškiais atskirtas skiriamaisiais kadrais
Skiriamieji kadrai greitesnei prieigai, pasirinkimui

Nuotraukų skiriamuosius kadrusFN_01] galima įterpti tarp kadrų norint greitai rasti pageidaujamas scenas; juodas fonas su pilka rodykle nurodo naują sceną ar skiltį.

Ekranas, rodantis vaizdo klipo, kuriame naudojami esmės žymekliai, atkūrimą
Filmų žymeklių įtraukimas (esmės žymekliai)

Du kadro žymeklių tipus, naudojamus kaip "esmės žymekliai" ar vėliavėlės, galima lengvai įtraukti į įrašytą medžiagą, norint pažymėti dublius ar scenas, o pagrindinį ratuką galima naudoti norint greitai pereiti nuo vieno žymeklio prie kito atkuriant.

Perkeltinų vaizdų pasirinkimo meniu ekranas
Daugybė pasirinkimų renkantis perkeltinus failus

Failus galima pasirinkti perkelti pagal tokius kriterijus kaip įvertinimas, kadro žymekliai, apsaugos būsena ar failo formatas. Atskirus failus galima perkelti rankiniu būdu ar naudojant pasirinktinį mygtuką. 

Lengvas, patikimas valdymas 
Iliustracija, rodanti keičiamo kampo LCD monitoriaus judesio diapazoną
Atskiras nuotraukos / filmo / „S&Q“ ratukas

Perjunkite nuotraukos / filmo / „S&Q“ ratuką ir fotoaparatas iškart pakeis meniu, mygtukų priskyrimus ir tokius nustatymus kaip diafragmą ir užrakto greitį, kad jie atitiktų pasirinktą režimą ir galėtumėte lengvai išnaudoti hibridinį aspektą. 

Meniu ekranas
Pagerinta meniu struktūra 

Atsižvelgdami į profesionalių fotografų ir videografų atsiliepimus, įdiegėme meniu struktūrą, panašią į struktūrą, naudojamą „α7S III“ ir „α1“ įrenginiuose, siekdami suteikti geresnį matomumą vienu žvilgtelėjimu.

Priartinta fotoaparato vaizdo ieškiklio nuotrauka
Didelės raiškos 3,68 mln. tšk.FN_01] „Quad-VGA OLED“ ieškiklis

Fotoaparato „Quad-VGA OLED“ vaizdo ieškiklis turi maždaug 1,6 karto didesnę raišką nei „α7 III“ vaizdo ieškiklis, su 37,3° matymo lauku ir aukštu 23 mm akies tašku. 

Iliustracija, rodanti keičiamo kampo LCD monitoriaus judesio diapazoną
Keičiamo kampo, į šoną atlenkiamas galinis monitorius 

Plačią tiek fotografavimo, tiek filmavimo pozicionavimo ir kadravimo laisvę užtikrina 3.0 tipo 1,03 mln. taškų LCD jutiklinis monitorius su patogiu atlenkimu į šoną ir 3:2 kraštinių santykiu. 

Pirštų, liečiančių ir suimančių keičiamo kampo LCD monitorių, nuotrauka
Intuityvus jutiklinis valdymas

„α7Ⅳ Ver1.1“ taip pat palaiko „Touch Shutter“. Jutiklinis valdymas dabar galimas atliekant AF veiksmus, pavyzdžiui, naudojant jutiklinį sekimą fiksavimo metu. Kartu su priartinimu suimant atkūrimo metu jis leidžia valdyti intuityviau. 

Galinio ratuko R nuotrauka stambiu planu
Tinkinamas "galinis ratukas R" leidžia pasiekti funkcijas

„α7 IV“ turi laisvai tinkinamą galinį ratuką ankstesnio ekspozicijos kompensavimo ratuko vietoje, todėl galite greitai pasiekti tokias funkcijas kaip ISO valdymas, „Creative Look“, ar kitus nustatymus.

Atsižvelgimas į gamtos apsaugą
"Road to Zero" logotipas
Siekiama nulinio poveikio aplinkai 

Įkvėpta pasaulio grožio, „Sony“ stengiasi padėti išsaugoti Žemę, kartu leisdama kūrėjams kurti dar gražesnius ir kūrybiškesnius vaizdus. Siekdami iki 2040 m. pasiekti nulinį poveikį aplinkai visoje „Sony“ grupėje, spartiname daugybę aplinkosauginių iniciatyvų.

Mūsų plano taikymas „α7 IV“ įrenginiui 

Mums stengiantis išsaugoti aplinką, „α7 IV“ nėra jokia išimtis

Atsižvelgta į visą „α7 IV“ aplinkosauginį gyvavimo ciklą – kūrimą, gamybą, pakavimą ir logistiką. Aukštos kokybės perdirbtas ir perdirbamas plastikas naudojamas įvairiems fotoaparato korpuso komponentams, taip pat naudojamos labiau perdirbamos pakuotės. Mūsų gamybos vietos taip pat naudoja atsinaujinančią, didelio masto saulės energiją, siekiant sumažinti su gamyba susijusios energijos poveikį.

Žmogaus, laikančio dėžę su „Alpha 7 IV“ viduje, nuotrauka
Fotografijos studijos nuotrauka su „Imaging Edge“ logotipu
„Imaging Edge Desktop™“ – „Remote“, „Viewer“ ir „Edit“

Patobulinkite nuotraukas su „Imaging Edge“ darbalaukio programa. „Remote“ – valdykite ir stebėkite fotografavimą kompiuteryje; „Viewer“ – peržiūrėkite, įvertinkite ir pasirinkite nuotraukas iš vaizdų bibliotekų; „Edit“ – paverskite RAW duomenis kokybiškomis nuotraukomis publikavimui.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Naujausias jutiklis, apdorojimo procesorius ir dirbtiniu intelektu pagrįstas automatinis fokusavimas kartu su naujausiomis fotografijos ir filmų kūrimo technologijomis sukuria naują, dinamišką vaizdo fiksavimo patirtį. α7 IV yra idealus hibridas, sukuriantis kvapą gniaužiančias nuotraukas ir vaizdo įrašus, turintis lanksčias ryšio funkcijas, kad galėtumėte perduoti vaizdus vietoje.
  • Naujas 33,0 MP viso kadro, gale apšviestas „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklis

  • Pažangus „BIONZ XR“ vaizdo apdorojimo modulis, pasižymintis iki 8 kartų didesniu apdorojimo našumu

  • Patikimas automatinis fokusavimas, įskaitant tikralaikį žmonių, gyvūnų ir paukščių akių automatinį fokusavimą.

  • Filmavimas 4K raiška su 60p, 10 bitų 4:2:2 įrašymo galimybėmis

  • Išplėstinės funkcijos filmams, įskaitant aktyvųjį režimą, pokyčių kompensavimą ir automatinio fokusavimo pagalbininką

Jutiklio tipas
35 mm pilno kadro (35,9 x 23,9 mm), „Exmor®“ CMOS jutiklis
Pikselių skaičius (efektyviųjų)
Apytiksl. 33,0 megapikselių
ISO jautrumas
Nuotraukos: ISO 100–51 200 (ISO numerius nuo 50 iki 204 800 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12 800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba), filmai: ISO 100–51 200 atitikmuo (ISO numerius iki iki 102 400 galima nustatyti kaip išplėstą ISO diapazoną), automatinis režimas (ISO 100–12 800, parenkama aukščiausia ir žemiausia riba)
Vaizdo ieškiklio tipas
1,3 cm (0,5 tipo) elektroninis vaizdo ieškiklis („Quad-VGA OLED“)
Monitoriaus tipas
7,5 cm (3.0 tipo) TFT
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako